2024. Május 10. - 22:06:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Idióta WADA ellenőr is van...nyílt levél pár suttyóhoz  (Megtekintve 6593 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 22. - 15:34:33
Megtekintve 6593 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát, nem is tudom, hol kezdjem ezt a kitünő pihenőnapot. :D

Bár még csak most pihenjük ki fáradalmainkat a Debreceni nagy rendezvény után, ma reggel már kaptam egy kellemes telefonhívást, hogy közben lezajlott az IFBB magyar bajnokság vasárnap, ami ismét ködös dopping vizsgálatba fulladt. (vagy csak néhányan próbálják keverni a szart teljesen alaptalanul.)

Hogy jövünk mi a képbe, akkor, amikor semmi közünk nincs ahhoz az eseményhez?

Úgy jövünk a képbe, hogy a vizsgált sportolók többen az Extremefit által hivatalosan forgalamazott kiegészítőkkel készültek a versenyeikre...

Mivel alig volt mezőny vasárnap az IFBB Magyar bajnokságon, ahogy a mende-mondákból kiderül, mégis a wada(world anti dopping agency - Nemzetközi dopping ellenes ügynökség) kiérkezett, annak rendje és módja szerint és a kevés indulóból elkaptak pár srácot, akiktől mintát vettek. És lám, mi történt?

Hát, még nem tudjuk, mi történt. Mivel kb. 1 hónap a vizsgálat... ;D

A wada felsoroltatta a vizsgált sportolókkal a használt kiegészítőiket, mint a vizsgálat egyik lépéseként.

A vizsgált versenyzők közül többen készültek MuscleTech kiegészítőkkel pl. , mint NanoX9, Gakic, Leukic, stb...

Szóval, én nagyon örülök annak, hogy ezek az igen kitűnő versenyzők mind az Extremefit-nél szerzik be a táplálék-kiegészítőiket, mivel ez azt bizonyítja, hogy annyi eszük van, hogy tényleg megbízható és a világon a legtöbbet eladott legális táplálék-kiegészítőket használnak a felkészülésükkor...,
 
...A továbbiakban, mivel az extremefit nem gyártó, hanem csak forgalmazza a világ legnépszerűbb gyártóinak termékeit, ezért minden márkánktól beszerzünk egy nyilatkozatot, amelyben kijelentik, hogy nincs doppinglistás anyag a kiegészítőikben.
(elsőként csatolom alul az Iovate Health Sciences Inc. - a MuscleTech termékek gyártójának hivatalos nyilatkozatát -, amelyben kijelentik, hogy egyetlen termékük sem tartalmaz olyan anyagot, és mentes minden olyan anyagtól, amely a wada 2008-as!!! listáján található!!!!(a nyilatkozatot az Iovate Minőségbiztosítási Igazgatója írta.)

Az egész ügyről be fogunk itt számolni folyamatos frissítésekkel.

Maradjatok online ;D  :D

 ;)

(moderálva, szerkesztve)

és itt lejebb csatolva a MuscleTech hivatalos levele, tanusítványa, arról, hogy a kiegészítőik doppingmentesek!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 22. - 21:46:30
Válasz #1
Nem elérhető

tomi


Minden tiszteletem az Uraké.
Ahelyett, hogy ez a hülye nép örülne, hogy nem csak szart lehet itthon kapni, hanem van, aki vállalja a kockázatot és a legjobb minőségű tápkeigeket nyújtja, egy olyan országban, ahol nem nagyon van mi fedezze a keresletet, inkább próbálják tönkre tenni ezt is.
Andro én a helyetekben minenképp indítanék polgári és büntető pert is az uriemberek ellen. (jó hírnév védelme és rágalmazás/becsületsértés okán) És mivel az ártatlanság vélelme titeket illet, nem kell igazolnotok semmit. :-Đ
Up the dose, lift the most!

2007. Október 23. - 15:00:44
Válasz #2
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nos frissítenem kell ezt a topikot máris és pár helyreigazítást kell közölnöm minden olvasóval itt. Még a korábbi címét is meg kell változtatnom Elnézést kérek ezúton is, ha valakit teljesen alaptalanul és helytelenül megbántottam volna a versenyen induló sportolók közül.

Mivel sajnos a testépítés berkein belül szájról szájra terjedned a dolgok, telefonhívásokon keresztül például, ezért a legtöbbször nagyon nehezen lehet kihámozni, mi az igazság, ráadául pár ember maga sem érti, hogy miről beszél. Szóval, kezd tisztulni a kép kicsit.

Helyreigazítások:

1. Először is, hála istennek, nem a sportolók voltak itt a mumusok egyelőre! Tehát a kemény korábbi szavaim, "pár idióta sportoló" törölve! Miért, mi történt pontosan? A wada emberei felsoroltatták a vizsgált versenyzőkkel, hogy milyen kiegészítőkkel készültek és a versenyzők egyszerűen csak felsorolták a legálisan kapható táplálék-kiegészítőket, amelyeket a felkészülésükkor kiegészítőként használtak. Ez az eljárás normális része és eredményeket egyáltalán nem lehet ekkor tudni.

2. A wada, szintén az elmondások alapján, kérdőre vonta a sportolókat, hogy miért használnak táplálék-kiegészítőket egyáltalán, miért nem készülnek csak "étellel és vízzel" a versenyeikre? A wada emberei kezdenek teljesen viccesek lenni itt, mikor kérdőre vonják a sportolókat, hogy a testépítésben az egyik legnagyobb sport táplálék-kiegészítő gyártó cég termékeit miért fogyasztják a sportolók.

3. A sportolóktól vett mintákat a Wada Ausztriában, a hivatalos laborjában vizsgáltatja, tehát még nem lehet tudni, hogy bárki pozitív tesztet produkált volna! Egyelőre senki sem bukott meg a vizsgálaton! Kb. 2-3 hét múlva lesz eredmény. Ebből az látszik, hogy a rémisztgetést már valakik telefonon elkezdték és téves információkat próbálnak a köztudatba juttatni.

Egyelőre ennyit tudunk...

Ha a sportolók tényleg csak a fenn említett cég kiegészítőit használták, akkor semmi okuk az aggodalomra!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 23. - 15:09:24
Válasz #3
Nem elérhető

Raptor


A világért sem okoskodnék, mert nem vagyok vegyész!

De ennek ellenére azt tudom biztosan, hogy egy teszt végeredménye csak hetek alatt jön meg és ez csak az A minta, ami után a B mintát is vizsgálják. Amíg be nem bizonyosodott mindkettő + volta működik az ártatlanság vélelme, hiszen itt a Wada_nak kell bizonyítani. ;D
A sportolóink csak akkor bukhattak volna meg ennyire hamar, ha a vizsgálaton térdreesnek a pszichés terrortól és zokogva beismerő vallomást tesznek a kiváló szakemberek előtt:
  :-<-Igen doppingoltam, és ezzel nem tudok együtt élni tovább, kérlek benneteket büntessetek meg és tiltsatok el, mert amit tettem becstelen a többi sportolótársammal szemben! >:D

2007. Október 23. - 15:49:35
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Időközben kaptam egy privátot Berke Loránd versenyzőtől, aki röviden leírt nekem pár szintén fontos infót és hozzájárult, hogy nyilvánosan is olvasható legyen. Ezúton is köszönet neki! Tehát ide másolom:

Szia Efitmaster!

Nem lehet pozítiv az eredményünk! Én többször voltam dopping vizsgálaton, használtam muscletech és bsn tápkieget. A Fekvenyomó EB re is a ti tápkiegeitekkel készültem.
Utánanéztem a külföldi forumokon. Egytöl egyig dopping mentesek!
Amúgy a mintát ausztriába viszik ki, és minimum 1 hónap kell az eredményig. Könnyű tápkiegre fogni! Ha nem adtak vizeletet, akkor pozitivnak számit. üdv Berke Lóránd
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 23. - 17:37:07
Válasz #5
Nem elérhető

Kola


azért megnézném hoyg a WADA-sok mit csinálnának ha elvennénk az "őtápkiegjeiket" :cigi,pia miegymás...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...