2024. Április 27. - 15:48:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: APLODAN™  (Megtekintve 21134 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 26. - 10:13:08
Megtekintve 21134 alkalommal
Nem elérhető

ViCtor






OTHER INGREDIENTS: MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DICALCIUM PHOSPHATE ANHYDROUS, STEARIC ACID, COATING (HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, POLYDEXTROSE, TITANIUM DIOXIDE, TALC, MALTODEXTRIN, FD&C BLUE NO. 2, MEDIUM CHAIN TRIGLYCERIDES, FD&C YELLOW NO. 6, FD&C RED NO. 40, SODIUM CARBOXYMETHYLCELLULOSE, DEXTROSE MONOHYDRATE [MAY CONTAIN CORN AND WHEAT], MICA, SOY LECITHIN), CROSCARMELLOSE SODIUM, SILICON DIOXIDE, MAGNESIUM STEARATE, SUCRALOSE.

Directions: (a) For the first week: Take 2 servings (2 caplets) of Aplodan, 3 times daily.

(b) From second week onwards: Take 1 serving (1 caplet), 3 times daily.

WARNING: Not intended for use by persons under 18. Do not use if pregnant or nursing. Consult a medical doctor before use if you have been treated for, or diagnosed with, or have a family history of any medical condition or if you are using any prescription or over-the-counter medication(s). Consult a medical doctor before starting any diet or exercise program. Do not exceed recommended serving. Improper use of this product will not improve results and is not advised. Use only as directed. Do not use if this package has been tampered with. Store in a cool, dry place (60°F to 80°F). KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Július 26. - 10:28:39
Válasz #1
Nem elérhető

ViCtor


Újabb szuper termék a MuscleTech-től! Nekem ez az első megjegyzésem erről a termékről.  :-)!

Az első 1-2 napban edzéssel párosítva izomlázt okozott, még azon felül is, hogy kiegészítőként Secretagogue-1 & Glutemine-SR-t szedtem. Ugyanis, az utóbbi két cucchoz már előzőleg volt tapasztalatom, hogy remekül regenerálódik a testem edzést követően stb.. Itt, az Aplodan elkezdésekor ez megdőlni látszott. De, nem is baj, sztem. épp vmi ilyesmire számítottam. Később az izomláz már nem volt számottevő, sőt, teljesen elmúlt. Ugyanakkor erezhető volt, és még érezhető most is - hisz szedem még - , hogy egyes gyakorlatoknál - már nagyobb súlyokkal - tisztább, csalásmentes mozdulatokkal lehet dolgozni. Vagyis, az erőszint emelkedés hosszabb távon látványosan érezhető lett. Edzésenként könnyen tudok 1-2 ismétléssel többet csinálni a gyakorlatokból, mint eddig bármikor. Ez nálam nagyon jó haladás! Úgyhogy, így. Ajánlom mindenkinek.  :-!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 03. - 20:57:51
Válasz #2
Nem elérhető

parrre


Asszem Tozó igért annó egy részletes beszámolót az Aplodan-ról, ő is azt mondta hogy nagyon jó a cucc. ( A beszámoló mondjuk elmaradt 8-) )
Tömeget is hozott vagy csak erőt ?

2007. Augusztus 03. - 23:35:49
Válasz #3
Nem elérhető

ViCtor


Na, ha nem írtál volna, akkor is írtam volna most! Hehe!  :D
A cucc bevált! És egyben, el is fogyott.  :-X
Arra voltam kíváncsi, h Aplodan használata nélkül, mekkora lesz a visszaesés erőben.
'x' gyakszit Aplodan kúra alatt ~7 ismétlésről könnyedén fel tudtam tolni 11 ismétlésig. Ma, ugyan ezen a gyakszin 9 sikerült. Hmm.  =/+' Nem akarom túlragozni, ebből látszik, hogy hatott.
Én, Aplodan "kúra" alatt direkt megtoltam a lábedzéseimet rendesen. Ott nagy fejlődés volt tapasztalható. Lábhajlítás fekve 65 kilóval 26ism. a csúcs, ezt értem el 13 ismétésről:)
Most nem azt akarom tudatni, h mekkora egy über termék ez, csak annyit, hogy újabb termék a muszklitól', ami szintén hat.
Mégvalami; a bodybuilding.com egyik forumán az Aplodan-t és a Gakic-ot tették egylapra. Ott vesézgették. Van benne valami... Persze, teljesen más mindkettő, mégis hatásban hasonló eredmények érhetőek el velük. Én probáltam már mindkettőt. Érdekes lehetne stackbe rakni őket.  ;D

Nagyon ajánlom! Nem hülyeség.
Inkább erőben, mint tömegben hozott a cucc. De, biztos vagyok,h tömegelésnél és szálkásításnál is segítségre lehet. Aki teheti, ne szalassza el kipróbálni. Nem fog csalódni.


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 11:36:45
Válasz #4
Nem elérhető

ViCtor


Lassan 2 hete nem használom már (mert elfogyott). De ,most érzem igazán, h mennyire hatásos volt. Kissé visszaestek a pumpok, és az ismétlésszámok.  :o Erre is kíváncsi voltam. Felkerűlt egy újabb muszklitekes cucc a listámra és "leszedtem"  helyette egy másikat.
Valóban működnek a mT komplexebb aminos dolgai.
Talán hatásilag mondhatom, hogy egy év után az aplodan veri , vagy legalábbis egyenértékű egy Gacik&Leukic kombóval.
Egy Gakic & Aplodan meg feltételezem,h ütős válaztás volna!!!  :D

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 14. - 11:39:14
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyetértek!!! :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 14. - 11:49:53
Válasz #6
Nem elérhető

ViCtor


Okos választás azoknak is ez a cucc, akiknek lemaradásuk van valamely testrészből. Lehet evvel felhozzni részeket, még egy dobozzal is ,szépen.
pl láb... bicepsz..stb, kinek-mi. Tehát, aki erre a célra használná, annak ajánlom, h -akár- kardió mondjára -szinte- mindig legyen arra a testcsoportra edzése,és minden edzésen egy ismétléssel többet csinájon ugyanavval a súlyal. Vagy a súlyt növelje. De az előző hatásosabb.
Én a lábamat így hoztam fel... combhajlító 70 kilóval 14 ismétlésről 26ra.
:)


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 13. - 16:01:39
Válasz #7
Nem elérhető

darknight



Hi ViCtor!

Véleményed szerint megéri az Aplodan-t belevenni egy komplett ALRI-stack-be (Jungle Warfare, Bad Ass Mass, Pro-Anabol, Restore)? Mennyit tudna ahhoz tömegben, erőben hozzátenni? Vagy inkább érdemes magában szedni? Vagy esetleg Anabolic Xtreme: Ultimate Mass Cycle-stack-kel (Hyperdrol X2, Mass FX, Retain2) vagy akár csak szimplán Hyperdrol X2-vel kombóban? Ha a használata mellett döntök, akkor 2 hónapig menne valamelyik stack vagy az Aplodan magában, fehérjével, glutaminnal, tömegnövelővel, BCAA-val stb.-vel. Válasz jöhet priviben is. Thanks
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 13. - 23:13:49
Válasz #8
Nem elérhető

ViCtor


Ahhoz, hogy az Aplodan erejét megmutassa (tehát, h rá fogd), ahhoz elég magában a cucc, és persze gluamin, protein.
Progresszív edzésre figyelj oda, mert rövidtávon nagyon tud.
Tömegben nem hoz sokat, inkább erőbajnok. Szálkásításhoz az egyik legmegfelelőbb támogatás, mert anabolikus és izomépítő is egyben.

Hyperdol v Jungel, mindegy. Keverheted velük, de nem muszáj. Jobban ajánlom Gakic-al vagy NaNox9-el az Aplodant!

szerintem, nem csak pro-endes cuccal lehet minőségi izomzatot kialakítani, hanem alap aminokkal is. Aplodan nagyon erős termék, érdemes kiaknázni a lehetőségeket, ameddig el nem fogy.
Aki ilyenben gondolkozik, az jó úton halad. Ha van kérdés, nyugodtan tegyétek fel, bár nincs mit magyarázni ezen.

szálkásításhoz: Hydroxycut hardcore + Aplodan   (+glutamin)

ui.: az Aplodan abszolút erőbajnok, erőteljes növekedés ismétlés számban! Próbáljátok meg kihúzni a határokat vele. Izmosabbak lesztek.



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 23. - 16:05:06
Válasz #9
Nem elérhető

ViCtor


Hi Guys! (update)

Absolute Best! Semmi sem közelíti meg az erejét. Aplodan óta pár cucc már kipróbálásra kerűlt, de a közelébe sem kerűlt egyik sem.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 10. - 09:52:36
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


really good when stacked
Reviewed by: addicted to supplements from NC @ 2007-06-05 19:28:00

i stack this with gakic, celltech hardcore, anatorp70, and nitrotech hardcore. this is the best stack ever, they are all great products in their own ways. in three months time i went from 160 to 182 and i got a hell of a lot stronger, no bull.



Good Sup.
Reviewed by: JackSquat from LaFlorida @ 2007-03-15 16:35:00

This is a good supplement, unlike most of their products, this one DOES work. There have been many testers who experienced incredible strength gains and an average of 8 pounds.



The Bomb!!!
Reviewed by: Snoop from LA @ 2007-01-25 04:47:00

The stuff is fo shizzle ma nizzle!



Egyik nemzetközi oldalon ezeket a hozzászólásokat találtam a termékkel kapcsolatban. Összessen 3 db volt.  :P
Amúgy, hozzáteszem, h újra használom! ;)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 10. - 18:10:25
Válasz #11
Nem elérhető

Geronimo


really good when stacked
Reviewed by: addicted to supplements from NC @ 2007-06-05 19:28:00

i stack this with gakic, celltech hardcore, anatorp70, and nitrotech hardcore. this is the best stack ever, they are all great products in their own ways. in three months time i went from 160 to 182 and i got a hell of a lot stronger, no bull.



Good Sup.
Reviewed by: JackSquat from LaFlorida @ 2007-03-15 16:35:00

This is a good supplement, unlike most of their products, this one DOES work. There have been many testers who experienced incredible strength gains and an average of 8 pounds.



The Bomb!!!
Reviewed by: Snoop from LA @ 2007-01-25 04:47:00

The stuff is fo shizzle ma nizzle!



Egyik nemzetközi oldalon ezeket a hozzászólásokat találtam a termékkel kapcsolatban. Összessen 3 db volt.  :P
Amúgy, hozzáteszem, h újra használom! ;)

2007. November 10. - 19:49:00
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azé jók vagytok...

...én is had segítsek a döntésben én a kínai fórumokon néztem szét:

接下來想去哪裏?

留下信用評價 | 回覆已收到的信用評價
最新收到的信用評價會列於頁首。

會員要對其留下的信用評價負全部責任。如果對其中某個評價有疑問,請直接點選「會員帳號」,然後按「聯絡會員」連結,直接與該會員聯絡。

物品的詳細資料會保留 90 日。


信用評價 | 討論區 | 社群的價值觀

公告欄 | 關於 eBay | 交易安全 | eBay 政策 | 功能總覽 | 使用說明 |


De csupa jókat írnak róla.  ;D


Egy amerikai fórum mennyivel hitelesebb mint egy tökéletes magyar fórum?
Semmivel!
Inkább higgyünk az olyanoknak mint Steve...Tozó....Efit...Szterejó

De most nem?

2007. November 10. - 20:37:25
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Azé jók vagytok...

...én is had segítsek a döntésben én a kínai fórumokon néztem szét:

接下來想去哪裏?

留下信用評價 | 回覆已收到的信用評價
最新收到的信用評價會列於頁首。

會員要對其留下的信用評價負全部責任。如果對其中某個評價有疑問,請直接點選「會員帳號」,然後按「聯絡會員」連結,直接與該會員聯絡。

物品的詳細資料會保留 90 日。


信用評價 | 討論區 | 社群的價值觀

公告欄 | 關於 eBay | 交易安全 | eBay 政策 | 功能總覽 | 使用說明 |


De csupa jókat írnak róla.  ;D


Egy amerikai fórum mennyivel hitelesebb mint egy tökéletes magyar fórum?
Semmivel!
Inkább higgyünk az olyanoknak mint Steve...Tozó....Efit...Szterejó

De most nem?


Igazad lehet  ;-oo-; De kijaza Szterejó??  ????...  :-)o-:

2007. November 10. - 21:47:35
Válasz #14
Nem elérhető

parrre


Azé jók vagytok...

...én is had segítsek a döntésben én a kínai fórumokon néztem szét:

接下來想去哪裏?

留下信用評價 | 回覆已收到的信用評價
最新收到的信用評價會列於頁首。

會員要對其留下的信用評價負全部責任。如果對其中某個評價有疑問,請直接點選「會員帳號」,然後按「聯絡會員」連結,直接與該會員聯絡。

物品的詳細資料會保留 90 日。


信用評價 | 討論區 | 社群的價值觀

公告欄 | 關於 eBay | 交易安全 | eBay 政策 | 功能總覽 | 使用說明 |


De csupa jókat írnak róla.  ;D


Egy amerikai fórum mennyivel hitelesebb mint egy tökéletes magyar fórum?
Semmivel!
Inkább higgyünk az olyanoknak mint Steve...Tozó....Efit...Szterejó

De most nem?


Én elhiszem hogy kínai fórumokon jókat írnak az Aplodanról de nem értem hogy minek írtad le a szecsuáni csirke receptjét  ????...    !+"%