2024. Április 28. - 11:02:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOL-5 vs MASS-FX  (Megtekintve 17135 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 09. - 09:57:35
Megtekintve 17135 alkalommal
Nem elérhető

commonse


Sziasztok,

Olyan terméket keresek, ami a naturál kategórián belül talán legütősebb anabolikus hatást képes kifejteni a visszajelzések alapján. Bár szteroid közeli hatású kiegészítő nincs, ezen a vonalon a fenti két terméket néztem ki.

Várnám a hozzászólásokat a tapasztaltabb, a fenti termékeket már kipróbált felhasználóktól, de új ötletektől sem zárkózom el.

Előre is köszönöm!

2010. Február 09. - 11:11:34
Válasz #1
Nem elérhető

Rob


Mass FX-hez inkább Hyperdrol x2 ajánlott.
Több fórumozó is tesztelt együtt,olvasd el a naplójukat!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Február 09. - 11:41:34
Válasz #2
Nem elérhető

doncicco


Sziasztok,

Olyan terméket keresek, ami a naturál kategórián belül talán legütősebb anabolikus hatást képes kifejteni a visszajelzések alapján. Bár szteroid közeli hatású kiegészítő nincs, ezen a vonalon a fenti két terméket néztem ki.

Várnám a hozzászólásokat a tapasztaltabb, a fenti termékeket már kipróbált felhasználóktól, de új ötletektől sem zárkózom el.

Előre is köszönöm!

Jungle Warfare (nyugodtan kijelenthetjük szteroidközeli) ****:))))))

2010. Február 12. - 11:02:44
Válasz #3
Nem elérhető

miki_nrg


Inkább költsd bármilyen más tápkiegre a pénzedet... mint ezekre a szarokra  ;D
Ezeknek a termékeknek akkor lenne értelme ha már minden tápkieged megvan. Vitaminok, aminosavak, fehérjék, kreatinok, enrgizáló cuccok, antioxidánsok stb stb és ha még mindig marad pénzed akkor jöhetnek ilyesmik.
Szerintem ha minden megvan akkor már lehet számolni egy havi 30-40ft-ot csak tápkiegre erre rányomni még egy ilyen minimum 10e ft-os cuccot már szép kis összeg  ::)

2010. Február 12. - 11:07:03
Válasz #4
Nem elérhető

Gabe


Miki már megint olyan agresszív vagy! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 12. - 11:16:09
Válasz #5
Nem elérhető

miki_nrg


Neeem!  ;D
Csak jótanácsként írtam! Mert én is beleszaladtam abba  a hibába hogy jósok pénzt elkúrtam ilyen szarokra  :)

És azért érdmes kielemezni az ilyen termékekről a véleményeket. Mert ha valaki érez tőlük egy iciri-piciri minimális erőt akkor már azt írja hogy bevállt.  ;D
Míg azt egy síma edzés előtti búgatószerrel is elérheti  :)

2010. Február 12. - 12:04:36
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor ( feltételes módban ), ha minden más fontosabb megvan ( fehérje, glutamin először, mert morc leszek ;D ), Ezek mellé nem árt némi ( kicsi ) androgén alap, pl. én a múlt nyáron nagyon jól erősödtem és fejlődtem a T-BombII+PCT+Anabol5 kombinációtól, a második hónap a kúrában Anabol5 nélkül folytatódott.
Szerintem önmagában gyenge, kell mellé más is, főleg egy jó tesztofokozó, vagy erősebb antiaromatáz ( ugye az emelkedett tesztoszint miatt ), kombóban érdemes használni, DE.....szigorúan a fontossági sorrendet betartani.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Február 12. - 12:06:31
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mass FX önmagában talán kicsit jobb, mint az Anabol5, de inkább azt is kombóban, pl. Hyperdrol X2+Mass FX, vagy PCT+Mass FX, de mindennap csússzon le mellé egy fél szarvasmarha :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. November 30. - 12:07:40
Válasz #8
Nem elérhető

andras123


Mass FX önmagában talán kicsit jobb, mint az Anabol5, de inkább azt is kombóban, pl. Hyperdrol X2+Mass FX, vagy PCT+Mass FX, de mindennap csússzon le mellé egy fél szarvasmarha :).

Istvan te erzeted hogy jpbb az Mass fx?

2014. December 01. - 10:37:32
Válasz #9
Nem elérhető

G


Sziasztok !
Ha már felkerült a téma egy kis formába hozás lenne a célom most, melyik kombót ajánlanátok a PCT+T-Bomb II vagy PCT+Anabol-5 és mehet-e normál dózisban vagy érdemes emeltben ?
Esetleg bár kicsit éles váltás proviron 50-75 mg-os dózisban ? (mondjuk erre felé húz a szívem leginkább  ****:)))       )

2014. December 07. - 12:18:42
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


Az első verzióra Csikó Steve, a másodikra Masztinho fog válaszolni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. December 07. - 22:05:13
Válasz #11
Nem elérhető

Maszat


Semmikép sem a proviront választanám, viszont az új PCT-t sem (Én használtam, másfélszeres dózisban, az uccsó 1-2 hétben vettem észre egy kis száradást...), mivel már szar a hatóanyag összetétele. Keress a neten 6 boromot, ami a régi összetevője. Azt nyomhatod T-bomb II vel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. December 07. - 23:05:20
Válasz #12
Nem elérhető

Milo


melyik 6 bromora gondolsz? fusion supplements? az nem UG tápkieg gyártó? mert így annak tűnik,és ha az akkor lutri az egész
Riceman

2014. December 08. - 10:11:16
Válasz #13
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Semmikép sem a proviront választanám, viszont az új PCT-t sem (Én használtam, másfélszeres dózisban, az uccsó 1-2 hétben vettem észre egy kis száradást...), mivel már szar a hatóanyag összetétele. Keress a neten 6 boromot, ami a régi összetevője. Azt nyomhatod T-bomb II vel.
6-Bromo ok.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. December 09. - 10:38:40
Válasz #14
Nem elérhető

G


Köszi a válaszokat  :-){   azért érdekelne hogy proviront magában miért nem ajánlanád

Semmikép sem a proviront választanám, viszont az új PCT-t sem (Én használtam, másfélszeres dózisban, az uccsó 1-2 hétben vettem észre egy kis száradást...), mivel már szar a hatóanyag összetétele. Keress a neten 6 boromot, ami a régi összetevője. Azt nyomhatod T-bomb II vel.