2024. Április 28. - 06:49:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)  (Megtekintve 45177 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 12. - 22:03:56
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.
Csak 1 adagolókanállal néztem meg, mert az áll a dobozon, hogy ennyivel kezdjünk, aztán nézzük meg, hogy mennyire toleráljuk ezt az adagot, és adjunk hozzá még1 adagot fél óra múlva, ha nincs gond. Fél óra múlva én már a teremben edzettem, szal sajna a két adagolókanalas adagot  ;D máskor próbálom ki. A No-Xplode-ot direkt arra vettem, hogy ha diétában mélyponton vagyok, akkor bevetem.

Nekem az NO-X csak először volt igazán kifejezetten érezhető, és akkor 1-1,5 kanállal ettem belőle. Utána már valahogy nem volt az igazi. Jobb volt, de nem estem hanyatt tőle.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 22:08:34
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.
Csak 1 adagolókanállal néztem meg, mert az áll a dobozon, hogy ennyivel kezdjünk, aztán nézzük meg, hogy mennyire toleráljuk ezt az adagot, és adjunk hozzá még1 adagot fél óra múlva, ha nincs gond. Fél óra múlva én már a teremben edzettem, szal sajna a két adagolókanalas adagot  ;D máskor próbálom ki. A No-Xplode-ot direkt arra vettem, hogy ha diétában mélyponton vagyok, akkor bevetem.

Akkor te még nem is próbáltad igazán az NO-Xplode-ot ;D

Elég óvatos vagy. ;D Mikor először odaadtam Berkes Lacinak, mondtam, hogy ne olyan hevesen a cuccal mert elég erős, aztán másnap elárulta, hogy megitta a 3 adagolókanalas No-Xplode adagját és biztonságból rádobott 3 szem Stimulant X-et.  @-o Azt mondta élete egyik "legérdekesebb" edzése volt. d:) =/+' Furcsa színben úszott az edzőterem pár órán át... :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 12. - 22:11:47
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Fless,

egy adagot, vagy 1 adagolókanállal használtál. Mert az nem mindegy. 1 adag No-Xplode az 2-3 adagolókanalat jelent kb 4deci vízben.

Az AX Stimulant X minta nem csak nálunk fogyott el, de a gyártó amerikából sem tud küldeni 4 hónapja. Ezért nem kaptál. Kb. 600 ember viszont kapott.
Csak 1 adagolókanállal néztem meg, mert az áll a dobozon, hogy ennyivel kezdjünk, aztán nézzük meg, hogy mennyire toleráljuk ezt az adagot, és adjunk hozzá még1 adagot fél óra múlva, ha nincs gond. Fél óra múlva én már a teremben edzettem, szal sajna a két adagolókanalas adagot  ;D máskor próbálom ki. A No-Xplode-ot direkt arra vettem, hogy ha diétában mélyponton vagyok, akkor bevetem.

Akkor te még nem is próbáltad igazán az NO-Xplode-ot ;D

Elég óvatos vagy. ;D Mikor először odaadtam Berkes Lacinak, mondtam, hogy ne olyan hevesen a cuccal mert elég erős, aztán másnap elárulta, hogy megitta a 3 adagolókanalas No-Xplode adagját és biztonságból rádobott 3 szem Stimulant X-et.  @-o Azt mondta élete egyik "legérdekesebb" edzése volt. d:) =/+' Furcsa színben úszott az edzőterem pár órán át... :-oD

Ez azért elég durva  :-O  Łł= Lehet h én nem éltem vóna túl  :----  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 12. - 22:26:35
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Képzeld el, mikor Berkes lacihoz hozzászólt valaki azon az edzésén :-O

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 13. - 03:09:22
Válasz #19
Nem elérhető

ViCtor


Veterán öregként, az kell mondanom, hogyha már ennyire keveritek a shit-et viccesen szólva... akkor miért ne próbálnátok ki a ViCtor-féle unreal-NO-Omen pre-workout coctailt? Amely így nézne ki:

-fél üveg redline
-fél üveg endorush
-2 szem stimulant
-1 szem hyperdrive

EXTREME POWA maximum energy & intense focus & superior strength + FREEWAY roadmap full body vascularity and deadly workouts + Instant Suicide muscle pumps !!!
 ;D ;D ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 13. - 07:57:27
Válasz #20
Nem elérhető

fLeSs


Akkor te még nem is próbáltad igazán az NO-Xplode-ot ;D

Elég óvatos vagy. ;D
Hát én csak követtem a dobozra írt utasítást. Amúgyis minden ilyen cuccnál jó az, ha a fokozatosság elvét követjük, de akkor a láb vagy melledzésem előtt most 2 adagolókanállal fogok bekapni.
Egyébként tegnap elfelejtettem írni, hogy a Nitrixet már próbáltam, ami nekem nagyon bejött  :-)!, adott rendesen edzéskedvet, bedurranást és az erek is szépen előjöttek (már ahol nincs annyi zsír).

2007. Augusztus 13. - 09:47:22
Válasz #21
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Fless,

Egyébként teljesen igazad van. Jobb ha követed a dobozra írt utasítást, főleg ilyesminél, mint az NO-Xplode.

Victor,

A koktélodra csak annyit mondanék: Don't try this at home! ;D Senki ne próbálja ki ezt otthon. :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 13. - 10:24:41
Válasz #22
Nem elérhető

ViCtor


Apropó, vki otthon már próbált keverni edzés előtti cuccokat ; pl sp250+noxpld,stb? Vannak ilyen zombik?  @-o
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 13. - 19:42:13
Válasz #23
Nem elérhető

parrre


Én egy hete eszem az Anadrox-ot.
Először gyakorlatilag semmi, talán valamivel nagyobb kedv az edzéshez. (igaz 2 kapszulával)
Ma viszont eléggé meglepődtem.

Mell-tricepsz nap volt. Mivel egyedül edzek egy ideje,a fekvenyomás eléggé "biztonsági" módon történik. Ahogy Kupcsik mester (  :-){ ) szokta .. feldobunk egy 160 kilót és szépen kényelmesen belenyomunk 4-5x 15-20-at. (azzal a pici különbséggel hogy nem 160 kg hanem 100 és nem 15-20 ism. hanem 10-12  8-) )
Namármost ma valahogy szokatlanul könnyűnek tünt a dolog, úgyhogy 18-akat nyomtam (kvázi bukásig) , semmi durranás, utána viszont 3-4 másodperccel olyan érzés volt mintha felfújtak volna rajtam egy mentőmellényt . :-O Edzés után fél órával még úgy be voltam állva hogy a biztonsági öv bekapcsolása komoly harc volt  :--:
Ez a nagyobb energia már csak azért is meglepő mert 2 hete diétán vagyok , perpill 230g ch-n.

2007. Augusztus 15. - 16:30:21
Válasz #24
Nem elérhető

Béla


Február végén és március elején próbáltam ki a következő edzés előtti kombot:

- 1 adag Superpump 250 (Gaspari) és 1 szem Stimulant X

Nekem nagyon bejött. Iszonyatos bedurranás és edzés végére sem fáradtam el, szinte újra tudtam volna kezdeni az egészet. Hozzáteszem a Stimulant X-et csak akkor használtam, ha edzés előtti éjszaka dolgoztam.

Most a Track-et (MHP.) tesztelem, nekem ez is bejött.

Az NO.-XPLODE-ot is kipróbáltam már, nekem személy szerint nem okozott akkora bedurranást, mint a Superpump, de az biztos, hogy éjszakás melo után is teljesen az edzésre bírtam koncentrálni és nem voltam fáradt.

2007. Augusztus 15. - 16:30:21
Válasz #25
Nem elérhető

Béla


Februárban és márciusban kipróbáltam az 1 adag  Superpump 250 (Gaspari) és az egy szem  Stimulant X combot. Nekem személy szerint nagyon bevált.
Nagyon bedurrantam tőle, nem fáradtam el és az edzés végén szinte újból tudtam volna kezdeni az egészet. Hozzáteszem a Stimulant X-et csak akkor használtam, ha edzés előtti nap éjszaka melóztam.

Jelenleg a Track-et (MHP.) tesztelem, nekem ez is bejött.

Kipróbáltam, már az NO.-XPLODE-ot is, de nekem nem okozott bedurranást. Viszont éjszakai melo után is teljesen az edzésre tudtam koncentrálni és nem voltam fáradt, akkor se, ha kevesebbet tudtam aludni.



2007. Augusztus 17. - 12:08:00
Válasz #26
Nem elérhető

parrre


További fejlemények az Anadrox-ról. Tegnap hát nap volt, a "húzódzkodás mellhez széles fogással" c. gyakorlat ami kb. fél éve 12-13 as ismétlésekkel megy 4 sorozatban, tegnap  18-16-16-15 tel ment. Utána az evezés ülve azzal a súllyal amivel 15-öket szoktam csinálni, most olyan kevés volt, hogy 22 ismétlés után raktam rá még súlyt.

Mindez továbbra is diétában, alacsony ch mellett !

Nem nagyon szoktam túl jól reagálni a szerekre de ez most eléggé odaba..izé.. szal jó !  :-)!

2007. Augusztus 17. - 12:56:06
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Tömegelés közben használt valaki anadroxot? Érdekelne a tapasztalat róla  ;-oo-;

2007. Augusztus 17. - 15:02:15
Válasz #28
Nem elérhető

ViCtor


A többségnek a véleménye az anadroxról eléggé meggyőzően pozitív. Nekem abszolút nem jött be. Az meg ,hgy pump-is meg burn is... ott ne várjatok hatalmas csodát...
Vagy pump külön vagy burn kölön.. Így is okay, van benne mindkettő,de nem egetrengető. Kiegészítésként hozzáad valamit a bedurranáshoz,de önmagában kevés.
Ha olyan őrületes bedurranást okozna, mint ahogy a reklámja is írja, akkor mi a fenének a trac cucc? Ezt gondoljátok végig.
MHP legjobb kiegészítői: Glutamin-sr, Sec-one & gold, UpYourMass, a multivitaminja,
a bombáiról és a tracról még nem tudok nyilatkozni, de az nálam tény, hogy még a Sec-one cuccok is jobban szálkásítanak és pumpolnak, mint az Ana..akármije. bocs, ez van, cáfolj meg, probáld ki. hali
Mondom, másoknak bejött és dícsérik, számomra kuka a többihez képest.
Íron Jézuskának más is, főleg, akinek pozitív tapasztalata is van.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 17. - 22:49:14
Válasz #29
Nem elérhető

rajcipeti


Sziasztok!
Az Anadroxról nekem is csak jó véleményem van.Pedig csak napi 4 kapszulát szedek edzésnapokon a lehetséges 8 helyett.Engem is nagyon bedurrant,valamint jóval erősebb vagyok tőle.Egyedül az ár/adag arány miatt gondolkodom,az Universal Shock Therapy kipróbálásán.De aki megteheti,szerintem próbálja ki!