2024. Május 11. - 10:03:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Arnold Schwarzenegger  (Megtekintve 52136 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 22. - 18:52:03
Válasz #30
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezzel együtt Swarci egy jelenség! Nem fog születni még egy ilyen a földön! Ő egy életművész!

2007. Július 22. - 19:39:43
Válasz #31
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 22. - 19:43:09
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
EZ NEM ŐSRÉGI!ITT MÁR 18 ÉVES!MÁR 4 ÉV EDZÉSSEL A HÁTA MÖGÖTT PÓZOLGAT.

nem ősrégi. Kb. 2 hete vették fel. ;D Te hülye vagy, ember?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 22. - 23:21:20
Válasz #33
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
REMEK KÖNYV,ITT KIFEJTIK ARNOLD SZEMÉTSÉGEIT RENDESEN A SÓ KÚRÁTÓL KEZDVE A FAGYI KÚRÁN ÁT DIÓ KÚRÁIG.ELÉG GENNYLÁDA 1 MANUS!MINDENKIN ÁTGÁZOLT,MINT TERMINÁTORKÉNT.
Azt hiszem megtaláltuk Meinhard Schwarzenegger-t, Arnold régen halottnak hitt frusztrált, depressziós, alkoholisa bátyját...

Isten hozott Meinhard!!! Mi szeretünk és vigyázunk rád!

 #:-) :-):-)::


 o:)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 23. - 14:02:55
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Július 23. - 22:50:23
Válasz #35
Nem elérhető

MRBRILLES


NEM MUSZÁLY ELHINNI AMIT OLVASTAM.A TUDATLANOK HÜLYÉN HALNAK MEG.NEM HISZITEK EL HOGY ILYEN PASAS VOLT,AKKOR MÉG AZ ÚJSÁGOT SEM OLVASSÁTOK(FELTÉVE HA TUDTOK OLVASNI:).NEM TUDOM HA VELETEK KÉTKEDŐKKEL (HA ÉLTETEK VOLNA AKKOR)ÉS MEG KÉRDEZTÉTEK VOLNA MITŐL OLYAN IZMOS.AZT VÁLASZOLTA VOLNA HOGY A SÓTÓL,ÉS ELVÉGZITEK A SÓKÚRÁJÁT MEGBETEGEDTEK MAJD Ő 1 JÓT RÖHÖG HOGY LEHETTEK ILYEN HÜLYÉK HOGY BEVESZITEK A VICCEIT.MIT SZÓLTATOK VOLNA HOZZÁ?HAZAMENTEK SIRVA,VAGY KEZET RÁZTOK VELE HOGY MILYEN JÓPOFA VOLT.NEM 1 EMBERREL MEGCSINÁLTA EZT,ÉS A BETEGSÉGÜKÖN RÖHÖGÖTT!TUDOM HOGY NEHÉZ A HANGYÁNYI AGYATOKKAL BELEGONDOLNI,DE MÁS EGÉSZSÉGÉVEL JÁTSZANI VICCBŐL MOCSKOS DOLOG!MINT TESTÉPITŐ A KEDVENCEM,SŐT SZINÉSZKÉNT IS CSIPEM MEG TÉNYLEG TUD ÉLNI,DE AZÉRT VANNAK HATÁROK!CSAK GONDOLJÁTOK BELE MAGATOKAT A SZENVEDŐ ALANYOK HELYÉBE.AKI MEG NEM OLVASTA MERT KIS BABUCI VOLT AMIKOR KIADTÁK A KÖNYVET AZ MEG FOGJA BE!ELŐBB OLVASSÁTOK EL UTÁNNA DUMÁLJATOK!!!!

2007. Július 23. - 23:01:11
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ájjjjj! Ki mondta hogy ez a szín tiszta igazság? Az Arnold könyvben is lehetnek ferdítések.Jól hangzik a sok dolog amit elmondanak Arnoldról de nézz szét itthon...minden badis gerinctelen,szemét,cigány,seggnyaló stb. (azt mondják  ;D)
Hogy kinek van igaza ebben azt mi már soha nem tudjuk meg.Lehet hogy egy nagy szopatás.Egy akkori Monika Lewinsky könyv. Majd ha talizok Arnival azért a körmére nézek és elbeszélgetek vele. ;D
Ne vegyünk már készpénznek amit valaki leír. Oké elolvastuk,summáztuk és magunkban elgondolkozunk.Ennyi! Nem több! Ez nem egy bírósági végzés....ez egy bulvár könyv.

2007. Július 23. - 23:10:10
Válasz #37
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na ja...ha lesérülnék, prímásként még mindig nagy karriert futhatok be!!!  :-)/

Ez motivál!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 23. - 23:17:03
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Oké a feleségem úgyis nagybőgős...én jól kannázok meg szájbőgőzök...valamit csak kihozunk belőle!  ;D ;D Łł= Łł= Łł= :-):-)::

Oszt majd az bassza mindenki csőrét hogy ebből is jól meg tudunk élni.  ;D ;D ;D

2007. Július 23. - 23:41:16
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Meg ne találják ezt a képet rólam mert jaj a karrieremnek.  ;D ;D ;D

2007. Július 24. - 12:08:26
Válasz #40
Nem elérhető

zotja


komoly kép! az a kanna bele van teremtve a kezedbe /:-)

2007. Július 30. - 16:42:07
Válasz #41
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
HAPPY BIRTHDAY ARNOLD!!!

 

             :-):-):: Łł= Łł= Łł= :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 30. - 22:13:22
Válasz #42
Nem elérhető

MRBRILLES


1 FERDITÉST ÉSZREVETTEM BENNE.AZT IRTÁK HOGY ARNOLD A 80-AS MR.O-N NAGYON ROSSZ FORMÁBAN JELENT MEG,LÁBIZMA NEM LÉTEZETT.DE AHOGY ELNÉZEM A 80'AS KÉPEKET SZERINTEM ABSZOLÚT NINCS ROSSZ FORMÁBAN,MÉG A TÖBBIEKHEZ VISZONYITVA SE.ÉS RÁADÁSUL 3 HÓNAP ALATT KÉSZÜLT FÖL....A LÁBIZMAI SZERINTEM FAJINAK.AZ IGAZ HOGY A 75-ÖS SZINTJÉT NEM HOZZA,DE SZERINTEM MINDENKI FÖLÖTT ÁLLT KIDOLGOZÁSBAN ÉS TÖMEGBEN IS.KORÁNT SEM AKKORA FÖLÉNNYEL GYŐZÖTT,MINT 75-BEN.DE HA AZT A RÖVID 3 HÓNAPOS FELKÉSZÜLÉST BELESZÁMITJUK,AZÉRT NEM SEMMI AMIT VÉGHEZ VITT. :-){

2007. Augusztus 25. - 19:46:55
Válasz #43
Nem elérhető

Citrom



2007. Október 10. - 23:50:47
Válasz #44
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."