2024. Május 12. - 05:00:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kúra közben covid oltás?  (Megtekintve 6830 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Április 28. - 12:51:46
Válasz #15
Nem elérhető

ujvareg


Én holnap reggel kapom meg. Kúra közben vagyok. Megírom majd mi a szitu. Bízom benne, hogy nem lesz gond.

2021. Április 29. - 15:48:35
Válasz #16
Nem elérhető

bbuilder


2 napja kaptam az oroszt, aznap semmi bajom nem volt, de nem edzettem. Masnap kis hoemelkedessel es fejfajassal keltem, ami egesz nap kitartott, delutan dolgoztam itthon a haz korul fizikai munkat, azutan lett kicsit magasabb hoemelkedesem, ma pedig ugy keltem, hogy az eg vilagon semmi bajom.
A doki kerdezte, hogy anabolikus szteroidot hasznalok-e, mert osszefuggesben van a ketto, miszerint ha igen akkor a vakcina nem nyujt akkora vedettseget. Ha bevallottam volna akkor siman rairja, hogy nem olthato.
De en is ugy voltam, h mar annyi ketes eredetu cuccot beszurtam, hogy ezt legalabb tudni mi es gyogyszertari, tehat nem hiszem, hogy barmi negativ hatasa lenne a kettonek egymasra.
Kokeny Beci, meg Hammer is mondta mar, hogy ok is megkaptak.

2021. Április 29. - 18:15:01
Válasz #17
Nem elérhető

Gyuf


2 napja kaptam az oroszt, aznap semmi bajom nem volt, de nem edzettem. Masnap kis hoemelkedessel es fejfajassal keltem, ami egesz nap kitartott, delutan dolgoztam itthon a haz korul fizikai munkat, azutan lett kicsit magasabb hoemelkedesem, ma pedig ugy keltem, hogy az eg vilagon semmi bajom.
A doki kerdezte, hogy anabolikus szteroidot hasznalok-e, mert osszefuggesben van a ketto, miszerint ha igen akkor a vakcina nem nyujt akkora vedettseget. Ha bevallottam volna akkor siman rairja, hogy nem olthato.
De en is ugy voltam, h mar annyi ketes eredetu cuccot beszurtam, hogy ezt legalabb tudni mi es gyogyszertari, tehat nem hiszem, hogy barmi negativ hatasa lenne a kettonek egymasra.
Kokeny Beci, meg Hammer is mondta mar, hogy ok is megkaptak.
Az hogy megkapták vagy se , nem tudjuk, nem voltunk ott.
az hogy gyógyszertári, oké, de hogy mi van benne és később mit okoz senki se tudja, jó persze a kokszra is lehet ezt mondani.
de ahogy feljebb is írta Suxen, tökéletesen ezen az állásponton vagyok én is. és gondolom még sokan mások.

2021. Április 30. - 10:12:30
Válasz #18
Nem elérhető

G


Ebben az egészben annyi a lényeg a nap végén, hogy ahogy most kinéz úgyis rá leszünk kényszerítve hogy beadassuk mert hogy terembe nem lehet menni oké én azt pl még lesz@rom de hogy nem lehet elutazni sehova vagy kajálni menni vagy bármi programot csinálni az már gáz, én se akartam beadatni de mivel ellehetetlenítik a normál életet nélküle így ez van, én voltam covidos is nem volt nagy szám nálam ha meg megkapom és pár nap max rosszul leszek azt meg kibírom, mondjuk én azt tervezem hogy az elsőt beadatom legyen meg a papír aztán csá rólam többet nem hallanak :D

2021. Április 30. - 15:07:52
Válasz #19
Nem elérhető

Gyuf


Ebben az egészben annyi a lényeg a nap végén, hogy ahogy most kinéz úgyis rá leszünk kényszerítve hogy beadassuk mert hogy terembe nem lehet menni oké én azt pl még lesz@rom de hogy nem lehet elutazni sehova vagy kajálni menni vagy bármi programot csinálni az már gáz, én se akartam beadatni de mivel ellehetetlenítik a normál életet nélküle így ez van, én voltam covidos is nem volt nagy szám nálam ha meg megkapom és pár nap max rosszul leszek azt meg kibírom, mondjuk én azt tervezem hogy az elsőt beadatom legyen meg a papír aztán csá rólam többet nem hallanak :D
G
Ezzel egy baj van ha igazoltatnak es leolvassak a qr kodot a kartyarol. Minden adatod rajta van. Elso es masodik oltas. Szem.szam. Nev , cim es tarsai
Es gondolom ha nem lesz feltuntetve a masodik vagy a harmadik oltas ( sokan mondjak hogy tan lesz )
Akkor tuti lesz valami birsag erte
Mentos haveret neztem meg telorol mikor megkapta a kartyaz csak kb az nincs rajta volt e sz*rni aznap.

2021. Április 30. - 15:16:23
Válasz #20
Nem elérhető

kappl


Esetleg még az is opció,hogy akjnek nagyon jó barátja az, aki éppen beadja neki az oltást, az megcsinalhatna, hogy a parnaba kiengedi a cuccost és akkor mindenki boldog :))

2021. Május 01. - 10:21:38
Válasz #21
Nem elérhető

ujvareg


na megkaptam két napja, vérnyomást nem tudtak mérni mert nem érte át a karom és ígyis beadták annyira nem érdekelte őket semmi, aznap nem tudtam volna edzeni, mert kicsit zsibbadt voltam, bár az időjárás is rájátszik ezekre általában és aznap pocsék, de amúgy semmi bajom... Kinait kaptam.

2021. Május 03. - 06:49:42
Válasz #22
Nem elérhető

Benceller


Sziasztok,

Én meg haverom is ciklusba vettük fel a russian verziót.

Semmi gáz se volt azon kívül, hogy az elsőt szarul adták be...
A második meg jobban gyullad mint a malájos propi 10 évvel ezelőtt xd.

Pedig az nem volt valami minőségi dolog :D.


2021. Május 18. - 22:47:33
Válasz #23
Nem elérhető

kemi


Astrat kaptam. Elmentem este edzeni, szarul lettem a végére. 18:30-23:50ig kb. 2 algopyrin helyretett, másnap már edzettem

2021. Május 19. - 08:19:10
Válasz #24
Nem elérhető

Gábor77



Tegnap kaptam az első Pfizert. Este 21 órától hajnali 3-ig erős fejfájásom volt és vert a víz. Mostmár semmi gondom nincs. Ma nem megyek edzeni ,majd holnap délután.

2021. Május 19. - 09:03:29
Válasz #25
Nem elérhető

G


Én még múlt héten kaptam meg az oroszt reggel estére lett egy kis hőemelkedésem 37.1 meg egy kis fáradtság érzet,  bedobtam egy algopyrint és ennyi volt, Mondjuk én voltam covidos is kb ugyanez volt a tünet és 1-2 napig tartott.

2021. Június 18. - 15:09:47
Válasz #26
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

Végül én is beadattam. "modernát" kaptam, semmilyen negatív hatást nem éreztem azon felül, hogy 3 napig rohadtul fájt a vállam, mert begyulladt és szépen felpúposodott. A  buszsofőr ismerősöm azt mondta, hogy az UG-s cuccok nem gyulladnak ennyire :D