2024. Április 28. - 18:15:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 264520 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 13. - 11:47:47
Válasz #15
Nem elérhető

Woodslave


egyszerűen egy független labor-vizsgálattal meg lehet oldani az ilyen dolgokat. Lehet benne van a közleményben, csak nem olvastam elég figyelmesen/nem értettem meg.

2007. December 13. - 11:56:27
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, csak az kb. 1-2 év lesz, mert csak a bíróság által kijelölt és elfogadott laborban történhet a tesztelés(2 vagy 3 van ilyen amerikában egyáltalán, ha jól emlékszem). Mire oda eljutnak, már régen új kreatinok lesznek. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 13. - 12:45:20
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Igen, csak az kb. 1-2 év lesz, mert csak a bíróság által kijelölt és elfogadott laborban történhet a tesztelés(2 vagy 3 van ilyen amerikában egyáltalán, ha jól emlékszem). Mire oda eljutnak, már régen új kreatinok lesznek. ;D

Hmm... Hozzák ide, mi szívesen beteszteljük. Úgyis vizsgáltunk kreatinokat is  >:D ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 13. - 13:10:10
Válasz #18
Nem elérhető

Jordan


Muscle asylum project:
http://ie.youtube.com/watch?v=sHB_5Yysw_4&feature=related


Lehet hogy nem pont ide tartozna, de nagyon állat lett a reklámvideója, szerintem!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 13. - 13:13:44
Válasz #19
Nem elérhető

Richie


...sőt,ezek között a kreatinok között volt Cell-mass is ,csak mi nem a kreatin kötődését vizsgáltuk ,hanem a kreatin tartalmat  @:-)
If you say the things you say, you gotta mean it
and when you do the things you do, it's gotta come from the heart

2007. December 13. - 13:25:57
Válasz #20
Nem elérhető

Bubee


...sőt,ezek között a kreatinok között volt Cell-mass is ,csak mi nem a kreatin kötődését vizsgáltuk ,hanem a kreatin tartalmat  @:-)

 @:-)  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 13. - 13:52:53
Válasz #21
Nem elérhető

darknight



MuscleAsylumProject-Commercial

Hát igen, Silvio, Stubbs és Bautista azért nem olyan rossz reklámarc... :-)!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. December 13. - 13:57:42
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Vazze'!!!
Az a Silvio egy állat.  ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 13. - 14:19:14
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Joel Stubbs a legnagyobb darab ember akit valaha láttam. Főleg azért mert irreális vonalai, formái vannak. Quincy Taylor méreteitől nem estem hanyatt...de Joel-től leesett az állam.

Montreal-ban egy nappal a verseny előtt feküdtem a hotel szobámban, Milos meg ott netezett mellettem. Egyszer csak kopogtak az ajtón. Milos kinyitotta, Joel volt az, jött lepózolni. Csak néztem mikor hirtelen egy hegy jött az ágyamhoz..."Hi, I'm Joel Stubbs!"  ;D

Levetkőzött, én meg csak bámultam... Aztán az 5-6. póznál tarthatott mikor eszembe jutott...bazmeg, holnap vele fogok versenyezni!  !+"% :-O @-o :D

Aztán végülis 9. lett.

Én 12.

Az arányai nagyon nem jók, de lenyűgöző fizikuma van.  :-){

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 14:20:30
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 13. - 14:30:35
Válasz #25
Nem elérhető

Jordan


Hát így látva hogy milyen magas........   Valószinunek tartom hogy sajnos azokból a lábakból se lesznek már jobbak.  :( Ráadásúl hogy még a térdei sem bírják a nagysúlyos terhelést, soha nem lessz kiegyensúlyozott fizikuma. De kívánom hogy ne legyen igazam! Hajrá stubbs! Mert egy ilyen felsotesthez, egy legalabb hasonló futómuveket tudna építeni, minden versenyen esélyeként indulna.  /:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 13. - 15:22:02
Válasz #26
Nem elérhető

Kola


1pár év és ő lessz az új Ronnie Coleman :-):-):: ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 13. - 23:50:37
Válasz #27
Nem elérhető

ViCtor


barátaim, a bsn no-xplode & nitrix nálam annyira bejött, h semelyik más top-endes termékhez sem lehet hasonlítani. Ha ebben mono van, akkor a többiben nuku van.  :)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 14. - 00:54:59
Válasz #28
Nem elérhető

Riper


nekem a mono működött mindig a legjobban, és maradok is annál :)
motto: egyszerűen nagyszerű
Leave no doubt

2007. December 14. - 20:24:35
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is a sima mono jött be, speciális beviteli módszerem van rá  Łł=  @:-)