2024. Május 21. - 15:20:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 369037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 11. - 20:06:52
Válasz #45
Nem elérhető

izomboy


Ez részben genetika részben tudatosan zárt lábbal gugolsz lábtolózól syssy gugolsz ,szűk terpeszben
 Így a 4fejü orra nagyobb pofont kap, minnél jobban szét nyílik a comb és nagyobb a terpesz annál több szerepet kap a belsőcomb és a farizom.

2007. December 11. - 21:45:25
Válasz #46
Nem elérhető

szocsa


nem is régen.......

2007. December 11. - 21:54:27
Válasz #47
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 11. - 22:08:07
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. December 11. - 22:09:23
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez részben genetika részben tudatosan zárt lábbal gugolsz lábtolózól syssy gugolsz ,szűk terpeszben
 Így a 4fejü orra nagyobb pofont kap, minnél jobban szét nyílik a comb és nagyobb a terpesz annál több szerepet kap a belsőcomb és a farizom.

Jó combom sose lesz, de igyekszek azért szűkebben guggolni majd, én eddig közepes terpeszben toltam  ;-oo-; Próba cseresznye  /:-)

2007. December 11. - 22:14:36
Válasz #50
Nem elérhető

izomboy


Ismerős arc szocsa személyében:)

tesem híztál el basszus:)

2007. December 11. - 22:19:21
Válasz #51
Nem elérhető

Jordan


Ezeket a képeket már én is láttam, valahol. Csak azt nem tudom már, hogy hol?  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 11. - 22:46:01
Válasz #52
Nem elérhető

szocsa


Ismerős arc szocsa személyében:)

tesem híztál el basszus:)


hát 1 öltözőben voltunk amikor haza akartam menni mert elbasztam a vízhajtást, töltést  :)
de miért nem is mentem haza..... :-O

2007. December 11. - 22:58:52
Válasz #53
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mivel cseszted el?Ha rájöttél írd le légyszives.Kíváncsi vagyok tudod e... 0o0o0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. December 11. - 23:16:43
Válasz #54
Nem elérhető

szocsa


Mivel cseszted el?Ha rájöttél írd le légyszives.Kíváncsi vagyok tudod e... 0o0o0


hát azt hiszem tudom!
1: másokra hallgattam és lementem 0 gramm szénhidrátra 3napra (ami nem vált be mert ellaposodtam)
2: sajnos ez nem rajtam mulott, debrecenbe tartottunk a versenyre és sajnos belénkjöttek oldalrol az ujj autóba, és tök ideg voltam és amire felértünk 4kg mal nehezebb voltam mint reggel, és sajnos az erek is eltüntek, a lábam is bevizesedett
hát ennyi..... a pénteki és szobat reggeli formámat nézve jó lettem volna az ujoncba a 3.helyre is de igy csak az 5. jött össze. de nem gond legalább tanultam sokat a diéta alatt és a legközelebbi versenyemen sokkolni fogom a közönséget és a bírókat!  :)

2007. December 11. - 23:19:47
Válasz #55
Nem elérhető

szocsa


de megvoltam elégedve így is ilyen erős mezőnyben az 5. hellyel, főleg hogy most töltöttem be a 20at, meg senki nem segitett semmiben! ja meg azért is jo mert tom bennem mi van meg tom a többiekben mi van már @:-)

2007. December 12. - 00:34:18
Válasz #56
Nem elérhető

The Rock


de megvoltam elégedve így is ilyen erős mezőnyben az 5. hellyel, főleg hogy most töltöttem be a 20at, meg senki nem segitett semmiben! ja meg azért is jo mert tom bennem mi van meg tom a többiekben mi van már @:-)

Gratula!!!  :-)!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 12. - 08:39:43
Válasz #57
Nem elérhető

izomboy


de megvoltam elégedve így is ilyen erős mezőnyben az 5. hellyel, főleg hogy most töltöttem be a 20at, meg senki nem segitett semmiben! ja meg azért is jo mert tom bennem mi van meg tom a többiekben mi van már @:-)

Szocsa te voltál aki túl akart adni a barnítóján mert megfogadta soem veresenyzik többet?
Ezekszerint blöffőltél és ilyen hírtelen felindulásféle volt:)
Mikor indúlsz legközelebb?

Szerintem 20 évesen több mint jól állsz:)

2007. December 12. - 09:04:36
Válasz #58
Nem elérhető

szocsa


igen én voltam az @:-)
hát ugy néz ki hogy mihelyst összejön 1 jó munkahely akkor ráállok megint komolyabban a testépítésre és fel akarok szedni 10kg szín izmot, ami tudom hogy nagy munka de ugy érzem nekem könnyebben összefog jönni mint másoknak @:-)
Most 98kg vok és 173cm és azért látszanaka a kockák a hasamban,és ugy tervezem hogy ha ugyan ebben a minőségben elérem a 108-110kg ot akkor elindulok! de mivel kiöregszem a Junior korcsoportbol őszre ,akkor is indulhatok még az ujjoncban  @:-)

2007. December 12. - 09:07:59
Válasz #59
Nem elérhető

szocsa


Ja amugy azt szeretném hogy ha a következő versenyemen a versenysullyom 87-93kg romszározon lenne! :-OO