2024. Április 27. - 21:50:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A Sérülések Nem Olyan Csodálatos Világa!  (Megtekintve 20536 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 07. - 20:25:54
Megtekintve 20536 alkalommal
Nem elérhető

MOKATE


Sziasztok!
Nagyon várom, hogy elérhető legyen mindkét anyag... Szerintem az egyik legfontosabb topic lehetne: Charles Glass Vállsérülés Tippjei  ;D

2007. Június 07. - 21:02:20
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a derekam már krónikus, vissza kellett vennem a guggolásokból, mert teljesen kinyírta  :( A jobb vállam is szokott fájni ha nyomó gyakszit végzek, most meg nemtom miért de fáj a bal vállam is, csak úgy spontán  :-\ Ehh, ez a sport ez ilyen, aki nagy súlyokkal dolgozik (magához képest), az sérül is  8)

2007. Június 08. - 06:43:28
Válasz #2
Nem elérhető

MOKATE


Nekem is ki van nyíródva a bal vállam (frontális fej) és a bal térdem (ez mondjuk nem az edzés miatt, de kihat rá), nem szeretném, ha súlyosbodnának a tünetek...! Ezért is várom nagyon :) a vállsérülésről szóló cikket!

2007. Június 12. - 17:35:24
Válasz #3
Nem elérhető

Eddie


Jelentem nekem 2 ínhüvelygyulladásom van.  :-\
Egyél hangyusznövit!

2007. Augusztus 01. - 12:42:08
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nakéremszépen! Forradalmi dolgot jelenthetek be a váll és térdfájósoknak. 3 év kisérletezgetés után megtaláltam azt a hatóanyagot amely tünetmentesített.A vállam ismét a régi....(remélem nem csak egy ideig)

Végigpróbáltam sok mindent...és érdekes de a halolaj kapszula (omega 3...stb) hozott rendbe.
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=871&category_id=77&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773

Egy kis reklám.  ;D (...bár én nem ezt vettem)  ::)

Na mostmár kísérletezzen más is.

2007. Augusztus 01. - 15:41:00
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez tényleg így van! Én a diéta miatt kezdtem el szedni a halolaj kapszulát...erre elmúlt a vállfájásom is.  Łł= @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 06. - 23:37:11
Válasz #6
Nem elérhető

parrre



Milyen adagolással szedtétek a halolajkapszulát ?

Gondolom az ajánlott adag többszöröse ment vagy nem ?


2007. Augusztus 07. - 23:00:15
Válasz #7
Nem elérhető

parrre


Ja és ezen kívül máshol olvastam olyat hogy 10-15 gramm c vitamin is elmúlaszt ilyeneket. Gondolom van valami pozitív hatása, de valahogy nemtom ...

2007. Október 18. - 20:58:12
Válasz #8
Nem elérhető

GetFreaky!


Nekem is volt mind a két karomba izületi gyulladás!!!!!
Egyetlen dolog segített a gyógyszertárba kapható szója lecitin!!!!!Nekem bevállt még az edzőm javasolta!Érdemes kipróbálni!


2008. Október 08. - 10:43:27
Válasz #9
Nem elérhető

Gabe


most már eljutottam oda, hogy 20-30%-ot vissza kellett vennem a fekvenyomásban, annyira szar a jobb vállam, kenőcsök lóf@szt sem érnek, azon kívül, hogy szétégetik a bőrömet.
ízületvédő tabikkal mi a tapasztalat, vagy az itt említett halolajkapszulákkal, esetleg együtt?
a teremben minden okos azt mondja, ő ilyenkor tol 1 kúrát,mert akkor kenést kapnak a kopott ízületek.
most a f@szom fog emiatt bekoxolni...  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 08. - 12:21:52
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


most már eljutottam oda, hogy 20-30%-ot vissza kellett vennem a fekvenyomásban, annyira szar a jobb vállam, kenőcsök lóf@szt sem érnek, azon kívül, hogy szétégetik a bőrömet.
ízületvédő tabikkal mi a tapasztalat, vagy az itt említett halolajkapszulákkal, esetleg együtt?
a teremben minden okos azt mondja, ő ilyenkor tol 1 kúrát,mert akkor kenést kapnak a kopott ízületek.
most a f@szom fog emiatt bekoxolni...  :-Đ

Ha kitaláltad szólj nekem is  :-}

2008. Október 08. - 12:25:07
Válasz #11

Torony

Vendég
Nekem anno a kreatin-monohidrát egyetlen érzékelhető hatása az volt, hogy jobbak lettek az ízületeim. Most pedig(lekopogom) mióta omega-3-at szedek, nem fáj semmim.

Nekem a porcerősítők nem használtak semmit.

2008. Október 08. - 12:31:41
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


én is ettől tartok, hogy csak kidobott pénz a sok tablettára...
veszek én is halolajat!
hátha

God egyé' halojajat!

Ne haJolajat!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 08. - 13:19:18
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 08. - 13:35:00
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Ne haJolajat!  !+"%
Nekem bejött a hajolaj is...azóta olyan szép selymes a szőröm... :-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!