2024. Május 17. - 14:45:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: zöldfülü  (Megtekintve 8175 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 09. - 09:50:41
Megtekintve 8175 alkalommal
Nem elérhető

tee_bee


Sziasztok Srácok!

      Régóta olvasgatom már a fórumot, és most gondoltam miért is ne nyithatnék én is egy blogot magamnak...
 Most kezdtem edzeni nemrég, egész pontosan 3 hónapja, és reméllem a forum, és a blogom segítségével segítő arcokra lelek itt, mind az edzésben, mind a táplálkozásban, és sok-sok dolgot elsajátíthatok majd tőletek!  ;)

   Edzés tervemről, jelenlegi állapotomról, étkezésemről, és a használlt táp.kieg-jeimről hamarosan bővebben beszámolok, hogy ezeket véleményezni tudjátok és reméllem minnél több jótanácsal ellátni...! ****:))))))

    Előre is köszi mindenkinek!!!
                                                                                                         Üdv.: tee_bee O0

2009. Január 09. - 10:27:19
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Üdv a körünkben!
Szerintem a postodat Lady fogja először véleményezni helyesírási szempontból...  :-}
Írj részleteket!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Január 09. - 11:49:11
Válasz #2

Grizzly79

Vendég
 #:-)

Várjuk az infókat!  =/+'

2009. Január 09. - 12:03:44
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


Üdv a körünkben!
Szerintem a postodat Lady fogja először véleményezni helyesírási szempontból...  :-}
Írj részleteket!
 @:-)
***))) ***))) ***)))  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 10. - 00:01:10
Válasz #4
Nem elérhető

tee_bee


 Sziasztok srácok!


   Hát igen a helyesírásom a pocséknál is roszabb egy fokkal, ezért előre is elnézést mindenkitől!

   Mivel már említettem, hogy most kezdtem ezt a sportot ezért túlzásokba nem is vittem az elején a kiegészítőket:
       
          - Volumass 35 professional
          - Cytogen Whey Pro
          - creatin 100% monohydrate
          - Peak Multivitamin
             egyenlőre ennyi..... 
      Ezeket most kezdtem el szedni jan. 5.-én.


  A jelenlegi edzés tervem a következő:  - Hétfő: mell, kar, alkar
                                                       - Kedd:  hát, váll
                                                       - Szerda: comb, vádli
                                                       - Csütörtök: mell, kar, alkar
                                                       - Péntek: hát, váll, csukja

   Jelenlegi állapotom kicsivel több mint 2 hónap edzés után:

               testsúly: 90 kg
               kar: 40 cm
               derék: 90 cm
               mell: 112 cm
               comb: 61 cm
               vádli: 39 cm
               alkar: 33 cm

 Egyenlőre ennyi. Hamarosan beszámolok az edzéseimről részletesen is, milyen gyakorlatokat végzek, mekkora súlyokal, stb....
 Ha valakinek bármi észrevétele, jótanácsa van esetleg az eddíg írotakkal kapcsolatban az kérem jelezze!  ;)

   Joéjt!
                                                                                                                                     Üdv.: tee_bee O0




2009. Január 10. - 01:12:22
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


kezdőként, mért edzed a felsötested kétszer? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 10. - 09:39:01
Válasz #6
Nem elérhető

Ms.Figure


Sziasztok srácok!


   Hát igen a helyesírásom a pocséknál is roszabb egy fokkal, ezért előre is elnézést mindenkitől!

   Mivel már említettem, hogy most kezdtem ezt a sportot ezért túlzásokba nem is vittem az elején a kiegészítőket:
       
          - Volumass 35 professional
          - Cytogen Whey Pro
          - creatin 100% monohydrate
          - Peak Multivitamin
             egyenlőre ennyi..... 
      Ezeket most kezdtem el szedni jan. 5.-én.


  A jelenlegi edzés tervem a következő:  - Hétfő: mell, kar, alkar
                                                       - Kedd:  hát, váll
                                                       - Szerda: comb, vádli
                                                       - Csütörtök: mell, kar, alkar
                                                       - Péntek: hát, váll, csukja

   Jelenlegi állapotom kicsivel több mint 2 hónap edzés után:

               testsúly: 90 kg
               kar: 40 cm
               derék: 90 cm
               mell: 112 cm
               comb: 61 cm
               vádli: 39 cm
               alkar: 33 cm

 Egyenlőre ennyi. Hamarosan beszámolok az edzéseimről részletesen is, milyen gyakorlatokat végzek, mekkora súlyokal, stb....
 Ha valakinek bármi észrevétele, jótanácsa van esetleg az eddíg írotakkal kapcsolatban az kérem jelezze!  ;)

   Joéjt!
                                                                                                                                     Üdv.: tee_bee O0





hm...a vádli picit vékonykának tűnik a derék meg picit vastagnak,a többo tök okés:D

2009. Január 11. - 12:03:49
Válasz #7

Grizzly79

Vendég
Mik a céljaid az edzőtermi munkával?
Hány éves vagy?
Munkasorozatok?
Képek?

Nekem nem igazán tetszik a beosztásod. Kicsit kapkodósnak tűnik.
Persze jó lenne látni a gyakorlatok és a munkasorozatok beosztását is.
Amúgy nekem kb. ugyanez volt az edzéstervem anno főiskolás koromban, amikor elkezdtem az edzést. Minden izmot kétszer edzettem egy héten a lábat kivéve.
Így utólag elég érdekes volt. Persze fejlődtem, de akkoriban akkor is fejlődtem, ha elszívtam egy szál cigit, megittam 3 sört és hazavittem egy kislányt.  :-)(-:

Jelenleg a nagy izmok heti egy a kar heti kétszeri edzésének és a pihenőidők maximalizálásának híve vagyok.
De minden rajtad múlik! Ha ez neked jó, akkor hajrá!  ****:))))))

2009. Január 11. - 18:30:52
Válasz #8
Nem elérhető

tee_bee


 hy!

   Most töltöttem be a 19-et!  Ezt az edzés tervet most kezdtem egy hete, bár nagyon megoszlanak a vélemények róla....

   Az előző edzéstervem a következő volt:

 Hétfő: mell,bicepsz,alkar
 Kedd : comb, vádli
 Szerda: bicepsz, tricepsz
 Csütörtök: hát, csukja
 Péntek: váll, tricepsz, alkar

   Ugyérzem fejlődtem tőle rendesen, meg nekem be is vállt, most próbaképp bedobtam ezt az uj edzéstervet, hogy heti 2x edzek meg mindent, de az első héten már is akadtak problémák. (pl: a csütörtöki melledzésen a vízszintes fekvenyomás sokkal rosszabul ment mint a hétfőin  :( )
 Meg a gyakorlatokat se éreztem túlságosan már a hét vége felé...  :(
     
                                                                                                                                                          Üdv.: tee_bee O0

2009. Január 12. - 15:43:28
Válasz #9
Nem elérhető

tee_bee


 Hello Srácok!

     Várom a véleményeket az edzéstervekről...... ????... 
        Véleményetek szerint melyik beosztás lenne számomra a kedvezőbb?
 

                                                                                                  Üdv.: tee_bee O0

2009. Január 12. - 23:40:50
Válasz #10
Nem elérhető

tee_bee


 na hello Srácok megvolt a mai edzés!

    Végülis a régi jól bevállt edzéstervem mellet maradtam, szóval ma mell, bicepsz, alkar volt terítéken.
    Hát lássuk:

   Mell:
                     - vízszintes fekvenyomásal kezdtem: 60kg 1X15 , 80 kg 1x10 , 100kg 1x7, 120kg 1x3 és a végére 60kg-ba még belepumpáltam 1x15-öt
                     - ezután 30 fokos padon folytattam: 50kg 1x10 , 70kg 1x8 , 90kg 1x6 majd innen kevés pihenővel vetkőző sorozatba 70kg-ba 8-at , 50kg-ba
                      pedíg amennyit csak beletudtam nyomni a végén...
                     - és végül utolsó gyakorlatként mellre egy tárogatás: 20kg 3x8
                     
  Bicepsz:
                  - kétkezes bicepszhajlítás francia rúdal: 30kg 1x10 , 40kg 1x10 , 50kg 1x8 , 60kg 1x5, 65kg 1x4 majd a végén pihenő nélkül 40kg-ba 10-et,
                     35kg-ba 10-et, majd 30-ba is 10-et
                  - kalapács bicepszezés: 10kg 1x12 , 15kg 1x10 , 20kg 2x10 , majd rögtön 10kg-al 1x15
                  - köteles bicepszezés csigán: 50kg-ról pihenő  nélkül vetkőzve ami kifért a csövön.... @:-)
 
 Alkar:
                 -edzés végére csinálltam még 4 sorozat csuklóbehúzást.....

  Összegezve számomra ez egy elég kemény edzés volt, és meglepően jól is ment! Szinte mindenbe csucsot nyomtam magamhoz képest aminek nagyon örülök is!!! =/+'   ****:))))))

 Ha esetleg valakinek bármi észre vétele vagy javaslata van, az ne tartsa vissza! ;)

                    Jóéjt! Holnap jelentkezem!

                                                                                                                                          Üdv.: tee_bee O0
                                                                                                                                   

2009. Január 13. - 10:46:16
Válasz #11

Grizzly79

Vendég
na hello Srácok megvolt a mai edzés!

    Végülis a régi jól bevállt edzéstervem mellet maradtam, szóval ma mell, bicepsz, alkar volt terítéken.
    Hát lássuk:

   Mell:
                     - vízszintes fekvenyomásal kezdtem: 60kg 1X15 , 80 kg 1x10 , 100kg 1x7, 120kg 1x3 és a végére 60kg-ba még belepumpáltam 1x15-öt
                     - ezután 30 fokos padon folytattam: 50kg 1x10 , 70kg 1x8 , 90kg 1x6 majd innen kevés pihenővel vetkőző sorozatba 70kg-ba 8-at , 50kg-ba
                      pedíg amennyit csak beletudtam nyomni a végén...
                     - és végül utolsó gyakorlatként mellre egy tárogatás: 20kg 3x8
                     
  Bicepsz:
                  - kétkezes bicepszhajlítás francia rúdal: 30kg 1x10 , 40kg 1x10 , 50kg 1x8 , 60kg 1x5, 65kg 1x4 majd a végén pihenő nélkül 40kg-ba 10-et,
                     35kg-ba 10-et, majd 30-ba is 10-et
                  - kalapács bicepszezés: 10kg 1x12 , 15kg 1x10 , 20kg 2x10 , majd rögtön 10kg-al 1x15
                  - köteles bicepszezés csigán: 50kg-ról pihenő  nélkül vetkőzve ami kifért a csövön.... @:-)
 
 Alkar:
                 -edzés végére csinálltam még 4 sorozat csuklóbehúzást.....

  Összegezve számomra ez egy elég kemény edzés volt, és meglepően jól is ment! Szinte mindenbe csucsot nyomtam magamhoz képest aminek nagyon örülök is!!! =/+'   ****:))))))

 Ha esetleg valakinek bármi észre vétele vagy javaslata van, az ne tartsa vissza! ;)

                    Jóéjt! Holnap jelentkezem!

                                                                                                                                          Üdv.: tee_bee O0
                                                                                                                                   
Egész jó súlyokkal dolgozol.
Ami nekem picit furcsa, hogy a bicepsz után még tolsz alkar edzést is.
Nekem a bicepszedzés szénné cseszi az alkaromat és semmi ingerenciám sincsen már külön megedzeni az alkaromat.

Régen én is majdhogynem hasonló edzéstervet követtem a Tiédhez. Én is fejlődtem tőle rendesen, de a hét második edzésén szintén tapasztaltam a visszaesést.
Ennek egyszerű oka van így utólag. A nagy izmok (mell, hát) egyszerűen nem tudják kipihenni magukat ennyi idő alatt.
Persze lehet ezt így csinálni ideig-óráig, de hosszabb távon el kell felejteni, mert a túledzés miatt tuti elmaradnak a várt fejlődési eredmények bizonyos idő elteltével.
Akkor majd célszerű lesz áttérni egy másik edzéstervre, illetve munkasorozatszámra stb...

2009. Január 13. - 12:24:35
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


... (pl: a csütörtöki melledzésen a vízszintes fekvenyomás sokkal rosszabul ment mint a hétfőin  :( )

Mert még nem volt regenerálódva. Ezért mondjuk mindig hogy heti 1x edzünk 1 testrészt  :-} Ha viszont 2x edzed, akkor a 2. egy lazább, durrantós edzés legyen  /:-)

2009. Január 14. - 00:28:25
Válasz #13
Nem elérhető

tee_bee


 na hello Srácok!

  Bizony én is elég hamar rájöttem arra, hogy a kevesebb néha több!
  Így maradtam is a régi edzéstervemnél amit mostmár véglegesítettem!

 Hétfő: mell,bicepsz,alkar
 Kedd: comb,vádli
 Szerda: bicepsz,tricepsz
 Csütörtök: hát, csukja
 Péntek: váll, tricepsz, alkar

   A mai nap értelem szerüen ugyebár láb edzés volt ami így ment:

       -gugolás: 60kg 1x10 , 100kg 1x6, 120kg 1x6, majd pihenő nélkül vetkőző sorozatba 90-be 6-ot, 80-ba 6-ot, és 60-ba amennyit csak tudtam...
       - merevlábas felhúzás: 50kg 1x10, 80kg 1x10 , 100kg, 1x10, 120kg 1x8, majd a végére kevés pihenővel 80-ba 10-et és 50-be 15-öt
       -a végére pedíg 5 sorozatnyi lábnyujtást volt ülve amit próbálltam minnél magasabb ismétlés számal végezni.

       -vádlira pedíg egy kis ülő vádlit csinálltam: 40kg 1x30, 55kg 1x25, 65kg 1x25, és a végén 40-el ami kifért a csövön, elég jól be is égett a vádlim.

  Összegezve a mai edzést, nem voltam túlságosan megelégedve magamal, elég szarul ment, bár hozzá kell tennem, hogy véleményem szerint a láb edzés a
  legkeményebb, én sajnos mégis ezt szeretem a legkevésbé, de igyekszem és oda teszem magam keményen a következő lábazásnál!!! @:-)

   Holnap jelentkezem egy beszámolóval a kar edzésemről..... (a csirkemell már olvadozik  ;) )

    Jóéjt! 

                                                                                                                               Üdv.: tee_bee O0

2009. Január 15. - 00:46:35
Válasz #14
Nem elérhető

tee_bee


 na cső Srácok!

 Megvolt a szerdai kar edzés, hát nem volt a legjobb, ugyanis sajnos megint iszonyatosan megfájdult edzés közbe az alkarom! :( ˝=/
 Ha valaki esetleg tud erre valami féle tippet vagy jótanácsot adni, hogy miként lehetne ezen javítani azt megköszönném!

 Na lássuk: álltalában a kar edzést szuperszettben végzem így történt ez most is

   - váltott karú bicepszezés: 10kg 1x20, 20kg 1x20, 25kg 1x14, 30kg 1x8 majd ezután rögtön 10kg-al amennyi csak jól esett....
   -tolodszkodás: 3x10 (saját testsúlyal)

   
   -kétkezes bicepsz hajlítás(egyenes rúdal): 20kg 1x10, 30kg 1x10, 35kg 1x10, 40kg 1x10 45kg 1x10, 50kg 1x10, és itt sajnos már nem is tudtam rámenni
    nagy súlyokra mert rettenetesen fájt már az alkarom.... :(
   -homlokra engedés: 20kg 1x15, 30kg 1x10, 40kg 1x10, 42,5kg 1x6 majd innen pihenő nélkül vetkőző sorozatba rögtön 40kg-al 10-et majd 30-al 10-et és
   20kg-al 15-öt.

   Tovább nem kínoztam a tricepszemet egyrészt az alkarom miatt, másrész pedíg még van egy tricepsz edzésem a héten, pénteken.
 
   Bicepszre bedobtam egy gyakorlatot még pumpálás képpen: kétkezes bicepszhajlítás egyenes rúdal a következőképp:
     
              25kg-al 1 ismétlés, 1másodperc pihenő, majd rögtön 2 ismétlés, 2 másodperc pihenő, majd rögtön 3 ismétlés, 3 másodperc pihenő....
               és így tovább egészen 8 ismétlésig. Rendesen be is durrant tőle a bicepszem, jó érzés volt, leszámítva h az alkarom mennyire szarakodik!

   Sajnos a már-már állandó alkar fájdalmam miatt, a mai edzésen sem tudtam igazán nagy sulyokal dolgozni, de reméllem hamarosan helyre jön a dolog.
   Holnap reméllem egy sokkal jobb hát edzést tudok produkálni!  @:-)

    Holnap jelentkezem! Jóéjt! 
                                                         
                                                                                                                                                   Üdv.: tee_bee O0