2024. Április 28. - 01:42:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: KÉSZÜLJ!!! HAMAROSAN MUSCLE ASYLUM PROJECT!  (Megtekintve 25675 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 18. - 14:01:41
Válasz #30
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja és majd elfelejtettem. Minden MuscleTech termékhez jelentős kedzvezménnyel lehet hozzájutni a Fitparádén a bodybuilding.hu standnál majd!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 14:19:42
Válasz #31
Nem elérhető

Kola


csak nem a kedvezmény szót hallottam???? Łł= 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 18. - 14:30:35
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen, a mágikus szó hangzott el. :D

Továbbá Master of Ceremony Sztereo a színpadon és lehet, hogy majd a standnál is valaki, Kvíz játékban nyereményre ajánl pár MuscleTech cuccot és egyéb nyalánkságot is!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 14:36:27
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


Wave Pulse Technology™

Az ilyen ultra és áltudományos szövegektől  falnak tudnék rohanni  ˝=/  ;D

Bubee, azért tudnál falramászni ettől, mert nem érted, mi az.

A wave pulse technology egyáltalán nem hülyeség! Azt jelenti egyszerűen fogalmazva, hogy 3 különböző molekula méretben található a hatóanyag és tápanyag a kiegészítőkben és ezáltal nem a hagyományos "time released", elnyújtott felszívódásban, hanem tényleg mondhatni pulzálva áramlik a véráramba az anyag, ami egyedülálló a táplálék-kiegészítében! Valójában tényleg egy pulzáló erővel önti el a szervezetedet, mégnagyobb hatást kifejtve ezzel.

Ami nekem nagyon tetszik, és "fizikai" újítás, az a MT Celltech RTD vagy melyik termék, aminél valami "POD"-ból áramlik ki a cucc mikor felnyitod. Na az kibaszott nagy találmány sztem.

Ez a MuscleAsylumProjec alapja. Hamarosan az összes infó magyarul, itt:
http://www.muscleasylumproject.hu/

viszont, ami még ennél is jobb hír, hogy aki nem rest és eljön a fitparádéra, Debrecenbe, akarom mondani, megnézi a MuscleTech GP-t is esetleg, ráadásul odaviszi a nagy seggét a bodybuilding.hu standhoz ))=/ , 8) az mindenképpen hozzá tud jutni ott teszt mintákhoz az összes MAP termékből!!! A visszaszámlálás elkezdődött Magyarorszáhgon is. Hamarosan elindul a Muscleasylumproject!!! >:D


Az a helyzet h sokféle "technology" van a piacon, de kevés mögött van valódi érték, sztem. De ez csak magánvélemény. Inkább tartózkodom, minthogy körbelihegje. Hiszem ha érzem alapon szoktam véleményt mondani. Most ez is olyan h aha, rá van írva meg minden, de ilyet érezni... Biztos lehet, csak én vok hülye...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 18. - 14:40:05
Válasz #34
Nem elérhető

drake


Igen, a mágikus szó hangzott el. :D

Továbbá Master of Ceremony Sztereo a színpadon és lehet, hogy majd a standnál is valaki, Kvíz játékban nyereményre ajánl pár MuscleTech cuccot és egyéb nyalánkságot is!

Hi!

2007.10.20 Szombat. Munkanap. Legalább is nekem, így sajna kénytelen vagyok kihagyni a versenyt.
Viszont 11.01 -től, szeretnék újra belevágni az edzésbe, (kihagytam 3 hónapot, a melóm miatt), és hát ugye a táp. kieg. polcot fel kellene töltenem. Azokat a biz. akciókat nem lehet megkapni a BP. boltban? Vagy vmi más úton? Csak kérdem. Hátha.
Ha nem az se baj, csak gondoltam megkérdem.
(Ja és még annyi, hogy sajna 21.-én is melózok, ez van egész októberben szinte  :----)
Üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. Október 18. - 15:56:36
Válasz #35
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
bubee,

nincs olyan sokféle technológia a piacon, ráadásul tényleg új technológiákból kevés van. Amit a kamu cégek csinálnak, az egész más. Ők abból élnek, hogy valaki észteresíti a kreatint, ami tényleg egy átütő dolog volt pl. Aztán a kamu cég jön és még a csirkemellet is észteresíti és leírja, hogy ő találta fel az egészet.

A MuscleTech cuccoknál tényleg a szabadalmak a Muscletech vagy a fejlesztőik nevén vannak!!! Ez óriási különbség. Ha megnézed pl, az Aplodan hatóanyagát, az Dr. Marvin Heuer nevén van oltalom alatt, aki a Muscletech fő kutatója. A reklámokból ismerheted a képét. Jó vágású öregúr. ;D

A nano technológia a gyógyszeriparból jön, és egy forradalmi fejlesztés, amit szintén a MuscleTech alkalmazott először tápkiegekre, fehérjékre, pl. Nitrotech.

A wave pulse technologia szintén egy áttörő fejlesztés a hatóanyagok bejuttatása szempontjából és láss csodát érezni is fogod, ha beveszed. Szóval, jobb ha előbb utóbb, így öregebb fejjel kezdessz rendelkezni azon képességgel, hogy különbséget tudsz tenni a kamu és a nem kamu között és azok között a cégel között, akik megengedhetik maguknak, hogy csaljanak a cimkézéssel, és azok között, akik nem... Én vizsgálat nélkül is megmondom neked, mely cégek azok. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 16:00:38
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Drake,

A kedvezmény most a Fitparádén lesz, annyi biztos. Sajnos van aki nem tud eljutni oda, azok kimaradnak ebből.

Pesten most a következő hetekben is van előkészítve kedvezmény, de azok kisebbek lesznek, mint a Fitparádén.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 16:13:13
Válasz #37
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként a termékek működésének magyarázatai sokszor azért hangzanak elég hülyén, mert kutató orvosok pl. segg hülye embereknek kell, hogy elmagyarázzanak egy tényleg komplikált tudományos áttörést, ami alapjában lehetetlen feladat.(ja és a kutató és segg hülye közé ilyenkor beáll a marketing szövegíró, aki megpróbál fordítani a kutató és a segghülye között.)

Ez kb. olyan, mint mikor a teremben valakinek első nap elmagyarázol dolgokat az izomépítésről és elég szarul hangzol a számára, ha meghallgatod magad az ő fülével, mikor pl. a szénhidrátokról és aminosavakról beszélsz neki, a glikémiás indexet is belekevered véletlenül a témába. Segg hülyének és áltudományosnak fogsz hallatszani, hidd el, pedig tényszerű dolgokról beszélsz neki.

video Dr.Heuerrel a Gakic-ről:
http://www.gakic.com/gakic_science_animation.shtml
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 18. - 17:19:08
Válasz #38
Nem elérhető

drake


Hi Drake,

A kedvezmény most a Fitparádén lesz, annyi biztos. Sajnos van aki nem tud eljutni oda, azok kimaradnak ebből.

Pesten most a következő hetekben is van előkészítve kedvezmény, de azok kisebbek lesznek, mint a Fitparádén.

Hi efitmaster!

Köszönöm a választ. Akkor majd benézek jövőhéten.

Üdv: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. Október 18. - 19:05:58
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen, a mágikus szó hangzott el. :D

Továbbá Master of Ceremony Sztereo a színpadon és lehet, hogy majd a standnál is valaki, Kvíz játékban nyereményre ajánl pár MuscleTech cuccot és egyéb nyalánkságot is!

Igen bizony...már a kvízkérdések is állnak össze az agyamban. Mindenki készüljön fel testépítésből és étrendkiegészítésből!

De nehezek lesznek a kérdések készüljetek mert tudjátok: Ki lehet okosabb egy ötödikesnél?  !+"% ;D ;D ;D

Lesznek a kérdések és válasz lehetőségek is lesznek rá. Pl:

Mit edzettem 2 hete hétfőn?

a)semmit mert lusta dög voltam
b)mindenre edzettem hogy a Muscletech Grandprix-en kellően izmosnak látszódjak  ;D
c)semmilyen edzésre nincs szükségem mert anélkül is kiemelkedő fizikummal rendelkezem,és a szerénységem egyenes arányosságban áll az elfogyasztott up your mass-ok számával  !+"% ˝=/ ;D

2007. Október 19. - 15:02:55
Válasz #40
Nem elérhető

Kola


andro mikro lesz nálatok kapható a M.A.P. termékcsalád? ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. December 17. - 18:45:03
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


én voltam a legelsö kvízen ördöngösen nehéz kérdést rakott fel Stereo aszem így szolt:ki a mai sztárvendégünk:A,(ebben enm vagyok biztos) LEnda murray, B,yaxeni orquenn(nemtom jól írtam e le) c, kiszel tünde...
hát megmondom öszintén gondolkodtam a b, és a c válasz között, de végülis stereo segítségével(súgás:guye tudod hogy tündike nem szereti a testépítést?!!!) megjött az isteni szikra :-! ;-oo-;
és kaptam egy kis nanovaport, meg freak fixet köszönet érte (:-) /7% Łł=
majd kipróbálom öket nemsokára elmondom a véleméynemet :-oD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 05. - 22:42:24
Válasz #42
Nem elérhető

sany80


Jovo honapban ezeket tervezem kiprobalni:Muscle Asylum Project     Altered State

                                                           Muscle Asylum Project      Anabolic O.D

                                                            b]Muscle Asylum Project       Freak Fix[/b]

Ezeket 8 hetig szedem meg 100%Whey proteint gondoltam meg hozza meg valami vitamint valamint az utolso 4 hetben meg ezt hozza Muscle Asylum Project     Arson Nem tudom meg kell hozza valami mas is szeintetek?

2008. Március 14. - 21:43:34
Válasz #43
Nem elérhető

Johnnyx


Az Anabolic OD-ot és/vagy a Freak Fix-et próbáltátok már? Tapasztalatok? (Hamarosan talán ezeket fogom tesztelgetni.)
Egyetek zabot!

2008. Március 14. - 22:02:09
Válasz #44
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az Anabolic OD-ot és/vagy a Freak Fix-et próbáltátok már? Tapasztalatok? (Hamarosan talán ezeket fogom tesztelgetni.)
A Freak Fix nekem nagyon tetszik (de csak turmixgéppel), most azt is használom!  :-oD @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."