2024. Május 12. - 03:04:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményetek Deddyről?

Egy sz@rrágó seggfej...
Elmehet a picsába...
Hülye barom állat...
Nem tiszta fialás...
Talán félreismerték, és lehet hogy nem is olyan f@sz...
Csak egy buta kisgyerek még.

Szerző Téma: Gumiszoba: Sustanon Therapy  (Megtekintve 67172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 29. - 03:06:03
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Huuhhh-damn it...you know whaat is keep quiet....
Try to do it,becouse I1ll be a fuckin' haedeache tomorrow...
Hány éves vagy kedves deddy???
Stay tuned....
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 29. - 03:10:58
Válasz #31
Nem elérhető

Deddy


Steve, törölj kérlek...  :-}



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 29. - 03:17:05
Válasz #32
Nem elérhető

Deddy


Huuhhh-damn it...you know whaat is keep quiet....
Try to do it,becouse I1ll be a fuckin' haedeache tomorrow...
Hány éves vagy kedves deddy???
Stay tuned....

Vazze, tudod mi maradj csendbe?
Próbáld csinálni, mert holnap egy kibaszott fejfájás leszek...


Én 18 vagyok, és remélem ha annyi idős leszek mint te, sokkal de sokkal inteligensebb leszek  ::)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 29. - 05:42:24
Válasz #33
Nem elérhető

FirstLady


Huuhhh-damn it...you know whaat is keep quiet....
Try to do it,becouse I1ll be a fuckin' haedeache tomorrow...
Hány éves vagy kedves deddy???
Stay tuned....

Vazze, tudod mi maradj csendbe?
Próbáld csinálni, mert holnap egy kibaszott fejfájás leszek...


Én 18 vagyok, és remélem ha annyi idős leszek mint te, sokkal de sokkal inteligensebb leszek  ::)
Méltó lezárást szeretnék ennek a topic-nak:

"Én 18 vagyok, és remélem, ha annyi idős leszek, mint te, sokkal, de sokkal intelligensebb leszek!"


SheHulk is üzent 8-):
"Nos.

Az intelligencia, az értelem NEM tanulható.. Idővel NEM változik pozitív irányba.. A majmoknak is van hüvelykujja hogy betolja a fecsit és még annyi eszük is van hogy saját erőből másszanak fára.. A jó Taigetos-t visszasírom most is mikor meglátom a fajtádat..Anyu elől dugdosom a szemest de a szurist főleg nehogy baj legyen.. Jajj... Jajj....
Szerencse hogy ennyi szartól amit magadba raktál szaporodni már nem tudsz... Erőd sem lesz 30éves korodra semmihez hiszen most kitoltad gyorsba a határaidat... A semmiért..
Szánalmas, értékrend nélküli, üres, puszta fos életeden pedig csak te tudsz változtatni.. Láthatóan jól megy  ****:))))))

Gratulálok!"

Meg George is:
"(Kissrác x nagyarc) + (Kis izom x még nagyobb arc) + (Kis kox x kurvanagy arc ;D ) = Kurvanagy verés a diszkóban
 ****:))) ****:))) ****:))) !+"% "
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 29. - 08:36:51
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem baj, Deddy-nek adunk valami díjat, mivel ő a 2009-es bodybuilding.hu fórum első évadjának legelszántabb(legelvetemültebb) tinédzsere itt a fórumon. Lédiz end dzsentlmen, a 2009-es "őrült kezdő kokszmatyi" díját, itt a bodybuilding.hu fórumon, Deddy harcos nyerte!

Most pedig a díjak, amivel a helyes útra térítjük Deddy harcost:  :D

4 adag - MAP - FREAK FIX MUSCLE WHEY protein(szörny megjavító fehérje készitmény)
4 adag - MAP - PlasmaCore(edzés-előtti sárkánypor ital)
4 adag - MAP - Anabolic O.D.(edzés-utáni ördögűző porital keverék)

Most pedig menj, Deddy fiam, fogadd be az izmos kisjézust a szívedbe és többé ne vétkezzél, még bűnös szusztagőzös gondolataiddal sem. Büntetésképpen pedig, sorold fel szépen Árpi bácsinak, az Arnold topikjában, az összes Mr. Olympiát 1980 óta.(Ki, mikor, hányszor?)

Neved, címed, telefonszámod add meg privátban Steve Namat atyának és eljuttatjuk a díjakat hozzád, Deddy fiam.

Most pedig menj, ne is lássalak báránykám.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 29. - 08:41:48
Válasz #35
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Basszus, pedig most akartam leírni a szusiterápiámat  :D

2009. Május 29. - 08:46:03
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Basszus, pedig most akartam leírni a szusiterápiámat  :D

Látod, a gonosz téged is megkisértett.  >:D

Mondd neki, hogy "nem takarodsz innét, távozz tőlem sántán!"

Steve Namat atyánál pedig nyomj le 4 sorozat "bicepsz hajlítást" egykezes súlyzókkal állva a siratótükör felé fordulva és mormogj! és bűneid megbocsátást nyernek.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 11:55:06
Válasz #37
Nem elérhető

Deddy


Nem baj, Deddy-nek adunk valami díjat, mivel ő a 2009-es bodybuilding.hu fórum első évadjának legelszántabb(legelvetemültebb) tinédzsere itt a fórumon. Lédiz end dzsentlmen, a 2009-es "őrült kezdő kokszmatyi" díját, itt a bodybuilding.hu fórumon, Deddy harcos nyerte!

Most pedig a díjak, amivel a helyes útra térítjük Deddy harcost:  :D

4 adag - MAP - FREAK FIX MUSCLE WHEY protein(szörny megjavító fehérje készitmény)
4 adag - MAP - PlasmaCore(edzés-előtti sárkánypor ital)
4 adag - MAP - Anabolic O.D.(edzés-utáni ördögűző porital keverék)

Most pedig menj, Deddy fiam, fogadd be az izmos kisjézust a szívedbe és többé ne vétkezzél, még bűnös szusztagőzös gondolataiddal sem. Büntetésképpen pedig, sorold fel szépen Árpi bácsinak, az Arnold topikjában, az összes Mr. Olympiát 1980 óta.(Ki, mikor, hányszor?)

Neved, címed, telefonszámod add meg privátban Steve Namat atyának és eljuttatjuk a díjakat hozzád, Deddy fiam.

Most pedig menj, ne is lássalak báránykám.  ;)

Ohh, köszönöm szépen, ennyi mindent nyernííííííííííííííííí, apáám  ::)  ;D
efit. Légyszives tedd már fel magadnak azt a kérdést, hogy: "Vajon értelmes vagyok-e én?"
Amennyiben a válaszod IGEN --> Tedd fel újra...
Amennyiben a válaszod NEM  --> Gondolkozz, aztán írj...

 :-oD ;-oo-; :-)->



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 13:39:15
Válasz #38
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Efit gondolkozz aztán írj---áááááááááá ez jó,megnyugtatlak Deddy,Efit az a fajta aki gondolkozik,viszont te is elgondolkodhatnál rajta miért is támadott mindenki téged,elárulom nem ez a fórumtagok hobbija,csak nem akartak rosszat egy 18 éves srácnak,pl.,hogy felboruljon a hormonháztartásod.

ENNYI!
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 30. - 13:43:39
Válasz #39
Nem elérhető

Deddy


Efit gondolkozz aztán írj---áááááááááá ez jó,megnyugtatlak Deddy,Efit az a fajta aki gondolkozik,viszont te is elgondolkodhatnál rajta miért is támadott mindenki téged,elárulom nem ez a fórumtagok hobbija,csak nem akartak rosszat egy 18 éves srácnak,pl.,hogy felboruljon a hormonháztartásod.

ENNYI!


Lekezelőek... Valakinek segítenek, valakit meg elvből fikáznak.
Nem azt mondom hogy mondják azt hogy ezaz deddy fasza vagy, egy faszt!
Csak azt akarom megtudni, hogy utánajárok a dolgoknak naggyából. kiolvasom a fórumon erről szóló részt, az x files-t, az anabolics 2006ot, és erre mi a válasz,? --> KOXMATYI
Hát köszönöm... :)  :-){
Valaki meg beír hogy rotty dianabolt akarok szedni így meg így, neki meg --> OKÉ!!! de erre meg erre figyelj!

ENNYI!



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Május 30. - 14:41:04
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


figyelj Deddy
az itt, válaszolgatók naponta látnak olyat,hogy veled, és velem egykorú csávókák, akarnak koxolni, tudás nélkül
kicsit idegesek már a témában
másrészt, meg szerintem, elöször normálisan is elmondták, hogy ne csináld, valószínüleg átsiklottál felette, így ne csodáld, hogy cinikusak lettek
amúgymeg, Efit full rendes volt veled, ténlyeg csak jót akar, szerintem a pofátlanság netovábja a stílus ahogy válaszoltál neki!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 30. - 15:05:35
Válasz #41
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Deddy,

Birom mikor egy 18 éves kisgyerek akar kioktatni.  :D Szerintem te egyre jobban el vagy tévedve és egyre jobban nem tudod, hol vagy.
Nem lenne túl fair, ha bármit mondanék neked erre.

Neked még a játszótéren lenne a helyed, ahogy olvasom a hozzászólásaidat, nem pedig szteroidokról kéne gondolkodnod.

Komolyan gondoltad, hogy itt ezen a fórumon te 18 évesen vezetni fogsz egy naplót 8 hét 500mg/hét sustanon kúráról és ez itt olvasható lesz? Szerinted ez itt a lakótelepi játszótér?

Figyelj Deddy, most komolyan, a saját egészséged érdekében. Az anabolics 2006 helyett, aminek a nagyrészét max. elolvasni tudod, de megérteni nem, inkább az aminosavakról, szénhidrátokról és zsírokról kéne tanulnod egy kicsit.

(500mg sustanon/hét sokkal rosszabb választás egy kezdőnek egyébként, mint pár szem dianabol pár hétig. De te annyira idióta vagy, hogy nem fogom elmagyarázni, hogy miért; és sem az x-files-ban, sem az anabolic 2006-ban nem fogod megtalálni erre a választ.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 30. - 15:11:38
Válasz #42

Grizzly79

Vendég
Ezt a topikot mintha bezárták volna tegnap... Persze az is lehet, hogy én hülyülök.


Megnéztem Deddy korábbi hozzászólásaidat és azt kell mondjam, hogy biztos tényleg sokat olvastál a témában.
No de az is látszik, hogy a tudás nem igazán mély. Sok benne a féligazság...

Az pedig, hogy az összes hozzászólásodból mindösszesen egyetlen egy van olyan, ami nem a "Szteroidok" topikban íródott nálam sajnos a no comment kategória...
Ám most erőt veszek magamon és írok.

Már senki sem kérdezett, de az én tanácsom az lenne, hogy

1. Rakj össze magadnak egy normális étrendet! /kajádról ugye semmit nem írtál, sem a súlyodról, sem az edzésedről, sem az edzésmúltadról stb... csak a kokszról/

2. Kövesd az étrendet és gyúrj rendesen!

3. Pihenj eleget!

4. 21 évesen tedd fel magadnak a kérdést, hogy akarod-e ezt a sportot megélhetésből csinálni, ha igen, akkor és csak akkor kezdj egy kúrát.

5. Ha nem akarod versenyszerűen csinálni, akkor 23-24 éves korodban bőven ráérsz kipróbálni egy kúrát, addigra kialakul a csontozatod, megerősödnek az izületeid. Illetőleg addigra lesz pár jó dugásod, arra az esetre ha esetleg félrenyúlnál a kokszokkal! Mert valljuk be: a jelen ismereteiddel ez azért megtörténhet.

6. Olvass sokat!!!

7. Ne adj az edzőtermi szóbeszédre!!!!

8. Ne akadj, ki ha fikáznak, mert komolytalannak tűnsz! Bizonyíts és komolyan fognak venni! De ne azzal bizonyíts, hogy 18 évesen lököd a kokszok adatait, hanem azzal, hogy elindulsz egy-két versenyen. Nem kell megnyerni, de legalább mutass fel valami komolyabb eredményt ebben a sportban naturálban. Senki nem fog kiröhögni, ha látják az elkötelezettséged a sport iránt.

Ha mindenképpen tolni akarsz valamit, akkor nyomj egy gyengébb szemest azzal talán nem cseszed szét magad. Persze azt is vezesd le rendesen!
A teremben egyébként láttam, hogy egy egyszerű szemes kúrától is szépen nőttek a gyerekek! Persze nekik a kajájuk és a tápkiegjeik is rendben voltak.

2009. Május 30. - 15:12:42
Válasz #43

Grizzly79

Vendég
Deddy,

Birom mikor egy 18 éves kisgyerek akar kioktatni.  :D Szerintem te egyre jobban el vagy tévedve és egyre jobban nem tudod, hol vagy.
Nem lenne túl fair, ha bármit mondanék neked erre.

Neked még a játszótéren lenne a helyed, ahogy olvasom a hozzászólásaidat, nem pedig szteroidokról kéne gondolkodnod.

Komolyan gondoltad, hogy itt ezen a fórumon te 18 évesen vezetni fogsz egy naplót 8 hét 500mg/hét sustanon kúráról és ez itt olvasható lesz? Szerinted ez itt a lakótelepi játszótér?

Figyelj Deddy, most komolyan, a saját egészséged érdekében. Az anabolics 2006 helyett, aminek a nagyrészét max. elolvasni tudod, de megérteni nem, inkább az aminosavakról, szénhidrátokról és zsírokról kéne tanulnod egy kicsit.

(500mg sustanon/hét sokkal rosszabb választás egy kezdőnek egyébként, mint pár szem dianabol pár hétig. De te annyira idióta vagy, hogy nem fogom elmagyarázni, hogy miért; és sem az x-files-ban, sem az anabolic 2006-ban nem fogod megtalálni erre a választ.)
Leginkább én is erre akartam célozni!

2009. Május 30. - 15:24:03
Válasz #44
Nem elérhető

Suncity



18 évesen a csajok után kell futkosni, és kihasználni a természet adta hormonokat  :-)o-: nem kívűről bevinni **:))))*