2024. Április 28. - 00:59:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: AnimalPak  (Megtekintve 21934 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 04. - 12:28:03
Megtekintve 21934 alkalommal
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!3,5hónapig tartott a tömegelésem.És úgyérzem,most nagyon jól sikerült.85kg-ról sikerült feltornáznom magamat,93kg-ra.Az erőm is komolyabb lett.Amit fogyasztottam ennek érdekében,2db AnimalPak,2db AnimalPUMP,2db AnimalMstak.Gondolom rájöttetek hogy Animal FAN vagyok:)
Jelenleg 20éves vagyok.Naturál.Ami szerintem eléggé fontos,az eredményeim miatt.Ime:
Fekvenyomás

Ismétlés:120kgx6 / 140kgx6
Max:150kg / 180kg

Guggolás
Ismétlés:140kgx6 / 160kgx6
Max:170kg / 200kg

Karhajlitás rúddal
Ismétlés:40kgx6 /70kgx6
Max:60kg / 90kg

Vállbólnyomás
Ismétlés:80kgx6 / 100kgx6
Max:100kg / 120kg

Felváltott karú bicepsz
Ismétlés: 20kgx6 / 30kgx6
Max:24kg / 40kg

Lehúzás Csigán Mellhez
Ismétlés:100kgx6 / 120kgx6
MAx:110kg / 140kg

Döntött törzsü evezés
Ismétlés: 100kgx6 / 150kgx6
Max:120kgx / 160kg

Vállvonogatás
Ismétlés: 120kgx6/ 250kgx6
Max:150kg / 300kg

Gondolom megállt a szemetek a Vállvonogatásnál,de van video is;)

Hamarosan írok tovább!
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 04. - 13:43:29
Válasz #1
Nem elérhető

bandus


gratulálok, szép eredmények :-){
úgy látom eléggé otthon vagy a témában, szóval meg is kérdezném, hogy léynegében, egyszerűen elmagyarázva, melyik termék mire is jó? 8-}
mi a különbség a stak2 és az m-stak között, valamint mire is jó az animal test?

köszi :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 04. - 14:36:40
Válasz #2
Nem elérhető

Kris


Szia!

Esetleg az Aminal Cuts-ot nem probaltad.
Most nagyon ram akarjak beszelni.

2008. Február 04. - 16:20:31
Válasz #3
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

Én még nem tudok róla hogy az Animal TEST-et lehetne itt magyarországon is kapni.De ha lehet szóljatok hogy hol,mert akkor vevő vagyok rá:)

Mi mire jó:

AnimalPAK-Vitamin és ásványi anyag ütös cumoó!Edzés regenerálodást segitő,edzés elötti alkalmazása pedig jobb bedurranást idéz elő,hiszen olyan pörgetők vannak benne mint Tirozin,Arginine..stb

AnimalCuts: Ez egy komoly zsírégető.Nagyon hatásos!Amikor én próbáltam sikeresen leszedett 5kg-ot.Ugyhogy hogy nem volt kardio mellette..!De a következő diétánál már ezt is alkalmazom!:)Pörgős cucc,ugyhogy nem szabad a napi adagon többet szedni..

AnimalMstak! TÖMEGNÖVELŐ!!!Fantasztikus cucc!Nekem jobban bejött mint a Stak2,mert ez egy anabolikus aktivátor.A Stak2 pedig csak egy tesztoszteron fokozó..Hát,nekem sajna nem jött be.Az erőm se ment fel,és még sulyba sem gyarapodtam!De az mstak egy komoly szer..!!Nem kezdőknek!!

Animal Nitro: BCAA aminosavak!Sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni:((

AnimalPUMP! The Best! ez egy olyan cucc,ami egy hardcore edzőnek alap dolog.Creatin+NO fokozó!Szerintem ennél többet már nem is kell róla beszélnem!Érdemes kipróbálni!(csak egy baj van vele,nem tudsz róla lejönni:)

Az Animal Test is sztem egy teszto fokozó,de sztem még egy kis prohormonka is van benne.De ha nem akkor bocsánat a tudatlanságomért:D

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 04. - 17:25:25
Válasz #4
Nem elérhető

Tasman


Üdv!

Vállvonogatásos videód fenn van valahol?

Amúgy nemrossz súlyokat használsz a súlyodhoz képest, meghát 20 évesen!  8-)

Gratula!  :-)!  =/+'

2008. Február 04. - 17:41:54
Válasz #5
Nem elérhető

Gababoy


Az oldalamon fent van.Igaz Gif fájlban:)Nincs hang:D
 http://www.animalpak.gportal.hu -n Ez most nem reklám:)Ott lesz a Fórum-->Gababoy Blogja-->Ott már megtalálod:)
 @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 04. - 17:43:39
Válasz #6
Nem elérhető

Gababoy


Nah menek edzésre!Este jövök vissza!Most kiwi edzés lesz,mert az Animalt keverem egy kis MHP-Anadroxal..!Vagy megmaradok vagy nem:D
 :----
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 04. - 17:49:56
Válasz #7
Nem elérhető

Tasman


Az oldalamon fent van.Igaz Gif fájlban:)Nincs hang:D
 http://www.animalpak.gportal.hu -n Ez most nem reklám:)Ott lesz a Fórum-->Gababoy Blogja-->Ott már megtalálod:)
 @:-)


Megtaláltam!  ;D

Jó kis oldal mellesleg!  :-)!

2008. Február 04. - 17:50:34
Válasz #8
Nem elérhető

Jordan


Nah menek edzésre!Este jövök vissza!Most kiwi edzés lesz,mert az Animalt keverem egy kis MHP-Anadroxal..!Vagy megmaradok vagy nem:D
 :----

Mi  az a kiwi edzés?  ????...
Boccs ha csak nekem nem jön le, nem kötekedni akarok,
de tényleg mi az?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 18:06:02
Válasz #9
Nem elérhető

bandus


Sziasztok!

Én még nem tudok róla hogy az Animal TEST-et lehetne itt magyarországon is kapni.De ha lehet szóljatok hogy hol,mert akkor vevő vagyok rá:)

Mi mire jó:

AnimalPAK-Vitamin és ásványi anyag ütös cumoó!Edzés regenerálodást segitő,edzés elötti alkalmazása pedig jobb bedurranást idéz elő,hiszen olyan pörgetők vannak benne mint Tirozin,Arginine..stb

AnimalCuts: Ez egy komoly zsírégető.Nagyon hatásos!Amikor én próbáltam sikeresen leszedett 5kg-ot.Ugyhogy hogy nem volt kardio mellette..!De a következő diétánál már ezt is alkalmazom!:)Pörgős cucc,ugyhogy nem szabad a napi adagon többet szedni..

AnimalMstak! TÖMEGNÖVELŐ!!!Fantasztikus cucc!Nekem jobban bejött mint a Stak2,mert ez egy anabolikus aktivátor.A Stak2 pedig csak egy tesztoszteron fokozó..Hát,nekem sajna nem jött be.Az erőm se ment fel,és még sulyba sem gyarapodtam!De az mstak egy komoly szer..!!Nem kezdőknek!!

Animal Nitro: BCAA aminosavak!Sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni:((

AnimalPUMP! The Best! ez egy olyan cucc,ami egy hardcore edzőnek alap dolog.Creatin+NO fokozó!Szerintem ennél többet már nem is kell róla beszélnem!Érdemes kipróbálni!(csak egy baj van vele,nem tudsz róla lejönni:)

Az Animal Test is sztem egy teszto fokozó,de sztem még egy kis prohormonka is van benne.De ha nem akkor bocsánat a tudatlanságomért:D


Erről én is hallottam, hogy "függőséget" okoz :-)->
én gondolkoztam rajta, hogy az mstak-et kombinálom pumppal, csak hát a piszkos anyagiak :-Đ
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 04. - 21:04:29
Válasz #10
Nem elérhető

Gababoy


A kiwi edzés azt jelenti hogy Kiváncsi leszek az edzésre,mert uj cuccot szedek:D
Örülök hogy tetszik az oldal!
JAja függőséget okoz,hiszen alapcucc;)

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 04. - 21:09:18
Válasz #11
Nem elérhető

Jordan


A kiwi edzés azt jelenti hogy Kiváncsi leszek az edzésre


Gondolhattam volna!  !+"%
Azért kössz.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 22:15:21
Válasz #12
Nem elérhető

Gababoy


Üdv Harcosok!

Ma Váll és Bicepsz edzés volt.Az első Anadrox-al;)

Váll

1.Felvétel&nyomás 50kgx10, 60kgx10, 70kgx10, 80kgx10.90kgx8, 100kgx8!!!!!!!!!

2.Oldalemelés ülve 10kgx10,14kgx10,16kgx10,18kgx10,20kgx10

3.Vállbólnyomás 35kg-4x8

Bicepsz

1.Karhajlitás rúddal 50kgx10, 60kg-4x8

2.Felváltott karú bicepsz 20kg-4x10,30kgx8

3.Koncentrált bicepsz csigán 15kg-3x10,20kgx10

4.Kalapács scott padon 18kg-4x10

Fincsi volt az edzés!!Durrantam ettől a cucctól.Napi 4-4et kell szedni.Reggel és délután.Ezt persze be is tartom;)

Holnap Hát edzése!!!És már GURTNIVAL;)Mert a multkor elszakatt..Igaz 2évig birta,csak kellemetlen volt a Trudas evezésnél @-o Ugyhogy már félhetnek a súlyok 8-)

Menek aludni!Jóéjt! {-)


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 05. - 22:42:41
Válasz #13
Nem elérhető

sany80



Az androx a legjobb nekem akkor volt a legjobb mikor csak edzes elot szedtem 3 vagy 4 de sajnos csak a vegere jottme ra.Amugy ez a tobbi animal cucc is olyan budos mint a animal pak mert mar nem birom beszedni hanynom kell tole ez elfogy tobbet nem szedek.

2008. Február 06. - 21:27:07
Válasz #14
Nem elérhető

Gababoy


Én nem tudom mit lehet ennyire rinyálni tőle.Büdös?És?Szerintem ennyit bevállalhatsz..lenyled és kész.Senki se mondta hogy ez olyan mint a Tic Tac:DDDe mindegy:D!Nekem jó,mert beválik!Ennyi 8-}
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!