2024. Április 28. - 04:44:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: NO-XPLODE VÉLEMÉNYEK TAPASZTALATOK????!!!!!!!  (Megtekintve 16363 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 13. - 11:26:32
Válasz #15
Nem elérhető

Karcsi


Szerintem a Fruit Punc a legjobb izű (teljesen más iz mint a többi gyártótol)aztán citrom, narancs,a legutolsó a bluesrasberry! De a BSN márkánál nem nagyon tudsz az iz világban mellé nyúlni. :-oD :-oD :-oD

2010. Július 28. - 08:06:39
Válasz #16
Nem elérhető

Boresz


kis tasakos kiszerelést próbáltam,az oldódás az nekem necces,perceken keresztül rázom mint állat és ha lerakom 5 percre az üveget amiben összeráztam ,akkor az aljára egy elég emberes adag leülepszik  :-\ ,ami nem oldódik el még pár órával az első rázás után sem!!!
a hiba nálam van,vagy ez ilyen????
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 28. - 08:17:34
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


kis tasakos kiszerelést próbáltam,az oldódás az nekem necces,perceken keresztül rázom mint állat és ha lerakom 5 percre az üveget amiben összeráztam ,akkor az aljára egy elég emberes adag leülepszik  :-\ ,ami nem oldódik el még pár órával az első rázás után sem!!!
a hiba nálam van,vagy ez ilyen????

Nem tapasztaltam hasonlót..  ::)

2010. Július 28. - 17:39:01
Válasz #18
Nem elérhető

George


kis tasakos kiszerelést próbáltam,az oldódás az nekem necces,perceken keresztül rázom mint állat és ha lerakom 5 percre az üveget amiben összeráztam ,akkor az aljára egy elég emberes adag leülepszik  :-\ ,ami nem oldódik el még pár órával az első rázás után sem!!!
a hiba nálam van,vagy ez ilyen????
Durva diszperz rendszert állítottál elő ;D Edd meg, hátha úgy működik /7%

2010. Augusztus 16. - 18:58:22
Válasz #19
Nem elérhető

HeartLess


Én a zacsis Nt-t toltam és fasza volt nagyon az edzés,mentem mint a meszes és durrantam is,de ami utána jött...
mint akitől elvették a napi gyógyszeradagját. Kedvtelen voltam,depis,nyomott.
Ha nem lett volna ez az utójáték tuti veszek egy nagyot