2024. Április 27. - 15:23:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442305 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2019. Október 28. - 14:54:09
Válasz #30
Nem elérhető

Gyuf


Nem igazán pörög ez a fórum. 10-12 évvel ezelőtt volt élet itt.
sajnos eléggé nem úgy pörög az oldal ahogy kellene.

2019. Október 28. - 17:22:01
Válasz #31
Nem elérhető

haven


persze, mert már mindenki áttért a kreatinra @-o
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 28. - 20:35:52
Válasz #32
Elérhető

Gábor77


Ma még bement. Mert az elsőnél lehetett beadási hiba is. Feleségem adta be és még bizonytalan kicsit. Ha ez is úgy bedurran akkor váltani kell,mert itt most nem balfaszkodott. Jó helyre ment minden klappolt. Majd jelentek srácok.

2019. Október 28. - 20:38:13
Válasz #33
Elérhető

Gábor77


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )
...kis kiegészítés. A Test-Mix féltenyérnyi helyen bedurrant,bekeményedett a beadás utan 2 nappal. Igazán nem fáj,csak viszket kicsit. Meglátom hogy alakul majd a többi. Heti kettő lesz előirányozva. Ha sokat cseszekedik akkor gyártót váltok és valószínűleg Propira a Susta helyett. Masteron szerdán indul. Majd arról is beszámolok.
Már amikor 24.-én írtad, hogy bement az első ml a mixből és hogy kicsit bekeményedett akartam is írni , hogy az gyulladni fog, de már írtad is hogy féltenyérnyire. Ez sajnos valamiért a masternél fos lett, elég sok mindenkinek gyullad, én hagynám a helyedbe, nem játék ha folyamatosan csak gyulladni fog.
Master egyéb cuccáról van infod?

2019. Október 28. - 23:05:26
Válasz #34
Nem elérhető

Gyuf


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )
...kis kiegészítés. A Test-Mix féltenyérnyi helyen bedurrant,bekeményedett a beadás utan 2 nappal. Igazán nem fáj,csak viszket kicsit. Meglátom hogy alakul majd a többi. Heti kettő lesz előirányozva. Ha sokat cseszekedik akkor gyártót váltok és valószínűleg Propira a Susta helyett. Masteron szerdán indul. Majd arról is beszámolok.
Már amikor 24.-én írtad, hogy bement az első ml a mixből és hogy kicsit bekeményedett akartam is írni , hogy az gyulladni fog, de már írtad is hogy féltenyérnyire. Ez sajnos valamiért a masternél fos lett, elég sok mindenkinek gyullad, én hagynám a helyedbe, nem játék ha folyamatosan csak gyulladni fog.
Master egyéb cuccáról van infod?
többiről nem tudok jelenleg amivel baj lenne Master körben.
Viszont most mindenki pihizik aki mastert használt, talán kövihónapba készül haver a jövőévi szezonra

2019. Október 29. - 04:44:55
Válasz #35
Elérhető

Gábor77


Na kis info. Tegnap bement a hátsómba az első 1milli Master Test-Mix350. A szuri környéke kicsit bekeményedett,de igazán nem mondanám,hogy gyulladt. Bőven jobb mint a Wini volt eddig, könnyen tolerálható a kellemetlenség. Pár hét múlva majd az eredményekről is beszámolok amikor a Masteronnal (ez majd csak jövő héten indul mert még van 2 wini szuri vissza) együtt elkezd dolgozni igazán. Az bíztató, hogy nem gyullad dúrván.(első winstrol szurinál belázasodtam,aztán ésőbb javult a helyzet) Így használható lesz 3 naponta.(van elég szabad felület :-) )
...kis kiegészítés. A Test-Mix féltenyérnyi helyen bedurrant,bekeményedett a beadás utan 2 nappal. Igazán nem fáj,csak viszket kicsit. Meglátom hogy alakul majd a többi. Heti kettő lesz előirányozva. Ha sokat cseszekedik akkor gyártót váltok és valószínűleg Propira a Susta helyett. Masteron szerdán indul. Majd arról is beszámolok.
Már amikor 24.-én írtad, hogy bement az első ml a mixből és hogy kicsit bekeményedett akartam is írni , hogy az gyulladni fog, de már írtad is hogy féltenyérnyire. Ez sajnos valamiért a masternél fos lett, elég sok mindenkinek gyullad, én hagynám a helyedbe, nem játék ha folyamatosan csak gyulladni fog.
Master egyéb cuccáról van infod?
többiről nem tudok jelenleg amivel baj lenne Master körben.
Viszont most mindenki pihizik aki mastert használt, talán kövihónapba készül haver a jövőévi szezonra
Köszi! Holnapután jelentek majd a Masteronról. :-)

2019. Október 29. - 09:19:23
Válasz #36
Nem elérhető

Eliteboy


Én perpillanat patikából hozott! ukrán omnát használok fél mili magnus propit szívok hozzá. Beadás helyén bekeményedik, de elviselhető, master ettől kevésbé keményedett be. mindkettő hat ahogy kell.  El van eléggé túlozva ez a gyulladás téma. amiben hatóanyag is van nem aluldózisolt, ott lesz kis keményedés,ezért kell beadás helyét váltani,összeszívni deca/boldival. . Még régen elites enát próbáltam, úgy fájt utána hogy ülni nem bírtam rá. na az már más téma..

2019. Október 29. - 09:51:50
Válasz #37
Elérhető

Gábor77


Én perpillanat patikából hozott! ukrán omnát használok fél mili magnus propit szívok hozzá. Beadás helyén bekeményedik, de elviselhető, master ettől kevésbé keményedett be. mindkettő hat ahogy kell.  El van eléggé túlozva ez a gyulladás téma. amiben hatóanyag is van nem aluldózisolt, ott lesz kis keményedés,ezért kell beadás helyét váltani,összeszívni deca/boldival. . Még régen elites enát próbáltam, úgy fájt utána hogy ülni nem bírtam rá. na az már más téma..

Nem hisztiből írtam. Nagyon úgy fest hogy az első szuri azért baszott oda mert az asszony elszúrta a beadást. Tegnapi teljesen jól sikerült és így lassan egy nap után nem érzek semmi kellemetlenet. Nálam a gyulladás ott kezdődik ha láz vagy erős hőemelkedés van. Az hogy piros és duzzadt a környéke még belefér.

2019. Október 29. - 13:38:59
Válasz #38
Nem elérhető

haven



 talán kövihónapba készül haver a jövőévi szezonra
[/quote]
jobb hamarabb, mint később ****:))))))
én is már tervezgetem a következőt, most már egy növi alapút kéne tolnom
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 29. - 18:50:27
Válasz #39
Elérhető

Gábor77



 talán kövihónapba készül haver a jövőévi szezonra
jobb hamarabb, mint később ****:))))))
én is már tervezgetem a következőt, most már egy növi alapút kéne tolnom
[/quote]

Ezzel csak az a gondom,hogy annyi pénzem amibe egy növis kúra kerülne fölösbe nincs a család mellett.

2019. Október 29. - 22:05:13
Válasz #40
Nem elérhető

haven


olyan napi 3 egységre gondoltam, inkább az anti aginget figyelembe véve. 50 éves vagyok. Ez kijön napi 2 ezerből, havi 60. Persze ez csak kínai, a legolcsóbb. Teszto így is illik hozzá.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Október 30. - 03:26:25
Válasz #41
Elérhető

Gábor77


olyan napi 3 egységre gondoltam, inkább az anti aginget figyelembe véve. 50 éves vagyok. Ez kijön napi 2 ezerből, havi 60. Persze ez csak kínai, a legolcsóbb. Teszto így is illik hozzá.
Sokat hallani arról,hogy a növi kivétel nélkül átb.szás. Ezzel a kínai cuccal kapcsolatban van gyakorlati tapasztalat. 2 egység nem kevés? Ahogy olvasgattam kb a dupláját szokták javasolni legalsó szinten ,persze ha a hatóanyag mennyisége megvan. Én 42 vagyok tuti nekem is sokat segítene. Főleg a zsírvesztés ami nekem fontos. Nőni tömegre nem célom. Most 130kg körül vagyok. 110kg lenne optimális alacsony testzsírral. Ehhez sokat tudna segíteni a növi. De az ára mellett a nagyon nagy lutri tart vissza még.

2019. Október 30. - 07:33:26
Válasz #42
Elérhető

Gábor77


Én perpillanat patikából hozott! ukrán omnát használok fél mili magnus propit szívok hozzá. Beadás helyén bekeményedik, de elviselhető, master ettől kevésbé keményedett be. mindkettő hat ahogy kell.  El van eléggé túlozva ez a gyulladás téma. amiben hatóanyag is van nem aluldózisolt, ott lesz kis keményedés,ezért kell beadás helyét váltani,összeszívni deca/boldival. . Még régen elites enát próbáltam, úgy fájt utána hogy ülni nem bírtam rá. na az már más téma..

Na. 2 nap után egy kb.200Ft-os helyen van bekeményedve mindösszesen. Szóval rendben van minden a Master Tes-Mix350-el.Az első szuri viszont még 1 hét távlatából is jóval nagyobb helyen kemény,de már lappad az is. Így biztosan kijelenthető hogy beadás lett elcseszve.

2019. Október 30. - 14:58:36
Válasz #43
Nem elérhető

Gyuf


Én perpillanat patikából hozott! ukrán omnát használok fél mili magnus propit szívok hozzá. Beadás helyén bekeményedik, de elviselhető, master ettől kevésbé keményedett be. mindkettő hat ahogy kell.  El van eléggé túlozva ez a gyulladás téma. amiben hatóanyag is van nem aluldózisolt, ott lesz kis keményedés,ezért kell beadás helyét váltani,összeszívni deca/boldival. . Még régen elites enát próbáltam, úgy fájt utána hogy ülni nem bírtam rá. na az már más téma..

Na. 2 nap után egy kb.200Ft-os helyen van bekeményedve mindösszesen. Szóval rendben van minden a Master Tes-Mix350-el.Az első szuri viszont még 1 hét távlatából is jóval nagyobb helyen kemény,de már lappad az is. Így biztosan kijelenthető hogy beadás lett elcseszve.
hát nem tudom, de eleve ha be van keményedve sztem az már nem hangzik jól.

2019. Október 30. - 17:14:01
Válasz #44
Elérhető

Gábor77


Én perpillanat patikából hozott! ukrán omnát használok fél mili magnus propit szívok hozzá. Beadás helyén bekeményedik, de elviselhető, master ettől kevésbé keményedett be. mindkettő hat ahogy kell.  El van eléggé túlozva ez a gyulladás téma. amiben hatóanyag is van nem aluldózisolt, ott lesz kis keményedés,ezért kell beadás helyét váltani,összeszívni deca/boldival. . Még régen elites enát próbáltam, úgy fájt utána hogy ülni nem bírtam rá. na az már más téma..

Na. 2 nap után egy kb.200Ft-os helyen van bekeményedve mindösszesen. Szóval rendben van minden a Master Tes-Mix350-el.Az első szuri viszont még 1 hét távlatából is jóval nagyobb helyen kemény,de már lappad az is. Így biztosan kijelenthető hogy beadás lett elcseszve.
hát nem tudom, de eleve ha be van keményedve sztem az már nem hangzik jól.

A bekeményedés se dúrva, csak kitapintható a terület. Ezen én így nem csodálkozok. Csak be lett tolva oda 1ml olajos trutymász. Egy kullancsípés elleni szuri is fáj egy két napig . Szóval ha így marad akkor nem problémázok. Kényelmesen tudok ülni,ha nem ficergek nem is érzem. Megijedtem az első után, mert úgy nem tudtam volna végig csin?lni az tuti.