2024. Április 27. - 16:22:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A derékról mindent  (Megtekintve 31826 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 17. - 15:36:08
Válasz #30
Nem elérhető

JFlame


valami olyasmi a neve h yoga vagy pilates foam roller
ocsó vót vagy 9 font asszem, de megéri... ****:))))))

2009. Október 17. - 15:52:26
Válasz #31
Nem elérhető

Norbert002


Kszi az infót ****:))))))

2009. Október 17. - 15:57:51
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Nekem meg van egy jó kis hátmasszírozó berendezésem, amit székre lehet tenni, és van egy kis távirányítója.
Na az fellazítja a szart is belőled!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 17. - 16:30:45
Válasz #33
Nem elérhető

JFlame


Nekem meg van egy jó kis hátmasszírozó berendezésem, amit székre lehet tenni, és van egy kis távirányítója.
Na az fellazítja a szart is belőled!  ;D
nah az se lehet rossz!! főleg mikó fő vagyok puffadva ;D

2009. Október 17. - 18:31:26
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


bazeg
egyik pillanatról a másikra nyilal a derekam, de úgy,hogy se állni, se ülni nemtudok ?:-/
ilyenmég nemvolt, még amikor összecsúszott a gerincem, akkorse
most súlyemelö övben ülök itt, így elfogadhatóra redukálódóottt,értsd éppen nem hugyozom magam össze :-)->
ilyenkor mit tudok cisnálni? próbőáltam nyújtani, de nemmegy...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 17. - 19:09:12
Válasz #35
Nem elérhető

Norbert002


Én bekapnék vmi fájdalom csillapítót és ugy próbálnék nyujtogatni, mert akkor már lehet bírsz. De ez lehet baromság... iylet még nem hallotam csak így edzésen kívül történjen ????...

2009. Október 17. - 19:17:36
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


Én bekapnék vmi fájdalom csillapítót és ugy próbálnék nyujtogatni, mert akkor már lehet bírsz. De ez lehet baromság... iylet még nem hallotam csak így edzésen kívül történjen ????...
énsem ????...
vettem be egy cataflamot most megnézzük jóe
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 17. - 19:38:47
Válasz #37
Nem elérhető

JFlame


bazeg
egyik pillanatról a másikra nyilal a derekam, de úgy,hogy se állni, se ülni nemtudok ?:-/
ilyenmég nemvolt, még amikor összecsúszott a gerincem, akkorse
most súlyemelö övben ülök itt, így elfogadhatóra redukálódóottt,értsd éppen nem hugyozom magam össze :-)->
ilyenkor mit tudok cisnálni? próbőáltam nyújtani, de nemmegy...

probáld ki azt a 6 gyaksit amit beraktam az elajén 8-}

2009. Október 17. - 19:42:25
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


bazeg
egyik pillanatról a másikra nyilal a derekam, de úgy,hogy se állni, se ülni nemtudok ?:-/
ilyenmég nemvolt, még amikor összecsúszott a gerincem, akkorse
most súlyemelö övben ülök itt, így elfogadhatóra redukálódóottt,értsd éppen nem hugyozom magam össze :-)->
ilyenkor mit tudok cisnálni? próbőáltam nyújtani, de nemmegy...

probáld ki azt a 6 gyaksit amit beraktam az elajén 8-}

aminttudok mozogni jó? :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 17. - 19:43:22
Válasz #39
Nem elérhető

JFlame


bazeg
egyik pillanatról a másikra nyilal a derekam, de úgy,hogy se állni, se ülni nemtudok ?:-/
ilyenmég nemvolt, még amikor összecsúszott a gerincem, akkorse
most súlyemelö övben ülök itt, így elfogadhatóra redukálódóottt,értsd éppen nem hugyozom magam össze :-)->
ilyenkor mit tudok cisnálni? próbőáltam nyújtani, de nemmegy...

probáld ki azt a 6 gyaksit amit beraktam az elajén 8-}

aminttudok mozogni jó? :D

azokhoz nem kell mozogni!!! ;D
valaki majd elhelyez az adott pozíciókba ****:)))

2009. Október 17. - 19:44:08
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


bazeg
egyik pillanatról a másikra nyilal a derekam, de úgy,hogy se állni, se ülni nemtudok ?:-/
ilyenmég nemvolt, még amikor összecsúszott a gerincem, akkorse
most súlyemelö övben ülök itt, így elfogadhatóra redukálódóottt,értsd éppen nem hugyozom magam össze :-)->
ilyenkor mit tudok cisnálni? próbőáltam nyújtani, de nemmegy...

probáld ki azt a 6 gyaksit amit beraktam az elajén 8-}

aminttudok mozogni jó? :D

azokhoz nem kell mozogni!!! ;D
valaki majd elhelyez az adott pozíciókba ****:)))
****:)))
megcsinálom még ma, köszi /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 17. - 19:54:07
Válasz #41
Nem elérhető

tomasz


A fordított hiperhajlítást én is szoktam alkalmazni néha,ha érzek feszülést a derekamban.Én úgy csinálom,hogy van egy állítható pad a teremben,amit negatív pad "üzemmódba" állítok.Ráhasalok,és a lábamat emelgetem szép lassan,mint ha fordított lábemelést csinálnék.Jól nyújtja az alsó hátat,nekem bejövős.Viszont említette valaki,hogy gerincsérvvel küzd,vagy küzdött.Ha a gerincsérv tünetmentessé tételéért tudna valaki javasolni gyakorlatokat azt megköszönném.A feleségemnek van,már műteni akarják,de ha meg lehetne oldani műtét nélkül az jó lenne.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Október 17. - 20:03:38
Válasz #42
Nem elérhető

JFlame


A fordított hiperhajlítást én is szoktam alkalmazni néha,ha érzek feszülést a derekamban.Én úgy csinálom,hogy van egy állítható pad a teremben,amit negatív pad "üzemmódba" állítok.Ráhasalok,és a lábamat emelgetem szép lassan,mint ha fordított lábemelést csinálnék.Jól nyújtja az alsó hátat,nekem bejövős.Viszont említette valaki,hogy gerincsérvvel küzd,vagy küzdött.Ha a gerincsérv tünetmentessé tételéért tudna valaki javasolni gyakorlatokat azt megköszönném.A feleségemnek van,már műteni akarják,de ha meg lehetne oldani műtét nélkül az jó lenne.

nekem az van-volt...a gyakorlatokkal kéne kezdeni amiket leírtam a topic elején, a képek be is vannak csatolva 8-}
a gyakorlatok közben nem kell semilyen mozgást végezni csak feküdni és lazítani, mélyeket lélegezni...
napi 2x 3x
a gyakorlatokat 5-2 percig kell tartani, mozdulatlanul...
majd azért kéne mozogni, tornászni, tudom ajánlani a yogát!!!
van könyv dvd kezdő szinten!!! nagyon jó!!!

2009. Október 17. - 20:07:14
Válasz #43
Nem elérhető

Rob


Nekem van 3 jóga videóm,vannak benne nagyon jó gyakorlatok.
Ha igény van rá feltöltöm vhova?!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 18. - 11:04:12
Válasz #44
Nem elérhető

endre66


Ma lábaztam, és beiktattam guggolás előtt egy derék gyakorlatot. Igaz, farizompad a neve, de ez most mindegy.  8-) Mivel nem akartam kifárasztani a derekamat (elvégre mégiscsak láb nap volt), 3x20 ismétlést csináltam, dinamikusan a pozitív és lassú mozdulattal a negatív szakaszban. Úgy érzem sikerült vele tökéletesen bemelegíteni az egész törzset és a guggolást is sokkal biztonságosabbnak éreztem. Lényeg a lényeg: guggolás előtt érdemes egy gyakorlatot áldozni a derék bemelegítésére túl a szokásos gimnasztikán.  ?:-) Hogy ezt eddig miért nem csináltam?  ***))))