2024. Május 21. - 09:35:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Írd le az edzéseidet és oszd meg mindenkivel a tapasztalataidat!  (Megtekintve 40859 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 29. - 07:53:49
Válasz #15
Nem elérhető

T3quila


Nem rossz zenéket nyomatsz Steve :). Teljesen egyet értek veled, hogy mindegy milyen zene megy és kik vannak lent, mert nem zenét hallgatni mész le és emberekkel beszélgetni, ahogy páran ezt teszik is :). Egyszer elszánom magam és azért kipróbálom, hogy milyen mp3-all edzeni :). Egy kis Rocky zenére :).

Egy kicsit eltérek a témától és feltennék egy kérdést :). Pont arról jutott eszembe, hogy ma mell és kar napot tartok. Mitől van az, hogy, ha kicsivel is megnövelem, fekvenyomáskor a súlyt a jobb vállam közben általában fáj? Persze nem sokkal, mert most is kis súllyal sokat csinálok és 1.25-el kg-al emeltem meg. Elképzelhető, hogy kapcsolatban van az anno szenvedett balesetemmel, ami kulcscsonttöréssel járt? Én legalább is erre tudok gondolni.

Na, irány hasazni és utána az edzőterem és próbálunk ma egy jó kis mell, karedzést végbevinni és persze a végén a has :).

2007. Június 29. - 09:47:05
Válasz #16
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Június 30. - 08:06:31
Válasz #17
Nem elérhető

T3quila


Mai edzés elég jól ment. A mell is és a kar is. Bár edzés végén volt egy kis olyan érzésem, mint, ha valamit nem a megszokott képp csináltam volna. Nem tudom, mitől lehet ilyen érzésem. Lehet, kezdek megbolondulni  ;D.

2007. Július 02. - 10:03:35
Válasz #18
Nem elérhető

T3quila


Azaz igazság, hogy a mai nap egész jól indult. És az edzés is nagyon jól ment. Reggel még volt időm beugorni szoláriumba is edzés ekött. Egy szóval szuper volt minden :).


2007. Július 18. - 21:35:25
Válasz #20
Nem elérhető

szv


Ez most,hogy jön a témához ? ;D Egyébként meghallgatom...miért is?

2007. Július 18. - 21:45:18
Válasz #21
Nem elérhető

T3quila


Kipróbáljuk az edzést David Guetta - Pop Life (2007)-es valamint a VA - Sensation White (2007)-es albumra :). Majd meglátjuk, megy-e az edzés mp3 hallgatás közben vagy nem.

2007. Július 18. - 22:03:12
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Sensation Black, ha rám hallgatsz  ;) Hamár ebből a kategóriából kell választanom  ;D

Pici ON: tegnap alig bírtam karozni, tetőtérben van a terem, még egy ventillátor sincs, kb 50 fok yeee  :-/- De azért a gatyámból kicsavartam a vizet, mikor hazaértem. Holnap nincs az az Isten, hogy én guggoljak, fasszentos lábnyújtás-lábhajlítás-vádli kombó oszt gyí haza! Guggoljon akinek két anyja van  >:D

2007. Július 18. - 22:09:55
Válasz #23
Nem elérhető

T3quila


Szerintem én is izzadni fogok holnap. Ugyan is asszem még nem megy a légkondi a teremben :(.

2007. Október 16. - 14:53:39
Válasz #24
Nem elérhető

Raymond


Ha már a zene szóba került megemlíteném az én tracklistámat....habár mióta új teremben edzek nem tudtam rávenni senkit hogy rakja be mert mindenki funkyt, Bárányt meg ilyen f.....gokat hallgat:

Ime a lista.

Creed -Higher
Fulblown-Dasvidanha
Creed -Are you ready
Trust Company-Downfall
Fulblown-Unspoken
Fulblown-Cast away
ZZ Top-Viva Las Vegas
Stained-So far away
Disturbed-down with the sickness
Stained-Right here waiting
Papa Roach-last resort
Nonpoint-in the air tonight

2008. Február 23. - 09:22:26
Válasz #25
Nem elérhető

endre66


Ebben a témában 120 napja nem írtak? Durva. Ezt most megtöröm a mai napi sztorival.

Szombat reggel. Csepergő eső. Szeged. Láb nap.  :----

Nem volt kedvem nagy súlyba guggolni, ezért elhatároztam, hogy 100-ba fogok próbálkozni magas ismétléssel. Régebben ment elég sok ismétlés, elég sok sorozaton keresztül. Kíváncsi voltam most mire vagyok képes. Először nyomtan 4 bemelegítő-jellegű combfeszítőt kis-közepes súlyba, aztán egy 60kg-os 8ismétléses hátmelegítő sorozat után 3 munkasorozatot préseltem bele az említett mázsába, 20/20/15 ismétléssel. Ezután következett a lábtológép, egy lábbal. Felhajítottam egy 25-ös tárcsát, váltott lábbal 2 sorozatot pumpáltam  lábanként, 10 ismétléssel. Kezdett elég faszán bedurranni a kacsaláb, és elhatároztam, hogy beletolok két lábball 100-at. Hát nem ment  ;D Ehelyett 4x75 ismétlést csináltam. Úgy kikészültem, hogy 4 sorozat haspréssel befejeztem az edzést, mert éreztem, hogy nem előnyös a fehér rövidnadrág viselete számomra  :-p ennyi erőlködés után  @-o

Ahhoz képest, hogy reggel szívesen aludtam még volna hosszasan, frankón kitaláltam a mai napi magas ismétléses mókát. Jól esett, hogy nem itthon tonyultam, és tettem valamit újonnan az egészségemért, és az intenzitás is meg volt. Ezért is szeretem ezt a sportot, mert mindig ki lehet valamit találni.

Szép 7végét minden edzőnek és nemedzőnek!

2008. Február 23. - 09:35:22
Válasz #26
Nem elérhető

mushroom


 Łł= Szép!

Rám 2 óra múlva vár egy mell-bicepsz (+vádli, has) edzés. Szép szombati napsütéses délelőtt, gyümölcsökkel, zabpehellyel és protein shake-kel töltögetek, hogy legyen egy kis energiám. Fekvenyomásban nagyon megakadt a fejlődésem így visszamentem egészen 80 kg-ig, minden héten növelem egy 10 essel a használt súlyt, amíg lehet 10 fölötti ismétléseken maradok. Az az érdekes, hogy mellre mindössze 3 gyakorlatot végzek, mégis mindig kegyetlen, 1 hetes izomláz a jutalmam, bármilyen terhelést alkalmazok ????... .

2008. Február 23. - 09:52:09
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Łł= Szép!

Rám 2 óra múlva vár egy mell-bicepsz (+vádli, has) edzés. Szép szombati napsütéses délelőtt, gyümölcsökkel, zabpehellyel és protein shake-kel töltögetek, hogy legyen egy kis energiám. Fekvenyomásban nagyon megakadt a fejlődésem így visszamentem egészen 80 kg-ig, minden héten növelem egy 10 essel a használt súlyt, amíg lehet 10 fölötti ismétléseken maradok. Az az érdekes, hogy mellre mindössze 3 gyakorlatot végzek, mégis mindig kegyetlen, 1 hetes izomláz a jutalmam, bármilyen terhelést alkalmazok ????... .

De jó neked, nekem ha 2 napig fáj, az már jó, és azt is szinte csak akkor érzem ha megfeszítem  ????...

2008. Február 23. - 09:59:19
Válasz #28
Nem elérhető

mushroom


Szívesen cserélnék veled! :D Az a baj, hogy mellben ez az izomláz egészen más érzés, mint bármely más izomban. Égő, szúró pfujj. Tricepsz edzésen nem tudok tőle szűken nyomni, mert olyan érzés mintha leszakadna. Cserébe, viszont nem is fejlődött semmit az elmúlt 2 hónapban  :(

2008. Február 23. - 10:10:27
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Nemtom, nekem nem nagyon szokott izomlázam lenni, csak enyhe. Talán jobb is így, legalább tudok mozogni  8)  ;-oo-;