2024. Április 27. - 21:18:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)  (Megtekintve 45172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 04. - 15:22:11
Megtekintve 45172 alkalommal
Nem elérhető

ViCtor


Hy,
Írd le tapasztalatod, véleményed a legjobb edzés előtti kiegészítőkről. Mi vált be, és mit ajánlasz másoknak? És, akár fel is teheted kérdéseidet a témával kapcsolatban.  =/+'
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 04. - 15:40:43
Válasz #1
Nem elérhető

ViCtor




Endorush,  ;D  Őrületes energia jellemzi. Ezt kell mondanom a SP250, Primed, No-Xpld, Redline, Vapor után. Egy üveg 4 adagot tartlamaz papíron. Nekem 3-at  @-o
Ízből 3 fajta van , nekem a lime-s jutott.  Fura mentolos citrom íze van, de iható, ráadásúl nem is kell leinnod magad vele...
5 perc után a fejem már pörgött és alig vártam, h lemenjek a gym-be. Ez a rush örületes, a legjobb energiaital,amit eddig probáltam edzés előtt. Hypedrolnál és  az AxixHT+Nitrix-él éreztem ilyen hozzáállást és izgalmat edzéselőtt, edzésen, és itthon még...
Kíváncsiságból beszereztem egy üveggel... ..és ez a véleményem most róla. Kick Asssssss!!!
Ez az én véleményem, nektek, nálatok mi hatott?






Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 12. - 15:35:53
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Hydroxycut HArdcore. Nekem ez tett oda a legjobban, nem hittem soha hogy tápkieg képes ilyenre. Úgy éreztem tőle edzésen mintha betont öntöttek volna a bőröm alá és forrna.  Az Endorush engem teljesítményben dobott meg de abban nagyon, viszont nem pörögtem tőle annyira (nyilván kevesebb benne a koffein)
3. helyen a jó öreg Dymetadrine áll, nem hittem volna hogy valami is képes lesz megverni, de a fentieknek sikerült.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 12. - 18:38:46
Válasz #3
Nem elérhető

fLeSs


3. helyen a jó öreg Dymetadrine áll, nem hittem volna hogy valami is képes lesz megverni, de a fentieknek sikerült.
én a dymetadrinetól nem érzek semmit.  :-Đ

2007. Augusztus 12. - 19:36:10
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 12. - 19:59:51
Válasz #5
Nem elérhető

fLeSs


Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed

arra is b@sszak ki + pénzt? :D ha az efit nem érzem 600 mg koffeinnel, akkor mást sem nagyon fogok megérezni.

2007. Augusztus 12. - 21:25:01
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed

arra is b@sszak ki + pénzt? :D ha az efit nem érzem 600 mg koffeinnel, akkor mást sem nagyon fogok megérezni.

Fless,

én sem reagálok tulságosan a koffeinre mivel kb 10-12 kávét iszok naponta évek óta, de azért mondjuk az NO-Xplode-tól hajnal 4-ig fenn voltam(csak 2 adagolókanáltól). Mit használtál már? Anabolic Xtreme-Stimulant X..vagy ALRI-Venom Hyperdrive stb...? Nem hiszem, hogy nem éreznéd ezeket. Én pl. a Venom Hyperdrive-tól egy szem/nap adagnál az 5. napra zombinak kezdtem érezni magam.... @-o. Abba is hagytam --)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 12. - 21:29:26
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


A Stimulant-X nekem is brutális volt. Én két szemet küldtem be egyszerre és finoman szólva is olyan kibaszottul fasza edzésem volt h kész voltam tőle. Utána hajnalig nem bírtam aludni, ráadásul a szex is kimaradt mer a libidómat úgy haza vágta h....  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 21:44:01
Válasz #8
Nem elérhető

fLeSs


Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed

arra is b@sszak ki + pénzt? :D ha az efit nem érzem 600 mg koffeinnel, akkor mást sem nagyon fogok megérezni.

Fless,

én sem reagálok tulságosan a koffeinre mivel kb 10-12 kávét iszok naponta évek óta, de azért mondjuk az NO-Xplode-tól hajnal 4-ig fenn voltam(csak 2 adagolókanáltól). Mit használtál már? Anabolic Xtreme-Stimulant X..vagy ALRI-Venom Hyperdrive stb...? Nem hiszem, hogy nem éreznéd ezeket. Én pl. a Venom Hyperdrive-tól egy szem/nap adagnál az 5. napra zombinak kezdtem érezni magam.... @-o. Abba is hagytam --)
Én nem kávézok, sosem kávéztam ezelőtt sem. Ilyen "pörgető" cuccok közül pont ma próbáltam ki a No-Xplode-ot, mert kevés a ch, eléggé lepukkantnak éreztem magam a hátedzésem előtt, gondoltam vmit csak segít, 1 adagot ittam, de nem éreztem semmit.  ???
Próbáltam az AX Rampage-t, dettó, csak elvette az étvágyamat.
Eddig csak a clenbuterol volt hatásos...  ;D

2007. Augusztus 12. - 21:45:42
Válasz #9
Nem elérhető

Bubee


Akkor ajánlom, hogy próbáld ki a hidroxycut hc-t ha van egy kis szabad pénzed

arra is b@sszak ki + pénzt? :D ha az efit nem érzem 600 mg koffeinnel, akkor mást sem nagyon fogok megérezni.

Fless,

én sem reagálok tulságosan a koffeinre mivel kb 10-12 kávét iszok naponta évek óta, de azért mondjuk az NO-Xplode-tól hajnal 4-ig fenn voltam(csak 2 adagolókanáltól). Mit használtál már? Anabolic Xtreme-Stimulant X..vagy ALRI-Venom Hyperdrive stb...? Nem hiszem, hogy nem éreznéd ezeket. Én pl. a Venom Hyperdrive-tól egy szem/nap adagnál az 5. napra zombinak kezdtem érezni magam.... @-o. Abba is hagytam --)
Én nem kávézok, sosem kávéztam ezelőtt sem. Ilyen "pörgető" cuccok közül pont ma próbáltam ki a No-Xplode-ot, mert kevés a ch, eléggé lepukkantnak éreztem magam a hátedzésem előtt, gondoltam vmit csak segít, 1 adagot ittam, de nem éreztem semmit.  ???
Próbáltam az AX Rampage-t, dettó, csak elvette az étvágyamat.
Eddig csak a clenbuterol volt hatásos...  ;D

Akkor próbáld ki a Stimulant-ot. ÉN garantálom h működni fog  ;D De CSAK 1 szemet vegyél be  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 21:55:08
Válasz #10
Nem elérhető

fLeSs


Jó, majd kipróbálom, de nemrég vettem egy csomó cuccot, úgyhogy ez egyelőre elnapolódik. Amúgy az extremefiten volt régebben vmi "akció", hogy küldenek mintát (néhány szemet), én jelentkeztem, de nem küldtek semmit.

2007. Augusztus 12. - 21:57:54
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Jó, majd kipróbálom, de nemrég vettem egy csomó cuccot, úgyhogy ez egyelőre elnapolódik. Amúgy az extremefiten volt régebben vmi "akció", hogy küldenek mintát (néhány szemet), én jelentkeztem, de nem küldtek semmit.

Nekem először küldtek, aztán nem. Ha jól tudom elfogyott a mintakészlet és úgy látszik azóta sincs. De ezt Andro jobban tudja.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 21:58:13
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 12. - 21:59:59
Válasz #13
Nem elérhető

Bubee


Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.

OFF: mér csak 5 privi küldhető 1 órán belül?  ˝=/  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 22:01:45
Válasz #14
Nem elérhető

fLeSs


Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.
Csak 1 adagolókanállal néztem meg, mert az áll a dobozon, hogy ennyivel kezdjünk, aztán nézzük meg, hogy mennyire toleráljuk ezt az adagot, és adjunk hozzá még1 adagot fél óra múlva, ha nincs gond. Fél óra múlva én már a teremben edzettem, szal sajna a két adagolókanalas adagot  ;D máskor próbálom ki. A No-Xplode-ot direkt arra vettem, hogy ha diétában mélyponton vagyok, akkor bevetem.