2024. Május 18. - 23:38:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika a Muszklitechnek köszönhető tömeget elkezdi formázni:Aplodan+Lipo6-tal  (Megtekintve 77163 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 12. - 19:50:45
Válasz #285
Nem elérhető

hopika


Végre megint eljutottam a termembe...
Siralmas a helyzet,de ez van.Kb. úgy nézek ki,mint 3 héttel ezelőtt.
Konstatáltam a dolgot és gondolatban néhányzor falba vertem a fejem,de ez már így alakult-nem siránkozom.
Holnap méretek és fotók.Nem hiszem,hogy lesz időm összemontírozni őket,így majd keressétek ki a before képeket.
Amint ezek felmennek lezárom a topikot és megkezdem a Shredded zúzdát egy hónapra Hopituary felfogásban.Remélem az után már a fogamon is erek lesznek! @-o
Na ennyit mára-vár a turmix és az ágy-ma az asszony nélkül sajnos...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 07:45:34
Válasz #286
Nem elérhető

hopika


Na akkor a reggeli szörnyűségek a rend kedvéért:

A tényadatok:
Kezdés                                                   2008.05.13
-magasság:173                                        173(asszem)
-súly:106,2 kg                                          95,5 kg(ez volt már 94,2 is  ˝=/)     -10,7kg
-mell:124,7 cm                                         120,2                                           -4,5 cm
-comb:69(bal)                                          64(bal)                                         -5 cm
-vádli:47,2(bal)                                        45,5(bal)                                      -1,7 cm
-kar:46,2(bal)                                          44,3(bal)                                      -1,9 cm
-alkar:36,5(bal)                                        34,5(bal)                                      -2 cm
-derék:99,7 cm                                         89,3                                            -10,4 cm
-fenék:106,7                                            100,5                                          -6,2 cm

Fotókat megejtem a mai nap folyamán és utána holnap bezárom a topikot.
Eredmények vannak-lehettek volna sokkal jobbak is,ha nem jön közbe néhány szar dolog,de az élet sajnos ilyen:tökéleesen nem működhet soha.
Írok majd egy kis összefoglalót is a termékekről a végére.
Szép napot mindenkinek!
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 09:10:34
Válasz #287
Nem elérhető

Cressler


Na akkor a reggeli szörnyűségek a rend kedvéért:

A tényadatok:
Kezdés                                                   2008.05.13
-magasság:173                                        173(asszem)
-súly:106,2 kg                                          95,5 kg(ez volt már 94,2 is  ˝=/)     -10,7kg
-mell:124,7 cm                                         120,2                                           -4,5 cm
-comb:69(bal)                                          64(bal)                                         -5 cm
-vádli:47,2(bal)                                        45,5(bal)                                      -1,7 cm
-kar:46,2(bal)                                          44,3(bal)                                      -1,9 cm
-alkar:36,5(bal)                                        34,5(bal)                                      -2 cm
-derék:99,7 cm                                         89,3                                            -10,4 cm
-fenék:106,7                                            100,5                                          -6,2 cm

Fotókat megejtem a mai nap folyamán és utána holnap bezárom a topikot.
Eredmények vannak-lehettek volna sokkal jobbak is,ha nem jön közbe néhány szar dolog,de az élet sajnos ilyen:tökéleesen nem működhet soha.
Írok majd egy kis összefoglalót is a termékekről a végére.
Szép napot mindenkinek!
T.
@:-) várjuk a képeket
de az a -10kg magáért beszél


ui: Hopi a Tél videoklipjéről tudod mi jutott egyből eszembe a King Diamond  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 13. - 09:13:07
Válasz #288
Nem elérhető

hopika


Hát az már nem egy mai banda...
Majd a mostani nóták lesznek sztem,amelyek télleg oda fognak bxszni!
Lesz klip is-egyedül a cash-től függ,hogy mikor realizálódik a dolog...

Remélem a fotókon is látszani fog azért valami változás.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 16:13:20
Válasz #289
Nem elérhető

skygt90



2008. Május 13. - 19:05:44
Válasz #290
Nem elérhető

hopika


Megvolt a "fotózás"...képeket holnap.
Hááát nem örülök ennek az utolsó 2-3 hétnek,mert qrvára meglett az "eredménye". ˝=/ ˝=/ ˝=/

És a fotók előtt néhány szó a használt termékekről:
-On Whey:sztem nem érdemel több szót.Rocky Road és kész!

-Cell Tech(az első hónapban edzés mellé):erről már regéltem az előző tesztem során is.Nekem tetszik és ha tömegelésen fontolgatom majdan a kicsiny kobakom-99%,hogy edzés közbeni italnak szintén ezt fogom kortyolgatni.

-Probolic Sr:Szigorúan este lefekvés előtt-kicsit sűrű,malteres állagú,csokis,finom-szeretem! :-oD

-Nitro Tech Hardcore:Erről is írtam már egy korábbi tesztemben.A vaníliás nem jött annyira be,mint a csokis és az epres!!!Utálom a gyümölcsöket(mármint protein ízválasztás terén és mégis)...Zsír amúgy.A végefelé egy,másfél kanál On R.R. és egy kanál vaniliás NTHC volt az alap turmix---úgy kitűnő!

-Aplodan:Hmmm...lehet azért nem hozta a várt(remélt) eredményeket,mert előtte sok volt a 2 stacknyi Leu-Gak-Crea,vagy azért,mert túl sokat vártam tőle...nem tudom.Sztem vannak jobb szerek az én szervezetem számára.Az utolsó bontatlan dobozt elbótoltam Lalival Secret-re és most...

-Secretagouge One:WÁÁÁÁ!Ilyet akarok minden este,reggel,délben,közbe,előtte,utánna,helyette(na jó azt nem)...Ennyire régen jött be valaminek az ízvilága.Még ha nem is lettem egy növekedési hormon kazán,akkor is örülök,hogy ezt is bepróbálhattam!YO!!! :-oD @:-) :-oD

-Hyperdroll X2:Nem nyilatkozom...passz...lehet nekem a hormontermelésem nem játszik szerepet az edzés-fejlődés-diéta során???Semmi extrát nem tapasztaltam sajnos.

-Glutamin Sr:YO és ennyi elég.

-Orastan A:Lásd HX2,bár itt elkezdtem pattogni,mint a serdülő kismalac és hasonló pattik voltak,mint egy szemes rosszaságnál is előfordulhatnak...ez lehet attól is,hogy serdülök... @-o

-Lipo 6:olyan,mint az egyszeri lányka:hozott is meg nem is,fogyasztott,meg nem is...Nekem nem ez volt a 100-as,hanem:

-Hydroxycut Hardcore:Na ez tudja(nálam legalábbis) azt,ami rá van írva!Akkor is fogytam,amikor kényszerpihenőn voltam a hátam miatt.Ezért is folytatom ezzel a továbbiakban(és már most is) 5*

-Multivitamin,C-vitamin,Fish Oil,Anadrox,Hydroxycut Carb Block,Amino 2222:kísérőjelenségek.Elférnek.Nem ártanak.

-és a végére még egy 5*:Plasmajet.Plasmajet.Plasmajet.Plasmajet.Plasmajet!

Ha valamit kihagytam volna-elnézést!

Fotókat tolom holnap délelőtt.További szép napot és hamarosan folytatom a "Hopika halasodása nem állhat meg,avagy Shredded Stack Vs. Hopika" topikban...

A Hydroxycut Hardcore legyen veletek! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 19:15:58
Válasz #291
Nem elérhető

hopika


És majd egy játékot is indítok:
Aki megtalálja az új tattoo-mat,az meghallgathatja az egyik nótát,amit hétvégén énekeltem fel Pesten a stúdióba...ha túl sokan megtalálnák,akkor bonyolítunk a játékon és le is kell fordítani,hogy mi van odaírva... @-o
Ha valaki ezt is megoldaná,akkor azt megajándékozom egy új lemezzel,amint elkészült!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 19:32:21
Válasz #292
Nem elérhető

madinorbi


Érdekes hogy a hyperdrol nem jött be pedig az majdnem mindenkinél elég észrevehető jegyeket produkál  =/+'
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 13. - 23:34:21
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


Várjuk a képeket, így fogok aludni:  @-o  {-)  @-o  {-)  @-o  {-)  @-o

2008. Május 14. - 08:04:58
Válasz #294
Nem elérhető

hopika


Csak Neked God:
Olyanok-amilyenek-ennyi tellett a sok szarság mellett.Talán annyi látszik a fotókon,hogy kezdek úgy kinézni,mint aki sportol valamit... @-o
Következő topikomat nyitom is meg a mai nappal...
Köszönöm az eddigi látogatásokat.

alapállásszerűség...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 08:06:09
Válasz #295
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 08:35:17
Válasz #296
Nem elérhető

Johnnyx


"kezdek úgy kinézni,mint aki sportol valamit..."
Nem kell ilyen szerénynek lenned Hopika, szerintem nagyon korrektül nézel ki. Különösen a hátadat és a válladat irigylem.
És az is látszik, hogy sok ment le a zsírból, úgyhogy megérdemelsz (+)-t.  :-):-)::
Egyetek zabot!

2008. Május 14. - 09:00:46
Válasz #297
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 09:05:29
Válasz #298
Nem elérhető

parrre



2008. Május 14. - 09:11:09
Válasz #299
Nem elérhető

FirstLady


Talán annyi látszik a fotókon,hogy kezdek úgy kinézni,mint aki sportol valamit... @-o
Annál azért egy "kicsit" több! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady