2024. Május 10. - 16:18:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés-munka-család pihenés-kapcsolat VS 24 óra.  (Megtekintve 14782 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 08. - 18:47:12
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Na jah..

Én is már irtam ezt valahol (nem mintha ez bármit is jelentene  @-o ) ,hogy ok hogy egy adott fehérje mondjuk 30%-al jobb mint a másik, de abban hogy mennyit fejlődsz (pláne kezdőként) ez nagyon minimális plusszt jelent. Ha ugyanúgy eszel, alszol, edzel, egy fullos fehérjétől nem fogsz 30%-al többet nőni, max pár százalékot számít szerintem.

Emellett azért még egy picit mindíg bízok abban hogy ha piacra dobnak valamit, (gyártótól függetlenül) akkor abban az van ami rá van írva. Összetételre is és minőségre is.  8-}



Tudod Parre a sok 1-30% plussz összeadódhat, ami immáron nem "csak" 30% plussz lesz hanem 110% ami lehet h új fejlődésre tud bírni. A másik dolog meg: a pénztárcádnak igenis számít az h egy fehérje jobb, avagy se, de legyen szó bármiről!

Látszólag olcsóbbnak tűnhet egy fehérje, de amikor kiderült h hiányzik belőle közel 20% anyag, akkor az ami te eddig drágának találtál olcsóbb lesz, és a minősége is jobb!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 08. - 21:11:55
Válasz #16
Nem elérhető

parrre


Na jah..

Én is már irtam ezt valahol (nem mintha ez bármit is jelentene  @-o ) ,hogy ok hogy egy adott fehérje mondjuk 30%-al jobb mint a másik, de abban hogy mennyit fejlődsz (pláne kezdőként) ez nagyon minimális plusszt jelent. Ha ugyanúgy eszel, alszol, edzel, egy fullos fehérjétől nem fogsz 30%-al többet nőni, max pár százalékot számít szerintem.

Emellett azért még egy picit mindíg bízok abban hogy ha piacra dobnak valamit, (gyártótól függetlenül) akkor abban az van ami rá van írva. Összetételre is és minőségre is.  8-}



Tudod Parre a sok 1-30% plussz összeadódhat, ami immáron nem "csak" 30% plussz lesz hanem 110% ami lehet h új fejlődésre tud bírni. A másik dolog meg: a pénztárcádnak igenis számít az h egy fehérje jobb, avagy se, de legyen szó bármiről!

Látszólag olcsóbbnak tűnhet egy fehérje, de amikor kiderült h hiányzik belőle közel 20% anyag, akkor az ami te eddig drágának találtál olcsóbb lesz, és a minősége is jobb!

Asszem ez megint meddő vita lesz.  @:-)

Megint csak prefrerencia meg célok kérdése. Ha most belegondolok, kb. 2 éve kezdtem el újra komolyabban edzeni. Lepukkant "fénykoromban" 120-125 kiló voltam. Ment napi 1-2 doboz cigi, 6-8 üveg sör, kaja meg mindegy csak jól lakjak. Többnyire kenyér meg tészta. Lógott rajtam a háj, alig bírtam menni, gyenge voltam. Testzsírszázalékom gyógyszertári mérések szerint 38-40 % volt. Aztán jött az életmódváltás, ciginek vége, piának szintén (na jó, nagyritkán vmi fincsi vörösbor lecsúszik  :-oD ) kajára figyelek, rízs, zab , zöldség, csirkemell, hal, protein. Most jelenleg 107 kiló vagyok, a derekam kb 30 centivel lett kisebb, a karom 4cm-el nagyobb, lassan látszanak az erek, sőt mármár a hasam felső kockáit is lehet sejteni.
Namost. Vajon mi lenne ha a bizonyos "hat kilós vödrös csokis protein  ;)" helyett pl. Nitrotech Hardcore-t nyomtam volna ? Lenne rajtam pl. +3 kiló izom ? vagy -3 kiló zsír ? Fogalmam sincs, valszeg sosem tudom meg. Az eredménnyel mint "hobbigyúrós" tökéletesen elégedett vagyok, és a fél milla különbözet ami a zsebemben maradt szintén jól jön.  ))=/

2007. November 08. - 21:14:28
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Inkább hagyjuk, nincs értelme ezen vesződni. Mindenki azt csinál amit akar. Ez az örök érvényű igazság.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 08. - 21:16:18
Válasz #18
Nem elérhető

parrre


Inkább hagyjuk, nincs értelme ezen vesződni. Mindenki azt csinál amit akar. Ez az örök érvényű igazság.

Ugyeugye ?   :--:   ;D

2007. November 08. - 21:34:14
Válasz #19
Nem elérhető

izomboy


Oké akkor haljuk Bubbe és Hoppika hogy eggyezteti a 24 óráját és melyik termére jön össze neki:)

Egyébként ezen a fórumon mindenki extremefit termékeket fogyaszt?

2007. November 08. - 22:34:08
Válasz #20
Nem elérhető

hopika


Én keményen úgy egyeztetem pl. a mai napomat,hogy...
-6-kor kelés-zuhany-go to iroda
-ahogy beestem az ajtón-go to inni kávé,de azonnal
-leül asztal,bakapcs gép bekap Optimen,Ergolean,Hydroxycut CB,2 szem C-vit+Zink és egy szem ginseng...
-csörög elefon:menni kell---enni már nem is tudtam
-visszaér munkahely-11.30.-bekap Ergolean+Optimen+Cvi+Zink---fel kell adnom 3 csomag---go to posta
-12.15-asszony felhív-go to kaja(végre!!!) 1,5 egész csirkemell+kb.10 szem 5forintos nagyságú krumplidarabka...
-12.50.vissza munkahely--bekap Ergolean+Cvit+Zink+egy jó kávé---meló
-16.10. meló kaput--bekap MAP új zsírégetője+Cvit+Zink---go to szolárium
-16.50.megérkez haza---gyors vedlés+bekever 12g GlutaminSr---go to terem(na végre)
-Mell-Hát---puff---17.20-újra otthon---bekapcsol laptop---csinál turmix OnWhey+ProbolicSr---megisz
-17.30-18.30 szörf...-go to hűtő-megesz 1 csirkemell+pici krumpli---go to asszony
-19.05-19.25.-asszony eléget egy-egy fülgyertyát a fülemben(mert még mindíg meg vagyok fázva és holnap koncert Pesten)---csók-go to próba a zenekarral
-22.15.-I'm home!!!---go to hűtő---bekap csirkemell+krumpli(fő a változatosság!)
-22.30.-hülyeségeket gépelek a laptopomon,ogy lássátok a napomat...
-22.45.-go to zuhany-borotválkozás-bla-bla.-23.10-go to asszony-............
-kb.23.50-00.30 go to sleep,becouse I have to work yestreday to.
That"s all folks!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 22:51:09
Válasz #21
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. November 08. - 23:00:19
Válasz #22
Nem elérhető

izomboy


Uhh délben ettél előszőr?

Szerintem egy proteines zabtúrmix elkészítése a kelés után közvetlen még belefér:)
Vagy ne fürgyéé le és helyette egyél :-oD

2007. November 08. - 23:06:24
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


Na most végeztem a zuhany-borotválkozás-törölközés hármasával...go to asszony...

Beleférni belefért volna,ha nem kapok égi hívást.
A reggeli kávé(akármennyire egészségtelen is) szent és sérthetetlen! @:-)
Nincs kávé---nem találom meg az irodámat... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 09. - 00:29:06
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Az én napom meg annyira összevissza, hogy csak na. Pl: most értem haza, eddig volt meló, holnap reggel lehet kezdeni megint. Kajálás a legutolsó sajna, az ügyfél az első, mert az adja a kajára a pénzt  /:-)

Reggeli kávé nálam is megvan, de nem létszükséglet, teljesen megvagyok nélküle ha nincs  :-}

2007. November 09. - 07:14:14
Válasz #25
Nem elérhető

hopika


Ott a pont sajnos! ;-oo-;
Ha nincs meló-nincs kaja...this is our country... #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 09. - 09:50:13
Válasz #26
Nem elérhető

izomboy


Én is tudok függni dolgoktól.
Ilyen a protein pór nem tudom elképzelni hogy ne szerepeljen a reggeliben.
Megpukkadok és tanácstalanná válok ha valami folytán mást kell fehérjeforrásként alkalmazni reggel.
A kávétól is függenék ha nem az ellenkező hatást váltaná ki belőlem, ugyanis a legkissebb mennyiség is hideg verítékezést és alvást eredményez:)

Hasonlítok anyámra:)  Egyszer nyávogott hogy le van maradva a könyveléssel és adjak neki vaklamit hogy éjszaka tudjon dolgozni....
Én akkor diétáztam és adtam neki egy negyed effedrint amitől én simán lezúzom a reggeli 40 perces kardiót erre ő mit csinál elaludt az íróasztalon:)) {-)

2007. November 09. - 09:59:10
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Ami kimaradt a tegnapiból:az asszony megmaszírozta a hátam-majdhogy ez volt a nap "fémponytya" @-o

Off:ami viszont elkezdette zavarni:néhány napja kijött a felsőtestemen elég sok viszkető kiütés.A legdühítőbb az,hogy most ki kellene találnom,hogy melyik cuccra vagyok alergiás,vagy azok okozzák-e egyáltalán.
-a 2 fehérje kizárva
-Glutamint 2 napja szedem-kilőve(mert előtte már megvolt néhány kiütés)
-Hydroxycut Carb Block-kizárva-ezt már régóta szedem
-Ginseng-kizárva
-C vitamin+Cink-kizárt
-Optimen-kizárt
Ami eséllyel indulhat:
-Hydroxycut HC
-MAP Arson
-Ergolean MC
Szerintetek??? ?:-/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 09. - 10:05:56
Válasz #28
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ami kimaradt a tegnapiból:az asszony megmaszírozta a hátam-majdhogy ez volt a nap "fémponytya" @-o

Off:ami viszont elkezdette zavarni:néhány napja kijött a felsőtestemen elég sok viszkető kiütés.A legdühítőbb az,hogy most ki kellene találnom,hogy melyik cuccra vagyok alergiás,vagy azok okozzák-e egyáltalán.
-a 2 fehérje kizárva
-Glutamint 2 napja szedem-kilőve(mert előtte már megvolt néhány kiütés)
-Hydroxycut Carb Block-kizárva-ezt már régóta szedem
-Ginseng-kizárva
-C vitamin+Cink-kizárt
-Optimen-kizárt
Ami eséllyel indulhat:
-Hydroxycut HC
-MAP Arson
-Ergolean MC
Szerintetek??? ?:-/

Miért szeded a MAP Arsont együtt a Hydroxycut Hordcore-al és az Ergolean-el. Abszolut nem okos dolog!!!

A HydroxyCut Hardcore mellé semmilyen más zsírégetőt ne szedj!!!

A MAP Arson mellé sem!!

Az Arsont és az ergolean-t felejtsd el, amíg a Hydroxycutot szeded.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 09. - 10:10:01
Válasz #29
Nem elérhető

hopika


Sorry!
Nem volt egyértelmű az írás...
Azért írtam ezt a 3 dolgot,ami okozhatja,mert ezek kerültek mostanában képbe.

Amit folyamatosan szedek az az ErgoleanMC
Az Arsont és a Hydroxycut Hardcore-t is csak az Attitól kapott termékmintákból próbáltam ki.Ergo ez egy egyszeri kis dózis volt mindkettőből.Összesen 2db Arson és 2db Hydroxycut Hardcore ment be az is külön napon a normál napi Ergolean adag mellé.

Természetesen nem szednék egyszerre 4 fajta zsírégetőt egyszerre! :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!