2024. Május 10. - 22:34:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)  (Megtekintve 45304 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 19. - 11:47:28
Válasz #45
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 21. - 15:49:57
Válasz #46
Nem elérhető

bandus


Hm, alap!

Endorusht meg nehéz besaccolni, mennyit iszol egyszerre belőle:) Ha, csak, úgy lazán meghúzod, már a felét lenyelted! Racionálisabb választás a kitűnő "enóikszplód"!  8-)

próbáld ki edzés előtt 1 órával: 1 adag nitrix
                              45 percel: 2 adag no-xplode
                                30 percel: 1 adag gakic
                                   negyed órával: 1 üveg endorush + venom.hip.
                                      egyből: 1 adag leukic + vapor

edzés közben folyamatosan: cell-tech hc. 1 üveg redline-al keverve.

ezdés végén: cellmass+nitrotech

ilyen leszel:  :-):-)::

üdv, dr. ViC. :-}
 

ezaztán a kitűnő ajánlat. hirtelen csak cirka 100k-ért kéne hozzá cuccot vásárolni. ˝=/
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Október 21. - 15:58:19
Válasz #47
Nem elérhető

ViCtor


Bocs, ez csak egy kombináció. Stimulant x vagy venom segíthet edzésre. És még marad lóvéd egy noxplodra,akkor jó edzésed lesz.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 22. - 21:57:06
Válasz #48
Nem elérhető

tomi


Kipróbáltam a Nanovaport. Mert ingyé nyúltam mintát a fitparádén. Eszméletlen mindenki vigye bizalommal, belőllem kihozta az állatot. Már várom, hogy elfogyjon az xpand, és vehessek.  =/+'
Up the dose, lift the most!

2007. Október 22. - 22:34:27
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


Kipróbáltam a Nanovaport. Mert ingyé nyúltam mintát a fitparádén. Eszméletlen mindenki vigye bizalommal, belőllem kihozta az állatot. Már várom, hogy elfogyjon az xpand, és vehessek.  =/+'
Nekem má' megvan,csak én későbbre tartogatom a kicsikét...viszont a Novedex-em még mindíg nem kaptam sajna meg...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 23. - 08:07:44
Válasz #50
Nem elérhető

tomi


Le fog taglózni, pont Nyíregyen próbáltam ki... :)
Up the dose, lift the most!

2008. Április 11. - 16:05:07
Válasz #51
Nem elérhető

Szabolcs


Az edzés előtti kiegészítők (energizálók) rendszeres fogyasztása káros hatással van a központi idegrendszerre. Azzal, hogy felpörög a szervezet, a jobb mentális fókusz és komolyabb bedurranás elérése érdékeben, épp hogy hátráltatja az elégséges regenerálódást, ha nem figyelünk oda kellőképpen.
Pont a nehéz elalvás, a szervezet aktuális állapotánál keményebb megterhelés az, ami becsapós, és egy ördögi kör jöhet létre, amely során már nem tudjátok nélkülözni az energizálók jelenlétét, elégtelen lesz a regenerálódás, és a fejlődés is elmarad. Ezért figyeltem arra, hogy olyan serkentőt használjak, amely jó eredményeket hoz, de nem vág haza, és nem válok zombivá, tehát a célom a kellemes és állandó teltségérzés, úgy hogy azért pihenni is tudjak.
Amit én rendszeresen használok és bevált: leukic, animal pak, és Biotech Nitrox Therapy edzés előtt, közvetlenül utána pedig Celltech Hardore+On Whey fehérje. Ez meghozta a várt eredményt, és elhagyása sem jár komoly leépüléssel. A Nitrox Therapy ár-érték aránya messze a legjobb, csak edzésnapokon kell használni, és így akár 2 hónapig is elég 7 000 Ft-os ár mellett. A Leukic 3 hét után hatott, azóta komoly eredményeket hozott. Az Animal Pak önmagárt beszél. A Cell Techtől az első néhány napon úgy éreztem, hogy szétrobbannak az izmaim, és azóta is elégedett vagyok. Az On szintén magáért beszél.

2008. Április 11. - 16:46:21
Válasz #52
Nem elérhető

hopika


Kedves Szabolcs:ez egy konkrét leírás volt! :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 11. - 20:53:29
Válasz #53
Nem elérhető

miki_nrg


Nekem meg a NO-Explode tartott 4hónapig 13000ft-os áron! Az azért jobb mint az a bioteches cucc...

2008. Április 12. - 13:23:27
Válasz #54
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hm, alap!

Endorusht meg nehéz besaccolni, mennyit iszol egyszerre belőle:) Ha, csak, úgy lazán meghúzod, már a felét lenyelted! Racionálisabb választás a kitűnő "enóikszplód"!  8-)

próbáld ki edzés előtt 1 órával: 1 adag nitrix
                              45 percel: 2 adag no-xplode
                                30 percel: 1 adag gakic
                                   negyed órával: 1 üveg endorush + venom.hip.
                                      egyből: 1 adag leukic + vapor

edzés közben folyamatosan: cell-tech hc. 1 üveg redline-al keverve.

ezdés végén: cellmass+nitrotech

ilyen leszel:  :-):-)::

üdv, dr. ViC. :-}
 
Már ne haragudj Victor,de te olyan edzés előtti stackeket állítassz össze,hogy a legtöbb ember nem jól érezné magát tőlük,hanem kikészülne ettől a mennyiségtől.Én jszeretek pörögni,főleg edzésen de ez már egy kicsit túlzáz.Te ezeket tényleg próbáltad már így?Endorush 1 üveg,No-Explode,NaNo Vapor,Redline,atyaúristen én ettől szívrohamot kapnék az biztos.Nem baj a Stimulant-x-ben egytértünk,de nekem max egy üveg Endorush is elég lenne magában,ha esetleg nem lenne sok még az is egyszerre.Nem kötekedésből írom ezt,csak senki ne próbálja ezeket ki,így hirtelen,ha kedves az élete ;D.Ezek szerint te nagyon bírod a kiképzést ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 12. - 16:25:30
Válasz #55
Nem elérhető

madinorbi


Hát igen ezzel az erővel kiöntöd a féldoboz noxplod-ot a maradékot felöntöd vízzel és voilá !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 13. - 12:34:54
Válasz #56
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hát igen ezzel az erővel kiöntöd a féldoboz noxplod-ot a maradékot felöntöd vízzel és voilá !!!
Igen ez a megoldás is odacsapna egy kicsit ::).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 15. - 15:37:14
Válasz #57
Nem elérhető

ati75


Majdnem egy éve megállt a téma, lehet fel kelleni frissíteni....
Szóval az általam az utóbbi időben használt edzés előtti "pörgettyű" a nutra.terméke, a Deca-Stack... Sok edzés előtti cuccok kipróbáltam, No-Xplode, nano Vapor stb. de ez a Deca-Stack extra durva!!!  Łł= :-)... így az ára sem meredek nagyon!!!

2009. Március 15. - 15:42:46
Válasz #58

B1ll4

Vendég
nutra. nagyon jó termékeket gyárt , próbálgattam termékmintából is őket , nagyon jó .

AE2 -> nagyon jó arginine észter
NOZ -> ez is adja !

2009. Március 15. - 16:11:09
Válasz #59
Nem elérhető

ati75


a termék nevére azért néhány "hozzáértő" csak ennyit mondott: " ja ha deca akkor csak jó lehet.."   ****) olyan motiváltságot és bedurranást hoz, hogy még ilyet az No-Xplode-nál sem éreztem, pedig eddig az volt nálam a best of!!! nincs remegés és nincs izzadás sem-- Łł=