2024. Április 28. - 20:19:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kúra után  (Megtekintve 30482 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 30. - 20:41:15
Válasz #30
Nem elérhető

kovpeter


..... a libidómról meg nyugodtan megkérdezhetitek a Lindát...készséggel fog válaszolni!  ;)

Nos Linda?  ;D ;D

2007. November 30. - 20:45:44
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


..... a libidómról meg nyugodtan megkérdezhetitek a Lindát...készséggel fog válaszolni!  ;)

Nos Linda?  ;D ;D

Nem jut még szóhoz  @-o  ;D ;D

2007. November 30. - 21:05:15
Válasz #32
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
..... a libidómról meg nyugodtan megkérdezhetitek a Lindát...készséggel fog válaszolni!  ;)

Nos Linda?  ;D ;D

Nem jut még szóhoz  @-o  ;D ;D


őőőőőőőőő   @-o  BRUTÁL !   :-)(-:     :-)-

2007. November 30. - 21:11:37
Válasz #33
Nem elérhető

tomi


Szóval ezt most Pisti szedi és Te teszteled?! :)
Up the dose, lift the most!

2007. November 30. - 21:27:19
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. November 30. - 21:29:59
Válasz #35
Nem elérhető

izomboy


Fellendűlt itt a stack-szuális élet:)

2007. November 30. - 21:59:38
Válasz #36
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 11. - 13:35:29
Válasz #37
Nem elérhető

fLeSs


Egy szimpla kérdésem lenne. Prohormon kúra után (phera-plex vagy superdrol klón) utókúrába végülis mit lenne érdemes szedni? Mert mindenhol mást olvasok. A régi extremefit fórumban talán volt erről szó, Androban írt is a témában, de nem találom a topikot. Szóval:
1. SERM (nolvadex)
2. teszto-növelő és ösztrogén karbantartó (gaspari novedex xt vagy ax pct)
3. mindkettő

?
Egyesek szerint mindkettő kell. Én ezt tartom szimpatikusnak, mert így több módon is gátoljuk a leépülést. Csak hát ugye ez a legdrágább.  ;D
Mások szerint elég a legális cucc is, mert az már kiváltja a SERM-et (éppen ezért készült). Ha jól emléxem Androban ez ellen szólt az extremefit fórumban (még régen).
Megint mások szerint viszont csak a SERM a jó, és nem kell mellé a legális kieg.
Előre is köszi az infót.


2008. Április 27. - 22:18:00
Válasz #38
Nem elérhető

Balkus Tibor


Nálam mindig az volt a helyzet, hogy a kúra végén lenyomtam a HCG-Clomid combót, mellette ment a proviron is. Ekkor nem vesztettem a kúra alatt megszerzett izomból, de lelki világom elég savanyú volt, sokszor depresszióba (nem orvosi szinten) torkollott. Szerintem az összeesést nem lehet megakadályozni, maximum lassítani. Ugyanis a sejtek elengedik a szteroidreceptorokat, amik megkötik a sejtben az aminosavakat és minnél többet kötnek meg, annál nagyobb az izomsejt, annál nagyobb vagy Te is. (A peptidhormonok: gh, igf-1 nem tartoznak ide) Én ezalatt a késleltetési fázis alatt rendszerint vpx CEX-et, No fokozókat és nem hormon-stimuláló kiegeket szedtem. Azért tettem így, hogy hagyjam kicsit pihenni a szervezetem, hogy helyreálljon a természetes tesztoszteron-termelésem. A hcg-clomid után ez általában 2 hónapot vett (VOLNA) igénybe. De mindig máshogy alakult, ugyanis ugyanolyan szinten edzettem mint kúra során, de lassabb regenerálódási idő mellett. Ez rendszeres túledzéshez vezetett, amitől legyengült az immunrendszerem és lebetegedtem. Ekkor jött mindig 2-3 plussz hét a két hónap pihenőhöz, amitől totál összeszakadtam. Ezt kb. 4-5ször éltem át és meguntam.

2009. Január 10. - 15:14:38
Válasz #39
Nem elérhető

kamugirl


Most az aktuális kúra utáni recept az valahogy így néz ki?

HCG + PCT + Lean FX + Ginseng

(Winstrol + Propi után) Közben Proviron nem kell?
Esetleg még valami?
Szükséges lehet még a T-bomb is?

2009. Január 10. - 15:14:38
Válasz #40
Nem elérhető

kamugirl


Hogyan kellene szedni kox kura alatt a lean fx-t?

Elég a pct vel együtt kezdeni?
vagy a kura utolsó pár hetében átvezetés szerűen?