2024. Május 21. - 05:06:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dumbass -2012-  (Megtekintve 74471 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. December 24. - 13:59:43
Válasz #225
Nem elérhető

dumbass


Mócsika, ezek a művészi képek amiket beszúrsz néha...Gabe tuti bókolt már privibe neked ;D  Hát nem lettél nagy, viszont nem is kockás a hasad. Szoktál még edzeni? ;D ;D 
Na elég a rosszindulatból a szeretet ünnepén. Mindent bele!  @:-) ;-oo-;

Még nem :( de várom a privátot :D edzek amúgy, erő is jön, jólesz ez majd egyszer csak ne lenne ilyen elbaszott genetikám :D

2013. December 24. - 14:17:37
Válasz #226
Nem elérhető

cpggyurma


Mócsika, ezek a művészi képek amiket beszúrsz néha...Gabe tuti bókolt már privibe neked ;D  Hát nem lettél nagy, viszont nem is kockás a hasad. Szoktál még edzeni? ;D ;D 
Na elég a rosszindulatból a szeretet ünnepén. Mindent bele!  @:-) ;-oo-;

Még nem :( de várom a privátot :D edzek amúgy, erő is jön, jólesz ez majd egyszer csak ne lenne ilyen elbaszott genetikám :D


Nincs szar genetika csak kevés cucc :D

Na jó ez csak vicc, így tovább jó lesz az!

2013. December 24. - 15:50:57
Válasz #227
Nem elérhető

Jordan


Ritkán mondanak ekkora igazságot filmben :) :) :)


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. December 27. - 23:33:23
Válasz #228
Nem elérhető

Gabe


Mócsika, ezek a művészi képek amiket beszúrsz néha...Gabe tuti bókolt már privibe neked ;D  Hát nem lettél nagy, viszont nem is kockás a hasad. Szoktál még edzeni? ;D ;D  
Na elég a rosszindulatból a szeretet ünnepén. Mindent bele!  @:-) ;-oo-;
Említette Dumbi, hogy priviben mondtad neki, hogy szívesen leblázolnád és visszautasított.
Nem akartam elhinni, de az ilyen frusztrációs postok után kezdem komolyan venni a dolgot. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Január 29. - 19:30:15
Válasz #229
Nem elérhető

dino


Itt van táblázatban, vitaminok meg minden benne.
tamoxifen? mivan??  8-) minek?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 30. - 17:38:54
Válasz #230
Nem elérhető

dumbass


Itt van táblázatban, vitaminok meg minden benne.
tamoxifen? mivan??  8-) minek?

már vége, de a superdrol miatt kellett.

2014. Január 31. - 01:23:34
Válasz #231
Nem elérhető

dumbass



2014. Január 31. - 08:55:37
Válasz #232
Nem elérhető

dino


Itt van táblázatban, vitaminok meg minden benne.
tamoxifen? mivan??  8-) minek?

már vége, de a superdrol miatt kellett.

Kis olvasnivaló angolul: http://tunedsports.com/designer-steroids/the-superdrol-mdrol-informative-bible/
egesz nap angolul pofazok, ha nemharagszol ennek nem allok neki. ezt a lepcsot amugy is atugrottam par eve. en a tamoxifenhasznalatot soha senkinek nem szoktam ajanlani, mert egy baszott eros rak gyogyszer, es ugy gondolom egy testepitonek semmi szuksege ra.   :-oD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 31. - 11:15:01
Válasz #233
Nem elérhető

Maszat


Testépítőknek csak testépítőknek szánt gyógyszereket! ;D Ja, olyan nincs is ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 31. - 13:16:55
Válasz #234
Nem elérhető

dino


Testépítőknek csak testépítőknek szánt gyógyszereket! ;D Ja, olyan nincs is ;D
hat nemtom.. en nem vagyok egy erzekeny tipus, de ettol a szartol fajt a vesem, meg olyan szar kozerzetem volt azt hittem megdoglok
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 31. - 14:10:24
Válasz #235
Nem elérhető

dumbass


Testépítőknek csak testépítőknek szánt gyógyszereket! ;D Ja, olyan nincs is ;D
hat nemtom.. en nem vagyok egy erzekeny tipus, de ettol a szartol fajt a vesem, meg olyan szar kozerzetem volt azt hittem megdoglok

Nekem semmi bajom nem volt tőle... Vesém se fájt, közérzet se volt rossz ***)))

2014. Január 31. - 16:18:18
Válasz #236
Nem elérhető

cpggyurma


szemes stana, metha is ment régebben 40-50 mg is nyolc hétig semmi bajom nem volt soha, de tamoxifent ha napi 20mg ot szedek egy hét után májam epém környékén feszülő zsibbadó érzés van  :-\

(lehet azárt mert a stanában vagy a methában nem volt semmi  ;D)

2014. Január 31. - 17:08:30
Válasz #237
Nem elérhető

dino


szemes stana, metha is ment régebben 40-50 mg is nyolc hétig semmi bajom nem volt soha, de tamoxifent ha napi 20mg ot szedek egy hét után májam epém környékén feszülő zsibbadó érzés van  :-\

(lehet azárt mert a stanában vagy a methában nem volt semmi  ;D)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Január 31. - 17:45:19
Válasz #238
Nem elérhető

cpggyurma


szemes stana, metha is ment régebben 40-50 mg is nyolc hétig semmi bajom nem volt soha, de tamoxifent ha napi 20mg ot szedek egy hét után májam epém környékén feszülő zsibbadó érzés van  :-\

(lehet azárt mert a stanában vagy a methában nem volt semmi  ;D)



 ;D

egyik piacon egy cigit árúló félig ukrán félig roma kedves sráctól  :o

2014. Február 13. - 20:02:21
Válasz #239
Nem elérhető

dumbass


Alakulgat a forma....