2024. Május 13. - 11:50:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hasznos kiegészitők(nem gyógyszerek!)vitaminok,ásv.anyagok,gyógynövények kúrában  (Megtekintve 4834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2020. Február 10. - 12:40:22
Megtekintve 4834 alkalommal
Nem elérhető

Sid90


Sziasztok.Valami hasonló téma lehet volt,de gondoltam ide irhatnátok minden olyan dolgot amit használtok kúra közben,az egészség megőrzése érdekében.
Nem gyógyszerekre gondolok,hanem pl vese és máj védelem,szÍv és érrendszer,keringés ...Minden kúrában,de hosszabb kúrában pedig főleg kiemelten kell kezeljük ezt a dolgot!
Leegyszerűsitve , ti mit és miért szedtek?  :-oD ;-oo-;

2020. Február 10. - 22:09:25
Válasz #1
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.Valami hasonló téma lehet volt,de gondoltam ide irhatnátok minden olyan dolgot amit használtok kúra közben,az egészség megőrzése érdekében.
Nem gyógyszerekre gondolok,hanem pl vese és máj védelem,szÍv és érrendszer,keringés ...Minden kúrában,de hosszabb kúrában pedig főleg kiemelten kell kezeljük ezt a dolgot!
Leegyszerűsitve , ti mit és miért szedtek?  :-oD ;-oo-;
Én Legalont akkor szedek ha megy valami szemes, amúgy nálam egy sima Multi Pro megy kúra (test Ena) közben.

2020. Február 10. - 22:15:11
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok.Valami hasonló téma lehet volt,de gondoltam ide irhatnátok minden olyan dolgot amit használtok kúra közben,az egészség megőrzése érdekében.
Nem gyógyszerekre gondolok,hanem pl vese és máj védelem,szÍv és érrendszer,keringés ...Minden kúrában,de hosszabb kúrában pedig főleg kiemelten kell kezeljük ezt a dolgot!
Leegyszerűsitve , ti mit és miért szedtek?  :-oD ;-oo-;

Igazából gyógynövények, kivonatok, vitaminok nem fognak csodát tenni főleg mivel az igazán jó, ellenőrzött, megfelelően standardizált gyógynövény kivonatok rohadt drágák és az átlag kokszoló nem fogja megvenni mert annak az árából kijön egy nagy doboz wej protejin vagy két ampulla tesztó :D
Májra ha nem tol valaki eszetlen mennyiség orált hosszú kúrában és hagy két kúra között hagy időt regenerálódik és rendben lesz.
Koleszterinre omega-3, egyszeresen többszörösen telített zsírok alap. Kúrában úgyis eltolódik de ha vissza áll utána szintén nincs nagy gond.
Vese, szív és érrendszerre pedig egyszerűen vérnyomás csökkentő.... rohadtul leszarják az emberek és kb mindenkinek magas vagy magasabb a vérnyomása kúrában arra még rájön a kemény edzés, meg a tonna edzés előtti stimuláns, diétában zsírégetők.
Ja és még nem árt hogyha valaki heti 1-2-szer néz egy reggeli éhgyomros vércukrot  meg egy kaja utánit.

2020. Február 11. - 07:03:37
Válasz #3
Nem elérhető

Satufake



2020. Február 11. - 10:37:26
Válasz #4
Nem elérhető

Sid90


Hát igen a vérnyomás csökkentő kúra közben lehet működik,viszont nem butaság?
Úgy értem egyik oldalról pofozzuk a vérnyomást a cuccal,megy felfelé,másik oldalról is pofozzuk,hogy szoritsuk lefelé..Lehet ha ésszerű keretek között magas akkor jobb ha nem agyal rajta az ember,tisztulás után vissza kell hogy álljon normál esetben.
Én máj miatt ha nem megy szemes akkor is szedek silymarin kivonatot vesére pedig ilyen bioboltban kapható vesemeridián kapszulát.. Igazából filléres dolog és egy csomó (elvileg vese egészségét támogató) kivonat van benne.Sziv egészségéért esetleg még sima gyógyszertárban kapható Panangin forte amit szoktam..Kálium tartalmu,vény nélkül kapható..Eredendően a kálium is egy nélkülözhetetlen ásványi anyag és szerintem sokan nincsenek is tisztában vele mennyire fontos.Persze ésszel,mert a kálium túladagolás nem épen jó dolog..

2020. Február 11. - 10:52:54
Válasz #5
Nem elérhető

Sid90


ja,meg amit kihagytam, minden reggel 5g csalánlevélből csalántea, meg egy ujjnyi gyömbért elrágcsálok a vitaminok mellé :-oD

2020. Február 11. - 12:28:20
Válasz #6
Nem elérhető

G


Hát igen a vérnyomás csökkentő kúra közben lehet működik,viszont nem butaság?
Úgy értem egyik oldalról pofozzuk a vérnyomást a cuccal,megy felfelé,másik oldalról is pofozzuk,hogy szoritsuk lefelé..Lehet ha ésszerű keretek között magas akkor jobb ha nem agyal rajta az ember,tisztulás után vissza kell hogy álljon normál esetben.
Én máj miatt ha nem megy szemes akkor is szedek silymarin kivonatot vesére pedig ilyen bioboltban kapható vesemeridián kapszulát.. Igazából filléres dolog és egy csomó (elvileg vese egészségét támogató) kivonat van benne.Sziv egészségéért esetleg még sima gyógyszertárban kapható Panangin forte amit szoktam..Kálium tartalmu,vény nélkül kapható..Eredendően a kálium is egy nélkülözhetetlen ásványi anyag és szerintem sokan nincsenek is tisztában vele mennyire fontos.Persze ésszel,mert a kálium túladagolás nem épen jó dolog..

Butaság az lenne ha nem használna valaki vérnyomás csökkentőt és igazából nincs észerű keret 120/80 helyett már ha tartósabban 130 a felső érték akkor elkezdi a vesét és az érrendszert károsítani. Az segíthet hogy nem nyom valaki annyi cuccot de igazából mindegy mert bármilyen plussz bevitt androgén hatni fog rá pláne ha aromatizálódik és lesz víz visszatartás. A gyógyszeren kívül a heti min 3-4 szauna segíthet és nem kell besz@arni nem fog az izomnövekedésben gátolni senkit.
Én az angiotenzin receptor blokkolókat mondanám véleményem szerint a legtolerálhatóbbak legkevesebb mellékhatással rendelkeznek én konkrétan valsartan tartalmúra szavaznék.
A máriatövis tartalmú dolgok sajnos sokat nem érnek ha nem gyógyszerészeti tisztaságú ami mint mondtam nem igazán olcsó és nem is annyira egyszerű beszerezni, májra ami igazán jó az injekciós l-gluthation ami kb beszerezhetetlen itthon...

2020. Február 11. - 14:47:41
Válasz #7
Nem elérhető

Sid90



2020. Február 11. - 16:16:15
Válasz #8
Nem elérhető

kemi


Hát igen a vérnyomás csökkentő kúra közben lehet működik,viszont nem butaság?
Úgy értem egyik oldalról pofozzuk a vérnyomást a cuccal,megy felfelé,másik oldalról is pofozzuk,hogy szoritsuk lefelé..Lehet ha ésszerű keretek között magas akkor jobb ha nem agyal rajta az ember,tisztulás után vissza kell hogy álljon normál esetben.
Én máj miatt ha nem megy szemes akkor is szedek silymarin kivonatot vesére pedig ilyen bioboltban kapható vesemeridián kapszulát.. Igazából filléres dolog és egy csomó (elvileg vese egészségét támogató) kivonat van benne.Sziv egészségéért esetleg még sima gyógyszertárban kapható Panangin forte amit szoktam..Kálium tartalmu,vény nélkül kapható..Eredendően a kálium is egy nélkülözhetetlen ásványi anyag és szerintem sokan nincsenek is tisztában vele mennyire fontos.Persze ésszel,mert a kálium túladagolás nem épen jó dolog..

Butaság az lenne ha nem használna valaki vérnyomás csökkentőt és igazából nincs észerű keret 120/80 helyett már ha tartósabban 130 a felső érték akkor elkezdi a vesét és az érrendszert károsítani. Az segíthet hogy nem nyom valaki annyi cuccot de igazából mindegy mert bármilyen plussz bevitt androgén hatni fog rá pláne ha aromatizálódik és lesz víz visszatartás. A gyógyszeren kívül a heti min 3-4 szauna segíthet és nem kell besz@arni nem fog az izomnövekedésben gátolni senkit.
Én az angiotenzin receptor blokkolókat mondanám véleményem szerint a legtolerálhatóbbak legkevesebb mellékhatással rendelkeznek én konkrétan valsartan tartalmúra szavaznék.
A máriatövis tartalmú dolgok sajnos sokat nem érnek ha nem gyógyszerészeti tisztaságú ami mint mondtam nem igazán olcsó és nem is annyira egyszerű beszerezni, májra ami igazán jó az injekciós l-gluthation ami kb beszerezhetetlen itthon...

Szia!

Ez nem ínjekciós. Jó lehet? Amúgy Legalon(máriatövis kivonat) nem elég jó?
https://www.shop-apotheke.ch/de/abnehmen-ernaehrung-sport/9100312/zeinpharma-l-glutathion-250-mg.htm?expa=gglp&adword=google-product/Smart_Shopping_de-CH_All_Products/77717770038/09100312&gclid=CjwKCAiAvonyBRB7EiwAadauqQPjpWR0AkX98J2PUFfx-q3RHKNBeWQitSQdWV0Dy_oVYlLqx78j7hoC2k4QAvD_BwE


2020. Február 11. - 19:34:51
Válasz #10
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Én úgy tudom, hogy az n-acetil-cisztein (NAC) is jó a máj tisztítására!
De nekem több ismerősöm is a Himalája Liv 52 szedi!

2020. Február 11. - 23:30:38
Válasz #11
Nem elérhető

G


Hát igen a vérnyomás csökkentő kúra közben lehet működik,viszont nem butaság?
Úgy értem egyik oldalról pofozzuk a vérnyomást a cuccal,megy felfelé,másik oldalról is pofozzuk,hogy szoritsuk lefelé..Lehet ha ésszerű keretek között magas akkor jobb ha nem agyal rajta az ember,tisztulás után vissza kell hogy álljon normál esetben.
Én máj miatt ha nem megy szemes akkor is szedek silymarin kivonatot vesére pedig ilyen bioboltban kapható vesemeridián kapszulát.. Igazából filléres dolog és egy csomó (elvileg vese egészségét támogató) kivonat van benne.Sziv egészségéért esetleg még sima gyógyszertárban kapható Panangin forte amit szoktam..Kálium tartalmu,vény nélkül kapható..Eredendően a kálium is egy nélkülözhetetlen ásványi anyag és szerintem sokan nincsenek is tisztában vele mennyire fontos.Persze ésszel,mert a kálium túladagolás nem épen jó dolog..

Butaság az lenne ha nem használna valaki vérnyomás csökkentőt és igazából nincs észerű keret 120/80 helyett már ha tartósabban 130 a felső érték akkor elkezdi a vesét és az érrendszert károsítani. Az segíthet hogy nem nyom valaki annyi cuccot de igazából mindegy mert bármilyen plussz bevitt androgén hatni fog rá pláne ha aromatizálódik és lesz víz visszatartás. A gyógyszeren kívül a heti min 3-4 szauna segíthet és nem kell besz@arni nem fog az izomnövekedésben gátolni senkit.
Én az angiotenzin receptor blokkolókat mondanám véleményem szerint a legtolerálhatóbbak legkevesebb mellékhatással rendelkeznek én konkrétan valsartan tartalmúra szavaznék.
A máriatövis tartalmú dolgok sajnos sokat nem érnek ha nem gyógyszerészeti tisztaságú ami mint mondtam nem igazán olcsó és nem is annyira egyszerű beszerezni, májra ami igazán jó az injekciós l-gluthation ami kb beszerezhetetlen itthon...

Szia!

Ez nem ínjekciós. Jó lehet? Amúgy Legalon(máriatövis kivonat) nem elég jó?
https://www.shop-apotheke.ch/de/abnehmen-ernaehrung-sport/9100312/zeinpharma-l-glutathion-250-mg.htm?expa=gglp&adword=google-product/Smart_Shopping_de-CH_All_Products/77717770038/09100312&gclid=CjwKCAiAvonyBRB7EiwAadauqQPjpWR0AkX98J2PUFfx-q3RHKNBeWQitSQdWV0Dy_oVYlLqx78j7hoC2k4QAvD_BwE

Sajnos a mezei l-glutathion kb szájon át szedve hasztalan amik jobbak abszolút az másik belinkelt liposzómás meg van a nyelv alatt oldódó de igen ezek ilyen rohadt drágák sajna...
NAC nem rossz, mondjuk úgy hogy a pre kurzora a l-gluthationnak amit a saját tested gyárt ha még van mellette elég szelén,metionin meg még pár dolog de többi most hirtelen nem ugrik be.
Őszintén szerintetek mennyire lehet az jó amiben 60 meg 30 pár mg cucc van fura nevű ázsiai gyógynövényekből  meg vagy 3000 Ft-ba kerül :D a semminél éppen többet de sokat nem bíznék benne.
Mária tövis nem mondom hogy rossz lenne abszolút de azért azt ne higgyük hogy semlegesíti majd a 60 mg danabol, a 100 mg stana meg a metyltesztó hatását a májra majd kúra közben :D a máj kúra utáni detoxikálásában segít vagy átlag embernek egy bulizósabb hét után de csoda nincs benne.

2020. Február 17. - 10:16:24
Válasz #12
Nem elérhető

Jack0211


Sziasztok :)
Jókat irtok nagyon sok hasznos info  @-o
Nálam ami mindig megy kúra és PCT alatt is mivel fosok a patik miatt az a
Saw Palmatto ( fűrészpálma) nekem azóta gondom nem volt vele.

D vitamin (cseppek) csontok .... stb

Barátcserje -prolaktin szintre nagyon jó ha magas de én megelőzés ok szedem mindig

Csalángyökér tea shbg szint emelése ,nem engedi hogy a testosteronbol kötött testo legyen (röviden )

Kb ennyit tudok én hozzáfűzni a leírtak hoz amik alapjában nagyon jók:)
Ja kúra után DHEA


2020. Április 11. - 12:51:44
Válasz #13
Nem elérhető

Turinabol1


Taurin az egyik legfontosabb kúra közben. Főleg, hogyha nandronolone-t használ valaki. 3000-5000 mg/ nap

https://www.mdpi.com/1010-660X/55/9/540

Conclusions: Taurine partially prevented the occurrence of DECA negative effects on lipid profile, suggesting a therapeutic potential in several conditions associated with chronic high levels of plasma androgens, such as endocrine disorders or AAS-abuse. View Full-Text"

Egy erősebb B komplex

C-vita 2000mg

D-vita 8000NE / nap (nyáron semennyi)

NAC 800mg

Aspirine: nagyon jó kis vérhígító, a legtöbb koksz besűrűsíti a vért, ez kicsit ellensúlyozza. Heti 3x szedném a 100mg asa protect vagy valami hasonlót. Ez a mennyiség csökkenti a sztrók kockázatát, ráadásul csomó tanulmány van ,hogy a bélrákot is segít megelőzni. Elég biztonságos szer (ha más gyullcsökkentőt szedsz, akkor nézz rá mi az interakció köztük), ráadásul olcsó.