2024. Április 28. - 01:59:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: KÉSZÜLJ!!! HAMAROSAN MUSCLE ASYLUM PROJECT!  (Megtekintve 25677 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 14. - 22:18:29
Válasz #45
Nem elérhető

Johnnyx


Az Anabolic OD-ot és/vagy a Freak Fix-et próbáltátok már? Tapasztalatok? (Hamarosan talán ezeket fogom tesztelgetni.)
A Freak Fix nekem nagyon tetszik (de csak turmixgéppel), most azt is használom!  :-oD @:-)

Ha te mondod, biztos jó lehet. Asszem hamarosan tényleg kipróbálom  :-oD
Egyetek zabot!

2008. Március 14. - 22:29:06
Válasz #46
Nem elérhető

Raymond


Egyébként az Anabolic Od-ről van valakinek valami tapasztalata??????...a Freak Fixről hallottam már ...asszem egy interjúban Silvio Samuel dicsérte nagyon.. meghát ugye ez a szponzora.....

2008. Március 14. - 22:39:42
Válasz #47
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként az Anabolic Od-ről van valakinek valami tapasztalata??????...a Freak Fixről hallottam már ...asszem egy interjúban Silvio Samuel dicsérte nagyon.. meghát ugye ez a szponzora.....
Nos, az O.D.-vel még nincs tapasztalatom (a Freak Fix-et is csak 1 hete kezdtem el használni), minden esetre ahogy én látom (ha már a MAP-nál maradunk) a Freak Fix önmagában is megállja a helyét, míg az O.D.-nek Freak Fix nélkül nem sok hasznát látom...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 15. - 00:10:45
Válasz #48
Nem elérhető

Gabore


Az Anabolic OD-ot és/vagy a Freak Fix-et próbáltátok már? Tapasztalatok? (Hamarosan talán ezeket fogom tesztelgetni.)
A Freak Fix nekem nagyon tetszik (de csak turmixgéppel), most azt is használom!  :-oD @:-)
nem oldódik frankón?

2008. Március 15. - 00:12:51
Válasz #49
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az Anabolic OD-ot és/vagy a Freak Fix-et próbáltátok már? Tapasztalatok? (Hamarosan talán ezeket fogom tesztelgetni.)
A Freak Fix nekem nagyon tetszik (de csak turmixgéppel), most azt is használom!  :-oD @:-)
nem oldódik frankón?
Egyrészt lehűtött vízzel keverem, másrészt pl. a Muscle Milk-hez képest nem oldódik frankón.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 30. - 22:38:04
Válasz #50
Nem elérhető

Yeti


Hali!
A Freak Fix - et egy hete kezdtem el eszegetni. Edzés után közvetlenül nyomom. Sok tapasztalat még nálam sincs, csak annyi, hogy finom a Vaníliás tej ízben.(persze vízzel) Oldódásával nincs bajom.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."