2024. Május 12. - 09:11:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Arnold Schwarzenegger  (Megtekintve 52194 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 10. - 04:21:35
Megtekintve 52194 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azért hoztam létre a témát, hogy minden ide kerülhessen Arnoldról...képek, videók, cikkek, hírek...bármi.

A téma aktualitása pedig az, hogy Arnold július 30-án lesz 60 éves!
Az amerikai Muscle & Fitness e jeles alkalmat megünnepelve speciális számmal jelentkezik. Ehhez a számhoz 5 címlapot is készítettek és meg kell hagyni hihetetlenül jól sikerültek!  ;D

Íme:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 10. - 04:22:12
Válasz #1
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 10. - 05:02:34
Válasz #2
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az egyik kedvenc Arnold fotóm (a sok közül)...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 10. - 05:11:36
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
És ha már az aktualitásoknál tartunk...az Extremefit Magazin legújabb kiadása is speciális Arnold szekcióval jelentkezik 68(!) oldalon keresztül!

Keresd az újságárusoknál!  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 10. - 14:49:41
Válasz #4
Nem elérhető

drake


Sziasztok!

Szóval Arnold a LEGNAGYOBB. Sokan sokszor mondták már, de mindenki őt akarja megelőzni. Az a helyzet, hogy ha pl. összemérjük COLMAN-el, akkor is jobb. Nem az eredményeit tekintve, bár azok is tiszteletre méltók, de ARNOLD-ból csak egy van. Ő az aki megszemélyesíti a testépítést, de megmutatta, hogy egy testépítő, nem csak izmos, de van esze is. Hisz mi akik foglalkozunk ezzel a sportal, azok tudjuk, hogy ész nélkül igazi eredményt nem lehet elérni, természetesen, mindenki a saját céljai, lehetősége szerint. De az átlagemberek is láthatják. Ugye lesz Ő még amerikai elnök is. Szerintem.

ARNOLD THE BEST.

üdv.: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2007. Június 10. - 16:20:16
Válasz #5
Nem elérhető

bandus


Amerikai elnök nem lehet, mivel nem amerikai születésű ;)
Viszont abban egyetértünk, hogy ő a legnagyobb. Számomra ez a forma sokkal jobban bejön, mint a mostani hatalmas tömeg divat.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 10. - 16:34:20
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


Vitathatatlan tény h Arnold a kulcsfigura ebben a sportban. Az ő hírneve mellett a sporté is sokat növekedett abban az időben. Azonban nem árt figyelembe venni h ő a múlt. Őt váltotta le Ronnie, aki a mai kor Arnoldja. Ezzen nem lehet vitába szállni, hiszen ember a Földön még nem épített akkora izomtömeget magára amekkorát ő. Minden idők legnagyobb és legsikeresebb testépítője, a hálivúdi témát leszámítva. Nyilván ő nem is tör ilyen babérokra. Viszont a sport keretein belül elég hibás dolog azt mondani h Arnold jobb. Nem jobb. Sokan azt mondják h ha ma egymás mellé állítják őket akkor is jobb. Ez hülyeség. Ebben a sportban a teljesítmény a felépített izom tömege és annak minősége. Azt hiszem Ronnie túl tett ezen mindenkin életében és utána is nehéz lesz überelni. Ilyen tömeget ilyen kondíció mellett nehezen fognak hozni a jövőben, erre mérget mernék venni.

Ezzel nem akarom azt mondani h Arnold szar, mert nem az. Nekem is példakép a mai napig. Most is vannak a falon képek róla. Teljesen elismerem azt amit elért. Csak azért írtam amit írtam mert nagyon hibás dolog azt mondani h jobb, mikor nem az. Nem lehet összehasonlítani őket, hiszen nem uabban az időben versenyeztek...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 10. - 17:58:11
Válasz #7
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Amerikai elnök nem lehet, mivel nem amerikai születésű ;)
Ha el tudja érni, hogy megválasszák...egy tollvonás (meg persze kellő számú szavazat) és megváltozik az alkotmány... ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 10. - 19:34:57
Válasz #8
Nem elérhető

bandus


Ebben a sportban a teljesítmény a felépített izom tömege és annak minősége. Azt hiszem Ronnie túl tett ezen mindenkin életében és utána is nehéz lesz überelni.

Ebben nem értek veled egyet. Ha csak a mennyiség és miőség számítana, akkor szerintem Rühl-nek sokkal előrébb kellene végezni, mint ahogyan szokott. Szerintem igenis az esztétikusság, az arányosság számít. Szerencsére kezd változni a trend, amit jól mutat, hogy a tavalyi Olimpián az első 5-ben 3 kisebb, de esztétikusabb, formásabb srác is bekerült, bár nem nyertek, és másodikak sem lettek. El kell ismerni Ronniet, de Arnold ezerszer jobban néz ki szerintem, vagy Ferrigno, vagy Oliva.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 10. - 20:06:45
Válasz #9
Nem elérhető

Bubee


Ebben a sportban a teljesítmény a felépített izom tömege és annak minősége. Azt hiszem Ronnie túl tett ezen mindenkin életében és utána is nehéz lesz überelni.

Ebben nem értek veled egyet. Ha csak a mennyiség és miőség számítana, akkor szerintem Rühl-nek sokkal előrébb kellene végezni, mint ahogyan szokott. Szerintem igenis az esztétikusság, az arányosság számít. Szerencsére kezd változni a trend, amit jól mutat, hogy a tavalyi Olimpián az első 5-ben 3 kisebb, de esztétikusabb, formásabb srác is bekerült, bár nem nyertek, és másodikak sem lettek. El kell ismerni Ronniet, de Arnold ezerszer jobban néz ki szerintem, vagy Ferrigno, vagy Oliva.

Jó persze, nyilván az arányosság meg minden más is. De ugye két forduló van, egyik ami a genetikai alapokat nézi (arányosság meg ilyenek, amik adottak és nem szerzett dolgok), a másik pedig azt h mit tudtál felépíteni és milyen kondíciót tudtál kihozni magadból. Mivel a genetika adott és azért nem kellett megdolgoznod (csak a szüleidnek  ;D ) ezért én személy szerint nem tekintem teljesítménynek. Az egy adottság. Viszont az h mennyit építettél fel és milyen minőséget tudsz produkálni az csak tőled és a körülményektől függ. Az MUNKA, és mint olyan, az az elismerendő.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 11. - 05:14:49
Válasz #10
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 11. - 12:31:29
Válasz #11
Nem elérhető

izomboy


bubee-nak igaza van a genetika adott ----- de hogy a francba látnád ha nem dolgoznád ki...?

Szerintem mindenkit a maga idejében kell mérlegelni.  Nehéz összehasonlítani Ronniet és Arnit mert a két kor teljesen eltérő ideált követelt.
 Arninak ha a mostani trendet nézzük óriási lemaradása volna a lába miatt.
De ha megnézed a lábát azon kívűl hogy vékony, de jól tagolt és ha a mai ideál szerint edzett volna bizony megverne mindenkit(rajtam kívűl :P)


 

2007. Június 12. - 14:10:23
Válasz #12
Nem elérhető

tomi


Tíz év múlva Ronnie, csak egy második Lee Haney lesz, akire emlékszünk ugyan de csak egy szám miatt (8) és nem azért, mert szeretjük. Sztem a legfőbb különbség Arnold és Ronnie között, hogy az egyiket, szeretik, míg a másikat csak tisztelik. Másrészről a sportra soha nem lesz akkora fejlesztő hatással egy olyan ember, aki beszéd helyett, csak a fejét tudja rázni (mármint az ideg rázza) és idiótán nevetni, mert valljuk be Ronnie nem egy lángelme... Arnold volt az, aki megismertette a sport szépségét a világgal és aki lehetővé tette, hogy nyilvánosságot, piacot és befektetőket kapjon, akik nélkül aligha lehetne Ronnie akkora, amekkora. ;)
Up the dose, lift the most!

2007. Június 12. - 17:29:32
Válasz #13
Nem elérhető

izomboy


De ez már nem a versenhez és a "ki a legjobb"-hoz tartozik csak egyszerű szimpátiaszavazás.

2007. Június 12. - 17:33:57
Válasz #14
Nem elérhető

Eddie


Arnold For President  ;D
Egyél hangyusznövit!