2024. Május 16. - 10:39:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MUSCLETECH IFBB GRAND PRIX Hungary - in memoriam Louie Koncz 2007  (Megtekintve 55879 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 21. - 10:54:43
Megtekintve 55879 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hamarosan Magyarországon is beindul a szezon és így szinte minden napra jut egy jó hír. Ráadásul minden nap változik valami. ;D Én lehetek az első, és örömmel jelentem be, hogy 2007 Oktober 20-21-én Debrecenben, az Extremefit, Bodybuilding.hu és a Muscletech szponzorálásával lesz megtartva az első MUSCLETECH IFBB GP in memoriam Louie Koncz Férfi, Nöi Testépítő verseny! IFBB, de szabadidős, tehát nincs dopping controll!

Szóval barátaim, competitors of Hungary, készüljetek, mert megéri!! Lássuk a medvét azon a hétvégén is! :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 11:04:57
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Szeptember 21. - 11:13:57
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és hamár Efit elkezdte a beharangozót,akkor még elmondom hogy bár a plakáton nincs feltüntetve de lesz női testépítő kategória is!!!

...sőt nap-mint nap kapom a friss infókat pl Toney Freeman is nagyon készül a Mr O-ra és az utána lévő itteni vendégszereplésre mert sok jót hallott.  ::) :P ;D

...de lesz még ázsia bajnokunk is...ami lehet még meglepetés.  8-)

...sőt egy kis beszélgetés erejéig kiffagatjuk Lantos Johhnyt és Kis Horvát "Popeyt" hogy miújság van.  ;-oo-;

...előreláthatólag Németh Pisti is tart nekünk majd egy élménybeszámolót.

...Major Timi segítségével pedig majd szeretnék egy kis Extremefit kvízt is csinálni ahol az ügysebbek akár nyerhetnek is.


2007. Szeptember 21. - 12:43:47
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és közben látom hogy Ildikó is benézett hozzánk,de remélem ő is csak megerősíteni tud bennünket!  :-)! ;) ;D

2007. Szeptember 21. - 12:46:07
Válasz #4

SBI

Vendég
 :-)! :-):-)::

Helloka, a legnagyobb versenyt fogja látni az aki kijön a Fitparádéra. Testépitésben, fitnessben, korrekt pontozással, úgy ahogy az Öreg Louie csinálná. Rekord össegű dijazás, rengeteg ajándék és szuper sztárok. Ilyet még nem láttatok. Szombaton és vasárnap is gondoskodunk a szenzációról. =/+'

2007. Szeptember 21. - 12:56:10
Válasz #5

SBI

Vendég
 =/+'
Nagyon jó kedvem van. Most csináltam meg az interjút a Világbajnok,Ázsia és Világrekoder kis csajjal Eleonora Makhpirovával. Jönnek versenyezni  ők is az Extremefit PowerZone fordulóiba. Hihetetlen milyen motivált, előtte Ausztriában a felnőtt VB-én bekaszál pár érmet aztán irány Debrecen. Remélem lesznek poweres csajok is szép számmal. Ja, a pasija a Sergei Filenkov aki testépitő Ázsia bajnoki ezüstérmes, átruccant a powerbe, Ő is fog nyomkodni párat. Mint a Kathi Béci, csak pont forditva.,

2007. Szeptember 21. - 12:57:23
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha minden igaz en is tutira ott leszek!

Csak meg nem dontottem el, hogy szalkas legyek vagy kover... ::) /7% :-oD @:-) ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 21. - 13:02:00
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pisti kövér legyél!!! ;D ;D ;D Akkor nem leszek annyira frusztrált a színpadon.  ;D Łł=

2007. Szeptember 21. - 13:02:19
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha minden igaz en is tutira ott leszek!

Csak meg nem dontottem el, hogy szalkas legyek vagy kover... ::) /7% :-oD @:-) ;D



Még szép hogy ott leszel, szálkásan, szépen, mosolyogva, mint a bodybuilding.hu hivatalos arca és dedikált Németh István óriásposzterosztást is be kell vállalnod 0 szénhidráttal! ;D

De most küldj inkább nekünk egy képet Santa Susannaból, ha mersz! ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 13:03:03
Válasz #9

SBI

Vendég
 ))=/
A Fitparádé testépitő fordulóinak az a szponzora mint a Mr. Olympiának!!!!!!!!A világ legnagyobb tápkieg cége egyenesen az USA-ból. felfogjátok ezt? Kiléptünk az ország határok közül, ránk figyel a világ! A két piacvezető beszállt. Technogym és Muscletech. Mi lesz itt?Hello Steve! Nélküled el sem tudnánk képzelni ezt fantasztikus versenyt!  (:-)
 

2007. Szeptember 21. - 13:08:18
Válasz #10

SBI

Vendég
 :--:

Nem szeretnék mindent elárulni...Adagolom a jóhireket. Nos, Toney-val tegnap este beszéltem. Még jó, hogy a férjem közbelépett mert hevesen udvarolt éppen...Hogyan vanni ennyi energiája a diéta közben? Azt mondja nagyon nagy lesz, mindenki ki fog akadni!!! na jó majd átkereszteljük X-Manról Mr Big-re...Mindent megcsinál amit szeretnénk...nem csak freeposing lesz Debrecenben  :-p

2007. Szeptember 21. - 13:15:18
Válasz #11

SBI

Vendég
 :-/-

A birói karban is elit fog dolgozni. Louie utálta azt, hogy a klubvezetők maguknak pontoznak, gyűlölte! Ez a mi versenyeinken nem fordulhat elő... és nem is fordult elő soha.
A Muscletech IFBB Grand Prix in Memoriam Louie Koncz birói elitjének a tagjai:
Palatinus Tünde Ifbb fitness Európa Bajnok, volt profi versenyző
Lantos Johnny Ifbb Testépitő Európa Bajnok, Ifbb Profi versenyző
Kis Horváth Popeye Ifbb Testépitő Világbajnok, Ifbb Profi versenyző
Papp János, Ifbb biró
A verseny főtitkára Kenderes Gábor úr

Ahogy látjátok nem egy házi versenyre készülünk... /:-)

2007. Szeptember 21. - 13:19:26
Válasz #12
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ha minden igaz en is tutira ott leszek!

Csak meg nem dontottem el, hogy szalkas legyek vagy kover... ::) /7% :-oD @:-) ;D



Még szép hogy ott leszel, szálkásan, szépen, mosolyogva, mint a bodybuilding.hu hivatalos arca és dedikált Németh István óriásposzterosztást is be kell vállalnod 0 szénhidráttal! ;D

De most küldj inkább nekünk egy képet Santa Susannaból, ha mersz! ;D
Epp most csinaltunk fotokat...es persze, hogy erre a rohadt gepre nem lehet ratolteni...nyomok nemi proteint es ujra probalkozom...

Na jo...akkor szalkas leszek...de akkor orias legyen az az ORIASposzter!!!  :-/-- >:D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 21. - 13:21:54
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello Steve! Nélküled el sem tudnánk képzelni ezt fantasztikus versenyt!  (:-)
 
Koszi! Nekem megtiszteltetes ha en is reszt vehetek majd meghivott vendegkent! Meg persze szivesen segitek a szervezesben!  ;)

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 21. - 13:25:42
Válasz #14

SBI

Vendég
 (:-)

Ezúton tisztelettel meghivunk a Fitparádé mindkét napi rendezvényére.Sőt majd hétfőn ezt megerősitem személyesen is! :-< Jégkorizni tudsz?