2024. Május 13. - 01:31:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Stack-ek. Úgy általában.  (Megtekintve 38998 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 15. - 12:12:42
Válasz #60
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Superdrolt használtam,így nehéz elhinni,hogy semmi hatása nincs.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 15. - 12:24:14
Válasz #61
Nem elérhető

tyson


Hali!

A Bad ass mass stackból nálam is csak a jungle ütött de nagyot!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Február 15. - 12:45:01
Válasz #62
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja ez az utóbbi Superdrol NG is azért lett ismét betiltva amerikában már megint mert semmi hatása nincs.  :D Of course...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 15. - 13:09:04
Válasz #63
Nem elérhető

bandus


Hali!

A Bad ass mass stackból nálam is csak a jungle ütött de nagyot!

csak kíváncsiságból, de ha szedsz egyszerre 3 cuccot, honnan tudod, hogy pont a jungle ütött nagyot? :-}
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Február 15. - 13:13:05
Válasz #64
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ebben az ALRI stack-ben éppen egymás után szeded a kiegeket és nem együtt egyszerre, tehát külön külön is érzed, melyik az ami igazán hatást is okoz számodra...

1 jungle
2 bad ass mass
3 pro anabol
4 restore

ez a szedési sorrend.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 15. - 13:35:43
Válasz #65
Nem elérhető

tyson


Köszönöm Efit, hogy segítettél a válaszadásban! /:-)
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Február 15. - 14:13:18
Válasz #66
Nem elérhető

Gabe


Ja ez az utóbbi Superdrol NG is azért lett ismét betiltva amerikában már megint mert semmi hatása nincs.  :D Of course...
Én csak azt írom le, amit azok tapasztaltak (részben), akik szedték.
Akkor ez a Superdrol valami más összetételű, mint a régi?
Hasonlóan a PCT-hez? Bár ott megoszlanak a vélemények, hogy változott-e valamiben az összetétel.
Te melyiket ajánlod Efit? (költői kérdés-mindegyiket)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 15. - 15:31:54
Válasz #67
Nem elérhető

Geronimo


én pont a Superdrol-ról hallottam, hogy van akinek semmi hatása nem volt.
... én is ezt olvastam itt a fórumon,hogy volt akinek nem jött be a superdrol,ha jól emlékszem úgy fogalmazott,hogy a superdrol-nak "nagyobb a füstje mint a lángja",mások pedig a magas koffein tartalmára panaszkodtak. Én próbáltam a 3-Ad-t  Anabol 5-el kombinálva, ami jobb definíciót,sűrűbb izomzatot jobb kidolgozottságot hozott-ezért én inkább "strandszezonban  !+"%" használom majd újra. A Hyperdroll viszont nagyon bejött tömegelésnél jobban mint a Jungle-Restore kombináció.Egyébként a Restore számomra felesleges volt  az árából inkább  még egy junglet vagy True-mass-t kellet volna vennem.Ami még nagyon bejött az a PCT ami a következő stackemben is részt fog venni...3Ad,T-bomb2 és(vagy Mass-Fx),Pct  lesz.

2009. Február 15. - 15:31:58
Válasz #68
Nem elérhető

Geronimo


Valaki megtudná mondani mért nem jelenek meg a postjaim????

2009. Február 15. - 15:33:09
Válasz #69
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Valaki megtudná mondani mért nem jelenek meg a postjaim????

mert moderált vagy  ****)

2009. Február 15. - 15:44:22
Válasz #70
Nem elérhető

tyson


Hali!

Nemrég fejeztem be a tbomb2 és pct kúrát.Erőben dobott tömegben nem nagyon, de azért elégedett vagyok vele.
Szerintem ez is minden tápkieg mindenkinél máshogy fejti ki jótékony hatását.
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Február 15. - 15:51:11
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


Az eddigiek alapján nem igazán tudok választani!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 15. - 16:10:53
Válasz #72
Nem elérhető

bandus


Ebben az ALRI stack-ben éppen egymás után szeded a kiegeket és nem együtt egyszerre, tehát külön külön is érzed, melyik az ami igazán hatást is okoz számodra...

1 jungle
2 bad ass mass
3 pro anabol
4 restore

ez a szedési sorrend.
köszi a felvilágosítást. ezzel nem voltam tisztában.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Február 15. - 16:18:17
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


A jungle nagyon jó lehet, csak pozitívat hallottam eddig róla  0o0o0

2009. Február 15. - 17:00:03
Válasz #74
Nem elérhető

tyson


Arsont vagy egyéb zsírégető stacket nyomott már valaki?
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!