2024. Május 18. - 02:20:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Summer Edition with tockon2 & B1ll4  (Megtekintve 37486 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 24. - 00:25:21
Válasz #45
Nem elérhető

tockon2


Jah, viking...de jó is lenne! Bár a szakállam biztos meg tudna nőni nagyra!  ˝=/
A mai edzés tényleg nem volt rossz, Ignite-t egyre jobban csípem. Döntött törzsű evezésnél 125kg volt a vége, gépen 100kg, egykezes ugye csak 40-ig van, szóval azzal nyomtam végig, csuklya meg 80kg-mal. A vádli meg annyival, mint Béla, átmozgattunk.

Van bennünk valami, az biztos. ;) Ennek kapcsán jutott eszembe, amit azt hiszem nem is emeltünk még ki: teljesen tisztán nyomjuk a vasakat, sem most, sem ezelőtt nem használt egyikünk sem szteroidokat. Úgy érzem lassan ritkaságszámba fog menni, ha valaki így edz. Vessetek meg érte (vagy dobáljatok mínuszokkal), de vannak itt nagyon sokan, akik nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán. Nem minősítek senkit és tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos szint felett már elengedhetetlen, de mocsok jó érzés azt látni, hogy a legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk. Ez nem önajnározás, félreértés ne essék, csak ott legbelül ez valahogy büszkeséggel tölt el. Persze lehet érvelni, hogy minek szenvedni, ha gyorsabban is el lehet érni, de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes.

Bocsánat az offért, de így teljes a kép. Train hard, train natural!

2008. Június 24. - 00:30:44
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


Jah, viking...de jó is lenne! Bár a szakállam biztos meg tudna nőni nagyra!  ˝=/
A mai edzés tényleg nem volt rossz, Ignite-t egyre jobban csípem. Döntött törzsű evezésnél 125kg volt a vége, gépen 100kg, egykezes ugye csak 40-ig van, szóval azzal nyomtam végig, csuklya meg 80kg-mal. A vádli meg annyival, mint Béla, átmozgattunk.

Van bennünk valami, az biztos. ;) Ennek kapcsán jutott eszembe, amit azt hiszem nem is emeltünk még ki: teljesen tisztán nyomjuk a vasakat, sem most, sem ezelőtt nem használt egyikünk sem szteroidokat. Úgy érzem lassan ritkaságszámba fog menni, ha valaki így edz. Vessetek meg érte (vagy dobáljatok mínuszokkal), de vannak itt nagyon sokan, akik nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán. Nem minősítek senkit és tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos szint felett már elengedhetetlen, de mocsok jó érzés azt látni, hogy a legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk. Ez nem önajnározás, félreértés ne essék, csak ott legbelül ez valahogy büszkeséggel tölt el. Persze lehet érvelni, hogy minek szenvedni, ha gyorsabban is el lehet érni, de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes.

Bocsánat az offért, de így teljes a kép. Train hard, train natural!
:-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++
+++++++++++++
++++++
+++
+
+
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 24. - 00:35:27
Válasz #47

B1ll4

Vendég
Teljesen igaza van , "nem használt egyikünk sem szteroidokat MÉG" , ezt a mondatot kihangsúlyoznám azért így kiegészítve :D . Bár meglátom , majd az elkövetkezendő években , hogy sikerül összehoznom a picike szerencsétlen kis életem . Remélem Johnny mesterhez feltok kerülni és tudunk valami szobrászatot végrehajtani rajtam . Viszek vésőt meg ütvefúrót  !+"% , Johnny meg majd kikalapál :D . Amúgy nekem ilyen témakörben ugye pajzsmirigyrák után , eléggé megvan kötve a kezem . Szóval én még jó sokáig szeretném kihozni a maxot natúrban és majd az idő és a benőtt fej majd eldönti mit akarok valójában .
Bár hozzátenném , ha nem együtt edzenénk azért minden gyakorlatba levehetünk kg-okat nyugodtan :D . A lélekjelenlét már dob egy 10-est :)

2008. Június 24. - 22:40:22
Válasz #48

B1ll4

Vendég
Hi mindenkinek !  :-){

A mai edzés talán életem legszarabb edzése volt , sok szar stresszt hagytam felgyülemleni a fejemben és előhoztam edzés közben a pihenőnél ennek súlyosan meg is  lett az ára sajnos ... tockon2 próbált vígasztalni , de ilyenkor elmegy a kedvem az élettől is . Remélem többet ilyen nem fog velem történni . Plusz mellette nem voltunk igazán erőnk teljében , mocskos meleg , izzadtam mint az állat , jobban mint bármelyik edzésen ideáig , nem volt száraz pont rajtam ... :( .
Az edzést leírom azért .

Mell , Bicepsz , has :

Ferdepados nyomás rúddal : - 8*90kg , 8*90kg , 8*90kg , 8*100kg
Egykezes nyomás sima padon : - 8*32kg , 8*32kg , 8*32kg , 8*32kg
Ferdepados nyomás kézisúlyzóval : - 8*24kg , 8*24kg , 8*24kg , 8*24kg
Tárogatás : - 8*12kg , 8*12kg , 8*12kg

Mondjuk a mellnél egész jó volt a pumpa , de itt leültem elkezdtem gondolkodni minden szaron , jó már az is nagyképűség tudom , hogy gondolkodni mertem :D . De valami iszonyat szar kedv lett úrrá rajtam . A bicepsz már felemásra sikeredett.

Karhajlítás francia rúddal : - 8*40kg , 8*40kg , 8*45kg , 8*45kg
Ülve karhajlítás : - 8*14kg , 8*14kg , 8*14kg , 8*14kg
Koncentrált bicepsz ülve :  - 8*12kg , 8*12kg ... nah itt felkúrtam magam már mocskos mód 8*16kg , 8*16kg

Hasprés a végén : 4*20-as szériában . Senki kedvét nem akarom elvenni , meg ígérem , hogy példaként fogunk még szolgálni , ez ma nem az én napom volt . Szokott ilyen előjönni , hogy a faszom kivan mindennel ... de edzés közbe soha nem volt még ilyen . Nah elég volt az önsajnáltatásból , azt hiszitek még a végén , hogy egy kis gyenge pöccsel van dolgotok , pedig akkor is befogom bizonyítani , hogy mindenhonnan fel lehet állni és megfogom csinálni , rohadt magas a léc amit kitűztem magam elé célul , de átfogom ugrani és ezt garantálhatom , hogy senki nem veheti el előlem . :-/- :-/- :-/-
Belegondolok lehetne sokkal szarabb helyzetem is , más gyerek örül ha láthatja a szüleit , vagy együtt van a család , vagy egyáltalán van családja ... én meg itt sírok ezért . De már Toronynak és Ladynek meg Suttyónak kisírtam már a fél búrámat , hogy szeretnék már elszakadni ettől a közegtől , végre megtudni milyen az a stresszmentes környezet , ahol kitom zárni a sok hülyét és nem látom minden nap apámat sem . De hosszú lesz még ez az 1 év Istenem . Nah mindegy , semmi mással nem kell foglalkoznom , semmi hülyével , csak a pozitív emberkékkel , edzeni , enni , tanulni , aludni . Csaj lehetne fix is , de sajnos akik normálisak azok foglaltak az az 5-6 ... a többi meg szóra sem érdemes , kisvárosban sajnos ez a szar , mire az utca végére érek , már jönnek orrom alá dörgölve a pletykával , Imádom ezt a helyet. Alig várom már , hogy lássam a hasonló életmódú testépítő emberkéket , ezt a 3 napot úgy fogom megélni , mint az életem legszebb 72 órája . Johnny mester-t a nyáron mindenképpen fel kell keresnem , az ő szavai sokat fognak segíteni úgy érzem az előrehaladásban ! :-){

Holnap lábnap , hát nemtudom mi lesz , guggolást lehet nem fogom eröltetni mert az alsóhátam nincs még igazán rendben . De azért nem fogtok bennem csalódni , odateszem magam mint mindig és csak nem fog olyan rosszul sikerülni a story .

Előre elnézést szeretnék kérni azoktól akik ezt elolvassák , vissza se merem olvasni mit írtam . Inkább próbálom ezt elfelejteni,talán ha ráalszok egyet majd elmúlik és helyrejön megint minden a régi kerékvágásba .

További kellemes estét mindenkinek és köszönöm tockon2 barátomnak , hogy ilyen kitartó és segítőkész , nélküle szart sem érnék  :-){ :-){ :-){ :-){ !

2008. Június 24. - 23:35:32
Válasz #49
Nem elérhető

tockon2


Ha nem haragszotok meg, én csak holnap írok bővebben+ma le is mértük magunkat, ezeket is megosztom veletek! Most alvás, reggel korán kelek! Jó éjt mindenkinek!

2008. Június 25. - 12:25:43
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha nem haragszotok meg, én csak holnap írok bővebben+ma le is mértük magunkat, ezeket is megosztom veletek! Most alvás, reggel korán kelek! Jó éjt mindenkinek!

Nagyon várom, kíváncsi vagyok a méreteidre (a publikusakra  :P ) mert elég komolyan nézel ki bakker  8-)  :-)!
Hejj, csak egyszer kezdjek neki tömegelni  @:-)  @-o

2008. Június 25. - 12:30:33
Válasz #51

B1ll4

Vendég
Nem lövöm le a poént , de durranva összejött egy igen szép kerek szám neki :)

2008. Június 25. - 12:31:03
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem lövöm le a poént , de durranva összejött egy igen szép kerek szám neki :)

 :-O Erre készülök én is őszre!  :-)!

2008. Június 25. - 12:45:18
Válasz #53
Nem elérhető

tockon2


Gyors helyzetjelentés, mert megyek vissza melózni! Szóval a tegnapi edzés viszonylag jól ment a meleg ellenére, ferde pados nyomásban 120 volt a vége, egykezesekkel sima padon 40-el, ferde padon pedig egy 40-es után 32 lett a többi, mivel bevettünk egy plusz gyakorlatot, eléggé lefárasztott minket, szerintem Béla is csak ezt érezte. Jah, tárogatás végén 16-al. Bicepsz állva kétkezes 50-el, 18-al ülve egykezes és ugyanennyi koncentrált bicepsz.

Szóval a méretek. Egyenlőre csak combot, meg kart mértünk.
Comb mind a kettőnknek 63cm, nálam ugye ez azért problémás, mert majdnem 10cm-rel magasabb vagyok.
Kar. Bélának az egyik 40,5, a másik 41,5. Durranva 41,5 és 43,5. Bocs Béla, nem emlékszem melyik melyik volt. :-[
Nekem hidegen a bal 46, a jobb 48. Durranva csökken a különbség, a bal 49, a jobb 50. Sajnos a csukló sérülésem miatt lemaradt egy kicsit a bal, de igyekszem.
Jövő héten majd mérünk mellkast, meg vállat! Egyenlőre ennyi! Most rohanok tovább!

2008. Június 25. - 12:52:26
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyors helyzetjelentés, mert megyek vissza melózni! Szóval a tegnapi edzés viszonylag jól ment a meleg ellenére, ferde pados nyomásban 120 volt a vége, egykezesekkel sima padon 40-el, ferde padon pedig egy 40-es után 32 lett a többi, mivel bevettünk egy plusz gyakorlatot, eléggé lefárasztott minket, szerintem Béla is csak ezt érezte. Jah, tárogatás végén 16-al. Bicepsz állva kétkezes 50-el, 18-al ülve egykezes és ugyanennyi koncentrált bicepsz.

Szóval a méretek. Egyenlőre csak combot, meg kart mértünk.
Comb mind a kettőnknek 63cm, nálam ugye ez azért problémás, mert majdnem 10cm-rel magasabb vagyok.
Kar. Bélának az egyik 40,5, a másik 41,5. Durranva 41,5 és 43,5. Bocs Béla, nem emlékszem melyik melyik volt. :-[
Nekem hidegen a bal 46, a jobb 48. Durranva csökken a különbség, a bal 49, a jobb 50. Sajnos a csukló sérülésem miatt lemaradt egy kicsit a bal, de igyekszem.
Jövő héten majd mérünk mellkast, meg vállat! Egyenlőre ennyi! Most rohanok tovább!

Király vagy, csak így tovább!  =/+'  @-o

2008. Június 25. - 12:54:08
Válasz #55
Nem elérhető

tockon2


Gyors helyzetjelentés, mert megyek vissza melózni! Szóval a tegnapi edzés viszonylag jól ment a meleg ellenére, ferde pados nyomásban 120 volt a vége, egykezesekkel sima padon 40-el, ferde padon pedig egy 40-es után 32 lett a többi, mivel bevettünk egy plusz gyakorlatot, eléggé lefárasztott minket, szerintem Béla is csak ezt érezte. Jah, tárogatás végén 16-al. Bicepsz állva kétkezes 50-el, 18-al ülve egykezes és ugyanennyi koncentrált bicepsz.

Szóval a méretek. Egyenlőre csak combot, meg kart mértünk.
Comb mind a kettőnknek 63cm, nálam ugye ez azért problémás, mert majdnem 10cm-rel magasabb vagyok.
Kar. Bélának az egyik 40,5, a másik 41,5. Durranva 41,5 és 43,5. Bocs Béla, nem emlékszem melyik melyik volt. :-[
Nekem hidegen a bal 46, a jobb 48. Durranva csökken a különbség, a bal 49, a jobb 50. Sajnos a csukló sérülésem miatt lemaradt egy kicsit a bal, de igyekszem.
Jövő héten majd mérünk mellkast, meg vállat! Egyenlőre ennyi! Most rohanok tovább!

Király vagy, csak így tovább!  =/+'  @-o
Hova tovább? :-\ Úgy gondolom, hogy méretben nem nagyon van tovább naturálon, mármint karméretben. ˝=/ De azért köszönöm, majd igyekszem!  ;-oo-;

2008. Június 25. - 12:57:23
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyors helyzetjelentés, mert megyek vissza melózni! Szóval a tegnapi edzés viszonylag jól ment a meleg ellenére, ferde pados nyomásban 120 volt a vége, egykezesekkel sima padon 40-el, ferde padon pedig egy 40-es után 32 lett a többi, mivel bevettünk egy plusz gyakorlatot, eléggé lefárasztott minket, szerintem Béla is csak ezt érezte. Jah, tárogatás végén 16-al. Bicepsz állva kétkezes 50-el, 18-al ülve egykezes és ugyanennyi koncentrált bicepsz.

Szóval a méretek. Egyenlőre csak combot, meg kart mértünk.
Comb mind a kettőnknek 63cm, nálam ugye ez azért problémás, mert majdnem 10cm-rel magasabb vagyok.
Kar. Bélának az egyik 40,5, a másik 41,5. Durranva 41,5 és 43,5. Bocs Béla, nem emlékszem melyik melyik volt. :-[
Nekem hidegen a bal 46, a jobb 48. Durranva csökken a különbség, a bal 49, a jobb 50. Sajnos a csukló sérülésem miatt lemaradt egy kicsit a bal, de igyekszem.
Jövő héten majd mérünk mellkast, meg vállat! Egyenlőre ennyi! Most rohanok tovább!

Király vagy, csak így tovább!  =/+'  @-o
Hova tovább? :-\ Úgy gondolom, hogy méretben nem nagyon van tovább naturálon, mármint karméretben. ˝=/

Na ne röhögtess már.. Simán van még benned szerintem  :-/-(-:

2008. Június 25. - 12:58:27
Válasz #57
Nem elérhető

madinorbi


Comb 63 ? Az kevésnek tűnik Béla a fotók alapján hol méritek ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 25. - 13:07:49
Válasz #58

B1ll4

Vendég
A comb az nagyon csalóka , én mondtam is neki tegnap , az lehetetlen , hogy ekkora legyen ...

2008. Június 25. - 13:10:01
Válasz #59
Nem elérhető

madinorbi


A comb az nagyon csalóka , én mondtam is neki tegnap , az lehetetlen , hogy ekkora legyen ...
Legvastagabb résznél mérjétek a farizom alatt úgyhogy az ne legyen benne nem a térdkalácsnál  !+"%
Sokkal vaskosabbnak néznek ki azt mérjétek le megint  >:D
szekönd editör mentes felhasználó