2024. Április 28. - 01:21:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)  (Megtekintve 34613 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 13. - 14:46:49
Válasz #60
Nem elérhető

Lgy


Szia Efit!

Szeretnék jelentkezni a tesztre, 7 éve edzem, 168cm magas és jelenleg 106 kg vagyok.
még 8 hét van a tömegnövelési ciklusomból hátra.
Remélem még nem késtem el.
                                                                    Üdvözlet.

2008. Január 13. - 16:49:17
Válasz #61
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet megnézni az Ultimate,és az Alpha Male steccket ? ?:-/

2008. Január 13. - 17:02:52
Válasz #62
Nem elérhető

Gman


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet megnézni az Ultimate,és az Alpha Male steccket ? ?:-/

Hello, Darknight kollega beszúrta egy pdf-ben pár kommenttel feljebb, ott megnézheted.

2008. Január 13. - 17:03:06
Válasz #63
Nem elérhető

parrre


Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet megnézni az Ultimate,és az Alpha Male steccket ? ?:-/

Darknight néhány posttal ezelőtt belerakta a hozzászólásába a pdf-et, de egyébként a www.anabolicx.com -on a mass fx leírásánál ott van mind a kettő.

2008. Január 13. - 17:24:37
Válasz #64
Nem elérhető

blade


Helló efit!
Én is jelentkeznéj a tesztre 170 magas 105kg vagyok erőemelő és 10 éve edzek.
Kell még infó?
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 13. - 17:37:15
Válasz #65
Nem elérhető

Karcsi



2008. Január 14. - 00:55:52
Válasz #66
Nem elérhető

Béla


Hi Efit!     

Most olvasom, hogy miről maradtam le,   ˝=/ hogy négy napig nem voltam a fórumon a sok meló miatt.
Pedig a Musletech teszt utáni tömegem megtartásához pont jó lenne a Superdrol NG, illetve hogy ismét elérjem a régi fizikumomat.  (172 cm/93 kg)     =/+'
Ha nincs meg a kellő jelentkező, Rám számíthatok.  ;D


2008. Január 14. - 10:33:53
Válasz #67

csudri

Vendég

2008. Január 14. - 14:17:16
Válasz #68
Nem elérhető

azor


Lehet pici elkéstem de 1próbát megér...javascript:void(0);
punk
Én is jelenkeznék a tesztre!
185cm magas vagyok,22éves,101kg, 45ös karok(bedurranva46.5), 85ös derék,125ös csöcs,
64-65ös combok, 41es fos vádlik,
6éve gyúrok teljesen naturál, kiegészítőket tolok rendesen,most is épp tömegelek.
Szerencsés alkatom van mert baszott széles a vállam és keskeny a derekam,
kedden be is tudnék ugrani az Extremefit-be(Bp-en) és lecsekkolhatnátok a fizikumom...hogy lássátok megérné engem is beválasztani a teszterek bandájába!javascript:void(0);
welcome javascript:void(0);
zizzz
:D sok sikert!

2008. Január 14. - 17:45:55
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Holnapra kihirdetjük a teszt további részleteit, pár napon belül közöljük a tesztelők névsorát és ha minden jól megy jövő héten el is indul a teszt!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 21. - 17:23:28
Válasz #70

Bandi

Vendég
A gaspari-s teszt után vártam 3-4 hetet,és benyomtam egy AX kúrát(Supedrol Ng,Mass FX,Retain,PCT).
Ezt kiegészítettem a jól bevált gaspari size on-al,NO-xplode-al,+Vitamin,Fehérje(Dymatize).

Az izmaim keményebbek lettek,de most a súlyom nem gyarapodott meg(mondjuk az a gaspari tesztnél jött rendesen =/+').

Viszont ami jött,az az erőm.Nekem mostanra sikerült +10-20kg pakolni a rudakra.

Februárban 83kg-al kezdtem,most jó ideje tartom a 90-91kg-ot.

Ha igazából fejlődni akartok,és nem a parasztvakítás kell,akkor ezeket bátran ajánlom mindenkinek megfelelő táplálkozás mellé @:-)

Most egy kis pihenő(kreatin,prohormon téren),aztán ősszel megint jöhet valami!

2008. Szeptember 26. - 21:10:11
Válasz #71
Nem elérhető

Efrud


Elég sok jót olvastam  a Superdrol-ról ebben a fórumban. Uh. eldöntöttem én is ki fogom próbálni. De a kérdés, hogy mivel a legfrankóbb ez a kiegészítő. Jelenleg nekem van még itthon majdem 4kg volumass 35 delite. Ugy gondoltam, hogy ezt el is "majszolom" mellette majd illetve csinálok egy kreatin kúrát is (remélem olyan hatásos lesz mint először). Ti melyik gyártó kretatinját ajánljátok? Valalamint mi lenne még jó a Superdrol  mellé? Amúgy a Superdrol-nál nem igazán értek valamit. Az oldal shojában az van irva, hogy a prohomonokat betiltották. De a superdrol leírásában ez van: A "Világ #1 eladott prohormonja...Ez az a prohormon, amit már annyira vártál, hogy kipróbálhasd!" Nem mintha olyan ember lennék aki fél ilyen dolgoktól, nekem oszt tök8 hogy prohormon vagy sem. :) Csak nem értem a két állítást.

2008. Szeptember 26. - 21:10:50
Válasz #72
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ennek hosszú és unalmas története van... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 26. - 21:32:43
Válasz #73
Nem elérhető

Gabe


Elég sok jót olvastam  a Superdrol-ról ebben a fórumban. Uh. eldöntöttem én is ki fogom próbálni. De a kérdés, hogy mivel a legfrankóbb ez a kiegészítő. Jelenleg nekem van még itthon majdem 4kg volumass 35 delite. Ugy gondoltam, hogy ezt el is "majszolom" mellette majd illetve csinálok egy kreatin kúrát is (remélem olyan hatásos lesz mint először). Ti melyik gyártó kretatinját ajánljátok? Valalamint mi lenne még jó a Superdrol  mellé? Amúgy a Superdrol-nál nem igazán értek valamit. Az oldal shojában az van irva, hogy a prohomonokat betiltották. De a superdrol leírásában ez van: A "Világ #1 eladott prohormonja...Ez az a prohormon, amit már annyira vártál, hogy kipróbálhasd!" Nem mintha olyan ember lennék aki fél ilyen dolgoktól, nekem oszt tök8 hogy prohormon vagy sem. :) Csak nem értem a két állítást.
ha kicsit utánanézel, ez már egyszer ki lett vesézve a fórumon  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 26. - 21:49:43
Válasz #74
Nem elérhető

Efrud


Ennek hosszú és unalmas története van... ;D

hát valahogy éreztem hogy nem csak egy elírás az egész.