2024. Április 27. - 17:27:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)  (Megtekintve 34606 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 08. - 11:44:36
Megtekintve 34606 alkalommal
Nem elérhető

axell


Helló!
ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)
Esetleg tud valaki többet erről a termékről ? Biztos nem lehet rossz de nem nagyon tudom hová tenni : Prohormon - akkor az nem illegális - leginkább az érdekelne mi a különbség az elődjéhez képest....Mennyire jó cucc lesz ez és hogy lesz-e nálatok kapható?????

Ja és szintén érdekes : Trisorbagen™ 3-Way Bioabsorption Agent & Anabolic Amplifier + 3-AD ? Lehet - e ezeket majd itthon is kapni????VALAMIKOR??

Elöre is köszi!!!

2007. Augusztus 08. - 12:50:20
Válasz #1
Nem elérhető

parrre



Az AD-3 -at mindennap megnézem május óta, és azóta coming soon van ....  :-Đ :-Đ

Június 1-re igérte az amerikai megjelenését hivatalosan az AX . Lehet hogy belefutottak valami szabálytalanságba esetleg ?  :-O

2007. Augusztus 08. - 13:14:00
Válasz #2
Nem elérhető

fLeSs



Az AD-3 -at mindennap megnézem május óta, és azóta coming soon van ....  :-Đ :-Đ

Június 1-re igérte az amerikai megjelenését hivatalosan az AX . Lehet hogy belefutottak valami szabálytalanságba esetleg ?  :-O
Én olvasgattam még korábban a témával kapcsolatban a bodybuilding.com fórumban, és a 3-AD-ról kiderült, hogy ugyanaz a hatóanyag van benne, mint ami már megtalálható egy 11-oxo nevezetű cuccban (ami egyébként egyáltalán nem egy nagy durranás), csak az AX átnevezte a nagyobb hatás miatt (úgy is mondhatjuk, hogy átbaszás). Namost azt nemtom, hogy a 3-AD végül ezért nem jelent-e meg (eddig), vagy másért, de azért gyanús a dolog.

2007. Augusztus 13. - 16:10:18
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló!
ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)
Esetleg tud valaki többet erről a termékről ? Biztos nem lehet rossz de nem nagyon tudom hová tenni : Prohormon - akkor az nem illegális - leginkább az érdekelne mi a különbség az elődjéhez képest....Mennyire jó cucc lesz ez és hogy lesz-e nálatok kapható?????

Ja és szintén érdekes : Trisorbagen™ 3-Way Bioabsorption Agent & Anabolic Amplifier + 3-AD ? Lehet - e ezeket majd itthon is kapni????VALAMIKOR??

Elöre is köszi!!!

(Reméljük)Hamarosan lehet kapni a 3-AD-t a www.extremefit.hu -n és itt a bodybuilding.hu -n is, mivel az extremefit az Anabolic Xtreme egyetlen hivatalos forgalmazója Magyarországon. A probléma ezzel a termékkel az, hogy az amerikai FDA leállította az amerikai határon a hatóanyagát, mivel az Anabolic Xtreme Kínából importálja és mivel ez a hatóanyag még nem volt amerikában korábban forgalomban. Ezért egy meghatározhatatlan ideig most pihen az FDA asztalán és különböző engedélyezési eljárásokon megy át mielőtt az USA-ban étrendkiegészítőként forgalomba kerülhetne.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 13. - 22:55:05
Válasz #4
Nem elérhető

axell


Hello!!!

Végre megtudtam kb mia az a Superdrol NG!!!www.anabolicx.com-ról


Prasterone (Delta-5-androsten-3b-ol-17-one)
ATD (6-Etioallochol-1,4-diene-3,17-dione)
MX-C
Aphrodine
25A-diene (25A-Spirosta-3,5-diene)
Gokshura
4-Hydroxyisoleucine

nem pontosan tudtam lefordítani a leírásukat - valaki esetleg emberi nyelven el tudná mondani hogy mik is ezek...mit csinálnak...csak érdekel
elég durván néz ki a stack SuperDrol NG + MASS FX + Trisorbagen + Advenced PCT + Retain
Mikor lehet ezt majd itton is kapni ???
mennyire ígéretes ez a termék???
Árban ??? horror vagy elviselhető???


2007. Szeptember 13. - 22:59:11
Válasz #5
Nem elérhető

fLeSs


A nutraplanet.com-on annyiba kerül, mint a Mass FX.

2007. Szeptember 16. - 15:59:43
Válasz #6
Nem elérhető

axell


Hello!!!
Segítség!?
Ez a Prasterone (Delta-5-androsten-3b-ol-17-one) ugyanaz mint a DHEA??? Ha így van akkor nem egy nagy durranás a termék...vagy mégis ????????????
Tud vki erről vmit???

2007. Szeptember 25. - 15:29:25
Válasz #7
Nem elérhető

Kola


igen én azt találtam róla hogy a prasterone=DHEA
nem tudom azért az AX cuccok elég jó visszhangot keltenek ezen a bolygón meg még 1 páron  :-)!
szal 1 próbát tuti hogy megér @:-)
http://www.bulknutrition.com/product_reviews.php?products_id=6031 ezen az oldalon nincsenek valami jó véleménynel róla ,dehát kitudja... ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 10. - 21:12:28
Válasz #8
Nem elérhető

Gman


Helló,

új vagyok itt a fórumon, szv regisztrációm alkalmából mindenkit üdvözlök @:-)
Az AX SNG nekem is felkeltette az érdeklődésem, főleg mivel ma vettem egy dobozzal 8-) Eeredetileg nem is azért mentem be a boltba...de amit akartam az nem volt, így hirtelen ötlettől vezérelve (és ajánlásra) megvettem ezt. Kissé furcsa, h rá van írva, h prohormon, meg h PCT kell utána...így utánaolvastam bodybuilding.com-on. Az általános vélemény az a termékről, h az AX csak a hangzatos nevet viszi tovább a termékben, és a közelében sincs a réginek :-[. szv a feliratok, meg a PCT-vel való "fenyegetés" állítólag csak marketingfogás, összekombináltak benne pár régóta ismert a jelenlegi szabályozás alapján legális hatóanyagot, azt szevasz. (de akkor miért van ráírva, h "pro-hormone"...amikor semmi ilyesmi nincs benne ?:-/ )
Egy szó mint száz, elkezdem szedni, kajálok, meg edzem mint az őrült...és meglátjuk.

2008. Január 10. - 23:00:22
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helló,

új vagyok itt a fórumon, szv regisztrációm alkalmából mindenkit üdvözlök @:-)
Az AX SNG nekem is felkeltette az érdeklődésem, főleg mivel ma vettem egy dobozzal 8-) Eeredetileg nem is azért mentem be a boltba...de amit akartam az nem volt, így hirtelen ötlettől vezérelve (és ajánlásra) megvettem ezt. Kissé furcsa, h rá van írva, h prohormon, meg h PCT kell utána...így utánaolvastam bodybuilding.com-on. Az általános vélemény az a termékről, h az AX csak a hangzatos nevet viszi tovább a termékben, és a közelében sincs a réginek :-[. szv a feliratok, meg a PCT-vel való "fenyegetés" állítólag csak marketingfogás, összekombináltak benne pár régóta ismert a jelenlegi szabályozás alapján legális hatóanyagot, azt szevasz. (de akkor miért van ráírva, h "pro-hormone"...amikor semmi ilyesmi nincs benne ?:-/ )
Egy szó mint száz, elkezdem szedni, kajálok, meg edzem mint az őrült...és meglátjuk.

Mivel, sokan érdeklődnek a SuperdrolNG iránt másik topikban és az üzletekben is most, ezért pár infót még megpróbálok megosztani róla, a több megértés érdekében.(aztán van mégegy jó hírem: itt a fórumon leteszteljük a SuperdrolNG-t pár kemény legénnyel, aki szivesen bevenné ezt a kieget az arzenáljába és így nekünk is lesz online visszajelzésünk itt a bodybuilding.hu fórumon,. Csak szigorúan 18 éven felüliek jelentkezését várom ebben a topikban, akik mögött legalább másfél év folyamatos edzés van most! Folyamatosan használnak kiegészítőket. "Kezdők", és "most kezdem éppen újra fijjúk" kíméljenek ;D) 6 tesztelő jelentkezőt várunk, olyanokat akik tömegelnek éppen.

Néhány gyakran ismételt kérdés és válasz:

Miért Superdrol NG a neve és egyáltalán, mi az a Superdrol?

1. Az AnabolicXtreme - Superdrol 2005 végén és 2006 nyaráig a legtöbbet eladott hardcore izomépítő kiegészítő volt a világon(elsősorban amerikában). A Superdrol NG(Next Generation) a nevét valóban a korábbi nagy sikert elért eredeti Anabolic Xtreme SUPERDROL után kapta. Még szép, hogy ezt egy cég így csinálja, miután a név befuttatásába több 10 ezer dollárt beletett, aztán a kiegészítő ereje és félig illegális összetevői miatt betiltották amerikában a Superdrol-t. Hülyék lennének veszni hagyni a nevet. A windows XP után jön a windows Vista stb...pedig a Vistának már nem sok köze van az XP-hez. >:D Az is igaz, hogy összetevőiben és működésében nem sok köze van az eredeti Superdrolhoz az új NG-nek. Ami viszont jó hír, hogy mellékhatásaiban sem sok köze van az eredetihez.

Akkor mi a nagy cucc ebben a cuccban? ????...

Ha egyszerűen akarom összefoglalni, akkor annyi, hogy egy elég biztató összetevő kombinációval készült új kiegészítőt rakott össze az AX, ami ha a hírek és a (valódi)visszajelzések igazak, akkor nagyon jól működik önállóan egy kúrában; és nagyon jól működik erősebb szteroid kúrák után utókúra kiegészítőként is.(akár önmagában is!!!) Ez lehet, hogy nem hangzik soknak, de ma legálisan elérhető maximumot képes nyújtani a SuperdrolNG, a lehető legkevesebb mellékhatás lehetőséggel és ez már bőven elég ahhoz, hogy valaki számításba vegye, mint egy új rész a kiegészítői között.

Egyszerű, gyengusz, ismert összetevők összedobálva egy dobozban?

Nem! A Superdrol összetevői elég potens kivonatok, úgyhogy senki ne gondolja, hogy cukorkát szed majd!!!

Hogy kell szedni?

A Superdrol NG-t 4 héten át naponta 4 szem adagolással kell szedni. 1(egy) szemet 4(négy) alkalommal 1(egy) nap.(kb 4 óra különbséggel a szedés között). Tehát, maximum 4 szem egy napon.

Kell-e, lehet-e valamival kombinálni?

A Superdrol NG nagyon jó eredményeket képes produkálni önmagában is megfelelő edzés, táplákozás és pihenés mellett, de a fokozott eredményért kombinálhatod az Anabolic Xtreme - MassFX nevú kiegészítőjével 4 héten át.

Kell-e utókúra a Superdrol NG-hez?

A Superdrol NG egyik fő összetevője a szervezetben 5-AD-vé és tesztoszteronná konvertálódik bizonyos mértékben és mivel ezek külsőleg bevitt hormonnak számítanak, ezért a szervezet úgy reagál, hogy csökkenti a saját hormontermelést. Egy ilyen kúra után a saját pl. tesztoszteron termelésed elnyomott lehet, az ösztrogén szinted emelkedhet és a kortizol bonthatja az újonnan megszerzett izomrostokat. A kúra utáni terápia ezek megelőzésére jött létre és arra, hogy visszaállítsa az eredeti hormon-egyensúlyt a szervezetedben. Az AnabolicXtreme PCT hatékonyan képes visszaállítani a kívánt hormon-egyensúlyt ezen a területen és ezért javasolt a Superdrol NG kúra után. Az AnabolicXtreme - Retain pedig képes kezelni az emelkedett kortizolszintet. Javasolt utókúra protokoll: AnabolicXtreme PCT és Retain 3 kapszula naponta 4 héten át.

Mit lehet várni a Superdrol NG-től?

Megfelelő edzés,táplálkozás és pihenés mellett a Superdrol NG Főbb Jellemzői:
- Extrém Keményítő és Erősítő Szer
- Drámai Erő- és Méretnövekedés
- Égbeszökő Tesztoszteron Szintek
- Új Befecskendező Mátrix az Azonnal Érezhető Eredményekért
- Megnövekedett Szexuális Vágy & Teljesítmény a Magasabb Tesztoszteronnak Köszönhetően
- Az Ösztrogén Kiküszöbölése Megakadályozza az Ösztrogén Okozta Negatív Mellékhatásokat
- Felgyorsított Anyagcsere és Thermogenézis, a Szuper Zsírcsökkentő Képességért

Szedheti nő vagy 18 év alatti személy?

Nem szedése nőknek nem javasolt és csak 21 év feletti férfi sportolóknak készült ez a kiegészítő.

Ha doppingellenőrzött sportoló vagyok akkor használhatom ezt a kiegészítőt?

A kiegészítő hatóanyagai közül némelyiket tilthatják sportági hatóságok, továbbá potens hatása a szervezetre olyan, ami miatt hamis doppingtesztet okozhat, ezért nem javasolt a szedése doppingellenörzött sportolóknak.

Használat előtt mindenképpen olvasd el a termékhez tartozó összes figyelmeztetést!  

Ha használod már ezt a terméket akkor oszd meg a tapasztalataidat az itt fórumozókkal és segíts, hogy több információt szerezzenek róla.

Ha alkalmasnak találod magad arra, hogy teszteld ezt a kiegészítőt és hajlandó vagy egy edzésnaplót is vezetni itt a fórumon és megosztani minden tapasztalatodat, akkor jelentkezz itt ebben a topikban vagy küldj egy emailt a steve@stevenamat.com email címre. Javasolhatsz tesztelésre olyan fórumozót is, aki már tesztelt itt nálunk kiegészítőt és tetszett a naplója!

Kösz és jó edzéseket minden itt fórumozónak! ;)

 :-!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 01:10:50
Válasz #10
Nem elérhető

parrre


Hi Efit !

Most jelentkeznék ha lehet. Jelenleg ugyan még diétán vagyok elvileg 3 hétig, de utána egy eszeveszett tömegelést szeretnék véghezvinni  =/+' 8-).
1-2 hete próbálom összerakni a stack-et , és most nagy vonalakban így nézne ki :

- Aplodan ( megvan )
- Superdrol
- NoXplode
- Up Your Mass
- Elite Whey (új kedvenc, a csokis az  :-):-):: :-! <3! :-):-):: )
- Alri Restore

Szóval egyrészt a véleményedet kérném a kombóhóz, másrészt meg ha nektek ok akkor jelentkeznék.

Köszi
P.

2008. Január 11. - 01:15:17
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia Efit!

Én is jelentkeznék, de csak ha postáztok is  8-) 7 év edzésmúlt, épp tömegelek, de platón vagyok, szal jól jönne "valami". Utókúra is jár a teszthez?

Ja és:
173cm/96kg vagyok épp (betegség után/közben még picit, fogytam is  ˝=/ )
7 év edzésmúlt
29 éves vagyok.

A tesztre Bubee kollégát javasolnám, ha nem diétázna épp  ;D

Válaszodat előre is köszönöm  /:-)  :-){

2008. Január 11. - 09:23:46
Válasz #12
Nem elérhető

Joel


Szia Efit!
Jelentkeznék én is a tesztre.Jelenleg tömegelek csak valahogy nehézkesen megy,most joljönne egykis segitség.32éves vagyok 15éve nyomom a vasakat.Nem hobbi szinten.Nagyon  kiprobálnám ezt az uj jóságot. @:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Január 11. - 10:34:49
Válasz #13
Nem elérhető

darknight



Hi Efit!

Magam is szívesen tesztelnék >:D, de előbb az ALRI-stack-emet kellene befejezni, az még vagy egy hónap, plusz szerintem sajnos még nem vagyok elég "nagy" ehhez a teszthez... :'(
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 11. - 10:49:10
Válasz #14
Nem elérhető

Jordan


Hello Efit!

Szivesen lennék tesztember én is @-o
Rámférne egy kis plussz  ;D (19 leszek márciusban, 1,5 éve edzek. 189cm / 74 kg vagyok)

189cm???!!!! Bazeg te se vagy kicsi!!!  :o
Így képen pedig alacsonyabnak tunsz.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)