2024. Április 28. - 04:34:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Six Star-termékek  (Megtekintve 5769 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 12. - 23:20:08
Megtekintve 5769 alkalommal
Nem elérhető

darknight


Sziasztok!

29 éves vagyok, jelenleg kb. másfél éve foglalkozom a testem karbantartásával. Ezalatt sikerült 14 kg tömeget, remélem javarészt izmot magamra pakolni. Most 86 kg vagyok, 180 cm -es testmagasság mellett, ezt szeretném az elkövetkező hetekben tovább növelni.

Kérdésem a következő: Próbálta már valaki a Six Star termékeit? Jónak tünnek,  a 2 termék (Professional Strenght Whey Protein és Professional Strenght Creatine) profilja engem eléggé emlékeztett a MuscleTech Nitro-Tech/Cell-Tech kombójára, bár gondolom gyengébb minőség. Nekem a fehérje adagolása kissé soknak tűnik (3x2 adag, kb.200 gramm), a kreatiné pedig kevésnek (5 nap feltöltés 2x1 adag, 57 gramm/adag, 6 gramm kreatin, utána napi 1 adag).

Andro, megfelelő ez az adagolás? Én a fehérjéből napi 3-4 adagra (csoki-vanília keverve),  a kreatinból pedig 5 napig 3, utána napi 2 adagra gondoltam. Jó lenne ez így, vagy elegendő napi 3 adag fehérje és a kreatin eredeti (5x napi 2 adag, utána napi 1) adagolása? Anyagilag ez lenne persze a legmegfelelőbb, és a kreatinnál ez a gyártói ajánlás is, de ha kell, megpróbálom növelni a büdzsét.

Ezt vinném kb 8 hétig, utána Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard, vitaminok és valami extrább kiegészítő. Ezeken gondolkodom: Gaspari-Halodrol Liquigels vagy Orastan-A, Anabolic Xtreme-Hyperdrol.Melyik lenne a legmegfelelőbb és milyen adagolással, igényel-e valamelyik valami plussz kiegészítést?

Majd ezek után feltehetően már jövőre menne majd egy komolyabb
ALRI:Jungle Warfare-Bad Ass Mass-Pro Anabol-Restore
Anabolic Xtreme:Hyperdrol X2-MassFX-Retain
MuscleTech:Anator P70-Leukic-Gakic Aplodan
Gaspari:Halodrol Liquigels-Orastan-A-Novedex XT stack (valamelyik ezek közül), ebben is kérném majd a véleményeteket és a tapasztalotokat, ha aktuális lesz.

Köszi előre is a segítségetek: Hard train or go home!

Ui:Andro, a shop-ban a 120 kapszulás Hyperdrol(X2) van? Mennyi a napi adagolása (napi 3 vagy 4 kapszula)?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 26. - 19:50:27
Válasz #1
Nem elérhető

darknight



Hello Fórumozók!

Hát, úgy tűnik, hogy csak én szedek itt Béres-cseppet, na és persze SixStar termékeket. Még szeptemberben rendeltem meg 1 doboz Creatine Powder-t és 1 doboz Whey Protein-t. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a termékek közül a kreatinnal lényegében az első 5 napos betöltési szakaszt csináltam meg csak egyben (napi 2 adaggal), mellette persze napi 2 adag fehérjével, azóta 1-1 alkalommal használtam csak a cuccot, akárcsak a fehérjét.

A tapasztalatok a következők:

A kreatinból az első reggeli adagot egy 50 km-es buszutazást megelőzően nyomtam, hát nem emlékszem, mikor voltam annyira rosszul utoljára. A termék mellé használati útmutatóként be kellene írni, hogy fogyasztása után min. 3 óra hosszat legyél WC közelben, ugyanis belőlem úgy tolta ki (és tolja azóta is, ha használom) a vizet, mint az állat. Tehát, fogyasztása után a magyar tömegközlekedés és távolsági autóbuszjáratok használata NEM JAVALLOT!!! Valamint az íze, az elég borzasztó, és van egy furcsa pezsgető érzés, ha iszom. Lehet, hogy ez a vizelési inger egyébként csak rám jellemző, mivel ez mindig jelentkezik nálam kreatinfogyasztásnál.

Pontos hatásról nem is fogok tudni igazán beszámolni, mivel nem szedtem megfelelően, így nem is tudott a termék hatása kiforrni, de azért valamennyi erőnövekedést tapasztaltam. Véleményem szerint, ha valaki ezt a terméket választja, az íz elkerülése okán válassza inkább a kapszulás változatot.

A fehérje (csokis) sem egy ízcsoda, de nem is egy borzalom, az oldódásáról azért nem nyilatkozok inkább, mert maltodextrinnel használtam, ami azért megnehezíti az oldódást alapból. Amúgy tejjel és vízzel is ittam, mindkét verzió iható. Én úgy gondolom, hogy ennek a fehérjének az árától nem sokkal magasabb ártartományban már találhatunk ennél jobb fehérjét is.

DE!!!!!! Felhívnám mindenki figyelmét, hogy a tényleges hatásokról egyik terméknél sem tudok beszámolni, mivel azok a tájékoztatók szerint 6-8 hét folyamatos használat után jelentkeznek. Én csak a vízkiszorításról és az ízbeli tapasztalatokat tudom megosztani veletek. Bár személyes véleményem szerint ebben az értékben (kb. 2 hétre elegendő 1-1 doboz a használati tájékoztató szerinti szedésnél), vagy kicsivel drágábban vannak jobb termékek is a shop-ban.

Remélem segítettem.

                                                                                                                        Üdv: darknight

Ui: Azért ezek a képek nem gyengék, úgyhogy a termékek hatása sem lehet rossz, persze nem biztos hogy a két úriember csak az OMO-tól lett ilyen..... =/+'
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 26. - 19:53:58
Válasz #2
Nem elérhető

darknight



Sorry!

Helyesbítek, a 2 úriember valójában 1, mégpedig a 38 éves Mr. Leo "Freaky" Ingram...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 10. - 18:42:17
Válasz #3
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Én már elfogyasztottam 2 doboz Professionale strenght Creatin-t. (pIll) Nekem nagyon bevált a termék. az első 6 napban 2 cm-t nőtt a karom tőle, már kb. vagy 3 hónapja nem szedem de azóta is csak nőltem, nem estem össze az elhagyása után. Most Cellmas kúrát nyomok 90 napja, de akövetkező tuti, hogy megint sixstar lesz, nekem jobban bejött.