2024. Április 28. - 09:08:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Melyik tabletta hozta a legjobban a tömeget önmagában???  (Megtekintve 9542 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 29. - 04:25:44
Megtekintve 9542 alkalommal
Nem elérhető

Gabore


Érdekelnének az eddigi tapasztalataitok ilyen téren!Anyagi helyzetem miatt nem engedhetem meg magamnak a drága stackeket örülök,ha vmilyen bogyóra futtya.Várom a beszámolókat,hogy kinek mi hozott fejlődést tömegben önmagában és,hogy mennyit?
Tenkjú ;)

2007. Szeptember 29. - 08:59:24
Válasz #1
Nem elérhető

zen


nekem a legtobb tomeget a monohidratos kreatin es a krumplisteszta kombo hozta  8-)

2007. Szeptember 29. - 09:08:49
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 29. - 09:30:14
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


Akkor a krumplistészta...
...de ha egy kis folyadékkal meg lehet spékelni,akkor kiegészítőként 2- üveg sör is melléfér...
 @:-) :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 29. - 09:50:51
Válasz #4
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 01. - 02:40:41
Válasz #5
Nem elérhető

Gabore


Köszi Victor!!A hyperdrol x2-ről még semmit nem hallottam!Extremefitbe árulják?Mennyiért? ?:-/ :-)->

2007. Október 01. - 11:07:07
Válasz #6
Nem elérhető

Skorpió



2007. Október 01. - 17:38:15
Válasz #7
Nem elérhető

Ricsi


Nem tabletta de nagyon jó regenerál és nem enged leépülni a:
Glutamine SR (MHP)
:-){

2007. Október 04. - 13:16:07
Válasz #8
Nem elérhető

ViCtor


..persze, viszont a skac arra volt kíváncsi, hogy összeségében, ár-tudás alapján melyik a nyerőbb. Szerintem azok, amiket bemutattam itt neki. Nem? De!  ;)

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 05. - 20:35:04
Válasz #9
Nem elérhető

Lalika85


Viktor!!!
Amikről képet raktál fel,azok közül melyik a legjobb szerinted???
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 08. - 18:36:12
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Lalika!
Nincs, olyan ,h jobb, mindegyik másra jó! Amit én próbáltam eddig, az a Jungel+Proanabol és az elsőszériás Hyperdrol.
A jungel-Hyperdrol-orastan-a egy kategória, nem kéne együtt szedni őket!
A pro-anabol és a BAM is külön kategória.
Gyanítom, h a hyperdrol 2 a "jobb", de ez relatív. Az egy" kíváló volt mindent tudott". Nem tudom,h a hyperdrol 2-vel jobb termék lett vagy rosszabb. Az anabolic Xtreme a stimulantot már "legyengítette" a második szériájával.
Kérdezzétek Bubit, ő hyperdrol 2-zött már!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 08. - 20:13:42
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Én Hyperdrol X2 + Mass-FX párti vagyok. Hogy miért azt meg lehet nézni a naplómban (a régiben).
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index