2024. Április 28. - 18:13:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NO-XPLODE VÉLEMÉNYEK TAPASZTALATOK????!!!!!!!  (Megtekintve 16364 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 08. - 18:30:23
Megtekintve 16364 alkalommal
Nem elérhető

GetFreaky!


Sziasztok!


Tervezem a NO-XPLODE termék vásárlását a napokban!
Ha valaki használta akkor írja meg észrevételeit érzéseit fejlődését stb.......illetve bevállt e nem stb....
Anno használtam már NO-os mátrixot és most erre szeretnék váltani az nagyon bejött de adagok számával és ár érték arányba a NO-XPLODDAL jobban járnék!!!!illetve én pihenőnapokon is fogyasztottam a másik NO-os terméket és ezt is így tervezem....

Várom a kommenteket..! ;-oo-;

2010. Február 08. - 22:00:42
Válasz #1
Nem elérhető

Karcsi


Szerintem a legjobb No fokozó amit eddig használtam!(az összeset próbáltam ami kapható az extremefittben)
Brutálisan ráhangol az edzésre,jobban fogod birni és pörgősebbek lesznek tőle az edzéseid  ***))
Ajánlom,hogy kezdj egy adaggal és ha birod emelheted az adagot,én azt tapasztaltam ,hogy két adag fölé nem érdemes menni,hacsak nem akarod az edzőtermet darabokra szedni  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Jó edzést.......

2010. Február 08. - 22:16:40
Válasz #2
Nem elérhető

doncicco


Mint a legtöbb kiegészítő ez is egyénfüggő.Ha bírod a koffeint ütni fog, nekem bevált de a super pump jobban tetszett mert akkor is tudtam aludni, ha később edzettem.Hajrá! =/+'

2010. Február 09. - 00:02:54
Válasz #3
Nem elérhető

Geronimo


Nekem nem jött be ... egyszer  kipróbáltam,de többet nem vennék belőle.

2010. Február 09. - 14:08:55
Válasz #4
Nem elérhető

GetFreaky!


Szerintem a legjobb No fokozó amit eddig használtam!(az összeset próbáltam ami kapható az extremefittben)
Brutáli.... ráhangol az edzésre,jobban fogod birni és pörgősebbek lesznek tőle az edzéseid  ***))
Ajánlom,hogy kezdj egy adaggal és ha birod emelheted az adagot,én azt tapasztaltam ,hogy két adag fölé nem érdemes menni,hacsak nem akarod az edzőtermet darabokra szedni  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Jó edzést.......


Az ízröl betudnál esetleg számolni hogy melyik jó stb....
csak azért mert youtub-on láttam egy két érdekes videót hogy milyen élvezettel isszák:D

2010. Február 09. - 14:13:50
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a legjobb No fokozó amit eddig használtam!(az összeset próbáltam ami kapható az extremefittben)
Brutáli.... ráhangol az edzésre,jobban fogod birni és pörgősebbek lesznek tőle az edzéseid  ***))
Ajánlom,hogy kezdj egy adaggal és ha birod emelheted az adagot,én azt tapasztaltam ,hogy két adag fölé nem érdemes menni,hacsak nem akarod az edzőtermet darabokra szedni  :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
Jó edzést.......


Az ízröl betudnál esetleg számolni hogy melyik jó stb....
csak azért mert youtub-on láttam egy két érdekes videót hogy milyen élvezettel isszák:D

Narancsos: először nekem nagyon izlett, a vége fele már nem... De én mindennel így vagyok, suerintem elfogadható az íze  /:-)

2010. Február 09. - 15:02:23
Válasz #6
Nem elérhető

Gabe


Én valami citromosat kóstoltam, csak mintatasak volt, mert egyébként még nem szedtem!
Annak nem volt rossz az íze!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 09. - 15:42:41
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Citromosat kóstoltam-átlagos
Fruit Punch-sokkal ihatóbb, mint a többi márkánál.
Blue Rapsberry-jó

Ízlések és pofonok ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Február 09. - 16:05:28
Válasz #8
Nem elérhető

Yeti


Az általam használt legjobb edzés előtti formula/N.O. fokozó. Próbáltam már A SuperPump250 - et is, a NaNoVapor - t is, a NO Plasmacore - t is, de mindközül a legjobb. Hosszú távon is.  ****:)))))) Jó választás és mégjobb befektetés.
Ízben a kékszőlőt nem ajánlanám, vagyis jobban mondva nekem szenvedés volt. De cimborák a narancsosat köpködték én meg azt szerettem.
A legjobb ízek mégis a Lemon Lime és a Lemonade!!!  (:-)  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 09. - 22:41:12
Válasz #9
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szerintem NanoVapor for prezident!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 09. - 22:49:27
Válasz #10
Nem elérhető

Yeti


Szerintem NanoVapor for prezident!
Ízlések és pofonok.
Ahogy írtam ezt is próbáltam. De ennek is tervezek egy újabb esélyt valamikor.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 10. - 18:26:32
Válasz #11
Nem elérhető

GetFreaky!


Köszönöm a sok infót srácok!!!!

A másik kérdésem pedig hogy tömegbe hozott???fejlődtetek vagy szálkásított stb???illetve pihenőnapokon is ittátok?
Válaszokat köszönöm előre is uraim!:D

2010. Február 10. - 18:36:13
Válasz #12
Nem elérhető

Yeti


Köszönöm a sok infót srácok!!!!

A másik kérdésem pedig hogy tömegbe hozott???fejlődtetek vagy szálkásított stb???illetve pihenőnapokon is ittátok?
Válaszokat köszönöm előre is uraim!:D
Hogy tömegben hozott - e, azt nem tudom megmondani. Vagyis, hogy ettől jöttek volna a kilók, mert mindig szedtem mást (Fehérje, glutamin, amino, vitamin csomag...) mellette.
Viszont én csak edzésnapon ittam. Akkor is két kanállal. De úgy is hat, hatott.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 10. - 20:01:17
Válasz #13
Nem elérhető

doncicco


Az edzés intenzitás javul és a kitűzött cél elérése(tömegnövelés; szálkásítás;erőnövelés) valamivel "élvezetesebb" a kemény bedurranások miatt.Könnyen túledzéshez vezethet.. Pihenőnapon szerintem nincs értelme fogyasztani.

2010. Február 12. - 10:56:18
Válasz #14
Nem elérhető

miki_nrg


Hát szerintem ha érdekes ízélményt akarsz akkor a Bluesraspberryt választod  :)
Már az illata sem piskóta! Szerintem kurvajó! Azóta ha bármilyen NO fokozót veszek csakis blueraspberry ízről lehet szó  :)
Próbáltam még a narancsosat de az nem egy nagy eresztés