2024. Május 09. - 23:29:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 360481 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 01. - 19:31:44
Válasz #45
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Palumbo ezen a képen úgy néz ki mint, egy rakás szar  :-/] ;D
Jó megfigyelő vagy!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 02. - 17:56:47
Válasz #46
Nem elérhető

The Rock


Palumbo ezen a képen úgy néz ki mint, egy rakás szar  :-/] ;D
Jó megfigyelő vagy!  ;D

Kösz  8) ;D

Egyébként, hogy csinálja, hogy folyton szinte versenyformában van?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 01. - 10:44:55
Válasz #47
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kicsoda Ő-be akartam rakni de itt a helye.  ;D

Télleg menő srác lehetett. Látszik rajta.  !+"% ;D

Greg Valentino

2008. Január 01. - 13:50:40
Válasz #48
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

Egyébként, hogy csinálja, hogy folyton szinte versenyformában van?
Meg vannak erre is a különféle praktikák :-\.Csak nem túl szervezetbarát ::).Egy tény ,elnyerte a világ legrondább testépítői díját.Nehéz lesz e trófeát bárkinek is elnyerni tőle :-)(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 01. - 16:29:42
Válasz #49
Nem elérhető

The Rock



Egyébként, hogy csinálja, hogy folyton szinte versenyformában van?
Meg vannak erre is a különféle praktikák :-\.Csak nem túl szervezetbarát ::).Egy tény ,elnyerte a világ legrondább testépítői díját.Nehéz lesz e trófeát bárkinek is elnyerni tőle :-)(-:

Egyetértek, ott is vizipisztolyos keresztelés lehetett  ;D Mit is takar a nem túl szervezetbarát praktika Johnny?  /:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 01. - 17:04:19
Válasz #50
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...jaj Rock ne legyél már olyan kíváncsi...

...na elárulom én: zimbabwei puffancsmoha kivonat,vagy épp az imént leveleztem le Harry Potterrel hogy erre a célra jó a muglizsír is.  !+"% ;D

Na de most komolyan:Csalántea!  ;D

2008. Január 01. - 18:08:10
Válasz #51
Nem elérhető

The Rock


...jaj Rock ne legyél már olyan kíváncsi...

...na elárulom én: zimbabwei puffancsmoha kivonat,vagy épp az imént leveleztem le Harry Potterrel hogy erre a célra jó a muglizsír is.  !+"% ;D

Na de most komolyan:Csalántea!  ;D

Azt hittem kápesztaleves diéta  !+"%
Ne adjatok Sztereónak többet inni  ;D ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 17. - 16:57:21
Válasz #52
Nem elérhető

pókerarc


Azt hiszem ez a legmegfelelőbb topic erre...

Kelemen Anna "fénykorában"
http://videa.hu/main.php?page=play&v=mO5GR1Ey8Z04jlGF

Elképesztő mire képes a plasztika.Nincs olyan része ami ne tök máshogy nézne ki.Szánalmas o--O

2008. Január 17. - 19:04:15
Válasz #53
Nem elérhető

George


Az ilyeneket miért nem a szex topikba rakjátok??? Szánalmas, vagy nem, akkor is az ilyennek inkább ott a helye. Girls topik forgalma is fellendült, de ott is van csomó minden, amit inkább szexbe kellene rakni. 8-} Kicsit őrizzük már meg a testépítő jellegét a fórumnak

2008. Január 17. - 19:48:47
Válasz #54
Nem elérhető

endre66


Ha moderálni kellene valamit, az pár kikötözős kép a girls topikban :(

2008. Január 17. - 21:56:13
Válasz #55
Nem elérhető

BrianB


Amikor már lilul? :----  :-O Az tényleg gáz...

2008. Január 17. - 22:41:54
Válasz #56
Nem elérhető

pókerarc


Az ilyeneket miért nem a szex topikba rakjátok??? Szánalmas, vagy nem, akkor is az ilyennek inkább ott a helye. Girls topik forgalma is fellendült, de ott is van csomó minden, amit inkább szexbe kellene rakni. 8-} Kicsit őrizzük már meg a testépítő jellegét a fórumnak
/:-)

2008. Január 18. - 08:16:58
Válasz #57
Nem elérhető

izomboy


Gondolotam  leírom amit tegnap láttam. Hátha érdekes lessz.
Tegnap jött edzeni a terembe egy kb 130-40 kiló körüli pali, aki erőemelőnek nevezi magát, bár szerintem még sosem gugolt vagy felhúzott életében.
A terem bolondja észrevételem szerint.
Eggyetlen elismerése hogy 200kg ba tól 4 ismétlést.
Azthiszem amióta ismerem látásból fekvenyomóversenyre készűl....(5éve)
E mellett szerintem dopping függő mert megállás nélkűl van benne mindíg minden, a mennyiséget tegnap volt szerencsém látni :'(
Elötte elmondom hogy szinte 3 havonta kórházban van szívinkfarktus gyanuval, vese elégtelenséggel megnagyobbodott szívvel,és magas vérnyomással.
Tudom mert mindíg panaszkodik hogy milyen hülyék az orvosok...nem értenek hozzá.
Lassan kihull a pali ... mikor fekvenyomás akkor 3 effedrinhez és ugyanennyi koffeinhez kér 3in1 instant kávét.
És nem viccelek úgy érzem bűszke arra hogy hard koxos és ettől a keménymagba valja magát.
Tegnap nem tudta szerintem beadni a valakije és engem kért meg.
Amit akkor láttam, olyat még soha.
2db 5 milis flecsibe szívott fel 1 holland decát1(hamisat)1,5ml boldenont,1testoplex,1paki susit,1 primobolant,még sosem láttam olyat.
És ezt így egyszerre @-o
seggbe kérte...   a seggében legalább 4 teniszlabda nagyságú tumór bazmeg Úristen...
És a bőre olyan volt hogy a 21g-s tű nem ment bele basszus. 2x döftem és lepattant :-[
majd erőszakosra váltottam és belebasztam szó szerint, mire a bőr SZERcsegett, és a tű szinte lukat ütött de ez az ember semmit nem érzett.
Elég dúrva volt basszus.
Ez már beteges...

2008. Január 18. - 09:41:12
Válasz #58
Nem elérhető

L


Gondolotam  leírom amit tegnap láttam. Hátha érdekes lessz.
Tegnap jött edzeni a terembe egy kb 130-40 kiló körüli pali, aki erőemelőnek nevezi magát, bár szerintem még sosem gugolt vagy felhúzott életében.
A terem bolondja észrevételem szerint.
Eggyetlen elismerése hogy 200kg ba tól 4 ismétlést.
Azthiszem amióta ismerem látásból fekvenyomóversenyre készűl....(5éve)
E mellett szerintem dopping függő mert megállás nélkűl van benne mindíg minden, a mennyiséget tegnap volt szerencsém látni :'(
Elötte elmondom hogy szinte 3 havonta kórházban van szívinkfarktus gyanuval, vese elégtelenséggel megnagyobbodott szívvel,és magas vérnyomással.
Tudom mert mindíg panaszkodik hogy milyen hülyék az orvosok...nem értenek hozzá.
Lassan kihull a pali ... mikor fekvenyomás akkor 3 effedrinhez és ugyanennyi koffeinhez kér 3in1 instant kávét.
És nem viccelek úgy érzem bűszke arra hogy hard koxos és ettől a keménymagba valja magát.
Tegnap nem tudta szerintem beadni a valakije és engem kért meg.
Amit akkor láttam, olyat még soha.
2db 5 milis flecsibe szívott fel 1 holland decát1(hamisat)1,5ml boldenont,1testoplex,1paki susit,1 primobolant,még sosem láttam olyat.
És ezt így egyszerre @-o
seggbe kérte...   a seggében legalább 4 teniszlabda nagyságú tumór bazmeg Úristen...
És a bőre olyan volt hogy a 21g-s tű nem ment bele basszus. 2x döftem és lepattant :-[
majd erőszakosra váltottam és belebasztam szó szerint, mire a bőr SZERcsegett, és a tű szinte lukat ütött de ez az ember semmit nem érzett.
Elég dúrva volt basszus.
Ez már beteges...

Ha jól emlékszem Tom Prince hasonló állapotban volt amikor kórházba került anno. Ő nem folytathatta a pályafutását.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 09:47:20
Válasz #59
Nem elérhető

izomboy


Hát ha neki is olyan kemény gumok voltak a hátsólyán az versenyfórmában kirajzolódott volna:) >:D