2024. Május 12. - 03:39:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 155121 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 27. - 19:47:07
Válasz #45
Nem elérhető

Maszat


már lassan 3hónapja szinte minden nap eszem tojást(talán 3hónap alatt 4-5 nap volt,h nem).
Főtt tojást,lágy tojást, rántottát, tükör tojást...eljutottam odáig,h már a szagától hányok.
Olyan ázott tyúk szaga van, undorító ;D
Akkor sem megy le, ha valami extrát teszel bele? Sonkát, bazsalikomot... vagy mondjuk édesítővel és kókusszal kikevered a fehérjét és megsütöd? Na, annak már tuti nem kellene ázott tyúk szagának lennie! :D (Hol szagolgatsz te ázott tyúkokkal?  ;D )

sok ízről beugrik valami hülye szag, de most,h kérded, nem tudom pontosan honnan tudom milyen az ázott tyúk szag  ;D

Édesítő és kókusz  :o wow  ;D Sokat fogom olvasgatni ezeket a topicokat, mert néha a kajálás már kín, főleg tömegnőveléskor.Nagyban megkönnyíti az ember életét,hogy ha amit meg kell ennie, az legalább ízletes.

Úgy tuszkolom le a napi tojás adagom,h szinte ugyan akkora kupac majonézt nyomok rá, vagy más szószt ;D

Elég sok tyúkot megkopasztottam már és annak a szaga az rosszabb, mint a tojás. :D

Majd akkor körbenézek neked tojásos kaják között, és feldobálom őket. :)

A kókuszos borzas kis sütiről a képet megtaláltam, de a receptem eltűnt.  :-\ Ha jól emlékszem, akkor 5 keményre felvert tojásfehérjéhez tettem folyékony édesítőszert, majd kb. 10 dkg kókuszt. Ennek is utánajárok és az édességkehez felteszem. ;)


Te 1 angyal vagy!  :-){  ;)

Köszönöm szépen!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 28. - 17:55:45
Válasz #46

Tündi-Bündi

Vendég
a mai nap tanulsága: frissen tetovált szemhéjjal ne aprítsunk hagymát.... :'(

2010. Február 28. - 23:28:00
Válasz #47
Nem elérhető

Gabe


A főtt rizs hány napig ehető, ha hűtőben van tárolva?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 28. - 23:31:14
Válasz #48
Nem elérhető

zotja


A főtt rizs hány napig ehető, ha hűtőben van tárolva?
nekem max 2 volt eddig.. a 3.nap már ázott zokni szaga van!

2010. Február 28. - 23:40:24
Válasz #49
Nem elérhető

Rencsi


A főtt rizs hány napig ehető, ha hűtőben van tárolva?
Elég rövid időre szól az eltarthatóságuk, a rizsé és a tésztáé is. Hivatalosan 1 napnál semmiképp sem tovább, de pontos időtartamra már nem emlékszem. (Valami olyan rémlik, hogy tésztánál 4 órahossza, de ezekben nem vagyok biztos, majd utánanézek egy szakács tankönyvben. :) )

Ha jó 5letnek tartjátok, indítok egy tudnivalók és praktikák topicot, ahol összegyűjtöm az ilyeneket, mint az eltarthatóság és egyebek, pl.: hogy miért tartható el tovább a túró bontatlan csomagolásban fejjel lefele, mit normálisan állított dobozban. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 28. - 23:42:32
Válasz #50
Nem elérhető

Gabe


Jó ötlet, most megyek és addig fejre állítom a dobozos túrókat a hűtőben :D
Akkor a 2 napos rizsemet holnap már nem erőltetem!
Bár Zotja elég hardkór, ázott zoknikat szagolgat! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 28. - 23:57:00
Válasz #51
Nem elérhető

Rencsi


Jó ötlet, most megyek és addig fejre állítom a dobozos túrókat a hűtőben :D
Akkor a 2 napos rizsemet holnap már nem erőltetem!
Bár Zotja elég hardkór, ázott zoknikat szagolgat! ;D
Pontosítok, kétszer olyan sokáig eláll a túró, ha a felbontatlan csomagolást fejjel lefelé tároljuk. ;)
Én ezért szoktam mindig reggel elkészíteni a köretet, hogy tuti jó legyen. Később sem lehet sok mi változást érezni az ízén, csak már beindulnak olyan bomlasztó enzimatikus folyamatok amik Zotja ázott zoknijainak a szagát idézik...  :D
(Nem tudom,mibe áztatod Zotja a zoknijaid, nekem teregetéskor friss virágillatúak... :D )
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 01. - 00:14:23
Válasz #52
Nem elérhető

zotja


Na tisztánlátás kedvéért :D Mikor esőben elázol(nem úgy mint Rihanna) és beázik a cipőd és bebüdösödik a zokni,kb ahhoz hasonlítanám a 3 napos rizsát :D

2010. Március 01. - 00:21:45
Válasz #53
Nem elérhető

Rencsi


Na tisztánlátás kedvéért :D Mikor esőben elázol(nem úgy mint Rihanna) és beázik a cipőd és bebüdösödik a zokni,kb ahhoz hasonlítanám a 3 napos rizsát :D
Ajánlom figyelmedbe a hintőport, ha ilyen gondjaid vannak. Ez általában mindenkinek segíteni szokott! ;) Azt hittem, hogy majd valami komoly edzést mondasz példának... :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 01. - 00:47:29
Válasz #54
Nem elérhető

zotja


Na tisztánlátás kedvéért :D Mikor esőben elázol(nem úgy mint Rihanna) és beázik a cipőd és bebüdösödik a zokni,kb ahhoz hasonlítanám a 3 napos rizsát :D
Ajánlom figyelmedbe a hintőport, ha ilyen gondjaid vannak. Ez általában mindenkinek segíteni szokott! ;) Azt hittem, hogy majd valami komoly edzést mondasz példának... :D

ajj nem a lábam büdös :D  ;D Sose áztál még el? :D

2010. Március 01. - 08:22:20
Válasz #55

Tündi-Bündi

Vendég
ajj mennyire finom az új nagymama epertortája és a madártejes joghurt  /7%

2010. Március 01. - 10:49:13
Válasz #56

Tündi-Bündi

Vendég
Rencsi remélem hozol edzés utánra egy kis házitortát  /7%, nem kell nagyon diétásat..Lalika szerint is már el vagyok fogyva :( úgyhogy jöhet bármi :) és este iszunk!! legalább is egy turmixot  :-oD ;D most nem hagytam otthon a fehérjét! ;D

2010. Március 02. - 00:20:55
Válasz #57
Nem elérhető

Maszat


megyek csinálok tükörtojást...már előre félek a szagától és a majonéz is elfogyott  :'(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 00:28:17
Válasz #58
Nem elérhető

Maszat


az 1ik tojásnak véres volt az 1ik fele csíkokban.1böl szemem elé tárult az egész világra jövetele, a véres maradványokkal a felületén :----

És ennek a tartalmát nemsokára meg kell ennem, mondtam már,h kezd herótom lenni a tojástól? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 00:39:19
Válasz #59
Nem elérhető

csaba.r


Csinálj rántottát tegyél a tojáshoz zabot meg egy kis cukrot, süsd ki mint a palacsintát, és kend meg lekvárral.
Én ezt eszem reggelire, csak diétásba és nem untam meg már 5 hónapja.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz