2024. Május 20. - 04:39:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51818 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 30. - 22:38:03
Válasz #135
Nem elérhető

Joeker


Megvolt a mai tréning!
Mell, bicepsz edzés volt!

Mell: - Fekvenyomás vízszintes padon
       - Fekvenyomás 45fokos padon
       - Egykezes nyomás 30fokos padon
       - Keresztcsiga

Bicepsz: - Egykezes bicepsz
            - Keresztcsigán egykezes bicepsz
            - Scott-pados bicepsz

Jól ment az edzés, jól durrantam! A végén belefért a has edzése is! Holnap hát, vádli edzés lesz!
A héten elfogynak a Gaspari termékek, úgyhogy a hét végefelé írok egy hosszabb beszámolót!
és mikortól támad a plasmajet? @:-)

2008. Június 30. - 22:38:03
Válasz #136
Nem elérhető

tyson


Hali!

Azért nem rosszak ám azok a képek.Gratula Łł=
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2008. Július 02. - 14:33:11
Válasz #137
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Július 02. - 14:37:52
Válasz #138
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Halihó!

Ma pihi van, de tegnap volt egy hát, csuklya, vádli edzés!!

Hát: - Döntött törzsü evezés
       - Evezés gépen
       - Lehúzás tarkóhoz
       - Lehúzás mellhez forditott fogással
       - Húzás mellhez kötéllel állva (nem tudom értehtő-e)   :D

Csuklya: - Vállvonogatás 2kezes súllyal
            - Vállvonogatás 1kezes súllyal

Vádli a szokásos!

Holnap láb következik!  =/+'

2008. Július 02. - 16:30:56
Válasz #139
Nem elérhető

Joeker


Halihó!

Ma pihi van, de tegnap volt egy hát, csuklya, vádli edzés!!

Hát: - Döntött törzsü evezés
       - Evezés gépen
       - Lehúzás tarkóhoz
       - Lehúzás mellhez forditott fogással
       - Húzás mellhez kötéllel állva (nem tudom értehtő-e)   :D

Csuklya: - Vállvonogatás 2kezes súllyal
            - Vállvonogatás 1kezes súllyal

Vádli a szokásos!

Holnap láb következik!  =/+'

nekem láb ma volt hát ez az időjárás + alacsony szénhidrátos diéta + hardcore láb eredménye majdnem  :---- lett de túléltem =/+'

2008. Július 08. - 11:10:55
Válasz #140
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szevasztok!

Ez elmúlt pár napban nem igen volt időm beülni a gép elé sajnos, ezért nem jelentkeztem! A termékek elfogytak, amint lesz kicsit több időm, irok egy hosszabb beszámolót!

2008. Július 08. - 11:32:02
Válasz #141
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Július 08. - 12:04:11
Válasz #142
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Július 08. - 12:09:47
Válasz #143
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Július 12. - 10:40:06
Válasz #144
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Na, remélem most lesz egy kis időm, és le tudom írni a véleményem a termékekről!
Sorban: - Intrapro: Egyszerűen a legjobb fehérje, amit valaha használtam! Mind minőségre, mind szívódásra, mind ízre hibátlan!!
           - SizeOn: A SizeOn egy nagyon jó kreatin készítmény, edzés közben használtam, pihenőnapokon pedig egy adagot fogyasztottam reggel! Érezhetően jobb volt tőle az edzés közbeni telítettség, és kevésbé fáradtam! Ízre én szőlőset ittam, nekem ízlett, bár elég édes!
           - Halodrol: Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre...már régóta szerettem volna kipróbálni! Azt kell mondanom, hogy hozta a tőle elvártakat! Bekeményítette az izmokat, enyhe vízhajtó hatás, kerekedtem tőle! Erőben is hozott nálam, mondjuk az erősödés nem tudom mennyire a Halodrol szerepe, mivel én egy kis kihagyás után kezdtem újra edzeni...és így mindenképp várható volt némi erőbeni fejlődés!
          - NovedexXT: A NovedexXT egy jó tesztoszteron fokozó, ezt merem állítani! És az mellett, hogy emeli a tesztoszteron szintet, aromatáz gátló is! Én kicsit szkeptikusan állok a teszto fokozókhoz, de a NovedexXT-t még tuti fogom alkalmazni! A libidom nem nagyon emelkedett tőle, szerintem ez szervezet függő is, hogy kire mennyire vannak hatással az ilyen termékek!
A Dymatize termékekről nem írnék külön, mert tőlük az alap kiegeket alkalmaztam, amik szintén jól működtek, és továbbra is ezeket fogom alkalmazni!
Most egy hét teljes pihi lesz, megyek haza Tapolcára "nyaralni"! Ez és a jövő hónap a szintentartásról fog szólni, és szeptembertől megkezdődik a tömegelés! Már gondolkodom, hogy melyik termékcsaládot vessem be...erősen hajlok a BSN felé! Szerintem az ő termékeiket fogom használni fehérje és tömegnövelő szinten! Sok kieget nem hiszem, hogy használni fogok, csak az alapokra támaszkodom, ami nálam egy jó fehérje, tömegnövelő, glutamin, BCAA, folyékony amino...!
Egyenlőre ennyi, még jelentkezem kb. másfél-2 hét múlva, hogy mik a tapasztalataim a Gaspari termékek elhagyása óta!

2008. Július 22. - 20:58:27
Válasz #145
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 26. - 10:25:14
Válasz #146
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Úgy ígértem, hogy másfél-2 hét múlva jelentkezem, mert volt egy 1 hetes pihi, nyaralás...és meg akartam nézni, hogy hogy is megy majd az edzés visszatérve a pihiből! Jelentem jól ment a héten a tréning, volt olyan gyaki, amiben tudtam emelni a használt súlyon a 2 héttel ezelőttihez képest! Mondjuk ez szerintem az étkezésnek tudható be, mert amig mentek a Gaspari cuccok, addig elég alacsonyan tartottam a CH-t, mivel a formásodás volt a cél, nem pedig a tömegnövelés! 2 hete viszont megemeltem a kalóriabevitelem és ez meg is hozta a hatását...olyan izomlázaim vannak, amiket mostanság nem éreztem! A combom úgy fáj, alig bírok menni...de már hiányzott is ez a fájdalom, én szeretem!
Tehát a cuccok elhagyása után sem történt gyengülés, pedig volt egy hét pihenő is! A formából persze veszítettem, de ez teljesen a kajának tudható be, mivel most nem figyelek annyira, és megemeltem a CH bevitelt is! A kaja alapja most is a csirke, hal, rízs, zab, de most beleférnek a "szemét" kaják is! Hogy kollégám és cimborám jelmondatát idézzem: "Egyszer bele kell, hogy férjen!"  ;D
Tehét megkezdtem a tömegelést, bár még finoman, nem emeltem meg drámaian a kalóriabevitelt, most a napi CH bevitelem kb. 200-250g és ezt szeretném felvinni kb. 400-ig! A fehérje min. 200g, de ez általában inkább 250-300g!
Úgy döntöttem csak alap kiegeket fogok használni egyenlőre, vitamin, tömegnövelő (TrueMass), fehérje (Syntha6), glutamin (Dymatize), BCAA (Dymatize)!

2008. Július 26. - 10:27:49
Válasz #147
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Július 26. - 10:28:59
Válasz #148
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Július 26. - 10:31:35
Válasz #149
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady