2024. Április 27. - 23:10:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOL-5 vs MASS-FX  (Megtekintve 17133 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. December 09. - 15:06:46
Válasz #15
Nem elérhető

G


6-Bromo keresgélése közben közben akadt meg a szemen az Arimistane-en (Androst 3,5-dien-7,17-dione3-deoxy-7-oxo-DHEA) elsősorban Csikós Istvántól kérdezném hogy lehetséges alternatívája-e  a 6-Bromonak ?

2014. December 09. - 22:17:32
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


6-Bromo keresgélése közben közben akadt meg a szemen az Arimistane-en (Androst 3,5-dien-7,17-dione3-deoxy-7-oxo-DHEA) elsősorban Csikós Istvántól kérdezném hogy lehetséges alternatívája-e  a 6-Bromonak ?
Akkor legalább a nevét írd le helyesen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2015. Március 26. - 13:43:15
Válasz #17
Nem elérhető

Ragadoz0


Hali !  Lehet meg kapni manapsag MASS FX-et vagy hozza hasonlo termeket ? Ha nem akkor mi lehet a jo alternativa ezek helyett ? Nem koxra gondolok ... koszike

2015. Március 26. - 18:52:52
Válasz #18
Nem elérhető

andras123


Hali !  Lehet meg kapni manapsag MASS FX-et vagy hozza hasonlo termeket ? Ha nem akkor mi lehet a jo alternativa ezek helyett ? Nem koxra gondolok ... koszike
Sima ugy es neked is meglehet meg hoza jutni sima ugykent.
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=61&products_id=1193
Erre gondoltal RagadozO?
Efitmester nagyon keni vagja ezt a dolgot O nagyon ratudna tapintani a lenyegre!
Remeljuk eljon es meglat mindent,es behajint neked valamit vagy bemutat neked,azt mondja
Efitmester  ?:-/

2015. Március 27. - 09:07:09
Válasz #19
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
6-Bromo keresgélése közben közben akadt meg a szemen az Arimistane-en (Androst 3,5-dien-7,17-dione3-deoxy-7-oxo-DHEA) elsősorban Csikós Istvántól kérdezném hogy lehetséges alternatívája-e  a 6-Bromonak ?
Konkrétan ezt a hatóanyagot még nem próbáltam, de ki fogom, és akkor írok róla véleményt. Most sajnos 1 hónapja nagyon light-osan edzem, ennyire összeszakadva évek óta nem voltam...úgyhogy lehet lesz egy kis 6-Bromo, vagy Androst 3,5-dien-7,17-dione3-deoxy-7-oxo-DHEA  :). És akkor majd tudok is róla mondani valamit érdemben. Egyébként én ezt az időszakot, amikor még ezek a kiegek mentek jobban szerettem, mármint a bolti tesztoszteron fokozókra gondolok (nem mindegyik fokozta, sok közülük egyszerűen egy előhormon volt).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Március 27. - 09:20:14
Válasz #20
Nem elérhető

andras123


Joreggelt Istvan!  #:-)
Koszonjuk szepen az Informacioid!  ****:))))))    =/+'
Kellemes napot neked Istvan!Kellemes napot mindenkinek! :-):-)::