2024. Május 11. - 08:19:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kit tartasz minden idők legjobb testépítőjének?

Sergio Oliva
Arnold Schwarzenegger
Lee Haney
Dorian Yates
Ronnie Coleman
Jay Cutler
Flex Wheeler
Kevin Levrone
Shawn Ray
Valaki más...

Szerző Téma: Minden idők legjobb testépítője, avagy ki a kedvenced...  (Megtekintve 25028 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 04. - 11:23:06
Válasz #30
Nem elérhető

BrianB


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...
pont akartam írni, hogy elég horror súlyokat olvastam itt -ott Greg Kovac edzéseiről
 "THE BIGGEST MAN IN BODYBUILDING LEG PRESSES 2034 lbs on the leg press... for reps!!! Bench presses 695 for 15.. and squats 1200 for 10 without a suit.!!!!! " dehogy most ezekből mi igaz és mi nem de 540kg-val 10 ruha nélkül  ????... videókat nem nagyon találok ezekről
egyébként Dorian YAtes is elég durva súlyokat használt és itt most nem csak a nagy alapgyakorlatokra gondolok, hanem oldalemelés +egyebek, és Branch Warren is elég erős mondjuk a végrehajtása sajátos

Hát igen, Branch nem véletlenül szakította le a tricepszét... ::) A Greg viszont elég szabályosan nyomogat 260kg-ba ferdén. :-O De persze ettől függetlenül ég és föld a két testépítő fizikuma. Mi lenne, ha Branch még egy kicsit szabályosabban hajtaná végre a gyakorlatokat. Rossz nézni a nyomásait.
Greg:
http://www.youtube.com/watch?v=9f7Ey5TloGU

Branch:
http://www.youtube.com/watch?v=9xrCOtyHPvU

2008. Április 04. - 11:58:04
Válasz #31
Nem elérhető

Cressler


Szerintetek ki minden idők legerősebb testépítője?
Sok legendásan erős srácról hallottam, de ti mit gondoltok?

Ronnie Coleman  @:-)
Greg Kovacs jóval erősebb nála, de egyrészt sokkal nagyobb is, másrészt nem igazán tartom testépítőnek...legalábbis versenyzőnek nem...
pont akartam írni, hogy elég horror súlyokat olvastam itt -ott Greg Kovac edzéseiről
 "THE BIGGEST MAN IN BODYBUILDING LEG PRESSES 2034 lbs on the leg press... for reps!!! Bench presses 695 for 15.. and squats 1200 for 10 without a suit.!!!!! " dehogy most ezekből mi igaz és mi nem de 540kg-val 10 ruha nélkül  ????... videókat nem nagyon találok ezekről
egyébként Dorian YAtes is elég durva súlyokat használt és itt most nem csak a nagy alapgyakorlatokra gondolok, hanem oldalemelés +egyebek, és Branch Warren is elég erős mondjuk a végrehajtása sajátos

Hát igen, Branch nem véletlenül szakította le a tricepszét... ::) A Greg viszont elég szabályosan nyomogat 260kg-ba ferdén. :-O De persze ettől függetlenül ég és föld a két testépítő fizikuma. Mi lenne, ha Branch még egy kicsit szabályosabban hajtaná végre a gyakorlatokat. Rossz nézni a nyomásait.
Greg:
http://www.youtube.com/watch?v=9f7Ey5TloGU

Branch:
http://www.youtube.com/watch?v=9xrCOtyHPvU

Többek közt ezt a Greges videót se láttam még, durva  :-O

Egyébként a JOJ - Ronnie témához hozzászolva JoJ azokat az eredményeket amik gyakran olvashatók erőemelő versenyre (is) készülve érte versenyen  (el ha jól tudom), közben testépítőként , Ronnie viszont azokat a durva súlyokat címvédő MR.O-ként mozgatja.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 05. - 13:12:46
Válasz #32
Nem elérhető

George


Legalább nézz rendesen utána mielőtt leírsz bármit is! Arnoldnak 150-es mellkasa és 86-os dereka volt. A topik címe meg nem a ki a legnagyobb személyiség, hanem "Minden idők legjobb testépítője, avagy ki a kedvenced..." A következő az lesz, hogy Arnold naturál volt...

2008. Április 05. - 13:26:42
Válasz #33
Nem elérhető

NaturalBoy


Hát tény,hogy ha Arnoldot egy szóval kellene leírni akor az a siker lenne.Minden amihez hozzányúl aranyá változik.Schwarzenegger tényleg minden idők EGYIK legjobb testépítője,mert nagyon araányos szimetrikus fizukuma volt.Ugyanakkor Ronnie Coleman,pedig evolúciót meghazudtoló tömeggel állt színpadra,Jay Cutler az amerikai szépfiú is egy igazi karakter és a 2007-es Mr. Olympián nagyon tetszett amit Dennis Wolftól láthattunk mind fizikumban mind előadásmódban szóval én nem tudnék választani egy kedvenc testépítőt.Az egész sport az összes egyéniségével úgy csodás ahogy van  :-!
És még sorolhatnám a neveket,most eszembe jutott még Melvin Anthony lélegzetelálító előadásmódja vagy Markus Rühl hihetetlenül robosztuis teste.

Egyébként Georgenak igaza van abban,hogy ha írsz valakiről Izommenő aki ráadásul a kedvenced akkor pontosabban utánna nézhetnél.Az meg hogy személyiséget írtál nem gáz szerintem értettük,hogy ki a favoritod.De az adatokat tényleg pontosabban.

Egy kis off: Mikor indul a topicod a képekkel?

 :-!!!

2008. Április 05. - 17:38:19
Válasz #34
Nem elérhető

BrianB


Szerintem a legnagyobb személyiség Arnold!  :-){  :-){  :-){
Az abszolút példakép, az Isten! Miatta lett a testépítés és a fittnes ismert és dollármilliárdos üzletág!  #:-)
Persze példállóznak itt páran azzal,hogy a maiak közül ki ilyen-olyan nagy, demutassatok már valakit akinek 75-79es derék mellé 145ös mellkasa és 56-57es karja van!Mert Arnoldnak bizony ezzek voltak a méretei, ELKÉPESZTŐ! :-O :-O :-O
Ja és az ő korában elég gagyi koxok voltak!És nem volt ám neki a szupercuccok mellé növekedési hormon meg inzulin mega többi csodaszer mint Doriántól kezdve minden nagyágyúnak!!!   :-< 8-}

De ami volt, azt használták becsülettel, sőt egy kicsit talán jobban is. ::)

2008. Április 05. - 17:55:37
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
..és azért ne felejtsük el hogy a növi sem pár évre tekint vissza. A 80-as évektől már használták ezeket.Ezek még ugye halottak agyalapijából készültek...és később jöttek be a képbe a szintetikusok.

Arnold nem csak az eredményeinek köszönheti hírnevét.Tett érte hogy fennmaradjon az utókornak.  ;)

2008. Április 05. - 21:26:39
Válasz #36
Nem elérhető

madinorbi


A történet egyszerű ARNOLD sztár a többi srác csak testépítő !!!  ;) ;) ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 05. - 21:34:30
Válasz #37
Nem elérhető

NaturalBoy


Hát azért ne legyen a történet ennyire egyszerű...De Arnold tényleg nagyszerű

2008. Április 07. - 13:01:58
Válasz #38
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Legalább nézz rendesen utána mielőtt leírsz bármit is! Arnoldnak 150-es mellkasa és 86-os dereka volt. A topik címe meg nem a ki a legnagyobb személyiség, hanem "Minden idők legjobb testépítője, avagy ki a kedvenced..." A következő az lesz, hogy Arnold naturál volt...
Miért Arnold nem volt naturál ;D ;D !+"%?
Többé nem a példaképem ;).

Na jó mégis,csak jobb lábak kellettek volna,de azért amit elért az tiszteletreméltó. :-):-)::
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 07. - 13:21:26
Válasz #39
Nem elérhető

izomboy


Akkoriban ez a láb volt esztétikus, nem voltak brutál elvárások, a felsőtest dominált.
Arnold a mai trendnek edzett volna a lába is brutál lenne.

Szerintem.. :)

2008. Április 09. - 21:51:42
Válasz #40
Nem elérhető

Flex01


Szerintem ezt még senkinek sem sikerül így összehoznia! Kis izületek brutálisan szeparált méretek ez Flex :)
Eggyik legjobb forma a 97 es Arnold Classic szerintem... érdemes....utánanézni..... ::)

2008. Április 10. - 06:43:04
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


Szerintem ezt még senkinek sem sikerül így összehoznia! Kis izületek brutálisan szeparált méretek ez Flex :)
Eggyik legjobb forma a 97 es Arnold Classic szerintem... érdemes....utánanézni..... ::)
ez a két kép TÖMÖR MOTIVÁCIÓ ha épp nincs kedvem az edzéshez, ilyeneket nézek, és DURRRR

 ;-oo-; ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 16. - 14:23:15
Válasz #42

SBI

Vendég
 :-!  Az én bajnokom Flex Wheeler, akit van szerencsém még fénykorából ismerni. Nem véletlenül ő az Arnold Classic rekorder, és 1999-ben akárki akármit mond - én ott voltam és láttam a Mr Olympián-hogy Ő volt a winner! Ő az arány, a szimmetria aki megjárta a mennyeket és a poklot, aki szinte a sírból tért vissza. Amikor utoljára a vendégünk volt a debreceni Fitparádén a kórházból jött, de itt volt. Ő az akinek a nyilatkozatai sokat segítettek a honi testépítés elismertetéséhez.Számomra Ő az etalon, a "fogyasztható mértékű izom" és Arnold Schwarzenegger szerint is Ő a legjobb.

2008. Május 09. - 07:55:01
Válasz #43
Nem elérhető

izomboy


Állítólag több akaraterővel sokkal többet kihozhatott volna a testéből.
Egy Dorien  hozzállással lett volna legyőzhetetlen, hisz ő átlagos adotságokból csinált emberfelettit.
Ez nem az én véleményem, de logikusnak vélem.

2008. Május 09. - 10:23:25
Válasz #44
Nem elérhető

madinorbi


Véleményem szerint Dorian volt az egyik legmeghatározóbb testépítő trend amióta ő megjelent azóta van a sűrűség és tömeg ennyire előtérben a 80 as években még inkább a formák domináltak javítson ki valaki hozzáértő ha rosszul látnám plíz !
szekönd editör mentes felhasználó