2024. Május 17. - 15:01:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mi a véleményed a naplóról?

Nagyon fasza,sok infó és rendesen van vezetve!
29 (70.7%)
Elmegy, de elég gyenge a manus :D
7 (17.1%)
Lehetne jobb is!
2 (4.9%)
Egyenesen fos!
1 (2.4%)
Semmi, nem szoktam olvasni, most is csak eltévedtem :D
2 (4.9%)

Összes szavazó: 41

Szerző Téma: Kaess eröemelö edzés naplója  (Megtekintve 94209 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Október 05. - 08:58:22
Válasz #45
Nem elérhető

Kaess


Te még nagyon kezdő vagy és naiv ezek szerint, nagyon ritka lesz az a versenyző társad, aki a szemedbe fogja mondani, hogy mit használt verseny előtt/közben/után. A dopping ennyire nyíltan tárgyalása máshol nem jellemző, talán itt sem kellene ennyire, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit nyilatkozik a témában, attól függetlenül, hogy kérdezte-e egyáltalán valaki vagy nem. Azért annyit megsúgok, hogy sokak által legendaként emlegetett fekvenyomó versenyző/k (direkt nem írok nevet) helyett mások adtak mintát versenyeken. Ez csak egy módja a "trükköknek". De majd ha versenyen nálad kisebb testsúlyú ember nyom 50-60 kg-val többet, akkor gondolj erre.

Elöször is köszönöm hogy elmondtad a véleményedet és hozzá szóltál :) Sajnos én is tudom hogy mindenki aki ebben a sportban elért valami nagyot az mind szed/szedett  :-oD valamit.  Kár hogy máskép nagyon nehéz itt érvényesulni ebben a sportban  :-[  :-[  :-[  :-[

2010. Október 05. - 09:04:40
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Te még nagyon kezdő vagy és naiv ezek szerint, nagyon ritka lesz az a versenyző társad, aki a szemedbe fogja mondani, hogy mit használt verseny előtt/közben/után. A dopping ennyire nyíltan tárgyalása máshol nem jellemző, talán itt sem kellene ennyire, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit nyilatkozik a témában, attól függetlenül, hogy kérdezte-e egyáltalán valaki vagy nem. Azért annyit megsúgok, hogy sokak által legendaként emlegetett fekvenyomó versenyző/k (direkt nem írok nevet) helyett mások adtak mintát versenyeken. Ez csak egy módja a "trükköknek". De majd ha versenyen nálad kisebb testsúlyú ember nyom 50-60 kg-val többet, akkor gondolj erre.

Elöször is köszönöm hogy elmondtad a véleményedet és hozzá szóltál :) Sajnos én is tudom hogy mindenki aki ebben a sportban elért valami nagyot az mind szed/szedett  :-oD valamit.  Kár hogy máskép nagyon nehéz itt érvényesulni ebben a sportban  :-[  :-[  :-[  :-[

A fair play mint fogalom ugye a csalás nélküli tiszta játékot jelenti. Viszont amikor mindenki elfogadottan csal, akkor már magaddal szemben is az a fair, ha egyenlő esélyekkel indulsz. Remélem érted mit akarok írni  ;-oo-;

2010. Október 05. - 09:13:05
Válasz #47
Nem elérhető

Kaess




A fair play mint fogalom ugye a csalás nélküli tiszta játékot jelenti. Viszont amikor mindenki elfogadottan csal, akkor már magaddal szemben is az a fair, ha egyenlő esélyekkel indulsz. Remélem érted mit akarok írni  ;-oo-;
[/quote]

Jaja értem :) Köszi a hozzászólást :)   ****:))))))

2010. Október 05. - 09:18:36
Válasz #48
Nem elérhető

Kaess


Lehet hogy egyszer nekem is megváltozik majd erröl a véleményem...sose lehet tudni, bár igy is elértem az országos 3. helyet 2010-ben. :)  (:-)  @-o

2010. Október 05. - 09:24:54
Válasz #49
Nem elérhető

George


Te még nagyon kezdő vagy és naiv ezek szerint, nagyon ritka lesz az a versenyző társad, aki a szemedbe fogja mondani, hogy mit használt verseny előtt/közben/után. A dopping ennyire nyíltan tárgyalása máshol nem jellemző, talán itt sem kellene ennyire, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit nyilatkozik a témában, attól függetlenül, hogy kérdezte-e egyáltalán valaki vagy nem. Azért annyit megsúgok, hogy sokak által legendaként emlegetett fekvenyomó versenyző/k (direkt nem írok nevet) helyett mások adtak mintát versenyeken. Ez csak egy módja a "trükköknek". De majd ha versenyen nálad kisebb testsúlyú ember nyom 50-60 kg-val többet, akkor gondolj erre.

Elöször is köszönöm hogy elmondtad a véleményedet és hozzá szóltál :) Sajnos én is tudom hogy mindenki aki ebben a sportban elért valami nagyot az mind szed/szedett  :-oD valamit.  Kár hogy máskép nagyon nehéz itt érvényesulni ebben a sportban  :-[  :-[  :-[  :-[
Nem csak ez a sport ilyen, az összesnek megvan a maga doppingszere, de az alap ugyanaz mindenhol. Soha nem lesz fair semmilyen sport, mert nem egyenlő alappal indul mindenki. A dopping sem garancia semmire, az alapvető alkati/genetikai különbségek akkor is meglesznek, és lesznek olyanok, akik sok doppingal kevesebbet nyújtanak azokhoz képest, akik kevés doppingal többet. A természet nem fair, mert akkor mind egyformák lennénk. Nem azt mondom, hogy kox nélkül nem lehet nagyot elérni, de
1. Egy szinten akkor is megáll a fejlődés, és onnan nincs továbblépés. Örökké nem lehet fejlődni doppingal sem, csak ott sokkal messzebb van ez a határ
2. Sokkal több a sérülés veszélye, mert nincs annyi vízvisszatartás az izmokban és izületekben, így hosszú távon tönkreteszi magát az ember.
3. Előbb-utóbb az ember feladja, mert látja, hogy sokan elhúznak mellette, akik fiatalabbak, később kezdték mégis előrébb tartanak
4. Versenyezni akar, és ott bizony nem lehet nagyot alakítani, mikor mindenki más doppingol
Természetesen számtalan érv lehet pro és kontra, erre van egy külön topik is azt hiszem, de én amondó vagyok, hogy amíg az ember természetesen tud fejlődni, addig nem kell semmivel sem belenyúlni a dolgokba. Van egy csomó jó kiegészítő amivel eredményt lehet elérni, edzésmódszerek, stb., csak manapság türelmetlenek a srácok, sokan pedig abszolút nem is látják reálisan magukat kívülről ezzel a témával kapcsolatban, ha fejlettségről, tudásról, vagy alkati dolgokról van szó.

2010. Október 05. - 10:04:51
Válasz #50
Nem elérhető

Kaess


Te még nagyon kezdő vagy és naiv ezek szerint, nagyon ritka lesz az a versenyző társad, aki a szemedbe fogja mondani, hogy mit használt verseny előtt/közben/után. A dopping ennyire nyíltan tárgyalása máshol nem jellemző, talán itt sem kellene ennyire, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit nyilatkozik a témában, attól függetlenül, hogy kérdezte-e egyáltalán valaki vagy nem. Azért annyit megsúgok, hogy sokak által legendaként emlegetett fekvenyomó versenyző/k (direkt nem írok nevet) helyett mások adtak mintát versenyeken. Ez csak egy módja a "trükköknek". De majd ha versenyen nálad kisebb testsúlyú ember nyom 50-60 kg-val többet, akkor gondolj erre.

Elöször is köszönöm hogy elmondtad a véleményedet és hozzá szóltál :) Sajnos én is tudom hogy mindenki aki ebben a sportban elért valami nagyot az mind szed/szedett  :-oD valamit.  Kár hogy máskép nagyon nehéz itt érvényesulni ebben a sportban  :-[  :-[  :-[  :-[
Nem csak ez a sport ilyen, az összesnek megvan a maga doppingszere, de az alap ugyanaz mindenhol. Soha nem lesz fair semmilyen sport, mert nem egyenlő alappal indul mindenki. A dopping sem garancia semmire, az alapvető alkati/genetikai különbségek akkor is meglesznek, és lesznek olyanok, akik sok doppingal kevesebbet nyújtanak azokhoz képest, akik kevés doppingal többet. A természet nem fair, mert akkor mind egyformák lennénk. Nem azt mondom, hogy kox nélkül nem lehet nagyot elérni, de
1. Egy szinten akkor is megáll a fejlődés, és onnan nincs továbblépés. Örökké nem lehet fejlődni doppingal sem, csak ott sokkal messzebb van ez a határ
2. Sokkal több a sérülés veszélye, mert nincs annyi vízvisszatartás az izmokban és izületekben, így hosszú távon tönkreteszi magát az ember.
3. Előbb-utóbb az ember feladja, mert látja, hogy sokan elhúznak mellette, akik fiatalabbak, később kezdték mégis előrébb tartanak
4. Versenyezni akar, és ott bizony nem lehet nagyot alakítani, mikor mindenki más doppingol
Természetesen számtalan érv lehet pro és kontra, erre van egy külön topik is azt hiszem, de én amondó vagyok, hogy amíg az ember természetesen tud fejlődni, addig nem kell semmivel sem belenyúlni a dolgokba. Van egy csomó jó kiegészítő amivel eredményt lehet elérni, edzésmódszerek, stb., csak manapság türelmetlenek a srácok, sokan pedig abszolút nem is látják reálisan magukat kívülről ezzel a témával kapcsolatban, ha fejlettségről, tudásról, vagy alkati dolgokról van szó.

Teljes mértékben egyet értek ebben. Sokan vannak akik egyböl "arnoldok" akarnak lenni és amikor elkezdik az edzést  akkor már alapból ugy kezdenek hogy megveszik a sok táplálékkiegészitöket( olyanról is hallottam hogy mást is) és azt várják hogy pár hónap mulva jön az oriási csoda és mind ez szenvedés nélkul. De legtöbbször megkell "szenvedni" a teljesitményért. Én szerencsésnek mondhatom magam mert ez a 3 év komolyabb edzés idö alatt mindig ki tudtam találni valamit hogy fejlödjek de ehez bizony kitartás kellett. De ezt nem is ecsetelem tovább hiszen ezt te tudhatod talán itt a legjobban hogy mennyi kitartás kell. Gondolom te se (mint senki se) pár hónap alatt érte el ezt a teljesitményt :) Az most mindegy hogy ki mit szed, kitartás, akarat akkor is kell :)
Na szerintem ezt a témát is kiveséztuk rendesen :D Köszönöm a hozzá szólásokat és véleményeket :) Mindenkinek eredményes edzést kivánok  =/+'   ;-oo-;

2010. Október 05. - 20:48:57
Válasz #51
Nem elérhető

Kaess


Jubileumáltam :D a látogatotságom elérte az 1000  :-!   ;-oo-;

2010. Október 05. - 21:13:51
Válasz #52
Nem elérhető

Taki


üdv!!!Igy tovább Kaess figyelemmel kisérem naplódat!!!tudod mindegy  ki mit szed de az tudományos tény hogy a profi sportoknál jelen vannak a szteroid alapú készitmények!!!De miért???mert mindenki más minden ember különbözö és vannak olyanok akiknek tökéletes a genetikája mondjuk olyan spártai gyerek de ilyenböl kevés van éppen ezért elhozták azt a szintett amit egy átlag szerény genetikával megáldott ember is elérhet az ilyen alapu készitményekkel!

2010. Október 06. - 14:44:19
Válasz #53
Nem elérhető

trobert2


Túl magasra tették a mércét,és ha valaki az élvonalba szeretne lenni csak steroidokkal sikerülhet,mivel steroidokkal állították fel a szintet!átlag ember nem képes elérni olyan teljesítményt ami manapság az elvárt!az emberek fejébe az maradt meg hogy xy ennyi idő alatt futotta le a százat,de azt már elfelejtík hogy steroiddal megbukott,és akkor jönnek sokan hogy megdöntik próbálják tisztán nem megy cucchoz nyulnak és akkor talán sikerül is ,még lehet hogy még feljebb tornázzák az elvárást és igy jutottunk el oda ahol most vagyunk:S:S:S
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 06. - 16:27:49
Válasz #54
Nem elérhető

Kaess


Túl magasra tették a mércét,és ha valaki az élvonalba szeretne lenni csak steroidokkal sikerülhet,mivel steroidokkal állították fel a szintet!átlag ember nem képes elérni olyan teljesítményt ami manapság az elvárt!az emberek fejébe az maradt meg hogy xy ennyi idő alatt futotta le a százat,de azt már elfelejtík hogy steroiddal megbukott,és akkor jönnek sokan hogy megdöntik próbálják tisztán nem megy cucchoz nyulnak és akkor talán sikerül is ,még lehet hogy még feljebb tornázzák az elvárást és igy jutottunk el oda ahol most vagyunk:S:S:S

Hát jah, sajnos ez tényleg igy van. Ha csak nem jön egy Spártai  ;D  ;D  =/+'  @-o

2010. Október 06. - 20:24:32
Válasz #55
Nem elérhető

tomasz


Kár ragozni a dolgot,versenysport dopping nélkül nem létezik.Főleg az erősportokban.(Ja kivétel Lezli black-éknál,de ők meg 6 grillcsirkét megesznek egyszerre,ki bírja azt anyagilag ;D)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Október 06. - 20:42:49
Válasz #56
Nem elérhető

Tóth Attila


Na várjáá ő a paksi erőmű mellé járt kisorába úszálni a tóba! ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Október 06. - 20:59:19
Válasz #57
Nem elérhető

Kaess


Kár ragozni a dolgot,versenysport dopping nélkül nem létezik.Főleg az erősportokban.(Ja kivétel Lezli black-éknál,de ők meg 6 grillcsirkét megesznek egyszerre,ki bírja azt anyagilag ;D)

Hehe na igen  ;D
Mivel szombaton fekvenyomó versenyem lesz igy ezen a héten nem edzek felsö testre mert szombaton maxoltam és most regenerálodni kell szombatig :) Na de ezzel azt akartam mondani hogy igy a mai nap ujra lábaztam  ;D Mivel kb. egy hónap eltelt már amióta maxoltam utoljára igy gondoltam megnézem hogy mennyiben tudok gugolni. A következö képen ment ma az edzés:

Gugolás
1x6 50kg
1x4 80kg
1x2 120kg
1x1 150kg
1x1 170kg
1x1 180kg
1x1 190kg
A mai gugoláshoz csak övet használtam. Meg vagyok elégedve a mai teljesitménnyel mert 1 hónap alatt erösödtem majd 10kg-ot és ráadásul fogytam is 2-3 kg-ot. Ma edzés elött ruhában olyan fél liter vizzel a hasamban voltam 91,7 kg. A célom az hogy lemenjek olyan 89kg-ra. Gugolás után a következöket csináltam még
Lábnyujtás 4x10 75kg
Lábhajlitás 4x10 80kg
Álva vádli 4x10 115kg
Ezeket csak könnyen vettem mert nem akartam megeröltetni magam a gugolás után.

Na ennyi volt mára  ;D Mindenkinek jó edzést kivánok  =/+'  ;-oo-;

2010. Október 06. - 22:13:54
Válasz #58
Nem elérhető

Kaess


 #:-)

Felraktam a videot a youtube-ra :) Gondoltam ide rakom a linket ha valakit érdekelne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Lm7Nn8bbmw

Elég béna szögböl kamerázot a srác de a nö aki mögöttem ált fekete ruhában azt mondta hogy eröemelési szemmel nézve elég mélyen voltam :)

2010. Október 08. - 17:24:30
Válasz #59
Nem elérhető

JFlame


#:-)

Felraktam a videot a youtube-ra :) Gondoltam ide rakom a linket ha valakit érdekelne :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Lm7Nn8bbmw

Elég béna szögböl kamerázot a srác de a nö aki mögöttem ált fekete ruhában azt mondta hogy eröemelési szemmel nézve elég mélyen voltam :)

szerintem is rendben volt!  Łł= mélyen volt :-)!