2024. Április 28. - 01:49:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 359225 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 10. - 04:27:16
Megtekintve 359225 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 10. - 06:24:11
Válasz #1
Nem elérhető

szv


Ez valoban szánalmas   :o

2007. Július 10. - 08:58:33
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most mé' , a bicepsz implantjuk nem is sikerült olyan rosszul. ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 09:06:21
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


pff, seggfejek, a férfiak úgy néznek ki mint a buzik, félbevágott női csöcsöket kapnak.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 10. - 14:35:29
Válasz #4
Nem elérhető

pókerarc


Ennél már csak az a szánalmasabb,hogy még büszkék is ezekre a testrészeikre :-\

2007. Július 10. - 15:12:13
Válasz #5
Nem elérhető

MRBRILLES


Már régóta megy ez a dolog.Vagy 6 éve láttam az első "testépitő" muksót aki az egész testét teliültette az inplantátumokkal szinte.kb.1m-es karja volt körbe óriási vállakkal,tricepsszel,bicepsszel.1 gond volt hogy a gyakorlatait kb. max 10 kg-os súllyal csinálta:) félkézzel(biztos a kamerák kedvéért,hiszen ő edzéssel érte el ezt az izomméretet:))))A bicepsze leengedve is ugyanakkora volt mint befeszitve,ugyanúgy a tricepsze is!!!!:))))De ami a legnagyobb hülyeség volt hogy magyar testépitőket kérdeztek az élvonalból hogy mitől nőtt ekkorára?Ők azt válaszolták hogy az anabolikus szteroidok használatától(mert persze ők nem szednek csak fehérjét:))Volt aki a genetikára hivatkozott,és egy mondott csak eszes dolgot hogy be lehet ültetve neki a bőre alá szilikon.Tényleg még az élvonalban is vannak ilyen hülye gyúrósok,akiket igy át lehet verni?:)Igaz lehet a szám (tisztelet a kivételnek):izmos kocka has,üres fej...akinek nem inge ne vegye magára!!!

2007. Július 10. - 16:30:56
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D Ez tényleg régóta megy? Én még csak most láttam ilyet először. ;D

Brill, Te nem kevered véletlenül az implantátumot a synthollal?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 10. - 16:39:49
Válasz #7
Nem elérhető

szv


Én is most láttam ilyet elöször... milyen tudatlan vagyok!!  :D :D

2007. Július 10. - 17:06:28
Válasz #8
Nem elérhető

tomi


a vádli-implantálás már tényleg régóta megy, de bicepszről még én is csak most hallottam
Up the dose, lift the most!

2007. Július 10. - 19:04:50
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Agy beültetés, vagy agy-implant nincs?  8)

2007. Július 10. - 19:09:52
Válasz #10
Nem elérhető

szv


Mennyi pénzed van rá ? :D

2007. Július 10. - 19:19:31
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem fizetem a műtétedet, ha erre célzol  ;D

2007. Július 10. - 19:21:08
Válasz #12
Nem elérhető

szv


francba  :D még a sajátodat se birod kifizetni mi ? :-\ ;D

2007. Július 10. - 19:23:40
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Erre bezzeg volna eszed mi??!  :P Na ne offoljunk, nagyon csúnya és rossz dolog, hogy műizmokat varratnak magukra egyesek na :D

2007. Július 11. - 15:33:05
Válasz #14
Nem elérhető

MRBRILLES


Még annak idején az Aktivban adták!Ez nem synthol!:)Ha csak nem nyomott izmonként 1 litert magába!:)Sokan lusták edzeni,és inkább a sebész készit nekik áll izmot.Ezt a nők is előszeretettel használják,csak nem áll izomműtétet,hanem "csinositó műtéteket".Miért nem sporttal hozzák ki magukból a szebb testfelépitést?