2024. Május 11. - 15:39:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)  (Megtekintve 45315 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 18. - 07:56:06
Válasz #75
Nem elérhető

madinorbi


Az mhp-nak mi az official weboldala?? Nem bírom megtalálni #:-)
Felnyomtátok az agyam ezzel a dark ragel, meg nézném mi van benne !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 18. - 08:31:57
Válasz #76
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 18. - 08:32:44
Válasz #77
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó


2009. Március 18. - 23:10:50
Válasz #79

csery

Vendég
öööö lehet én vagyok itten a hülye,tegnap volt animal pump,edzés elött, mejd bődületes edzés, mármint nekem ;D majd fura étvágytalanság, majd nemtudokaludni, nemtudokaludni, nemtudokaludni....hajnal kettőig. :-}

2009. Szeptember 11. - 16:43:52
Válasz #80
Nem elérhető

Pity



2010. Október 25. - 13:11:28
Válasz #81
Nem elérhető

Yanou


Ide írom, hátha nem sikkad el...

Csikó Pityu mellé beállnék a sorba, ugyanis én is kipróbáltam az új Stimulant X-et.
A tisztán látás végett a következő körítés volt mellé:
17:00 - 1 adag Muslelogic fehérje, 50g zabpehelyliszt
17:50 - 2 kapszula Stimulant X
18:15 - 1 marék Interactive Amino kapszula
18:15 - 19:35 edzés, ami alatt elkortyoltam a következő keveréket
- 1 adag Size On Maximum Performance
- 15g waxy maize
- 12g Glutamin-SR
19:45 - edzés után 2 adag Muslelogic fehérje, 45g waxy maize

Úgy 2 hónapja falba ütköztem a fejlődésemet illetően, ebből az állapotból szerettem volna kibillenteni magam a Size On MP-al és a szőlőcukor waxy maize-ra való cserélésével, ami sikerült is, újra elindult a súlyom is, valamint az erőszintem is felfelé egy lassú, de biztos tempóban. A Stimulant X (hiába csak egy 2 kapszulás próbacsomag volt) ennek adott a karedzésem alkalmával egy akkora pofont, hogy pl a scott pados egykezes bicepszhajlítást 2 kilóval nehezebb súllyal csináltam, mint általában, valamint 4X6 ismétlés helyett 4X7-eket csináltam a nagyobb súllyal. Sokkal később fáradtam el, fejben is odarakott, ahogy kell, intenzíven izzadtam egész edzés alatt és úgy éreztem kevesebb pihenő kellett a sorozatok között a regenerálódásra. Ez elképzelhető, hogy nem mind a Stimulant X-nek betudható, a Size On MP már megy kb. két hete és az is adott hasonló pluszt, de ez a plusz így, ebben a formában hatványozottabban érzékelhető volt.
Negatívat is mondok! Az edzés első 15 perce után egy elég szép lábzsibbadás és szédülés jött rám, ami szerencsére pont akkora mértékű volt csak, hogy ne befolyásolja a teljesítményemet, de bizony egy-egy sorozat után meg-meg kellett állnom és megkapaszkodnom valamiben, mert olyan volt, mintha nem bírnának a lábaim. Fura, érdekesen émelygő érzés volt, időnként nevetgéltem magamban, hogy most ezt hogy is, meg miért is?? Hányinger, fülzúgás, homályos látás egyáltalán nem volt és hülye dolog, de valahogy mindennek ellenére nem negatívan éltem meg a dolgot.

Egy szó, mint száz, egyetértek Pistivel, jó kis cuccot hoztak össze AX-ék, egy próbát mindenképp megér! Én 2 kapszulát nyomtam elsőre, elképzelhető, hogy ha csak egyel kezdi az ember és hozzászoktatja magát pár nap alatt, akkor a negatív hatások kiküszöbölhetők/enyhíthetők, avagy elő se jönnek.
A mai melledzés előtt is benyomok egy adagot...  ;)

2010. Október 25. - 16:40:08
Válasz #82
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ok de a Stimulantból 1 kapszula 1 adag ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 20. - 12:12:56
Válasz #83
Nem elérhető

miki_nrg


Lassan oktober november óta nem toltam semmi edzés előtti búgatószert. Előtte folyamatossan nyomtam valamit és már úgy voltam vele, hogy semminek sem érzem a hatását egyrészt ezért hagytam abba a szedésüket, másrészt a tápkiegekre fordítandó keretem is több mint a felére csökkent. Jóformán csak fehérjét és vitamínokat veszek már. Másrészt utolsó évem volt a főiskolán és munka mellett szigorlatra meg államvizsgára készülni közben meg szakdogát írni jócskán elvett az időmből és így volt, hogy edzéseket kellett kihagynom. Na de most hogy mindene túl vagyok újjult erőre kaptam és gondoltam beinvesztálok a Superpump MAx-ra. Gondoltam ennyi idő után majd megint kijön belőlem az állat mint anno a Superpump250-től.
Hát sajnos az a vaddisznó érzés nem volt meg tőle, hogy na alig várom, hogy lemenjek a terembe és szétszakítok mindent. Ellenben az energiaszintemet elég jól megtolja. Csak úgy pakolom fel a súlyokat és az edzést is alig akarom befejezni az edzésterv végére érve. Szóval nem tűnik rossznaK a cuccli.

2012. Július 20. - 13:37:40
Válasz #84
Nem elérhető

dino


Lassan oktober november óta nem toltam semmi edzés előtti búgatószert. Előtte folyamatossan nyomtam valamit és már úgy voltam vele, hogy semminek sem érzem a hatását egyrészt ezért hagytam abba a szedésüket, másrészt a tápkiegekre fordítandó keretem is több mint a felére csökkent. Jóformán csak fehérjét és vitamínokat veszek már. Másrészt utolsó évem volt a főiskolán és munka mellett szigorlatra meg államvizsgára készülni közben meg szakdogát írni jócskán elvett az időmből és így volt, hogy edzéseket kellett kihagynom. Na de most hogy mindene túl vagyok újjult erőre kaptam és gondoltam beinvesztálok a Superpump MAx-ra. Gondoltam ennyi idő után majd megint kijön belőlem az állat mint anno a Superpump250-től.
Hát sajnos az a vaddisznó érzés nem volt meg tőle, hogy na alig várom, hogy lemenjek a terembe és szétszakítok mindent. Ellenben az energiaszintemet elég jól megtolja. Csak úgy pakolom fel a súlyokat és az edzést is alig akarom befejezni az edzésterv végére érve. Szóval nem tűnik rossznaK a cuccli.

próbálkozz a trenbolone acethate- testo prop kombóval, majd az kihozza belőled az állatot ;))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 20. - 16:35:27
Válasz #85
Nem elérhető

Maszat


Kis masteronnal kombinálva. Ha már androgénebb mint a testo. minden másnap 1-1-1 ml...néha meglepődök a reakcióimon  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 20. - 20:09:23
Válasz #86
Nem elérhető

ninja14


Kis masteronnal kombinálva. Ha már androgénebb mint a testo. minden másnap 1-1-1 ml...néha meglepődök a reakcióimon  ;D
mocskos koxosok :-!!!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 20. - 22:04:24
Válasz #87
Nem elérhető

dino


Kis masteronnal kombinálva. Ha már androgénebb mint a testo. minden másnap 1-1-1 ml...néha meglepődök a reakcióimon  ;D
na várjál csak jövő héten beindul az úthenger :DDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 20. - 22:04:44
Válasz #88
Nem elérhető

dino


Kis masteronnal kombinálva. Ha már androgénebb mint a testo. minden másnap 1-1-1 ml...néha meglepődök a reakcióimon  ;D
mocskos koxosok :-!!!
ne sértegess!  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 20. - 22:45:11
Válasz #89
Nem elérhető

ninja14


Kis masteronnal kombinálva. Ha már androgénebb mint a testo. minden másnap 1-1-1 ml...néha meglepődök a reakcióimon  ;D
mocskos koxosok :-!!!
ne sértegess!  ;D ;D
Én bizz nem, Isten látja a lelkem ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D