2024. Április 28. - 17:02:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítőkkel kapcsolatos egyéni tapasztalatok összefoglaló topikja  (Megtekintve 54903 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 26. - 20:46:43
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 26. - 20:53:25
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


Nitro-tech hardcoreról mi a véleményetek?megéri az árát vagy inkább maradjak a .... wheynél?
a Nitro-techről olvashatsz a nagy karácsonyi muscletech teszteknél ,de  egyébként választék van bőven  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 26. - 21:02:33
Válasz #17
Nem elérhető

George


Nitro-tech hardcoreról mi a véleményetek?megéri az árát vagy inkább maradjak a ..........wheynél?

OMFG OMFG OMFG OMFG

 :-}  :-}  :-}   --)

 >:D


Lefordítom neked...Hát nem megmondtam, hogy hülyeséggel ne ba*d szét a topikomat????

2008. Február 28. - 10:05:03
Válasz #18
Nem elérhető

miki_nrg


A BSN NO EXPLODE-ot már dícsérték elegen!
De én is leírom a véleményem!
Október óta folyamatosan nyomtam edzések elött 1, 1.5, nagy ritkán 2 kanállal! Így kitartott februárig (igaz decemberbe nem használtam)
Nagyon megnyomta az edzéseimet és be is durrantam tőle rendesen. elég jól hozzá is szoktam a nagyobb intenzitású edzéseknek és ezt leginkább akkor vettem észre mikor tegnap lementem edzeni már NO Explode nélkül és egyszerüen az edzés felénél már kész voltam, legszívesebben haza mentem volna  {-)
Ugyhogy már várom is a köv flakon NO fokozót!

2008. Április 03. - 14:44:26
Válasz #19
Nem elérhető

lebowsky


BSN - No-xplode : minden pozitiv dolgot produkált nálam is, amit az előttem szólók már részleteztek (felpörgetett, bedurrantott stb.), viszont volt egy igen kellemetlen mellékhatása 3-4 hét után (pedig nem az előirtnál kisebb adagokban is szedtem), szóval reggelre baromira elzsibbadt tőle a karom. Először azt hittem, csak elfeküdtem, de mikor ébredés után mindkét karom úgy zsibbadt, hogy a fogkefét nem tudtam megfogni, kicsit megijedtem. Ehhez jött még, hogy nap közben is nagyon hamar elkezdett zsibbadni, például egérkezelés közben. Miután leálltam vele, két nap múlva elmúlt. Utána álltam át a SuperPump250-re, ami ugyanúgy felpörget és bedurrant, viszont nem zsibbadok tőle.
Mostanában csak az lepne meg, ha még meglepne valami.

2008. Április 04. - 21:27:40
Válasz #20
Nem elérhető

fastor


Na ezert lehet ,hogy kapni fogok!

Kiprobaltam a Bsn No-Explode-ot. Nekem nem jott be ,de valoszinuleg ,sot biztos ,hogy a szervezetem nem toleralja annyira.
Hozza kell tennem ,hogy alapban eleg alacsony a vernyomasom.
4. probalkozas utan is edzes utan iszonyatosan levert voltam fel oraig meg remegett a kezem.
Edzes kozben is a gyakorlatok kozott szinte a rosszullet kerulgetett.


Viszont a Bsn - Endorush szamomra tokeletes. Mind izben ,mind hatasban nalam iszonyatosan bejon.
Maximalis koncentracio edzes kozben es kivanom mar a kovetkezo gyakorlatot.
Egy szoval nalam diszkretebben fejti ki a hatasat ,viszont segit az edzesben es tenyleg atlendit a holtpontokon.
túl sokat vettél be egyszerre próbáld fele ennyivel
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 04. - 22:12:52
Válasz #21
Nem elérhető

NaturalBoy


Na ezert lehet ,hogy kapni fogok!

Kiprobaltam a Bsn No-Explode-ot. Nekem nem jott be ,de valoszinuleg ,sot biztos ,hogy a szervezetem nem toleralja annyira.
Hozza kell tennem ,hogy alapban eleg alacsony a vernyomasom.
4. probalkozas utan is edzes utan iszonyatosan levert voltam fel oraig meg remegett a kezem.
Edzes kozben is a gyakorlatok kozott szinte a rosszullet kerulgetett.


Viszont a Bsn - Endorush szamomra tokeletes. Mind izben ,mind hatasban nalam iszonyatosan bejon.
Maximalis koncentracio edzes kozben es kivanom mar a kovetkezo gyakorlatot.
Egy szoval nalam diszkretebben fejti ki a hatasat ,viszont segit az edzesben es tenyleg atlendit a holtpontokon.

Nem lehet,hogy nem bírod a koffeint?
Nálunk a konditeremben is van egy srác ugyan ez volt a baja mint neked és kiderült h érzékeny a koffeinre.Neki is az endorush jött be de azt is csak úgy bírja,hogyha a negyedét issza meg egyszerre.Mert ha jól tudom az van a palackon hogy négy adag.Ha egy edzésen itta meg az egész üveggel akkor azt se bírta.

2008. Április 05. - 08:12:59
Válasz #22
Nem elérhető

Kris


Na ezert lehet ,hogy kapni fogok!

Kiprobaltam a Bsn No-Explode-ot. Nekem nem jott be ,de valoszinuleg ,sot biztos ,hogy a szervezetem nem toleralja annyira.
Hozza kell tennem ,hogy alapban eleg alacsony a vernyomasom.
4. probalkozas utan is edzes utan iszonyatosan levert voltam fel oraig meg remegett a kezem.
Edzes kozben is a gyakorlatok kozott szinte a rosszullet kerulgetett.


Viszont a Bsn - Endorush szamomra tokeletes. Mind izben ,mind hatasban nalam iszonyatosan bejon.
Maximalis koncentracio edzes kozben es kivanom mar a kovetkezo gyakorlatot.
Egy szoval nalam diszkretebben fejti ki a hatasat ,viszont segit az edzesben es tenyleg atlendit a holtpontokon.

Nem lehet,hogy nem bírod a koffeint?
Nálunk a konditeremben is van egy srác ugyan ez volt a baja mint neked és kiderült h érzékeny a koffeinre.Neki is az endorush jött be de azt is csak úgy bírja,hogyha a negyedét issza meg egyszerre.Mert ha jól tudom az van a palackon hogy négy adag.Ha egy edzésen itta meg az egész üveggel akkor azt se bírta.


Konnyen lehet! Eletemben nem ittam meg kavet sem.
Mindegy mar vettem Plasmajet-et , kiprobalom.

2008. Április 05. - 09:50:00
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok

Elite Whey Toffefe ízét próbáljátok ki  /7%  :-oD  @:-)

2008. Április 05. - 15:23:53
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen a tofi az tényleg nyerő az Elite Wheyben.....s ha megnézitek a Dymatize nagyon okosan mindenhová emésztőenzimeket rak.  @:-)

Kijelenthetem hogy a Dymatize termékek képviselik ma Magyarországon a legjobb ár/minőség arányt!  (:-)

2008. Április 05. - 16:02:43
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Igen a tofi az tényleg nyerő az Elite Wheyben.....s ha megnézitek a Dymatize nagyon okosan mindenhová emésztőenzimeket rak.  @:-)

Kijelenthetem hogy a Dymatize termékek képviselik ma Magyarországon a legjobb ár/minőség arányt!  (:-)
  Akkor a következő tofi lesz ha finom elmondom, hogy a pina colada a kedvencem eddig, ha nem ízlik akkor nem mondom el  :D
a zytrix emésztőenzim mátrix  tényleg nagyon jó 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 05. - 18:04:54
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen a tofi az tényleg nyerő az Elite Wheyben.....s ha megnézitek a Dymatize nagyon okosan mindenhová emésztőenzimeket rak.  @:-)

Kijelenthetem hogy a Dymatize termékek képviselik ma Magyarországon a legjobb ár/minőség arányt!  (:-)

Vettem Joint repairt is, remélem kicsit rendbe hozza a vállam  =/+'

2008. Április 11. - 20:08:45
Válasz #27
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Érdemes lenne valami ráérős embernek lefordítani.  ;D  Egy kis arachidonik sav cikk (Halodrol)

Nekem tetszik.  ;)

2008. Április 11. - 20:24:30
Válasz #28
Nem elérhető

endre66


Molekuláris biológiáról ír...A lényeg: ha ezt beszeded, izmos leszöl!    !+"%

Nem kell megköszönni  @-o

2008. Április 11. - 21:36:04
Válasz #29
Nem elérhető

madinorbi


Igen eztet az x factor t nézegettem ki kell próbálnom a prolléma az az hogy 2 doboz kell egybe 8 hét szedés 4-5 héten kezd el hatni jókat írtak róla az usa ban !!!
szekönd editör mentes felhasználó