2024. Május 17. - 17:31:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 391885 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 07. - 13:45:10
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


mi az a makonya? ????...
Kb. gyökér, lúzer, gyík, szerencsétlen, korlátozottan rátermett, de szerethető hős  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 07. - 14:13:59
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 07. - 15:08:28
Válasz #62
Nem elérhető

George


ne haragudj OGRE de télelg bebizonyitottam hogy makony vok ***)))) ***)))) ***))))
 d:)erősen ittas vezetés ˝=/
éjszakai fogvatarás Łł=
ugy hogy nem lesz ma edzés inkább hányok még :---- :----
de majd remélem azért Cili lefotozz majd
Na bazzeg te kész vagy ***)))) Cili direkt mondta, hogy nem jön, majd te segítesz, erre senki nem volt lent reggel, szerencsétlen pultos kiscsajjal erőlködtük fel a bandázst, nagyon fasza lett :-/] Képek persze nem lettek így, mert automatával rohadtul elmosódott minden ˝=/ Pedig akkora állat voltam, hogy már nem mertem a végén tükörbe nézni ***))) Remélem azért nem kúrtak seggbe a fogdában :-)(-:
-------------------------------
Melledzés:
Fekvenyomás, dupla sorozattal: 3x10 110, 100 - vetkőző jellegű sorozatok, eléggé fárasztó volt
Ferdepados nyomás kereten: 60x10, 100x8, 100x8
Tárogatás: 24x10, 28x10, 28x10
Kábeles összehúzás: 3x10

Jövő héten emelem a súlyt, az első sorozatok rohadt könnyen mentek, a másodikkal mindig harcolni kellett már, fárasztó, de nagyon jól bedurrantam tőle. Holnap kap utolsó esélyt a fénykép dolog, talán karozás közben sikerül végre valakinek megtalálni a jó fényt abban a  :-Đ teremben.

2008. Szeptember 07. - 15:22:37
Válasz #63
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lesz jó kép garantálom!!! Lesz zarándokhely is!  ****) ;D

2008. Szeptember 08. - 13:07:50
Válasz #64
Nem elérhető

George


Hi!

Nagyon korán volt ma 6 óra, én legalábbis így éreztem mikor felkeltem, de ahogy közeledett az edzés, egyre inkább megjött a harci kedvem :-/-
A hangulatfelelős Suncity volt, aki gondoskodott róla, hogy az izzadsággal együtt a könnyek is csorogjanak a szemünkből a röhögéstől ;D

Tricepsz:
Letolás csigán kötéllel: 4x10
Homlokra engedés: 30x10, 40x10, 50x8
Egykezes fejfölötti tric.nyújtás: 14x10, 16x10, 16x10
Letolás széles fogással egyenes rúddal: 3x10

Bicepsz:
Egykezes beforgatás: 12x10, 18x8, 22x6, 26x6
Kétkezes franciarúddal állva: 30x10, 50x6, 70x3
Kalapácsos: 16x10, 20x8, 20x8
Koncentrált: 14x10 x 3

Wow! Kemény edzés volt, full bedurranás, a végére már feszengeni sem maradt erőm.
 :-< A súlyom reggel: 101 kg
Ez barátok közt is majdnem 5 kg egy hét alatt. Nem emeltem a ch-n, minden úgy van betartva, ahogy leírtam a topik elején. Úgy érzem nekem ennyi elég, szépen gyarapodok, a többiek is ezt hazudják ****) :violinplay3: Hetente rakok majd be új képeket, most kettő értékelhető lett máról, thx to Mr. Nutella <:-)

2008. Szeptember 08. - 13:11:16
Válasz #65
Nem elérhető

hopika


Rakjad csak-rakjad!
Jó az a kar,nem tudom mit nyávogsz... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 13:58:09
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Állat vagy Ogre, lehet le kellene költöznöm Szegedre, ott lehet valami a vízben  :D Vagy Miszta Nutella hat rád ilyen módon, valld be  :-/-  Łł= Te is igazi átalakuló művész vagy  8-)  :-)->

2008. Szeptember 08. - 14:09:03
Válasz #67

B1ll4

Vendég
Szeged is a Tisza mellett van akárcsak Kécske ... itt van a kutya elásva :)  . Jó a forma ;)

2008. Szeptember 08. - 14:18:26
Válasz #68
Nem elérhető

George


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

2008. Szeptember 08. - 15:34:29
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Szeged is a Tisza mellett van akárcsak Kécske ... itt van a kutya elásva :)  . Jó a forma ;)

Költözök!  --)  ***

2008. Szeptember 08. - 15:35:32
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0

2008. Szeptember 08. - 15:37:45
Válasz #71
Nem elérhető

hopika


Miinimum 120...csak azért,hogy Hulk következő részében ne csapják le a kezéről a szerepet...most is csak 7 kilóval maradt le... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 16:48:58
Válasz #72
Nem elérhető

George


Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

2008. Szeptember 08. - 16:50:39
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


Szeged is a Tisza mellett van akárcsak Kécske ... itt van a kutya elásva :)  . Jó a forma ;)
akkor már értem!
ezek szerint a cián szennyezésnek vannak eddig felfedezetlen utóhatásai is @-o
 ****) ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 08. - 17:02:41
Válasz #74
Nem elérhető

George


Szeged is a Tisza mellett van akárcsak Kécske ... itt van a kutya elásva :)  . Jó a forma ;)
akkor már értem!
ezek szerint a cián szennyezésnek vannak eddig felfedezetlen utóhatásai is @-o
 ****) ;D ;D
Igen. A sarkamnál fogva mártottak a folyóba akkor ?:-/