2024. Április 27. - 21:14:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)  (Megtekintve 34607 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 11. - 18:05:20
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 18:12:13
Válasz #31
Nem elérhető

Jordan


apám 170...én 192 ;D

Na jó.
Ott "valamivel" látványosabb a kulombség!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:13:39
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


apám 170...én 192 ;D

Na jó.
Ott "valamivel" látványosabb a kulombség!  ;D ;D ;D

Na jó, de anyukája meg 198cm  @:-)  @-o (Vicc vót, amúgy is neménvótam  :-/-(-:  Łł= )

2008. Január 11. - 18:17:04
Válasz #33
Nem elérhető

Jordan


Most nézem csak hogy veletek nem nagyon szabad haverkodni, mert nagyon tele vagytok minuszokkal!  :o
Nehogy rám is megharagudjon, a rejtélyes munuszadó!  ;D

Csak vicc! De tényleg, nem szenvedtek a hiányaban!  ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:19:42
Válasz #34
Nem elérhető

Bubee


Szevasztok!
Mi ez  a teszt és miről is van szó??Kapunk ingyé Superdrolt?

Ahh  ˝=/ :-Đ
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 18:20:07
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


neem anyukám is csak 180 ;D
hát igen szaporodnak, mint a nyulak, én se tom honnan jöttek :o ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 18:20:26
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


a rejtélyes munuszadó!  ;D

Csitt! Meghallja a gyurcsók, oszt bevezeti ezt is  :-Đ  ?:-/

2008. Január 11. - 18:22:09
Válasz #37
Nem elérhető

Jordan


apám 170...én 192 ;D

Na jó.
Ott "valamivel" látványosabb a kulombség!  ;D ;D ;D

Na jó, de anyukája meg 198cm  @:-)  @-o (Vicc vót, amúgy is neménvótam  :-/-(-:  Łł= )

Jaaaaaaaaa!

Akkor ez a titok! Ezt Fastor, sikeresen elhallgatta elolunk.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:23:23
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:23:54
Válasz #39
Nem elérhető

fastor


apám 170...én 192 ;D

Na jó.
Ott "valamivel" látványosabb a kulombség!  ;D ;D ;D

Na jó, de anyukája meg 198cm  @:-)  @-o (Vicc vót, amúgy is neménvótam  :-/-(-:  Łł= )

Jaaaaaaaaa!

Akkor ez a titok! Ezt Fastor, sikeresen elhallgatta elolunk.  ;)

 !+"%
rájöttél a titkomra
amha oylan angyon zavar hogy ennyi minusz van nyugodtan megdobálhatsz pár pluszal ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 18:25:11
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


apám 170...én 192 ;D

Na jó.
Ott "valamivel" látványosabb a kulombség!  ;D ;D ;D

Na jó, de anyukája meg 198cm  @:-)  @-o (Vicc vót, amúgy is neménvótam  :-/-(-:  Łł= )

Jaaaaaaaaa!

Akkor ez a titok! Ezt Fastor, sikeresen elhallgatta elolunk.  ;)

 !+"%
rájöttél a titkomra
amha oylan angyon zavar hogy ennyi minusz van nyugodtan megdobálhatsz pár pluszal ::)

Nesze!!!  ;D

Hogy legalább egálba legyenek!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 11. - 18:59:00
Válasz #41
Nem elérhető

parrre


ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ  Izé... Most hogy látom, mennyi (és milyen) érdeklődő van, ezennel visszavonom a jelentkezésemet.
Nemtom bekerültem volna-e a csapatba, de inkább átengedném az ingyenes lehetőséget fiatalabb, komolyabb célokat kergető illetve szerényebb anyagi lehetőségekkel megáldott pályázónak. Ezen kívül 10 napon belül nem is nagyon tudnám elkezdeni a diéta miatt.

Ámbátor noha jóllehet deazért mégis megkérdezném hogy meddig lesz akciós áron a cucc ? (Mert természetesen azért kipróbálom én is  8-)  =/+' )
Thx.


UPD.:

Rejtélyes minuszadók márpedig nincsenek !  ::)  @-o  ))=/

2008. Január 11. - 19:01:15
Válasz #42
Nem elérhető

Bubee


ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ  Izé... Most hogy látom, mennyi (és milyen) érdeklődő van, ezennel visszavonom a jelentkezésemet.
Nemtom bekerültem volna-e a csapatba, de inkább átengedném az ingyenes lehetőséget fiatalabb, komolyabb célokat kergető illetve szerényebb anyagi lehetőségekkel megáldott pályázónak. Ezen kívül 10 napon belül nem is nagyon tudnám elkezdeni a diéta miatt.

Ámbátor noha jóllehet deazért mégis megkérdezném hogy meddig lesz akciós áron a cucc ? (Mert természetesen azért kipróbálom én is  8-)  =/+' )
Thx.

Ez igen!  :-O Ezt hívják gerincességnek  :-){ Azért vannak még rendes emberek a világon  ::) :-){

Ezért plusz jár! Nem is egy!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 19:03:10
Válasz #43
Nem elérhető

fastor


ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ  Izé... Most hogy látom, mennyi (és milyen) érdeklődő van, ezennel visszavonom a jelentkezésemet.
Nemtom bekerültem volna-e a csapatba, de inkább átengedném az ingyenes lehetőséget fiatalabb, komolyabb célokat kergető illetve szerényebb anyagi lehetőségekkel megáldott pályázónak. Ezen kívül 10 napon belül nem is nagyon tudnám elkezdeni a diéta miatt.

Ámbátor noha jóllehet deazért mégis megkérdezném hogy meddig lesz akciós áron a cucc ? (Mert természetesen azért kipróbálom én is  8-)  =/+' )
Thx.

Ez igen!  :-O Ezt hívják gerincességnek  :-){ Azért vannak még rendes emberek a világon  ::) :-){

Ezért plusz jár! Nem is egy!

egyetértek!
RESPECT :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 19:05:19
Válasz #44
Nem elérhető

parrre


Jajjmá, nemá, belepirulok itten.  ::)  @-o