2024. Április 28. - 11:45:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: APLODAN™  (Megtekintve 21138 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 10. - 22:01:20
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Ott a pont! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 11. - 00:20:11
Válasz #16
Nem elérhető

teac



Egy amerikai fórum mennyivel hitelesebb mint egy tökéletes magyar fórum?
Semmivel!
Inkább higgyünk az olyanoknak mint Steve...Tozó....Efit...Szterejó

De most nem?

..............
Én elhiszem hogy kínai fórumokon jókat írnak az Aplodanról de nem értem hogy minek írtad le a szecsuáni csirke receptjét  ????...    !+"%
[/quote]


Sztereónak teljesen igaza van... és csak a történeti hűség kedvéért: az idézett szövegben egy szó sincs az aplodanról, se a szecsuáni csirkéről. Ez egy eBay feedback-ről szóló általános szöveg , arról szól hogy a tagok felelősek az ebay tranzakcióról általuk írt értékelésért...
Bocs.


 :-!!!
Schobert Norbi: "A spinning nagyon törte a feneküket... Tömeges combizmokat szedtek fel, ami kilókat hozott. Egy köbcenti izom 8-10 köbcenti hájnak felel meg.
.... A disznóhús például, a karaj része, soványabb mint a csirkemell."

2007. November 11. - 00:40:39
Válasz #17
Nem elérhető

ViCtor


Nem értelek benneteket!

Milyen ebuy-ről beszéltek, ez kurvára nem onnan van. Régebben ugyan "erről" az oldalról is idéztem anno dolgokat,másik termékkel kapcsolatosan.
Az adott oldalon, mint akár ez -a bb.hu - az emberek rendelnek,max ,ha akarnak értékelnek és véleményt nyilvánítanak.
Rengeteg terméknél akad csomó negatív vélemény is.
Valaki beszerzi, használja, leírja pár sorban, mi a véleménye. Ezt nem értem, miért kell túlragozni. Mi köze amerikához, vagy más tájegységhez. ???? Ne legyünk már hülyék...
Valószínűleg,minden érdemleges hozzászólás, csak és kizárólag MO-n történthet, és miszer 6.1 szerint csak és kizárlóag 3 "nagy "-tól.. huh
Vagyis, hagyjuk meg a véleményezést annak a 3 nagynak, vagyis más ne is merjen véleményezni, sőt, tartsa fent a boltot az a 3 nagy! Kedves Dolby! Fogja már fel a világ, h a tápkiegek vásárlói nem csak profi és amatőr bádibilderek, és nem csak tesztoszteron szagú pózerekből áll, hanem,  a legtöbb civil ember. Amolyan átlag, tanuló, szülő, melós stb.
Szóval ne szűkítsük a kört pls!

thx anyway.

Én teszteltem a cuccot és jó véleményem van róla. Hogy színesítsem a saját szubjektív állítáásaim,bátorkodtam külfőldi véleményeket beszúrni ide, h nem csak én gondolom és érzem így. Pusztán csak ez volt a célja.
Azon a bizonyos oldalon meg nemcsak amcsik írogatnak pársoros véleményt. Erről ennyit.



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 11. - 04:27:18
Válasz #18
Nem elérhető

Geronimo


Nem értelek benneteket!

Milyen ebuy-ről beszéltek, ez kurvára nem onnan van. Régebben ugyan "erről" az oldalról is idéztem anno dolgokat,másik termékkel kapcsolatosan.
Az adott oldalon, mint akár ez -a bb.hu - az emberek rendelnek,max ,ha akarnak értékelnek és véleményt nyilvánítanak.
Rengeteg terméknél akad csomó negatív vélemény is.
Valaki beszerzi, használja, leírja pár sorban, mi a véleménye. Ezt nem értem, miért kell túlragozni. Mi köze amerikához, vagy más tájegységhez. ???? Ne legyünk már hülyék...
Valószínűleg,minden érdemleges hozzászólás, csak és kizárólag MO-n történthet, és miszer 6.1 szerint csak és kizárlóag 3 "nagy "-tól.. huh
Vagyis, hagyjuk meg a véleményezést annak a 3 nagynak, vagyis más ne is merjen véleményezni, sőt, tartsa fent a boltot az a 3 nagy! Kedves Dolby! Fogja már fel a világ, h a tápkiegek vásárlói nem csak profi és amatőr bádibilderek, és nem csak tesztoszteron szagú pózerekből áll, hanem,  a legtöbb civil ember. Amolyan átlag, tanuló, szülő, melós stb.
Szóval ne szűkítsük a kört pls!

thx anyway.

Én teszteltem a cuccot és jó véleményem van róla. Hogy színesítsem a saját szubjektív állítáásaim,bátorkodtam külfőldi véleményeket beszúrni ide, h nem csak én gondolom és érzem így. Pusztán csak ez volt a célja.
Azon a bizonyos oldalon meg nemcsak amcsik írogatnak pársoros véleményt. Erről ennyit.




Viktor szerintem te innen  idéztél:http://www.bodyconcept.com/family/5995/reviews.html és itt valóban három elégedett felhasználó véleménye olvasható,de ha ajánlhatom nézd meg ezeket a véleményeket is, úgyanis  itt többségben negatív vélemény olvasható:http://www.1fast400.com/product_reviews.php?products_id=5627  ;kicsit rákattantál erre az "Aplodan témára", de akkor ne csak a pozitív véleményeket illeszd be!

2007. November 11. - 04:27:18
Válasz #19
Nem elérhető

teac


Schobert Norbi: "A spinning nagyon törte a feneküket... Tömeges combizmokat szedtek fel, ami kilókat hozott. Egy köbcenti izom 8-10 köbcenti hájnak felel meg.
.... A disznóhús például, a karaj része, soványabb mint a csirkemell."

2008. Február 13. - 21:50:40
Válasz #20
Nem elérhető

miki_nrg


Na úgy néz ki hétfőtől én is végre kipróbálom a híres Aplodant!
És ha elfogy a secretagogue1-em akkor még hozzácsapok egy Leukicet is!

2008. Február 14. - 11:00:08
Válasz #21
Nem elérhető

sany80


innen van a kínai szöveg:
http://feedback.ebay.com.hk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=lester8051&&ftab=FeedbackAsSeller&sspagename=VIP:feedback:4:hk
ugyanez angolul:
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=lester8051&&ftab=FeedbackAsSeller&sspagename=VIP:feedback:4:hk

Ezek nem velemenyek csak veszajelzes az eladonak hogy minden redben volt a termekel,marmint az kapta amit kert idoben megjot es az e amit kert.En is mikor veszek egy termeket az Ebayrol akkor utana hagyok feedback-et.De enek most nincs semi koze a termek tesztelesehez.Victor pedig egy forumbol idezet teljesen jol tete teljesen ertheto volt.

2008. Február 28. - 09:56:02
Válasz #22
Nem elérhető

miki_nrg


Na úgy néz ki hétfőtől én is végre kipróbálom a híres Aplodant!
És ha elfogy a secretagogue1-em akkor még hozzácsapok egy Leukicet is!


NA Már második hete nyomom az aplodant! Egyelőre még annyit érzek hogy keményebbek/teltebbek az izmaim!
Jövő hétre várom még hozzá a Leukicet kíváncsi leszek mit nyom mellé a dologban

2008. Március 25. - 14:01:08
Válasz #23
Nem elérhető

miki_nrg


NA szóval az APlodant együtt szedtem a Leukicel és a Vaporral +ON tömegnövelő meg ON Fehérje + MHP Simply Whey + multivitamin...
Multhétvégén fogyott el az Aplodan ma voltam azóta először edzeni és hát a hiányát nagyon éreztem
már eleve nemvoltak olyan teltek az izmok, kedvem se volt edzeni mert eléggé levoltam fáradva
de gondoltam a Vapor segít, de az Aplodan nélkül ez se segített rajtam elég szar volt ez a mai edzés...
főleg hogy a teremből a magnót is elvitték és egyedül nyomtam síri csöndben...

2008. Március 25. - 14:24:06
Válasz #24
Nem elérhető

ViCtor


Aplodan nagyon jól működik Sec-1 -al és glutamin sr-el.
Hajrá!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.