2024. Május 04. - 05:36:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2497686 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2018. Április 12. - 15:13:06
Válasz #10875
Nem elérhető

tomistarrr


Hali!

Sis susta 300mg(1,2ml)/3nap mellett a 84 nmol/l-es tesztó érték nem kevés szerintetek?!...egy hét és négy hét után is ennyit mutat a labor.
Mellette sis boldi 200mg/3nap , ha ez befolyásol valamit?!

Sis propi után 135nmol/l volt, akkor boldi még semmi, csak teszteltem.


2018. Április 12. - 16:25:43
Válasz #10876
Nem elérhető

BlooseQ


Hat ez több szempont miatt is lehet ilyen
1. A propi gyorsabban ürül a felezési ideje rövid így aromatizalni nincs ideje annyira mint és Sustanonnak, ahol a Decanoate eszter teszi ki az egesz 40%-at kb ugye 250mg-bol 100mg az és van egy 10-12 napos felezési ideje propinak 2-3 max. szóval osztrogen szint nélkül ez így sokat nem mond főleg hogy amúgy volt srac aki mutatott eredményt és 50nmol jött ki neki 100mg sis propi/ketnaponta hasznalatanal az osztrogenje meg 190pmol volt erre elkezdett Anastrozole-t használni és a következő meresnel teszto 140nmol osztrogen 94pmol lett...

2. A propi ?Peak?-je jóval magasabb mint a tobbi esztere amit általában tesztoszteronhoz csatolnak így magasabb értetek kijöhet siman, főleg hogy a propi kb 12 óra múlva a beadást követően el is éri a ?Peak?-et míg pl egy Enanthate csak 24-36 órával később szóval nem mindegy hogy mit mikor nezetsz...

3. Mivel az eszter hosszú a Sustanon esetben a propit leszámítva kb mert a phenylpropi is 3-4 napos felezést mutat míg az Isocaproate kb 5-6 napos at, a Decanoate meg ugye 10 esetleg 12 naposat, így lassan éri el a megfelelő verszintet ezért is hat lassabban mint egy propi, de egyenletesebb a koncentrációja is egyben, szóval ez se mindegy...

Én erre a 3 dologra gondolok főleg aztán meg más is lehet

Üdv

BQ

2018. Április 12. - 22:11:39
Válasz #10877
Nem elérhető

tomistarrr


Szia!

Köszönöm a válaszod! :)

Néztem ösztradiolt is, 118 illetve 110 lett, aromatázgátló nem megy, csak napi két provi.
Propinál valószínű azért lett ilyen magas az érték, mert 12 órával beadás után vettek vért, szóval pont csúcson volt. Sustánál ez kb.36 óra volt. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez a 84-es érték már ideális/szokásos, vagy kevésnek számít és próbálkozzak egy kis emeléssel?!

Más fórumon olyat írtak, hogy a boldi elnyomja a tesztót...létezik ilyen?

Illetve még azt kérdezném, hogy ezen normál ösztrogén értékek mellett is érdemes lehet pl.egy kis aromasint szedni, vagy nem jó leszorítani annyira az ösztrogént?

Üdv!

2018. Április 12. - 23:10:52
Válasz #10878
Nem elérhető

BlooseQ


szerintem ez nem rossz eredmény meg én 750mg teszto fole hetente nem mennek nem hoz többet inkabb raknek melle mast

Az meg hogy a boldi elnyomja a teszto termelést ez egy bődületes hülyeség, mármint magaban a sajatot igen de az előtte használt propi mar rég elnyomta azt azon tovább nyomni lefelé nincs mit, ha meg ezt a valaki arra értette hogy amit szursz tesztot azt nyomja el na arra ertettem hogy bődületes hülyeség szóval lehetetlen!

Ezek az osztrogen értékek jok napi 2 provi mellett szóval ide kar Aromasint bedobni, mivel osztrogen nélkül a teszto 0 anabolikus hatást mutat és az osztrogen kell szinten hogy az androgen receptorok mennyisége megfelelő legyen, persze a túl sok osztrogen az mar más mert az képes blokkolni ezen receptorokat szóval én nem tennék be semmit csak ha feljebb megy de akkor a provi helyett menne Aromasin vafy ha más aromatizalo hatóanyagot dobsz hozza

Üdv
BQ

2018. Április 13. - 16:47:20
Válasz #10879
Nem elérhető

Tejes


Hali!!
Tudtok valamit a Calvin Scott és a BM pharma cuccok minőségéről? /7%
Válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. Április 13. - 20:55:13
Válasz #10880
Nem elérhető

Eliteboy


Én és sok edzőtárs több vermodje terméket próbáltam mastert is. Egyáltalán nem éreztem aluldózisoltnak. Vérteszt sokkal magasabb eredményt mutatott mint a bizonyos oldalon agyon sztárolt elite pharmától,genesistől. A master p. pedig lengyel. nem szlovák,de ez teljesen mindegy. Próbáld ki a methajat és utána beszélj aluldózisolásról.. messze a legerősebb.

2018. Április 14. - 08:47:10
Válasz #10881
Nem elérhető

BlooseQ


Elite meg Genesis azt csak az tudjuk hol megy, de minőségben sehol nincsenek, talán a szlovák folias Genesis ami meg elmegy de nagy viszonylatban az sincs sehol
Vermodje wini tuti aluldozisolt más termeket nem használtam de ahogy leulepszik látom mivel használtam mar bevizsgált Alpha Rexogint a 10ml-s kiszerelest és ott ennél a kiválás utan több volt benne és az erdemeny 45mg volt kb 50 helyett/ml szóval kb olyan 30-40 mg lehet benne a vermodjeben max a tobbi termékekről nem tudok nyilatkozni de ez alapján az biztos hogy nem 90+-osak
Én methat sose használtam nem is fogok így lehet valóban a legerősebb annyi biztos hogy az Enanthate-Ja 500mg/het mellett 103nmol-t hozott ami tényleg szep eredmény a balkan ugyanennyi mellett 126-ot de én ettől függetlenül a mastert nem szeretem mert gyullad nekem is és másnak is persze volt akinek ugyanaz meg nem de ez az én SZUBJEKTÍV véleményem

Ami igaz hogy itthoni viszonylatban Sis meg Master és a vermodje is jo a tobbi ilyen
Biosira, Rox, Calvin Scott, Elite, Genesis, Shree, British meg a tobbi nem megbizható kicsit sem de persze kinek mi és ki mit akar elhinni és hisz el...

Üdv

BQ

2018. Április 15. - 14:08:15
Válasz #10882
Nem elérhető

Gyuf


Elite meg Genesis azt csak az tudjuk hol megy, de minőségben sehol nincsenek, talán a szlovák folias Genesis ami meg elmegy de nagy viszonylatban az sincs sehol
Vermodje wini tuti aluldozisolt más termeket nem használtam de ahogy leulepszik látom mivel használtam mar bevizsgált Alpha Rexogint a 10ml-s kiszerelest és ott ennél a kiválás utan több volt benne és az erdemeny 45mg volt kb 50 helyett/ml szóval kb olyan 30-40 mg lehet benne a vermodjeben max a tobbi termékekről nem tudok nyilatkozni de ez alapján az biztos hogy nem 90+-osak
Én methat sose használtam nem is fogok így lehet valóban a legerősebb annyi biztos hogy az Enanthate-Ja 500mg/het mellett 103nmol-t hozott ami tényleg szep eredmény a balkan ugyanennyi mellett 126-ot de én ettől függetlenül a mastert nem szeretem mert gyullad nekem is és másnak is persze volt akinek ugyanaz meg nem de ez az én SZUBJEKTÍV véleményem

Ami igaz hogy itthoni viszonylatban Sis meg Master és a vermodje is jo a tobbi ilyen
Biosira, Rox, Calvin Scott, Elite, Genesis, Shree, British meg a tobbi nem megbizható kicsit sem de persze kinek mi és ki mit akar elhinni és hisz el...

Üdv

BQ

Igen a masternek volt egy elég szar gyártása és sok gyulladós volt, de úgy tudom már nincs, kivéve esetleg akinek van készleten belőle még.
Rox-ról én nem tudok saját részről jót mondani, mert nekem eddig semmi nem működött, de ismerősöm azzal készült fel tavaly versenyre és semmi baja nem volt, szépen hozott neki mindent amit elvárt.


2018. Április 15. - 21:32:52
Válasz #10883
Nem elérhető

supchh




Igen a masternek volt egy elég szar gyártása és sok gyulladós volt, de úgy tudom már nincs, kivéve esetleg akinek van készleten belőle még.
Az nem egy széria lehetett, mert jó ideje gyulladásról írnak a felhasználók itt is, fórumokon is. Nálam tavaly a cut200 b####tt oda, de jó cucc lehetne, ha nem lenne vele ilyen gond

2018. Április 16. - 07:59:29
Válasz #10884
Nem elérhető

kemi




Igen a masternek volt egy elég szar gyártása és sok gyulladós volt, de úgy tudom már nincs, kivéve esetleg akinek van készleten belőle még.
Az nem egy széria lehetett, mert jó ideje gyulladásról írnak a felhasználók itt is, fórumokon is. Nálam tavaly a cut200 b####tt oda, de jó cucc lehetne, ha nem lenne vele ilyen gond

Azt és is tervezem. Mennyi ment belőle és mire számítsak, szerezzek be fájdalomcsillapítót is? :D Gyulladáson kívül hozza az elvártat?

2018. Április 16. - 08:10:27
Válasz #10885
Nem elérhető

Gyuf




Igen a masternek volt egy elég szar gyártása és sok gyulladós volt, de úgy tudom már nincs, kivéve esetleg akinek van készleten belőle még.
Az nem egy széria lehetett, mert jó ideje gyulladásról írnak a felhasználók itt is, fórumokon is. Nálam tavaly a cut200 b####tt oda, de jó cucc lehetne, ha nem lenne vele ilyen gond

Azt és is tervezem. Mennyi ment belőle és mire számítsak, szerezzek be fájdalomcsillapítót is? :D Gyulladáson kívül hozza az elvártat?
hozza az elvártat, de azért nem kellemes, én talán a vége felé lázcsillapítót is szedtem, mert már mindenhogy próbáltuk beadni , hogy hátha, de felejtős lett
Kenegettem fenistilgéllel is 2óránként kb, de ha elsőnek már gyullad ne folytasd nem éri meg. <-- Ha a masterre kérdezted Kemi.

2018. Április 16. - 08:16:37
Válasz #10886
Nem elérhető

kemi




Igen a masternek volt egy elég szar gyártása és sok gyulladós volt, de úgy tudom már nincs, kivéve esetleg akinek van készleten belőle még.
Az nem egy széria lehetett, mert jó ideje gyulladásról írnak a felhasználók itt is, fórumokon is. Nálam tavaly a cut200 b####tt oda, de jó cucc lehetne, ha nem lenne vele ilyen gond

Azt és is tervezem. Mennyi ment belőle és mire számítsak, szerezzek be fájdalomcsillapítót is? :D Gyulladáson kívül hozza az elvártat?
hozza az elvártat, de azért nem kellemes, én talán a vége felé lázcsillapítót is szedtem, mert már mindenhogy próbáltuk beadni , hogy hátha, de felejtős lett
Kenegettem fenistilgéllel is 2óránként kb, de ha elsőnek már gyullad ne folytasd nem éri meg. <-- Ha a masterre kérdezted Kemi.

Igen, a cut200-at kérdeztem. Mennyi ml ment belőle?

2018. Április 16. - 12:20:16
Válasz #10887
Nem elérhető

BlooseQ


Cut 200 meg ezek a mixek szerintem sokkal jobbak ha inkabb osszerakod tetszés szerint pl testo propi+drosta propi 1-1ml és nem is fog ugy gyulladni mivel kevésbé lesz koncentralt és arban mifelenk 10ml Cut 16k körül mozog
Ugyanez osszerakva szinten master propi+drosta kb felénk 20k szóval arban kicsit rosszabbul jössz ki de helyette sanszos hogy nem fog gyulladni annyira, de lehet semennyire sem és a valószínűség hogy a hatoanyag milyensége és mennyisege stimmel a címkével is nagyobb, mivel pont az ilyen mixeknel szeretik kihagyni a drágább hatóanyagot vagy aluldozisolni...

2018. Április 16. - 15:22:53
Válasz #10888
Nem elérhető

supchh



nem is fog ugy gyulladni mivel kevésbé lesz koncentralt - omnával nem volt bajom, pedig 250 mg / ml, ok ,hogy gógyszertári, de koncentráltságról beséltünk
mivel pont az ilyen mixeknel szeretik kihagyni a drágább hatóanyagot vagy aluldozisolni- ez igaz, de a sima drosta-t is aluldózisolhatják ennyi erővel...

2018. Április 16. - 15:27:42
Válasz #10889
Nem elérhető

kemi



nem is fog ugy gyulladni mivel kevésbé lesz koncentralt - omnával nem volt bajom, pedig 250 mg / ml, ok ,hogy gógyszertári, de koncentráltságról beséltünk
mivel pont az ilyen mixeknel szeretik kihagyni a drágább hatóanyagot vagy aluldozisolni- ez igaz, de a sima drosta-t is aluldózisolhatják ennyi erővel...

A cél, h a lehető legkevesebb olajat nyomjam magamba. 2ml cut elvileg kivált 4ml drosta tst propi kombót, ami kurvajó.