2024. Május 12. - 09:32:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megálltam a növésbe?  (Megtekintve 27929 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 24. - 20:09:35
Válasz #15
Nem elérhető

atleeta


Atleta mostmár felesleges szidni, hülye volt, kész rájött már... visszacsinálni nemlehet, ne tántorítsuk el, azzal a fórumtól hogy szidjuk, mert itt tanulhatna okos dolgokat!!!!
és nem a koxról ;D
Igazad van  ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 25. - 04:44:54
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


1 átlag bodysnál akinek nincsen versenyzési szándéka, kb olyan feszegetni hány kilónál kezdjen koxolni, mint 1 átlagembernél,h hány évesen kezdjen cigizni...


értelmetlen, mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja.
bár elég normális válaszokat kapott, meg is lepődtem:)

éshát persze a jószándék...
 ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 25. - 04:57:52
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


szerintem is azzal van a baj amire god utal!!!

a kaja ne úgy legyen rendben mint eddig, növeld a ch-t is meg a fehérjét(3g/tskg)

szerintem Te is ektomorf testalkatú vagy, gyors anyagcserével mint Én.Mi ha koxolunk akkor is ugyan olyan hátrányokban részesülünk azokkal szemben akik könnyebben fejlődnek.

Én is azt hittem,h hú majd kox és akkor durr csak úgy jön a tömeg...nagy brét.Ezzel a testalkattal jobban kell küzdeni akár koxolsz akár nem.akár8g ch/tskg és persze a 3fehérje.
vágom,h nehéz...ez van.

amugy Én megtanultam tisztelni ezt a testalkatot.régen sokat siránkoztam,h peti meg pali mennyivel könnyebben fejlődik.
csakhogy peti meg pali rég abbahagyta az edzést már 2-3éve.
sokkal többet kell kűzdeni, és ez az egész életedre jótékony hatással van.
ha betartasz mindent lehet így is fejlődni, igaz nem leszel 120kg de ki nem szarja le... ;D

vagy azért nem fejlődsz mert hamisak a szerek, vagy mert a kajád szar.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 25. - 09:08:24
Válasz #18
Nem elérhető

Norbert002


105 ment privát üzenet!

2009. Október 25. - 09:33:23
Válasz #19
Nem elérhető

Milo


Olyan problémám nekem is lenne ,hogy elkezdtem heti 3galenikás depot és eredmény nem nagyon jelentkezik.Kaja ,edzés,pihenés rendben van. napi fehérje adag 350g, ch-t már nem emelem mer úgy vettem észre hogy ettől nagyobb adagtól már zsírosodok.19 nap telt el az első depo beadásától .tömeg nem akar jönni.én csak arra gondolok hogy hamis lehet. galenika deporól van szó ,így néz ki:http://www.bodyofscience.com/forum/showthread.php?t=3776 -itt azt írják hogy valószínüleg jó. Sajnos én eddig nem ezt tapasztaltam.
Riceman

2009. Október 25. - 09:58:23
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Olyan problémám nekem is lenne ,hogy elkezdtem heti 3galenikás depot és eredmény nem nagyon jelentkezik.Kaja ,edzés,pihenés rendben van. napi fehérje adag 350g, ch-t már nem emelem mer úgy vettem észre hogy ettől nagyobb adagtól már zsírosodok.19 nap telt el az első depo beadásától .tömeg nem akar jönni.én csak arra gondolok hogy hamis lehet. galenika deporól van szó ,így néz ki:http://www.bodyofscience.com/forum/showthread.php?t=3776 -itt azt írják hogy valószínüleg jó. Sajnos én eddig nem ezt tapasztaltam.

Mert még nem indult be. 3-4 hét mire várhatsz valamit  ***

2009. Október 25. - 10:13:30
Válasz #21
Nem elérhető

Milo


akkor megnyugodtam, az omna amúgy két hét után szokott hatni nekem, mondjuk annak más a kémiai kötése, azt mondták depo is kb két hét mire hat de ezek szerint több. Képet amúgy megnézted God? Eredeti? http://www.bodyofscience.com/forum/showthread.php?t=3776
Riceman

2009. Október 25. - 10:17:08
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


Nem is tudtam,h Godnak van ilyen interaktív bevizsgálós képessége ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Október 25. - 10:28:08
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


akkor megnyugodtam, az omna amúgy két hét után szokott hatni nekem, mondjuk annak más a kémiai kötése, azt mondták depo is kb két hét mire hat de ezek szerint több. Képet amúgy megnézted God? Eredeti? http://www.bodyofscience.com/forum/showthread.php?t=3776

Gondolod hogy ránézésből tudja akárki is?  :D

2009. Október 25. - 10:29:26
Válasz #24
Nem elérhető

105


Köszi mindenkinek az eddigi infokat!

A Privi üzit is kössz! Biztos hogy hasznomra válik. Hát igen a mi testalkatunk ilyen. Nehezebben fejlődünk, de én se adom fel. Sőt..... A lényeg hogy imádom a terem szagát....:)

2009. Október 25. - 10:33:41
Válasz #25

Akezdetfia

Vendég
Köszi mindenkinek az eddigi infokat!

A Privi üzit is kössz! Biztos hogy hasznomra válik. Hát igen a mi testalkatunk ilyen. Nehezebben fejlődünk, de én se adom fel. Sőt..... A lényeg hogy imádom a terem szagát....:)

 :-OO  ****:))))))


2009. Október 25. - 10:56:51
Válasz #26
Nem elérhető

Milo


Gondoltam hátha találkoztál már vele.
Riceman

2009. Október 25. - 10:59:01
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Gondoltam hátha találkoztál már vele.

Az hogy találkoztam-e az más kérdés, nem láttam a tiedet, de hiába is látom, nem fogom tudni mi van benne.. Elvileg jónak kellene lennie  :-}

2009. Október 25. - 11:23:06
Válasz #28
Nem elérhető

badedazel


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!

2009. Október 25. - 11:45:58
Válasz #29
Nem elérhető

hummerdikk


(a kezdő kúrába már betettem a kérdést, de látom ott nem akartatok reagálni rá, de aki nyit egy új topikot 40kilós idiótaként és tol egyszerre 4 cuccot vagy beírja,h napozin levezetése piramisban annak mennek a válaszok napokon keresztül. azért megpróbálom még1szer hátha segít vki)

Sziasztok!

22 éves 98kg 172cm vagyok (hidegen)46ös karral, 69-es csülökkel nem vagyok épp romszálka, kisebb kapaszkodókkal elvagyok látva de az is csak biztonságtechnikai felszerelés.
Napi tápanyag(edzés napon):
            Vitamin: Animal pak 2 zacsi + 4x c-1000, ZMA
            Aminosavak: Glutamin 80g
                              BCAA 30g
                              Acetyl-L-Carnitin 3 g
            protein: húsokból=160g (800g csirkemelle)
                              kieg=150g (izolátum, izolátum+koncentrátum, elite12)
            Ch: kajából = 350g
                  vitargo = 70g
            zsírok: cla = 6g
                 halolaj = 6g
            lenmagolaj = 3g
            zöccccsééég: 800g brokkoli
Próbáltam már: Halodrol+Novedex XT, T-Bomb + Shamr-X

Nem igazán tudok érdemben fejlődni már. Igen a genetikai korlát még odébb lenne biztos...... de persze mindenki a genetikai korlátai után nyúlt csak akármihez....
Kg-t ha nagyon akarnék tudnék magamra pakolni több ch-val de egyszerűen már csak zsírosodok tőle. Fehérjét emelni felesleges mert sztem már így is többet viszek be mint amennyit felbírok dolgozni. Hogyan tovább?

Dianabol vagy cetabon ill. a kettó komboján gondolkodom provironnal a biztonság kedvéért. 4-5 hétnél tovább nem tervezném és utána a komolyabb pct-t sem hanyagolnám. Persze tudom, hogy kell még májvédő ill. pre- probiotikum. Tudna valaki ez ügyben kicsit segíteni? Hogy mien pct lenne érdemes egy ilyen után? Hogyan lenne érdemesebb alkalmazni a fent említetteket?

Hogy miért nem szuri? Mert jelenleg nem tudok senkit aki beadná. Akiket tudnék azok problémásak...Én meg nem akarnák ezzel játszani és nem is tudok annyira kitekeredni. Combba, vállba se kellene kezdőként próbálkoznom..

Kérdezzetek nyugodtan.... Nem egy újabb 15éves nyárra gyúros kis wow buzi vagyok aki azt hiszi, hogy scot pad + tárogató gép 2 hónapig azt az összes szöszi rajtam csüng majd nyáron 3 hónapig.....

Előre is köszi!
Meg egy rendes kerdes! Ritka, mint a feher hollo  ;-oo-;
Annyi kerdesem lenne, hogy hany eve edzel, illetve mikor tartottal szunetet? Mert az is lehet, hogy kicsit elege van mar a szervezetednek!  8-)
Minden esetre, ha hasznalni akarsz vmit, akkor cetabont felejtsd el! De ezt majd egy kompetensebb ember megvalaszolja neked!  ;)