2024. Május 12. - 13:33:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Omna v Susta?  (Megtekintve 166268 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 03. - 15:24:21
Válasz #15
Nem elérhető

Maszat


Én biztos sustanont választanék omna helyett.Mondjuk engem jobban érdekel a minőség.Én pakisztáni sustanont szúrtam 13ból talán 1x nem fájt másnap a seggem,de volt olyan,h szint ordítani tudtam volna ha megfeszült seggem.Én úgy tudom a propionat tartalom miatt gyullad,mert annak van 1 alkoholos bázisa.Vagy valami ilyesmit olvastam róla.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Október 03. - 15:47:14
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Én biztos sustanont választanék omna helyett.Mondjuk engem jobban érdekel a minőség.Én pakisztáni sustanont szúrtam 13ból talán 1x nem fájt másnap a seggem,de volt olyan,h szint ordítani tudtam volna ha megfeszült seggem.Én úgy tudom a propionat tartalom miatt gyullad,mert annak van 1 alkoholos bázisa.Vagy valami ilyesmit olvastam róla.

"Egy barátom barátja" használt omnát, semmi gyulladás se volt tőle, nem érzett tőle semmit, csak kis feszülést. Omna for president  ***)))  8-)

2008. Október 28. - 21:30:15
Válasz #17
Nem elérhető

csoky ice


Én úgyemlékszek , hogy valakinek a Susitól brkékült a segge  ;D
viszont az omna az omna !!! attól semmi gáz és még hatásos is volt neki  8-)

2008. December 18. - 22:40:15
Válasz #18
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Az egyik ismerősöm ;P kapott Sustát és érdekelne hogy ez mi???, mert még ilyent nem láttam sehol, neten is rákerestem és ilyen felíratúval sehol nem találkoztam. Vki mondjon vmit ezzel kapcsolatban. Steve, ha jártas vagy ezzel kapcsolatban írj pár sort. Köszi

2008. December 18. - 22:41:33
Válasz #19
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Fura hogy egyik sem egyforma nagyságú, illetve a felírat sem azonos magasságban van. Nem csak ez a kettő van, de a többi sem egyezik. ????... ????... ????...

2008. December 19. - 00:07:54
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Fura hogy egyik sem egyforma nagyságú, illetve a felírat sem azonos magasságban van. Nem csak ez a kettő van, de a többi sem egyezik. ????... ????... ????...

annyira ne legyél szomorú...ugysem a Tiéd hanem az ismerősödé:D:D
Én láttam már képen ilyet,tudok is 1 fake-reál hasonlítást nyomni.
Véletlenül nem Te nyerted a balmaz kupa 80kg-os kategoriáját?:D:D
ott akartam indulni,csak a lábat nem tudtam volna normális álapotba hozni 1 fél éves térdfájás után,nem 100%os formában meg nem akartam menni:D

http://www.bodypage.nl/susta-gaso-3.jpg

ez azt hiszem fake


http://www.fakesteroids.republika.pl/galeria/sustanon/sustanon_r_f.jpg


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. December 19. - 00:45:01
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Az egyik ismerősöm ;P kapott Sustát és érdekelne hogy ez mi???, mert még ilyent nem láttam sehol, neten is rákerestem és ilyen felíratúval sehol nem találkoztam. Vki mondjon vmit ezzel kapcsolatban. Steve, ha jártas vagy ezzel kapcsolatban írj pár sort. Köszi

Fake  ***

2008. December 19. - 07:55:23
Válasz #22
Nem elérhető

madinorbi


Azért ez is művészet szusziból hamisat találni, szinte mindenhol csak az egyiptomi, meg paki létezik, csak gondolom ez féláron volt ezért volt csábító.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 19. - 09:30:02
Válasz #23
Nem elérhető

sasa


Nekem az Anyukám használta a Sustát és semmi gond nem volt vele sőt!
Sustában tényleg nehéz mellé nyúlni, én nyugodtabb szívvel használnám ha érdekelne ilyen undoritó módszer.
Biztos kerülném az olyan szereket melyek durván kötik a vizet, mert azzal sokkal jobban terheled a szervezeted.
Ha csak nem akarsz éjszakánként röfögni. ;)

2008. December 19. - 10:08:11
Válasz #24
Nem elérhető

madinorbi


Occsó húsnak ...
Az egyik ökör vett most olyan primabolant aminek, stihl fűrésszel kell levágni a tetjét. Kb 10 perc izomreszeléssel jön le és közben azt kérdezgeti ugye ez nem hamis. Persze, persze lacika  ****) ****) ****), reszelgess csak  ;D ****:)))
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 19. - 20:53:59
Válasz #25
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Fura hogy egyik sem egyforma nagyságú, illetve a felírat sem azonos magasságban van. Nem csak ez a kettő van, de a többi sem egyezik. ????... ????... ????...

annyira ne legyél szomorú...ugysem a Tiéd hanem az ismerősödé:D:D
Én láttam már képen ilyet,tudok is 1 fake-reál hasonlítást nyomni.
Véletlenül nem Te nyerted a balmaz kupa 80kg-os kategoriáját?:D:D
ott akartam indulni,csak a lábat nem tudtam volna normális álapotba hozni 1 fél éves térdfájás után,nem 100%os formában meg nem akartam menni:D

http://www.bodypage.nl/susta-gaso-3.jpg

ez azt hiszem fake


http://www.fakesteroids.republika.pl/galeria/sustanon/sustanon_r_f.jpg




Előszőr is köszi a képeket. Akk ahogy elnézem a második kép alapján eredeti, aztán ki tudja... Majd a 'haver' beszedi és meglátjuk mi lesz belőle.De igen én voltam az Balmazon. Én is sokat szenvedtem a combjaimmal. Eléggé elmaradt testrészem volt egy térműtét következménye miatt, de kitartás és sok munka eredményeként sikerült előnyös testrésszé fabrikálni. Sőt azóta elmondhatom, hogy a lábedzés napokat várom a legjobban :D.

2008. December 19. - 20:55:47
Válasz #26
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Occsó húsnak ...
Az egyik ökör vett most olyan primabolant aminek, stihl fűrésszel kell levágni a tetjét. Kb 10 perc izomreszeléssel jön le és közben azt kérdezgeti ugye ez nem hamis. Persze, persze lacika  ****) ****) ****), reszelgess csak  ;D ****:)))

Ismerős a testo-propit vett ilyent hogy reszelte fél óráig aztán sikerült letörni a tetejét. Viszont járt már úgy is hogy a kezében összeroppant az ampi viszont a keskenyebb felső része meg sértetlen maradt  @-o @-o @-o!!!

2008. December 19. - 20:56:45
Válasz #27
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Occsó húsnak ...
Az egyik ökör vett most olyan primabolant aminek, stihl fűrésszel kell levágni a tetjét. Kb 10 perc izomreszeléssel jön le és közben azt kérdezgeti ugye ez nem hamis. Persze, persze lacika  ****) ****) ****), reszelgess csak  ;D ****:)))

Hát igen ezt meglepően occsón szerezte be... azért is gondoltam h bekérdezem.

2008. December 19. - 20:58:57
Válasz #28
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Illetve még mondtak nekem olyant sőt láttam is hogy pl a hamis testo-propit hűtőben tárolva lehül és utánna a felíratot le lehet dörzsölni. Ezt is kipróbálta az ismerősöm, viszont semmi változás, rajta maradt a felírat ahogy azelött volt.

2008. December 19. - 21:00:33
Válasz #29
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nekem az Anyukám használta a Sustát és semmi gond nem volt vele sőt!
Sustában tényleg nehéz mellé nyúlni, én nyugodtabb szívvel használnám ha érdekelne ilyen undoritó módszer.
Biztos kerülném az olyan szereket melyek durván kötik a vizet, mert azzal sokkal jobban terheled a szervezeted.
Ha csak nem akarsz éjszakánként röfögni. ;)

Hát az a helyzet, hogy nekem ez már nem is kell hogy röfögjek, az megy alapjáraton is.