2024. Április 28. - 17:32:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stack-ek. Úgy általában.  (Megtekintve 38872 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 24. - 19:13:35
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tudni fog valamit! ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 24. - 19:31:38
Válasz #16
Nem elérhető

zen


doboza tenyleg nagyon fasza : ) ezt tuti beprobaljuk!
mocskos FDA...
akkor meg az amerikai oldalok kaphatjak be, hogy azt irjak ugyanaz a hatoanyag...  &#×
de lehet ennek ellenere beprobalom,ozt beszamolok itt rola..
es prostanzonolt is betiltottak?:(

2007. Augusztus 24. - 19:38:46
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A prostanazolt sem lehet legálisan forgalmazni az USA-ban már.(nem tiltották be, csak felszólították a gyártókat, hogy fejezzék be a ...)

Viszont az Orastan-A a Gasparitól van és jobb mint a Prostanazol volt!!

Az m-drol-t pedig szerintem felejtsd el, ha nem akarod kidobni a pénzed az ablakon és nem akarsz érdekes mellékhatásokat, amit utána "nem győzöl kitalálni, hogy mi a fasz az és mitől pontosan..."

Kérdezd meg Bubee-t. Azt hiszem nála volt, mikor a másik kamu superdrolt nyomta annak idején(amit úgy hívtak hogy methyl masterdrol(vagy valami ilyesmi) és valami észkombájn kitalálta, hogy az az olcsóbb superdrol) és nem győzte leírni a mellékhatásait. Egy kalap szar volt...Az emberek pár dollár vagy pár ezer forint spórolásért még a szart is megeszik sajnos...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 24. - 20:37:09
Válasz #18
Nem elérhető

Bubee


A prostanazolt sem lehet legálisan forgalmazni az USA-ban már.(nem tiltották be, csak felszólították a gyártókat, hogy fejezzék be a ...)

Viszont az Orastan-A a Gasparitól van és jobb mint a Prostanazol volt!!

Az m-drol-t pedig szerintem felejtsd el, ha nem akarod kidobni a pénzed az ablakon és nem akarsz érdekes mellékhatásokat, amit utána "nem győzöl kitalálni, hogy mi a fasz az és mitől pontosan..."

Kérdezd meg Bubee-t. Azt hiszem nála volt, mikor a másik kamu superdrolt nyomta annak idején(amit úgy hívtak hogy methyl masterdrol(vagy valami ilyesmi) és valami észkombájn kitalálta, hogy az az olcsóbb superdrol) és nem győzte leírni a mellékhatásait. Egy kalap szar volt...Az emberek pár dollár vagy pár ezer forint spórolásért még a szart is megeszik sajnos...

Hát, elég ütős volt mind hatásában mind mellékhatásaiban. Visszatekintve a nálam jelentkező mellékhatásai miatt enyhén szólva se érte meg, igaz erős voltam meg nőttem is tőle, de menni alig bírtam, dőlt az orroból a vér hacsak picit is megfújtam, depresszió szerű hatásai is voltak a vége felé. Lehet h lehetett volna csökkenteni ezeket taurinnal meg egyéb szirszarokkal, de nem hiszem h túl sokat segített volna a problémákon. Másoknál nem jelentkeztek ilyen és ennyire erős mellékhatások, nálam viszont minden jött.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 25. - 00:18:08
Válasz #19
Nem elérhető

ViCtor


Hello!

Köszi a a kedves szavakat! Én annak örülnék a legjobban, ha egyre többen és többen írnának a tapasztalataikról, miket próbáltak, mik jöttek be, mire érdemes befektetni, mire nem. Ez lenne a legjobb. Én sem próbáltam még mindent és ne csak én írjak.  :D
Nálam úgy működik, h havonta kb egyszer lenézek a store-ba, azt kész. És, ami a legjobban bejött, arról írok. Persze , ez azért nem ennyire komolytalan. Szóval, havonta pár dolog mindig sorra kerűl. Kb. így kell elképzelni.

A Gaspari-féle Orastan-A-ról pedig én is iszonyat jókat hallottam, de még nem volt szerencsém hozzá. Ezért is érdekel Linda cikke erről.
Szemezek evvel, félek, nem lesz sokáig a piacon.


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 25. - 11:43:36
Válasz #20
Nem elérhető

parrre



A Gaspari-féle Orastan-A-ról .... félek, nem lesz sokáig a piacon.



Nananana ! Nem vészmadárkodni itten !  :-/--    ;D

2007. Augusztus 26. - 12:53:03
Válasz #21
Nem elérhető

parrre



Sztekk zsírégetésre.

Gaspari Thermogenic Thyrotabs + 3rd degree burn. Ilyet már próbált valaki ?
Illetőleg olyasmin is filóztam hogy Thermogenic Thyrotabs + Hydroxycut  ::)
Merugyanis .... mindkét cuccról aszongyák hogy eszement jó. Akkor ezekszerint ez a kombó duplaeszement.  @-o

 ?:-/ :-)->

2007. Október 21. - 16:11:01
Válasz #22
Nem elérhető

ViCtor


Abszolút erőbajnok stack: (NanoX9, Gakic) Axis-HT, Nitrix, Aplodan
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 21. - 20:11:22
Válasz #23
Nem elérhető

Kola


Vic
az én erőbajnok stackem:Aplodan,Gakic,naNOx9...
 @:-)
aki teheti az próbálja ksi sztem sejtitek hoyg milyen edzés lesz tőle... @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 21. - 20:14:14
Válasz #24
Nem elérhető

ViCtor


...alapjában a legjobb az Axis-Nitrix páros. Ha ezt megtoldjuk Aplodannal, akkor jobb nem is létezhet. (közel sem)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 23. - 22:50:03
Válasz #25
Nem elérhető

parrre


Na most hétvégén kipróbáltam  egy tömegnövelő stack-et. Nagyon ütős. A következő :

Reggeli : szalonnás tojásrántotta (10 tojásból) + paprika, paradicsom, 3 zsömi
Ebéd : Törkölypálesz + Marhahúsleves + Marhapörkölt + nokedli + Cseresznyepaprika, + gesztenyetorta + almatorta + kávé + villányi kékoportó
Uzsi : lásd ebéd
Vacsi : lásd uzsi  8-)

3 nap, + 4 kiló !!

Odabasz 10000-el.

De a 16. hét diéta után minden kaja egy fél orgazmus volt. Márcsak ezért is szeretek diétázni.  ;D
Holnaptól diéta back in action.  ˝=/

2007. Október 23. - 23:03:10
Válasz #26
Nem elérhető

hopika


Na most hétvégén kipróbáltam  egy tömegnövelő stack-et. Nagyon ütős. A következő :

Reggeli : szalonnás tojásrántotta (10 tojásból) + paprika, paradicsom, 3 zsömi
Ebéd : Törkölypálesz + Marhahúsleves + Marhapörkölt + nokedli + Cseresznyepaprika, + gesztenyetorta + almatorta + kávé + villányi kékoportó
Uzsi : lásd ebéd
Vacsi : lásd uzsi  8-)

3 nap, + 4 kiló !!

Odabasz 10000-el.

De a 16. hét diéta után minden kaja egy fél orgazmus volt. Márcsak ezért is szeretek diétázni.  ;D
Holnaptól diéta back in action.  ˝=/

Az igazság nálad van...
A hosszú pihenő alatt én is odatettem magam egy kicsit.Bár nekem csak 2,5 kiló jött vissza a diéta terményéből,de ez is megérte!
Holnaptól én is vissztérek a diétás koszthoz.
Az elmaradt képek is felkerülnek a VPX blogomba és azzal együt le is zárom azt.
Holnaptól elindul egy Ergolean-Hydroxycut Carb Block diétás 1-1,5 hónap.Amint megjön a Novedex,onnantól beszálla ringbe ő is.
Megvan a naNO Vapor és az edzés utáni motyóm is,de azok majd csak az utolsó diétás ciklus után következnek.
Toljad tovább Parrre ezerrel!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 11. - 14:02:27
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Tud valaki valami kézzelfoghatót az Anadrox-ról???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 11. - 14:10:43
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A vendégemnek hoztam Anadroxot de a Hidroxycut egyértelműbben viszi a prímet. Jelzem nem én próbáltam...de az edzés jobban ment tőle neki.

2007. December 11. - 14:15:51
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


De az A.-nak van NO fokozó része is nem csak pörgető/zsírégető-ha jól emlékszem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!